Jak widzisz czyszczenie tematów?

• Jak widzisz czyszczenie tematów?

Za jakim systemem się opowiadasz?

1) Ostre czyszczenie tematów wojennych
    Moderatorzy usuwają wszelkie przejawy spamu, offtopic, ataki słowne, wątki dyskusji schodzące z poczynań wojennych lub w ogóle gry.
    Wątek jest krótki, łatwo się przegląda, acz może wydawać się ubogi. Widać w nim najważniejsze rzeczy: RW, sytuację obu stron walczących.

2) Łagodne czyszczenie tematów wojennych
    Moderatorzy usuwają tylko naprawdę spamerskie lub obrażające kogoś posty. Cała reszta, w tym również offtopy, zostawiana jest bez zmian.
    Wątki takie są długie i czasem trudno jest się w nich połapać. Z drugiej strony zachowują swoją "otoczkę", nastawienie ludzi i towarzyszące temu inne wydarzenia.

Podane systemy prawdopodobnie są dość skrajne i tkwimy gdzieś pośrodku, chcemy się jednak dowiedzieć co Wam bardziej odpowiada.
    Dlatego prosimy o głos. :)
  • Ostre.
    Powinien był łatwy dostęp do RW.

Temat, w którym będzie można prowadzić dyskusję na temat konkretnej wojny, można zawsze będzie założyć w dziale DiD (tak myślę ;])
  • Nie chcę ujednolicać, ale patrząc na interwencje moderatora/ów w jednym wątku to nasuwa się jedno spostrzeżenie: brak zrozumienia. Jak wiadomo każdy wątek jest tworzony głównie z myślą o 2 stronach konfliktu. Zatem jeśli wojna przenosi się również na forum ( trzymając się oczywiście zasad dobrego smaku ( odpadają wulgaryzmy etc) ) to powinna móc tam zostać, a nie jak to miało miejsc na wniosek jakiegoś dzieciaka - który zauważył, że w ten sposób może zostać w końcu dostrzeżony - wykonuje się czyszczenie tematu niwecząc nie raz ładniejsze akcje/zaczepki wojenne aniżeli te składające się jedynei z RW. Składam stanowczy sprzeciw takim praktykom i mam nadzieję, że zastanowią się nad tym osoby którym powieżono zadanie pilnowania tego forum.

Pozdrawam
    --
    Bats
  • ShaQal napisał(a)
    Ostre - Poniewaz nielubie przegladac tematu w dziale Wojna i szukac po paru stronach chociaz jednego RW :D

Witam, masz bez sensu podejście, gdyż wojna nie jest dla obserwatrów, tylko dla uczestników i to Oni powinni móc na nim wyrazić to co chcą, Ty zaś jako obserwator jak masz pragnienie pooglądać RW to poświęc tą chwilę i znajdź sobie, a jak nie to trudno Twoja strata, ew sam weź udział w działaniach wojennych i wtedy wykaż się swoją kreatywnością, bądz jej brakiem i pozostaw czyste RW ( oby chociaż były. ..)

Pozdrawiam
    --
    Bats
  • Bats napisał(a)
    ShaQal napisał(a)
    Ostre - Poniewaz nielubie przegladac tematu w dziale Wojna i szukac po paru stronach chociaz jednego RW :D

Witam, masz bez sensu podejście, gdyż wojna nie jest dla obserwatrów, tylko dla uczestników i to Oni powinni móc na nim wyrazić to co chcą, Ty zaś jako obserwator jak masz pragnienie pooglądać RW to poświęc tą chwilę i znajdź sobie, a jak nie to trudno Twoja strata, ew sam weź udział w działaniach wojennych i wtedy wykaż się swoją kreatywnością, bądz jej brakiem i pozostaw czyste RW ( oby chociaż były. ..)

Pozdrawiam
    --
    Bats

Jesli chca sie wyrazic to po cos jest gg i jest Priv :D Wojna jest po to zeby w niej dzialac (czyt. atakowac) a nie rozmawiac i sie klucic
  • Bats - wojna jest dla uczestnikow, ale temat jest dla wszystkich uzytkownikow forum, tak jak kazdy jego element. Takie wojny, o ktorych Ty myslisz sa diabelnie nieprzejrzyste, a odnalezienie w nich rw czasem graniczy z cudem.

Jesli ktos chce o wojnie podyskutowac, to isnieje jeszcze dzial - Dyskusje i Dyplomacja, ktory jest lepszy miejscem do prowadzenia dyskusji na jakikolwiek temat zwiazany z gra na danym uni.

Zeby bylo jasne - nie tylko i wylacznie rw powinny byc w temacie wojennym. Ale rw powinny stanowic wiekszosc, przewazac w danym temacie. W momencie, kiedy uzytkownicy przesadzaja, powinna byc zdecydowana reakcja, czyli - ostre czyszczenie.

To jest rzecz jasna tylko moje skromne zdanie, z ktorym pewnie wielu sie nie zgodzi.
  • ShaQal napisał(a)
    <ciach>
    Jesli chca sie wyrazic to po cos jest gg i jest Priv :D Wojna jest po to zeby w niej dzialac (czyt. atakowac) a nie rozmawiac i sie klucic

Nie do końca, zważ na to, że prawdziwa wojna co niejednokrotnie było już pisane w pewnym wątku to nie tylko winiki bitew a całościowy pogląd na ich przebieg i przygotowania, jeśli ogame się nei rozwinie w ten sposób to stanie się pusta grą w której decyduje tylko ile kto ma cyferek w bazie, a to wróży jej rychły koniec, ew zacznie być grą tylko dla debili oczywiście nikogo nie obrażając, a jestem pewny, że jej twórcy własnie chcieli bardzo tchnąć w nią życie i jednym z kroków który miał temu słuzyć było powołanie skonsolidowanego forum.

Pozdrawiam
    --
    Bats
  • Oprócz RW zostawic sensowne komentarze. Wywalać wszyskie posty typu "graty", "prawo ładny %"...., oczywiscie kasować tematu w których sie tylko wyzywaja. To moja propozycja:)
  • Ja głosuję na ostre - łatwiejszy dostęp do RW, poza tym jak niektórzy zaczną gadać i sypac literówki w każdym słowie, to w ogóle się robi śmietnik z forum :)

The post was edited 1 time, last by Jack_the_Ripper ().

• czyscic jak hitler niemcy z zydów :) (oczywiscie bez obrazy dla kogos) to tylko taka przenosnia :)

nie chce sie czytac postów co maja odp typu :

"SUPER ALE BYLO FAJNIE"

bo to jest lipa :)

PS.
    wszystko co wojny dotyczy zostawic bez zmian :D
  • Bats napisał(a)
    ShaQal napisał(a)
    <ciach>

Nie do końca, zważ na to, że prawdziwa wojna co niejednokrotnie było już pisane w pewnym wątku to nie tylko winiki bitew a całościowy pogląd na ich przebieg i przygotowania, jeśli ogame się nei rozwinie w ten sposób to stanie się pusta grą w której decyduje tylko ile kto ma cyferek w bazie, a to wróży jej rychły koniec, ew zacznie być grą tylko dla debili oczywiście nikogo nie obrażając, a jestem pewny, że jej twórcy własnie chcieli bardzo tchnąć w nią życie i jednym z kroków który miał temu słuzyć było powołanie skonsolidowanego forum.

Pozdrawiam
    --
    Bats

NarThalion napisał(a)

Bats - wojna jest dla uczestnikow, ale temat jest dla wszystkich uzytkownikow forum, tak jak kazdy jego element. Takie wojny, o ktorych Ty myslisz sa diabelnie nieprzejrzyste, a odnalezienie w nich rw czasem graniczy z cudem.

Nar Thalion nic dodac nic ujac
    Bats powyzej zacytowalem ci moja odpowiedz :D

P.S I juz nierob Off-Topicu
  • Jack_the_Ripper napisał(a)
    Ja głosuję na ostre - łatwiejszy dostęp do RW, poza tym jak niektórzy zaczną gadać i sypac literówki w każdym słowie, to w ogóle się robi śmietnik z forum :)

Właśnie powód literówek jest też po stronie pisania czegoś więcej aniżeli tylko RW, w ten sposób zmuszasz ludzi do odpowiedzenia na Twoje zaczepki słowne , a tym samym pokazania swojej polszczyzny, jak raz palnie głupotę i zostanie mu zwrócona uwaga może nie zrobi tego innym razem, to swego rodzaju szkoła :> choć przyznam szczerze, że nie zawsze to skutkuje na niektórych nie ma rady ...

Pozdrawiam
    --
    Bats