Komentarze na temat najbardziej aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

• Shady_ wrote:

ps2. W internecie nawet pisanie z polskimi znakami jest niemile widziane, ponieważ to utrudnia szybkie czytanie.
      Ale socjalisci taką rozwiązłość, która zaniczyszcza świat wlasnie stosują w zyciu i w polityce oraz zarżadzaniu. Chociazby dlatego w Polsce założenie firmy trwa pare tygodni czy miesiecy a wybudowanie domu jeszcze dłużej.

uwielbiam jak kuce nawet szanowanie własnego języka i jego zasad pisowni nazywają socjalizmem.
      przy okazji popełniając błędy na poziomie szkoły podstawowej.

Shady_ wrote:

No tak, największe rzezie tej planecie zafundowali socjaliści czyli Mao, Józef i Adolf. Zabili najwiecej osób.
      Ja jestem po prostu realistą i człowiekiem, ktory uwaza że krajem rządzić powinnien naród a nie społeczenstwo. Czy przodkowie, my i nasze dzieci i wnuki itd. a nie tylko ci ktorzy sa teraz bo socjalisci wlasnie chcą aby była demokracja, ktora sprawia, że zadłużamy nasze przyszłe pokolenia ktore się jeszcze nie urodziły.
      Jestem takze zwolennikiem niskich i prostych podatków oraz nienagradzania nierobow za nicnierobienie.
      Jestem tez zwolennikiem życia :)
      Mysle, że śa to bardzo realistyczne, skrzetne i mądre postulaty :) Nie widze tutaj nic zwiazanego z rzezią, mordowaniem, puczami itp. :) To domena socjalistow.
      Ja nie jestem ideologiem, ja jestem realistą i czlowiekiem myslacym logicznie :)

tak jak lewica odpowiada za Stalina tak prawica odpowiada za Hitlera który był narodowym socjalistą. chyba że narodowy socjalizm to lewica.
      proponuję sięgnąć do definicji.
      co prawda to strasznie płytkie myślenie ale trzeba dostosować się do rozmówcy.

Shady_ wrote:

No taaak. Ja tez moge słuchac niepelnosprawnych ABY IM W CZYMŚ POMÓC. Oczywiscie jestem bardzo litościym i emocjonalnym czlowiekiem. Przykro mi z powodu krzywd i cierpienia. Natomiast to sie ni jak do tego co mowilem, czyli, że nie nalezy sluchac takich osob przy podejmowaniu waznych i skomplikowanych decyzji :)

mam wrażenie że Stephen Hawking by z tobą dość mocno polemizował i używając znanego ci słowa "zaorałby" aż miło.

Shady_ wrote:

PS. Najnowsza wiadomość odnosnie Ukrainy... Mysle, że gorsza niż ta cała ich wojna... Balecerowicz został ministre na Ukrainie...
      Co prawda nie lubie Ukrainy, ale aż tak źle to im nie zyczyłem... stracili szanse na bycie normalnym wolnorynkowym panstwem.
      ps. Moze wezmą tez Petru? :]

ten moment kiedy Shady ma inne zdanie niż jego mentor, bezcenne.

The post was edited 1 time, last by GamBit ().

• uwielbiam jak kuce nawet szanowanie własnego języka i jego zasad pisowni nazywają socjalizmem.

przy okazji popełniając błędy na poziomie szkoły podstawowej.
      My po prostu lubi sobie upraszczać życie :) w odroznieniu od socjalistow, ktorzy lubią je utrudniać i to nie tylko sobie ale głównie innym.

tak jak lewica odpowiada za Stalina tak prawica odpowiada za Hitlera
      który był narodowym socjalistą. chyba że narodowy socjalizm to lewica.

proponuję sięgnąć do definicji.

co prawda to strasznie płytkie myślenie ale trzeba dostosować się do rozmówcy.
      No dobrze, to może uporządkujmy.
      Są 4 sprawy:
      -lewica światopogladowa
      -prawica swiatopoglądowa
      -lewica gospodarcza
      -prawica gospodarcza.

W Polsce przyjeło to dziwne oblicze.
      Lepiej patrzec na przykład USA:
      Partia republikanska jest prawcią i gospodarcza i światopoglądową, natomiast partia demokratyczną lewica gospodarczą i swiatopoglądową.
      Tam wszytsko jest na swoim miejscu.
      W Polsce sie to wymieszało, oczywiscie poza Partią KORWiN, ktora jest partia swiatopoglądowo i gospodarczy prawicową.

Hitler był narodowym socjalistą, czyli był lewicą, tak samo jak w Polsce PIS. PIS nie jest prawica nawet w sprawach swiatopoglądowych. To znaczy na pewno bardziej niż PO czy SLD ale jednak nie jest prawicą. PIS popierając Unie Europejską staje na rowni z zachodnią lewicą świaopoglądową.

mam wrażenie że Stephen Hawking by z tobą dość mocno polemizował i używając znanego ci słowa "zaorałby" aż miło.
      Przecież on był niepełnosprawny fizycznie a nie umysłowo. Ja mowie tutaj tylko o niepełnosprawnosci umysłowej. PS. HawKing był lewakiem.

ten moment kiedy Shady ma inne zdanie niż jego mentor, bezcenne
      Ja bardzo czesto nie zgadzam sie z JKM.
      Mam zawsze swoje zdanie :)
      JKM wierzy w to, że Balcerowicz się zmienił a ja nie i już. To kwestia wiary, tak samo jak nie obchodzi mnie jaką religie wyznaje JKM. niech każdy wierzy w co chce :)
      Zresztą, prawda jest taka, ze nawet gdyby do partii KORWiN przyszedł jakiś socjalisto to zostałby albo uleczony, albo pilnowany tak, że postepowalby jak wolnorynkowiec.
    • Shady_ wrote:

My po prostu lubi sobie upraszczać życie :) w odroznieniu od socjalistow, ktorzy lubią je utrudniać i to nie tylko sobie ale głównie innym.

lenistwo można tłumaczyć jak się chce. jedni twierdzą że mają jakieś dysleksje czy dysgrafię a inni że tak prościej.

Shady_ wrote:

No dobrze, to może uporządkujmy.
      Są 4 sprawy:
      -lewica światopogladowa
      -prawica swiatopoglądowa
      -lewica gospodarcza
      -prawica gospodarcza.

problem polega na tym że jest tego sporo więcej.
      uprościłeś to sobie bo tak ci wygodniej klasyfikować wszystkich jako lewaków.

Shady_ wrote:

W Polsce przyjeło to dziwne oblicze.
      Lepiej patrzec na przykład USA:[...]

cudowne jak w temacie o lewicowym charakterze Hitlera bez mrugnięcia okiem robisz wrzutkę o USA.

Shady_ wrote:

Hitler był narodowym socjalistą, czyli był lewicą, tak samo jak w Polsce PIS. PIS nie jest prawica nawet w sprawach swiatopoglądowych. To znaczy na pewno bardziej niż PO czy SLD ale jednak nie jest prawicą. PIS popierając Unie Europejską staje na rowni z zachodnią lewicą świaopoglądową.

pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_socjalizm
      dlatego twierdzę po raz kolejny że nie wiesz o czym mówisz.

Shady_ wrote:

Przecież on był niepełnosprawny fizycznie a nie umysłowo. Ja mowie tutaj tylko o niepełnosprawnosci umysłowej. PS. HawKing był lewakiem.

niepełnosprawny to niepełnosprawny. to też człowiek.
      no i lewak, bo przecież nie mogło być inaczej.

Shady_ wrote:

Ja bardzo czesto nie zgadzam sie z JKM.
      Mam zawsze swoje zdanie :)
      JKM wierzy w to, że Balcerowicz się zmienił a ja nie i już. To kwestia wiary, tak samo jak nie obchodzi mnie jaką religie wyznaje JKM. niech każdy wierzy w co chce :)
      Zresztą, prawda jest taka, ze nawet gdyby do partii KORWiN przyszedł jakiś socjalisto to zostałby albo uleczony, albo pilnowany tak, że postepowalby jak wolnorynkowiec.

ty się często nie zgadzasz z JKM?!
      a kiedy na przykład do jasnej ciasnej?
    • Nie jest to jednak zgodne z definicją twórcy systemu. Adolf Hitler
      przedstawiał nazizm jako ideologię, która nie jest ani prawicowa, ani
      lewicowa, lecz synkretyczna[11][12]. Hitler w Mein Kampf atakował zarówno niemieckich polityków lewicowych, jak i prawicowych[13].
      Naziści znaleźli się po I wojnie światowej pod silnym wpływem takich
      poglądów, jak nacjonalizm, pogarda wobec traktatu wersalskiego oraz
      antymarksizm, antyliberalizm i antysemityzm[14]
      cyctat z tej wikkipedii. No wiec mozna stwierdzic jasno, ze swiatpogladowo Hitler nie byl prawicowcem. Jets na to wiele dowodów. Nie byl ani zbytnio religijny. Nie robil nic związanego z religią, wiara itp. Nie przestarzegał tradycji religijnej i ogolnie tradycji kraju. Nie dbal o naród, lecz o społeczenstwo co jest domeną lewicy. Organizował olimpiady dla niepełnosprawnych.
      Hitler to lewak swiatopogladowy i gospodarczy, czyli taki jak Ty Gambicie :) to Twoj kolega.

problem polega na tym że jest tego sporo więcej.

uprościłeś to sobie bo tak ci wygodniej klasyfikować wszystkich jako lewaków.
      no co jeszcze? Wystepuje tylko pewne stopniowanie.

niepełnosprawny to niepełnosprawny. to też człowiek.

no i lewak, bo przecież nie mogło być inaczej.
      Jesli wrzucasz niepelnosprawnych fizycznie do wora z niepelnosprawnymi umyslowo to jestes po prostu bezczelnym typem i obrazasz ludzi.

ty się często nie zgadzasz z JKM?!

a kiedy na przykład do jasnej ciasnej?
      Czesto :)
    • Shady_ wrote:

No wiec mozna stwierdzic jasno, ze swiatpogladowo Hitler nie byl prawicowcem. Jets na to wiele dowodów. Nie byl ani zbytnio religijny. Nie robil nic związanego z religią, wiara itp. Nie przestarzegał tradycji religijnej i ogolnie tradycji kraju. Nie dbal o naród, lecz o społeczenstwo co jest domeną lewicy. Organizował olimpiady dla niepełnosprawnych.
      Hitler to lewak swiatopogladowy i gospodarczy, czyli taki jak Ty Gambicie :) to Twoj kolega.

Shady, ja wiem że ty mentalnie jesteś takim dzieckiem które biega po podwórku i krzyczy na wszystkich że są lewakami ale zluzuj swoje krótkie spodenki.
      "Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – rasistowska, antykomunistyczna, antydemokratyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowosocjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu, opierająca się na biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie, czerpiąca z haseł zarówno nacjonalistycznych, jak i socjalnych, trudna do jednoznacznego uplasowania na klasycznej osi prawica-lewica. Ideologia państwowa w czasie sprawowania władzy w totalitarnych Niemczech przez NSDAP w latach 1933–1945."
      bardziej podpada pod twojego kolegę patrząc po tym opisie.
      socjał był tam tylko dla uznanych za prawdziwych przedstawicieli rasy panów więc ogólnie to dupa a nie socjalizm tylko narodowy socjalizm.
      a on z lewactwem ma tyle wspólnego co JKM z wygraniem wyborów.
      a jeżeli po tym wyciągnąłeś wnioski że to lewica to ja po podpisaniu porozumień z Watykanem twierdzę że to prawica jak w mordę strzelił.

Shady_ wrote:

no co jeszcze? Wystepuje tylko pewne stopniowanie.

w sumie nic jeszcze. ogólnie jest tego multum ale ty rozróżniasz tylko 4 bo tak ci łatwiej wyzywać od lewaków.
      pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Doktryny_polityczne

Shady_ wrote:

Jesli wrzucasz niepelnosprawnych fizycznie do wora z niepelnosprawnymi umyslowo to jestes po prostu bezczelnym typem i obrazasz ludzi.

chyba sobie dziecko kpisz.
      najpierw twierdzisz co twierdzisz a potem mnie nazywasz bezczelnym typem obrażającym ludzi niepełnosprawnych?
      mógłbym określić to jednym słowem ale za to raczej dostanę ostrzeżenie.

Shady_ wrote:

a kiedy na przykład do jasnej ciasnej?Czesto :)

tak jak i często wiesz o czym piszesz.
    • Shady, ja wiem że ty mentalnie jesteś takim dzieckiem które biega po
      podwórku i krzyczy na wszystkich że są lewakami ale zluzuj swoje krótkie
      spodenki.

"Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem
      określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) –
      rasistowska, antykomunistyczna, antydemokratyczna i antysemicka
      ideologia Niemieckiej Narodowosocjalistycznej Partii Robotników (NSDAP).
      Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu, opierająca się na biologicznym
      rasizmie, w szczególności na antysemityzmie, czerpiąca z haseł zarówno
      nacjonalistycznych, jak i socjalnych, trudna do jednoznacznego
      uplasowania na klasycznej osi prawica-lewica. Ideologia państwowa w
      czasie sprawowania władzy w totalitarnych Niemczech przez NSDAP w latach
      1933–1945."

bardziej podpada pod twojego kolegę patrząc po tym opisie.

socjał był tam tylko dla uznanych za prawdziwych przedstawicieli rasy
      panów więc ogólnie to dupa a nie socjalizm tylko narodowy socjalizm.

a on z lewactwem ma tyle wspólnego co JKM z wygraniem wyborów.

a jeżeli po tym wyciągnąłeś wnioski że to lewica to ja po podpisaniu
      porozumień z Watykanem twierdzę że to prawica jak w mordę strzelił.

To pozakuje ze Niemcy wtedy byly mądrzejszym krajem niż dzisiaj, bo dzisiaj dają socjale arabusom niszcząc swoj kraj.

chyba sobie dziecko kpisz.

najpierw twierdzisz co twierdzisz a potem mnie nazywasz bezczelnym typem obrażającym ludzi niepełnosprawnych?

mógłbym określić to jednym słowem ale za to raczej dostanę ostrzeżenie.
      Nie obrazaj niepelnosprawnych, bo dosttaniesz warna.

tak jak i często wiesz o czym piszesz.
      Bo ja zyje na spontanie i nie uzywam promptera. Nie zapamietuje tego co tam pisałem, bo zyje dniem dzisiejszym i sprawami ktore tocza się teraz. gdy trzeba wrocic do historii to to robie, ale nie zrobie tego dla Ciebie :)
    • Shady_ wrote:

To pozakuje ze Niemcy wtedy byly mądrzejszym krajem niż dzisiaj, bo dzisiaj dają socjale arabusom niszcząc swoj kraj.

to pokazuje że mentalnie wam do nich blisko.
      współczuję.

Shady_ wrote:

Nie obrazaj niepelnosprawnych, bo dosttaniesz warna.

znowu problemy z czytaniem i rozumieniem co się przeczytało.
      ja niepełnosprawnych nie obrażam, to określenie miało się tyczyć ciebie i tobie podobnych.
      najpierw palniecie coś a potem odwracacie kota ogonem.
      dobra szkoła komunistyczna której się tak brzydzicie.

Shady_ wrote:

Bo ja zyje na spontanie i nie uzywam promptera. Nie zapamietuje tego co tam pisałem, bo zyje dniem dzisiejszym i sprawami ktore tocza się teraz. gdy trzeba wrocic do historii to to robie, ale nie zrobie tego dla Ciebie :)

smuteczek.
    • Shady_ wrote:

No tak, największe rzezie tej planecie zafundowali socjaliści czyli Mao, Józef i Adolf. Zabili najwiecej osób.

Największą rzeź ma na sumieniu socjalista zwany dżumą. W XX wieku pojawiła mu się konkurencja zwana grypą. Te zarazki mają więcej na sumieniu niż wymienieni wyżej ludzie.
      Cito
      Uni 27 - WITCH, TOP5, emerytura od 2005-12-17 / gra rekreacyjna juz zakończona
      Uni 32 - solo, TOP20, emerytura od 2005-12-12
      Uni 39 - BADeath, TOP 2
    • Cito wrote:

Cytat za "Shady_"

Największą rzeź ma na sumieniu socjalista zwany dżumą. W XX wieku pojawiła mu się konkurencja zwana grypą. Te zarazki mają więcej na sumieniu niż wymienieni wyżej ludzie.
      Masz racje tylko te smiertelne choroby WTEDY były gorsze... ale wiesz co ogolnie jest gorsze? Socjalizm... bo na te choroby znaleziono lekarstwo a na socjalizm jeszcze nie...

Zwolnienie pogodynki? Zamach na wolne media.

Rządowe naciski, by zmienić naczelnego nieprzychylnej dla rządu gazety? Łoo panieee, nic takiego.

I byłbym zapomniał - Lis to nie hiena, to zwykła szmata

A takie wolne media byly za PO... a tfuu komuchy wam w ryj!
      prostozmostu.net/kraj/kulczyk-…okornego-naczelnego-faktu
    • Po prostu jakiś "yntelygent" ma problem chyba, bo specjalnie nikogo nie obraziłem. Więc zapytam ponownie:
      Zwolnienie pogodynki? Łoo panie, zamach wolne media!
      Wymiana redaktora naczelnego w prywatnej gazecie, bo nie był przychylny rządowi? Cisza jak makiem zasiał.

I zostawiam dwa linki, pierwszy o sztucznej gównoburzy wytworzonej przez środowiska szmatławca z czerwonym paskiem i jej kliki:

wpolityce.pl/polityka/290787-e…ow-w-trojmiescie?strona=1

i drugi, prosto z parówek. I od raz zadanie - sprawdź kto i kiedy ustalił takie prawo. Potem znajdź informację o tym w tekście. A na końcu sprawdź, czy w tekście nie ma odwołania do "dobrej zmiany". Ot przypadkiem robienie wody z resztek mózgu idiotom. Leming mądrzejszy nie będzie, ale głupszy zawsze może być ;)

natemat.pl/178021,niepelnospra…episy-wchodza-od-stycznia

PS. Jak tam po najsłynniejszej głodówce III RP? Chciałem sobie taką zafundować, ale to miało być w ramach odchudzania a nie nabierania kształtów, więc mi przeszło ;)

e: Byłbym zapomniał:
      B. Budka: Nie będziemy się licytować z PiSem na populizm. Dlatego rzuciliśmy 500+ dla wszystkich. Truchło dogorywa we własnej głupocie.
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%

Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

13

The post was edited 1 time, last by Igła ().

• Ostatnio usłyszałem bardzo ciekawą tezę i się z nią zgadzam.
      Zawsze uważano, że lepiej jest gdy ludzie nie śmiecą bo jest czyściej i lepiej.... np. w Singapurze gdzie jest 500zł kary za rzucenie papierku na ulice.
      Oczywiście socjaliści to chwalą... natomiast:
      Metoda 'wielu sprzatających' wydaje się jednak lepsza. Dlaczego?
      Dlaczego np. biznesmeni itd. mają iśc te kilkanascie metrów do kosza, tracić swoj cenny czas... zamiast działac i pracowac?
      Przeciez, lepiej gdyby rzucano te wsyztskie papierki i śmieci prostu na ulicę czy na chodnik i co pol godziny sprzatający przechodziłby i zbierał to i sprzatał ze swoją miotełką... Przeciez to może być nawet kompletny debil a przynajmniej na cos się przyda. Myśle, że 1 minuta czasu biznesmena, naukowca itp jest 100000 razy cenniejsza niż 30 godzin czasu debila.
      Prosta logika i prosta matematyka.
      Co więcej, tutaj ku uciesze socjalistow: dzięki temu tworzymy miejsca pracy.
      Pzykładem da Chiny gdzie czesto wystepuje wlasnie taka logika i sprawdza sie bardzo dobrze, ponieważ może nie jest az tak czysto jak w Singapurze ale jednak jest względnie czysto a przy tym nie marnuje sie potencjalu ludzkiego.
      Warto byloby wprowadzic to w Polsce :)
      Liberalizujmy nasze życie :)

Kiedys myslalem inaczej, ale nawet ja czasem zmieniam zdanie. Warto rozmyslac i analizowac :)

The post was edited 1 time, last by Shady_ ().

• Widzieliscie tych skurczybykow? sukinkoty chca zamykac sklepy internetowe w niedziele... socjalisci jak ja wam pluje w morde bardzo bardzo mocnn tfuuu

fajniej bylo jak mafia PO i Kulczyk zmieniali sobie prezesów prywatnych gazet? buahahahaha sukinkotem trzeba byc zeby teraz czepiac sie PISu... zenujacuy jestes jak kazdy socjalista.

A te sukinkoty z zachoniej Europy wymyslili, ze kazdy kraj ktory nie przyjmie uchodzców bedzie placil za jednego brudasa 250 000 zł... sukinkoty!
      Jesli PIS, ktory oszukuje, ze jest antyunijny to zapłaci, albo przyjmie uchodzcow to pojdziemy na warszawe i zniszczymy ten motłoch okrogłostołowy...

• Shady_ wrote:

Widzieliscie tych skurczybykow? sukinkoty chca zamykac sklepy internetowe w niedziele... socjalisci jak ja wam pluje w morde bardzo bardzo mocnn tfuuu

chcieliście PiSu to macie.

twitter.com/PSzubartowicz/status/725759975868518401

Shady_ wrote:

fajniej bylo jak mafia PO i Kulczyk zmieniali sobie prezesów prywatnych gazet? buahahahaha sukinkotem trzeba byc zeby teraz czepiac sie PISu... zenujacuy jestes jak kazdy socjalista.

wali mnie to czy zmieniali prezesów czy nie.
      ty znowu nie ogarnąłeś o co chodzi co mnie szczególnie nie dziwi.

• chcieliście PiSu to macie.
      Chcieliście demokracji to macie.
      Ja nie chcialem PISu :)

wali mnie to czy zmieniali prezesów czy nie.

ty znowu nie ogarnąłeś o co chodzi co mnie szczególnie nie dziwi.
      szkoda ze nie wali Cie to co sie dzieje w TVP i cała radosna tworczosc Jacka Kurskiego. Wiadomo ze to cholerstwo, ale badzmy szczerzy, kazda wladze dokladnie tak samo naciska na telewizje publiczną i obrazanie PISu za to co robi jest zwyklą obłuda. Jedyną szansą na zmiane jest prywatyzacja.
    • Shady_ wrote:

Chcieliście demokracji to macie.
      Ja nie chcialem PISu :)

nikt nie wymyślił nic lepszego od demokracji mimo jej oczywistych wad.
      sorry.

Shady_ wrote:

szkoda ze nie wali Cie to co sie dzieje w TVP i cała radosna tworczosc Jacka Kurskiego. Wiadomo ze to cholerstwo, ale badzmy szczerzy, kazda wladze dokladnie tak samo naciska na telewizje publiczną i obrazanie PISu za to co robi jest zwyklą obłuda. Jedyną szansą na zmiane jest prywatyzacja.

ja się wręcz bardzo cieszę że jest to Kurski i że robi co robi.
      tak nachalnej propagandy uprawianej radośnie w TVPiS nie było ani za czasów SLD ani PO.
      mimo braku kabaretów wynagradza mi to genialny kabaret zwany Wiadomościami mimo chęci bycia Dziennikiem Telewizyjnym.
      cieszy mnie też spadająca oglądalność co przełoży się na wpływy z reklam.
      i nawet ściąganie podatku audiowizualnego z niepełnosprawnych ślepych i głuchych (bo projekt nie uwzględnia takich osób w zwolnieniach z płacenia) też mnie cieszy.
      więcej takich genialnych ruchów to krótsze szkodzenie temu krajowi mam nadzieję także gorąco PiS kibicuję w ich dojnej zmianie.

• nikt nie wymyślił nic lepszego od demokracji mimo jej oczywistych wad.

sorry.
      Kpij dalej : D nic lepszego niz demokracja parlamentarna w Polsce? buauahuahahahahahahaha
      Sprzataczka i debil bez mozgu maja wiecej glosow niż nauczyciel uniwersytetu : D To tak jakby w firmie sprzataczki mialy wiecej do powiedzenia niż szef haha : D
      Gabit poniżasz sie strasznie ; d jestes swietnym przykladem na to ze demokracja jest najgorszym ustrojem.

ja się wręcz bardzo cieszę że jest to Kurski i że robi co robi.

tak nachalnej propagandy uprawianej radośnie w TVPiS nie było ani za czasów SLD ani PO.

mimo braku kabaretów wynagradza mi to genialny kabaret zwany Wiadomościami mimo chęci bycia Dziennikiem Telewizyjnym.

cieszy mnie też spadająca oglądalność co przełoży się na wpływy z reklam.

i nawet ściąganie podatku audiowizualnego z niepełnosprawnych ślepych i
      głuchych (bo projekt nie uwzględnia takich osób w zwolnieniach z
      płacenia) też mnie cieszy.

więcej takich genialnych ruchów to krótsze szkodzenie temu krajowi mam
      nadzieję także gorąco PiS kibicuję w ich dojnej zmianie.
      Dodkladnie to samo robiilo PO. Wiec nie wiem po co w ogole to mowisz ; d
      Ze wywalili zone Kreta? Dziennikarke z TVNu24? No sory, ale ja bym jej nie zatrudnil nawet w firmie sprzatającej ; d

Fingrad w historii swiata juz prywatyzowano telewizje :) To jest taka sama firma jak kazda inna. mozna ją sprywatyzowac. Tylko powiem Ci jedno, gdyby TVP bylo na rownych prawach na wolnym rynku to zbankrutowałaby w 3 dni.
      Oczywiscie mlodzi ludzie do 30. roku zycia już nie ogladaja w ogole telewizji, ani TVP ani TVN. Telewizja kłamie i dzisiaj PO PIS albo Nowoczzesna PO mają poparcie tylko i wylacznie dzieki telewizji, a tam prawdy nie znajdziesz nigdy, bez znaczenia jaki kanał.
    • a tam prawdy nie znajdziesz nigdy, bez znaczenia jaki kanał.
      I tu jest właśnie miedzy nami różnica. Nie szukam w tv prawdy, a lekkich programów, i na tematy polityczne, jak i te o małpkach bonobo z niepowtarzalnym głosem p. Krystyny Czubównej w tle. A to, że obecnie mamy medialną papkę, to zawsze mam wybór, selekcja zachodzi na poziomie tv programu. :p

• Fingard1410 wrote:

Cytat

a tam prawdy nie znajdziesz nigdy, bez znaczenia jaki kanał.
      I tu jest właśnie miedzy nami różnica. Nie szukam w tv prawdy, a lekkich programów, i na tematy polityczne, jak i te o małpkach bonobo z niepowtarzalnym głosem p. Krystyny Czubównej w tle. A to, że obecnie mamy medialną papkę, to zawsze mam wybór, selekcja zachodzi na poziomie tv programu. :p

Wiec robisz blad ogladajac programy polityczne,nawet te lekkie, bo one mają podprogowy przekaz. na przyklad nawet gdy wydaje Ci sie ze np. Korwin jest dobrze traktowany przez redaktora to on ma tak zaprogramene pytania, zeby ostatecznie go ośmieszyć i niszczyć. Prawda jest taka, że im gorzej obchodza się z Korwinem w TV, tym lepiej dla niego. Chyba tylko Superstacja jest w miare obiektywna, ale tez nie warto ogladać.
      A co do tv to oczywisci emecz mozna ogladnac ; d programo zwierzetach tez, chociaz mnie zwierzeta nie obchodza ; d
    • Shady_ wrote:

Kpij dalej : D nic lepszego niz demokracja parlamentarna w Polsce? buauahuahahahahahahaha
      Sprzataczka i debil bez mozgu maja wiecej glosow niż nauczyciel uniwersytetu : D To tak jakby w firmie sprzataczki mialy wiecej do powiedzenia niż szef haha : D
      Gabit poniżasz sie strasznie ; d jestes swietnym przykladem na to ze demokracja jest najgorszym ustrojem.

i co z tego że jakiś jak to pięknie nazwałeś "nauczyciel uniwersytetu" (swoją drogą niezłe) ma taki sam głos jak sprzątaczka?
      patrząc na niektórych profesorów i doktorów w tym kraju to jednak sprzątaczki są mądrzejsze.

Shady_ wrote:

Dodkladnie to samo robiilo PO. Wiec nie wiem po co w ogole to mowisz ; d
      Ze wywalili zone Kreta? Dziennikarke z TVNu24? No sory, ale ja bym jej nie zatrudnil nawet w firmie sprzatającej ; d

teraz są za to takie tuzy jak Pobudzin robiące materiał o marszu którego nie było bo i być nie miało.
      mówisz że to samo robiło PO?
      aż takiej nachalnej propagandy żywcem wyjętej z TV Republika czy Trwam nie było.
      koronnym przykładem głosowanie Morawieckiego rękami pani Zwiercan o których w tym dniu Dziennik Telewizyjny nie wspomniał nawet słowem.

Shady_ wrote:

Wiec robisz blad ogladajac programy polityczne,nawet te lekkie, bo one mają podprogowy przekaz. na przyklad nawet gdy wydaje Ci sie ze np. Korwin jest dobrze traktowany przez redaktora to on ma tak zaprogramene pytania, zeby ostatecznie go ośmieszyć i niszczyć. Prawda jest taka, że im gorzej obchodza się z Korwinem w TV, tym lepiej dla niego. Chyba tylko Superstacja jest w miare obiektywna, ale tez nie warto ogladać.
      A co do tv to oczywisci emecz mozna ogladnac ; d programo zwierzetach tez, chociaz mnie zwierzeta nie obchodza ; d

jedynym poważnym problemem Korwina i wywiadów jest to że jest Korwinem.
      tu żaden przekaz podprogowy nie zakłamie rzeczywistości.
      zresztą to że im gorzej w tv się z nim obchodzą tym lepiej dla niego to fakt.
      kasiorkę można przygarnąć z budżetu a i odpowiedzialność żadna i dalej można wciskać kucom kawę z logiem partii albo koszulki patriotyczne.

gawrek - tak, wiadomo. komisja wenecka (zaproszona przez samego Waszczykowskiego), wszelkie media zagraniczne, RPO, prawnicy (oprócz tych robiących interesy z PiSem) , konstytucjonaliści, sądy, ogólnie wszyscy jak zawsze rzucają wam kłody pod nogi tym biednym patriotycznym wybrańcom narodu.
      wszyscy to ukryta opcja niemiecka, sterowana telepatycznie przez samego Tuska (który jak wiadomo sterowany jest przez Merkel) oraz Petru do spółki z Balcerowiczem oraz gorszym sortem kwiczącym w czasie odrywania od koryta. aha i jeszcze komunistów (z wyłączeniem tychże będących wielbicielami i członkami PiS).
      tak wiemy, taki jest oficjalny przekaz powtarzany przez tych amatorów aż do porzygania.
      rozbawiłeś mnie lepiej niż jak pan prezydent mówił że jest niezłomny i nie będzie długopisem.
      jakby ci amatorzy byli odrobinę inteligentni to zrobili by to z głową i żaden RPO czy TK by im nie podskoczył.
      ale że to amatorzy to wyszło jak zawsze.

The post was edited 2 times, last by GamBit ().

• Nawet się nie dziwię, że sądy protestują, pewnie gdyby mnie reformowano to też bym protestował :)
      Jeśli ktoś czyta same tytuły prasowe to może dostać szoku:
      "PiS zamknie kilkaset sądów. Rewolucja w wymiarze sprawiedliwości", to Fakt - czy to czasem nie ta gazeta o której rozmawiali Kulczyk i Graś?
      A w treści czytamy: "W praktyce liczba sądów w Polsce zmniejszy się o ponad 150 jednostek."
      fakt.pl/prawo/reforma-sadownic…gowe,artykuly,622979.html
      Teraz spokojny długi weekend, luzik.
      jest dobrze

The post was edited 1 time, last by gawrek ().

• To znaczy tak. To moze zacznijmy od poczatku. Ale nie bojcie się, ja jako racjonalny iżynier bede mowil krotko:
      Mamy demokracje czyli rzady autorytarne, rzady poza prawem, rzady tego co chce wiekszosc a nie tego co stanowi prawo.
      Tutaj PIS to oczywiscie dosadnie pokazuje, ale taka jest demokracja. To nie jest tak, że jakis lewak cieszy sie, bo ludzie znienawidza PIS... nie znienawidzą, bo przeciętny Kowalski ma w dupie trybunał i to ze PIS łamie prawo... na serio ludzie mają to gleboko w dupie.
      Ale teraz wriocmy do korzeni. Jakdziala demokracja? Demokracja to rządy stada owieczek prowadzonego przez barany a sprzataczki i debile oraz żule decydują o tym jakie ma byc panstwo, kto ma byc premierem i prezydentów.
      W czasach gdy Polska byla mocarstwem to przecietny czlowiek umarlby ze smiechu gdyby sie dowiedzial, ze np. jakis przyglupawy wiesniak ma tyle samo do powiedzenia wkwestii panstwa jak jakis wyksztalcony monarcha. Kpina po prostu.
      W dodatku jedna osobe zawsze duzo latwiej przekonac do czegos niz wszytskich wyborców,, dlatego mamy jak mamy, czyli źle.

Apropo Komisji Weneckiej... jeszcze pare miesiecy temu nikt nie wiedzial o istnieniu tego czegos. PIS popelnil blad, że zapytal ją o opinie bo sie tylko wygłupił. Tyle w tej kwestii.
    • Thorgoth, w tym artykule jest mowa o projekcie ZZ Solidarność, skąd się ulung PiS? Zresztą w artykule jest zgoda wnioskodawców i tych których wniosek dotyczy, w niedzielę nie pracują ludzie. Rozumiem że ironiczne wypowiedzi o serwerach miały ubarwić artykuł.
      jest dobrze
    • gawrek wrote:

Thorgoth, w tym artykule jest mowa o projekcie ZZ Solidarność, skąd się ulung PiS? Zresztą w artykule jest zgoda wnioskodawców i tych których wniosek dotyczy, w niedzielę nie pracują ludzie. Rozumiem że ironiczne wypowiedzi o serwerach miały ubarwić artykuł.
      No spokojnie to tylko socjaliści, wiec jesli cos wydaje Ci sie glupie, dziwne, idiotyczne i bez sensu to na pewno oni wymyslili : D
      A Gambit pewnie dzisiaj na Marszu Sprawiedliwosci Społecznej z bratem Gesslerowej agaggaaggaga ahahaha : D
      ps. mam nadzieje, że nie zapomnial swojej ulubionej czerwonej koszuli ; D