energia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jest to mój pierwszy post na tym forum. Jeśli w złym dziale to przenieście ;). Mam taki problem . Zalogowałem dzisiaj na konto i na matce miałem energię na minusie. Na początku myślałem , że dostałem złoma, ale tak nie było . Podliczyłem energię jaką daje mi elektrownia, a jaką mi dają satelitki. Wyszło na to , ze satelity u mnie tak jakby nie działały . Wrzuciłem do stoczni 20 satelitek żeby sprawdzić czy działają i zmniejszają energie , która jest na minusie. Tak się nie stało. Wygląda na to , ze satelitki przestały mi dawać energię, dlaczego ? . Potraficie mi to wyjaśnić , a może ktoś z was również ma taki błąd u siebie na koncie? Dodam jeszcze, że wczoraj na noc kliknąłem kopalnie . Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Energie miałem wyliczoną tak , ze na tą chwile powinny byc ~ 700 na plusie , a jest -848. Proszę o pomoc :).
  • Dzisiaj okolo 12:34 GF wgralo nam nowa wersje z bledem, w ktorej to satelity nie produkuja w ogole energii, takie zacmienie slonca. Problem wystepuje na kazdym uni.

    A dzial rzeczywiscie zly, napisales w dziale z pytaniami o IRC, powinienes zapisac w Gra>Bledy w grze, ale tam juz jest temat o tym. Ten zamykam. W razie pytan napisz PW do mnie na forum.