Jak widzisz czyszczenie tematów?

• Jestem za bardzo łagodnym czyszczeniem tematów, a wręcz powinny być kasowane tylko naprawdę wulgarne posty.

z innej strony:

Kto lubi, jak mu mod skasuje posta?
    Nikt

Zadaje sobie trud, poświęcam czas na napisanie posta, a tu jeb ... nie ma, bo się nie spodobał, bo nie przeszedł indywidualnej weryfikacji

Trzeba to jasno nazwać

Kasowanie postów to niszczenie cudzej pracy i nieważne czy ten post coś wnosi czy nie, czy jest krótki czy długi, nie powinien być kasowane ... no chyba, że są ekstremalnie wulgarne/obrazliwe
  • Originally posted by AzverKasowanie postów to niszczenie cudzej pracy i nieważne czy ten post coś wnosi czy nie, czy jest krótki czy długi, nie powinien być kasowane ... no chyba, że są ekstremalnie wulgarne/obrazliwe

ciekawe a co powiesz na takich ktorzy daja posty

"dawac RW"
    co 3 minuty

albo gratuluja Atakujacemu w ST i SZO obroncy ... jak to byla pulapka i polegl atakujacy a obronca ma sie swietnie...
  • Jak to zwykle w zyciu bywa obie opcje maja swoje plusy i minusy.
    Opcja 1 wojna jest przejrzysta alenie wydac w niej narastarocego konmflikty.
    Opcja 2 widac jaka się wywiazyje dyskusja ale staje sie czasem temat tak
    mało przejrzysty zwłaszcza jak nie ma za duzo jeszcze RW.
    Więc uwazam nie ma rozwiazac idealnych ani zadawalajacych wszystkich.
  • Ostro musi byc, ale w tematach wojen które maja za duzy rozrost (gdzies widzialem wojne z 69 stronami...)

A male wojenki w ktorych RW jak na lekarstwo niech maja te swoje komentarze ;)
  • jestem za lagodnym czyszczeniem tematow z drugiej strony piszacy post musi sobie zdawac sprawe ze czyta to wielu ludzi (nie tylko pelnoletnich )i tak naprawde to sobie wystawia opinie, jezeli ktos wklada duzo pracy w post ktory nic nie wnosi lub co gorzej jest w nim pelno wulgaryzmow i bledow to niech lepiej odpocznie i sie nie przemecza a nie bedzie sie narazal na stres ze mu post wykasuja
  • OSTRE - bo z doświadczenia wiem,że za dużo jest dzieciarni "to Ty" "to on" , "ja nie" , " wyście zaczęli" itp itd... najlepsze argumenty to RW ! Tak było jest i będzie , amen.
  • łagodne i kropka...

a niby jak ludzie mają sie zapoznać i wyzywać na rw jak nie na forum...

gra słowna to podstawa zaczęcia wojen itp. flota to argument rw to wyjaśnienie która strona ma rację...

kto nie chce czytać niech nie czyta...
  • Popieram post wyzej - najwazniejszymi czytelnikami zainteresowanymi wygladem tematu wojny sa sami walczacy,to oni czasem tworza offtopy i spamuja lecz w tym wlasnie jak dla mnie lezy caly sens.Suche rw nie sa niczym przyjemnym a Ci,ktorzy nie chca czytac zofftopowanych tematow,niech ich nie czytaja - proste...
  • Ja także opowiadam się a łagodnym czyszczeniem tematów. Jak w danym temacie będą 2-3 strony to bedzie beznadzieja...Nikt nikomu nie każe czytać 15-stronowej dyskusji, będzie chciał, to znajdzie to, co go zainteresuje :]
  • lagodne.
    W przypadku ostrego czyszczenia niektore wojny beda sie skladac z kilku postow:
    1) a vs b
    2) do b dolacza c i d
    3) do a dolacza e i f
    4) raport
    5) byc moze drugi raport
    6) pierwszy post, ze moze zakonczyc te wojne
    7) zakonczenie wojny.
    Lubicie czytac sterty samych RW? zwlaszcza 'ideologicznych', z wiekszymi stratami agresora, albo z drugiej strony farmingow?
    Czytelny system? Jest taki.
    na uni33 X-team wymysli, ze co x postow wstawiaja 'wynik spotkania', czyli punkty. 1kk strat ktorejkolwiek ze stron to jeden punkt, ale zaokraglony, czyli 900k to zero punktow, 1800k to jeden punkt etc.
    Walke mozna toczyc do np 50 punktow, albo na czas, whatever.
    Wtedy - a) sojusze moag pisac temat na 50 stron
    b) postronny obserwator od razu sie zorientuje, ktora strona ma sie lepiej, albo ktora strona lepiej walczy etc.
    Podejrzewam, ze przy ostrym systemie pojawia sie posty w stylu 'jestesmy za spamem w wojnach'
    Oczywiscie, moderatorzy powinni w razie zbyt zacietych dyskusji ingerowac, ale tez bez przesady.
    Forum mam ustawione na max postow na jedna strone, troche dluzej sie wczytuje, ale potem w sekunde robie scrolla i widze od razu, czy sa RW czy nie - poza tym mozna robic naglowki na czerwono 'RW' i od razu bedzie wszystko jasne.
    Rozbijanie tematow na wojne wlasciwa i dyskusje spowoduje zwiekszenie balaganu:)
  • RE: Jak widzisz czyszczenie tematów?

OSTRE !!!!!!!!!!!!!!! Denerwują mnie już te głupie romowy w postach wojennych. Jak na moje powinny byc tylko rw i ważiejsze informacje