Jak widzisz czyszczenie tematów?

• czyszczenie tematow a po co wam to skasujecie 99% histori tego uni :/dla kilku ciekich wojenek gdze sojusz X zrobi 5% a sojusz Y10 :/ a 99% ttextu to spam i pogruszki :/ pomyslcie lepiej nad regulaminem wypowiadania sie na forum a nie kasacja tematow ...
  • ŁAGODNE !!

A tak na marginesie to chyba nie wiecie co to jest SPAM

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia jaka jest treść tych wiadomości. By wiadomość określić mianem spamu musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie: treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy;
    odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości;
    treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
  • Ostre, ale bez przeginania.

Jak się jakaś dyskusja wywiąże - byle rzeczowa - to zostawić.

Znacznie częściej się jednak zdarza, że z wątku wojennego robi się bluzganina, lub konkurs na poziom off-topowości wypowiedzi. Takie coś ciąć bez litości.
  • Dla tych którzy chcą samych RW w dziale wojny mam propozycję: nie grajcie w ogame tylko bawcie się speedsimem, będzie mieli RW tyle ile dusza zapragnie :P, i to bez żadnych komentarzy :P :P

Bez dyskusji, utarczek słownych, przygadywania wrogom dział wojny stanie się tak nudny jak starcia tytanów, gdzie poza właściwym RW są jedynie powtarzane w nieskończoność te same teksty.
    Nie wiem jak dla innych , ale dla mnie njaciekawsze w dziale wojny nie są bitwy, ale sama otoczka: wzajemne animozje, emocje jakie wywołuje u graczy, postawy jakie przezentują zwycięzcy i pokonani, powody rozpoczęcia i zakończenia działań wojennych. Bez tego wszystkiego dział wojny to bedzie tylko filia starć tytanów dla bitew nie spełniających wymmagań co do progu procentowego ?(
  • Wedlug mnie łagodne bo to chyba forum do niektorych sa RW a niektry wrecz do Spamu :D :D :D a jak komus przezzkadza to w czytanie RW na foum to niech to ignoruja i czyta tylko RW
  • Zdecydowanie łagodne!
    RW i "gratki+SzO", to mało. Wypowiedzi członków wrogich sobie sojuszy - rozne utarczki słowne - to swietne zrodlo wiedzy na ich temat i ich kultury czy tez jej braku ;)
    Jestem za kasowaniem wszelkich przejawow chamstwa i prostactwa, ale reszta niech zostanie - bedzie wiadomo z kim ma sie do czynienia.

pzdr
    riff
  • Nie chce mi sie czytac co wczesniej tu ludzie pisali...jestem za ostrym,ale tylko dla tych co nie uczestnicza w walce,bo to bez sensu zeby sie oni udzielali. natomiast obie walczace strony,koalicje musza miec takze cos do powiedzenia,procz RW oczywiscie:)
  • a żal czytać większość gości "na ostro"

ostro = same RW
    łagodnie = RW plus klimat (z normalną praca moderatorów - tępiącą łamianie regulaminiu)

obecnie - na każdym uni inaczej - albo uchachany modek tnący wszystko, albo brak modka, albo taki co trzeba go wzywać....

wg mnie najgorsi sa uchachani modkowie - choć pozostałe opcje też nie naljepsze

oby ta ankieta do czegoś doprowadziła

łagodnie, zgodnie z regulaminem, bez uchachanych :)

moze teraz dotrze...
  • Wojana jest dla sron konfliktu. Mozna tu sie poprzekrzykiwac, pochwalic swoimi RW i pogrozic. Moderator powinien wkraczac do akcji dopiero gdy jest wyrazne spam lub wulgaryzmy. A tak to "all is fair in war and love".

jak najbardziej ŁAGODNE
  • Originally posted by Abnega
    Jestem za ostrym czyszczeniem - jednak moim zdaniem pod tym terminem nie kryje sie pomysl zostawiania samych RW.
    Pozostaje raport plus otoczka, czyli kulturalna, na odpowiednim poziomie dyskusja wokol wojny nie bedaca calkowitym offtopem, spamem a juz na pewno nie klotniami i obrazaniem ( co jest niestety najczestsze)

/signed
    wilk syty i owca cala

Abnega na przezydenta(ową) :D

a vatar masz taki slodki ze mozna sie zakochac normalnie ^^

PS
    admin a czlowiek ^^ i to jaki :)
    PS2
    przyznam ze tutaj w trybie pilnym ktos moglby NA OSTRO OSTRO pojechac bo az czytac forum/grac sie odechciewa

Not4u + Puchatki(kochamy was:P)vs Husaria & Scanner