Jak widzisz czyszczenie tematów?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak będzie zbyt ostro, to zostaną same RW

A jak zbyt łagodnie, to bedzie trzeba z 10 stron zobaczyć, by dotrzeć do RW

Opowiadam się za opcją umiakowaną, ale jestem bliżej ostrej - jestem tak na 70%

np.: tylko RW + polityka (której często nie da się przenieść do dyplomacji, bo pertraktacje i dyskusje zaangażowanych stron, poprzedzają ataki i są nawiązywane po nich)

na 100% wywaliłbym kometarze obserwatorów (np.: "gdzie te RW?" i te bardziej rozbudowane też, bo forum wojen, to nie igrzyska)

mocno zminimalizowałbym gratulacje/kondolencje :) (np.: do 4), bo i tak wielu pisze tylko "gratki i szo"
  • łagodne!!

Lubie sie co nieco dowiadywać o kulturze graczy. Same RW i gratki to troche za mało. Pozatym każdy sojusz takie rw ma na swoim forum. Więc poco to samo oglądać dwa razy. Tu raczej można polemizować i niepowiem "lekko sie podrażnić". Co do obserwatorów to - obserwując swoją wojne pewnie też nie czytają tylko rw.
  • Eorl napisał(a)
    Popieram Nar Thaliona watki nie moga nie zawierac dyskusji obdywu stron to psuje cala zabawe wiec jestem za lagodnym.

To albo mnie popierasz, albo jestes za lagodnym. Te 2 rzeczy ciut sie wykluczaja ;) .
  • Wg mnie wystarczy "łagodne czyszczenie"...

Ostre nastawienie i podejmowane ku temu decyzje jeszcze nikomu nie wyszły na dobre. Co więcej opcja (1) strasznie ograniczałaby graczy, a przeciez jesteśmy tu by się w jakis sposób jednoczyć, a nie oddalać...

Uważam, że pozostanie przy punkcie (2) pozwoli zachować nam lepsze samopoczucie w grze, rozpatrywanych tematach i własnym zdaniu na poruszane problemy.

Pozdrawiam
    Quecalkoatl / Smok Wawelski / Bajo Bongo - uni 25, Andromeda, Rhea

Nie śpij, bo Cię napadną...

Każda Chwila To Szansa Aby Wszystko Zmienić
    Bo jest paru ludzi, bo jest pare w życiu dobrych chwil...
  • opcja nr 1
    jak ktos chce sobie spam poczytac to moze sobie osobny temat do tego zalozyc w DiD albo jakims innym dziale, w dziale wojny powinny byc rw i najwyrzej jakies krotkie komentarze do nich
  • RW sa wystarczajaco widoczne wsrod innych postow.

Smaku wojnie dodaja dopiero komentarze. Skakanie miedzy raportami i DiD jest niewygodne.

łagodne
    All for FUN, all for RONIN!
    "Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
    Top RW: 11841%, 8124%, 7551%, 7083%, 6235%
    ilosc RW w ST: Uni12: 201, Inne: 46
    Laczny % w ST Uni12: 215`126%
  • Sirius napisał(a)
    :)

Dla tych co cenią wygodę i fakty chyba lepsze (1)
    Dla tych co lubią dyskusje i klimat lepsze (2)

Chyba... :)

ke??
    Klimat ?? nie styty wiekszosc komentarzy zmienia sie własnie w kłotnie .
    wysmiewanie sie z Rw wciskanie kitów itp to lepszy klimat watpie :evil: dyskusje zawsze mozna załozyc w odpowiednim dziale :evil:

Własnie wojny opieraja sie na faktach :D
  • Zdecydowanie łagodne. Same RW będą nudne jak flaki z olejem.
    A posty z większa ilością błędów bym chętnie powycinał, nauczyliby się wreszcie ludzie poprawnej polszczyzny na tym forum :)
  • No nareszcie podczas mojego czytania doszły 2 strony ŁAGODNE oczywiście co to za wojna bez wymiany zdań. Tak można sobie poczytać opis do starć a gratki są czymś normalnym oczywiście jak ktoś na nie zapracował.
  • Powyżucajcie tematy nie aktywne i wojny zakonczone.
    Proponuje także stworzenie nowego tematu przyklejonego z wypisanymi wojnami. Moderator uzupelniał by to na bierząco. To pomagało by nam bardzo :)
  • Moim zdaniem ostre czyszczenie poniewaz jesli ktos chce sobie poczytac jakies wymiany zdan to niech przejdzie do innego dzialu, a w wojnach powinno byc wiekszosc rwi ewentualnie jakies komentarze dotyczace wojen, a nie wyzywanie sie czy cos podobnego, obrzucanie sie blotem.
  • zdecydowanie lagodne, pozwalajace odczuc tez atmosfere wojny i panujace tam napiecie. bezsensowne bedzie ogladanie samych RW wojna nie na tym przeciez polega - jest cos jeszcze ponad samym starciem.
  • Moim zdaniem, przede wszystkim powinno być o wiele więcej modów w działach wojen :rolleyes: za dużo się dzieje na każdym Uni, a tak moderaotrzy często by sprawdzali Wojny danych Uni nad którymi sprawują piecze.
    Mogli by na bierząco przeglądać wojny orientować się w tym czy są wyzwiska, offtopy, oraz czy wojna nie trwa 2 miesiące bez RW :rolleyes:
    Bo wzywanie za każdym razem Moda, jest nieco męczące.
    eXmod wojen || uni 26 exPlayer + Nekkar Player - Angelic Reapers
    S
    mart And Young Computer Operator ¤ Próba skończenia z OGame - 1087%

say art
  • Ja jestem za propozycją nr 2, czyli łagodne :). Same suche RW nie dają całego klimatu wojnie :). Oczywiście, przejawy spamu czy obrazy należy usuwać bezwzglądnie, ale tak jak napisał Sirius to o co nam chodzi leży po środku, a najlepiej widać to w głosowaniu ;). Pozdro Odys :].