SimoHayha

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SimoHayha

    Co tu napisac?

    Hej jestem Jacek. Od dzisiaj jestem pełnoprawnym moderatorem DiD (Andromeda, Barym, Capella, Electra, U41,U51-57) :)

    Chciałbym sie przywitać i przedstawić :)

    Siema jestem Simo, a z imienia Jacek. Mam 23 lata, mieszkam na dolnym sląsku. Studiuje w Poznaniu.

    Interesuje mnie.. Boze nic mnie nie interesuje. Troche muzyki (głównie Rap), pare seriali (House, Californication, TBB, HIMYM), Troszke motoryzacja. Sliczne Kobiety oraz również te mądre:). Jestem uczulony na głupote i kicham po gorzkiej czekoladzie :)

    Dalej nie wiem :)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Siema o/

    To tak... Muzykę odpuszczam na start :P


    Jaka jest Twoja ulubiona postać z House'a?

    Jak Ci się podoba 8 seria?

    Motoryzacja, czyli auta czy motory? A może coś innego? :>

    Nie uważasz, że mądre kobiety zawsze są śliczne?

    Co cenisz wyżej: mądrość czy inteligencję? Dlaczego?

    Nie lubisz gorzkiej czekolady? :( Toż to najlepsza, kwintesencja piękna czekolady ;)

    Witaj na pokładzie ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):

    Siema o/

    To tak... Muzykę odpuszczam na start :P


    Jaka jest Twoja ulubiona postać z House'a?

    Jak Ci się podoba 8 seria?

    Motoryzacja, czyli auta czy motory? A może coś innego?

    Nie uważasz, że mądre kobiety zawsze są śliczne?

    Co cenisz wyżej: mądrość czy inteligencję? Dlaczego?

    Nie lubisz gorzkiej czekolady? :( Toż to najlepsza, kwintesencja piękna czekolady ;)

    Witaj na pokładzie ;)
    Z Housa? Zdecydowanie sam House. Chociaż przyznaje 13stka byla ciekawa. House troche mnie przypomina, aczkolwiek dla najblizszych jestem czesto jak Wilson:)

    8 Seria ciekawa jest ale póki co nie moge powiedzieć ze moją ulubiona. Ciekawie Losy ma Chase i Park:)

    Motoryzacja to zdecydowanie 4 kola dla mnie. Motor to dla mnie o 2 kołka i jednego przyjaciela za mało

    Mądre Kobiety też bywaja sliczne. Nie mozna powiedzieć absolutnie ze jedno wyklucza drugie. Jednak czesto głupota wyklucza atrakcyjność:)

    Inteligencje. Mądrość to umiejetność nabyta w szkole, wyuczona, a inteligencja to cos co tkwi w nas raczej:)

    Jakbym nie kichal po gorzkiej to bym lubiał:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Mati napisał(a):

    Nie lubisz gorzkiej czekolady? :( Toż to najlepsza, kwintesencja piękna czekolady ;)

    Prawda!
    Zawsze uważałam te pytanie za niezbyt wymyślne, ale muszę: dlaczego mod a nie go? ;P
    Skoro nie czekolada, to co cieszy na podniebieniu Simo najbardziej?
    Co idealna kobieta Simo na pewno mieć powinna?
    :)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Chocolate napisał(a):

    Zawsze uważałam te pytanie za niezbyt wymyślne, ale muszę: dlaczego mod a nie go? ;P
    Skoro nie czekolada, to co cieszy na podniebieniu Simo najbardziej?
    Co idealna kobieta Simo na pewno mieć powinna?
    :)
    Mod bo zawsze interesowalo mnie moderowanie/administrowanie na forach wiekszych niz te z ktorymi wspolpracowalem do tej pory. A jak żartowalem na Ircu ktoregos razu. JAko GO zdejmowalbym bany za zdjecia userek w Toples :D

    Podniebienie cieszą najbardziej michałki. Dam sie pociąc albo odgryze ręke za te cukierki:)

    Idealna kobieta powinna miec to coś. Poprostu:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Wygolonego bobra? Kto to zwierzakowi uczynił taką krzywdę? :O
    Uzasadnij wyższość kota nad psem.
    Gdybyś mógł wybrać dowolone miejsce na ziemi, w którym mógłbyś mieszkać, gdzie by to było? Uzasadnij.
    Ulubiona książka.
    Po michałkach zęby bolą. :ziew:
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Chocolate napisał(a):

    Wygolonego bobra? Kto to zwierzakowi uczynił taką krzywdę? :O
    Uzasadnij wyższość kota nad psem.
    Gdybyś mógł wybrać dowolone miejsce na ziemi, w którym mógłbyś mieszkać, gdzie by to było? Uzasadnij.
    Ulubiona książka.
    Po michałkach zęby bolą. :ziew:

    Kiedys Ci opowiem o takich bobrach:P

    Wyzszość kota nad psem. To jak z człowiekiem. Kazdy chciałby miec przyjaciela/kolege na kazde zawolanie ktory oszcza dywan jak tylko do niego coś powiesz. Jednak Kot ma w sobie jak dla mnie "to zwierzece coś". Nie jest to kompletnie zalezny osobnik od Ciebie. Troske wynagrodzi mruczeniem i laszeniem sie czy smiesznymi wyczynami jakie robi albo chociazby pozycje snu lub miejsca do spania jakie wybiera. Cenie sobie zarówno u ludzi jak i u zwierzat pewien idywidualizm i zaradność. Pomimo tego ze nie jestem przeciwnikiem psów to wiele cech ktore ma kot ciezko znaleźć u psa. Poza tym psa trzeba wyprowadzac a jak jest kudlaty to po deszczu smierdzi:P. Jedynym psem ktorego bym chcial miec to pershing lub buldog francuski.

    Ksiązka? Hmm. Jako milośnik fantastyki na top3 ustawie serie Wiedzmina, Seria Pottera i Władce pierscieni (plus hobbit). Nizej to już różnie.

    Miejsce na ziemi gdzie chcialbym zamieszkac? hmm mówi sie ze nei ważne gdzie. ważne z kim. Jednak jesli mam odpowiedziec to bylyby to góry na pewno. Może szwajcaria? albo Szkocja? Nie lubie upałów i tropików wiec na palmy itp nie ma co liczyc caly rok:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • sylwia napisał(a):

    Simohaya napisał(a):

    Z userami bym trzymal sie regulaminu:)

    Czyli nie jesteś za równouprawnieniem?

    Simohaya napisał(a):

    W zaleznosci od partnerki i sytuacji jesli chodzi o góre i dol:P

    Pytałam oczywiście o łóżko piętrowe :D

    Simohaya napisał(a):

    Foty nie bedzie:)

    Dlaczego?
    Nie interesuja mnie poprostu meskie zdjecia toples:P
    Mialem łózko pietrowe. Spalem na górze:P
    Fotek nie bedzie ponieważ chce zostac tajemniczy :D:D na to trzeba sobie zasluzyc

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • K A S T O R napisał(a):

    8 Seria ciekawa jest ale póki co nie moge powiedzieć ze moją ulubiona.

    Który sezon Housa jest według Ciebie najlepszy?
    Chase/Park/Taub//Forman - kto jest najciekawszą postacią?
    Jeśli piwo to: ...
    Ulubiony zespół/wykonawca
    Ulubiona postać z Wiedźmina (nie licząc głównego bohatera) : >
    Zdecydowanie ten z odwykiem
    Postać to oczywiscie Chase:) lubie jego sposob bycia
    Piwo to niezmiennie Lech (czasmi desperados dla odmiany)
    Ulubiony zespół/wykonawca.. hmmm ciezko stwierdzic do konca. mysle ze nawet 5 ulubionych wykonawcow sprawiloby mi problem. ale pierwsza 10 to chyba bedzie tak. Słon/WSRH, Ten Typ Mes, VNM, Tede, Człowień, Sokół, Pih, Kubiszew, Pyskaty, Paluch. A i tak sporo pominelem.
    Jesli chodzi o Postać z gry to Talar, w Książce jednak Jaskier:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Chocolate napisał(a):

    Dlaczego masz dwa linki w sygnaturze i oba prowadzą do tego samego?
    Czego nie wybaczasz?
    Za czym tęsknisz?
    Co Ci się dziś śniło?

    Najpierw bylo - "Temat o mnie" a pozniej dałem "Zadaj mi pytanie" i zamiast zadzialac jako jedno zrobily sie dwa:P

    Nie wybaczam gdy ktos w ważnej dla mnei sprawie kłamie mi w twarz albo chce mnie wykorzystać kłamiąc

    Tesknie za czasami kiedy moim jedynym problemem było czy isc grać w noge czy bawic sie w ganianego.

    Dzisiaj miałem jakis zboczony sen.. nie do opowiedzenia tutaj:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • musze Ci tu nawiązać jak już się poznaliśmy do dzisiejszego posta i mojego ostrzeżenia:

    temat w did rozbiegał o to, że topka elki dysponuje programem do wskazywania celi do zeskanowania.
    i oczywiście wielki lament.
    czytałem to dosyć dokładnie przez prawie godzine.
    jak się czyta takie tematy to nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać...
    klikam eko na elce więc raczej mam spokój.
    ZAŻARTOWAŁEM , że mam spokój temu,że mam programy do UKRYWANIA PLANET I AKTYWNOŚCI NA NICH i że najbardziej poszkodowanym moge go odsprzedać za metal...

    tu musiałbym zadać pytanie, jak wogóle można wziąźć na poważnie program do ukrywania planet??

    mam 33 lata i troszkę się już tych wszystkich bzdur na forum naczytałem nie tylko tutaj ale także na Draco u60 u55 i Io więc może temu nauczyłem się trzymać dystans i pisać tak, jak pisze.
    kolega który się wpisał zaraz po mnie docenił post, szczególnie jego drugą część :D
    mam nadzieje, że więcej nieporozumień między nami nie będzie :)
  • dzięki za wyczerpującą odpowiedz.
    jak tu pużniej mieć inne zdanie na temat GO??
    tłumacze jak dzieciakowi żebyś wiedział następnym razem zanim komuś warna dasz, że warto pomyśleć nad tym co się czyta skoro się to chce oceniać.
    skoro decyzje konsultowałeś to wogóle wam gratuluje jasności umysłów.

    bez obrazy oczywiście.`
  • jestem Modem a nie GO. Trzeba myslec co sie pisze. Niestety nie jestem na lekcjach polskiego czytajac posty i nie moge zastanawiać się co masz na mysli. Regulamin jest jasny. Twoj post zawierał niedozwolone treści i nie ważne jest to czy zartem czy nie.. nie bede sie zastanawiać czy to zart, sarkazm, ironia czy onomatopeja. I nie tłumacz mi jak dzieciakowi bo dla mnie na forum każdy jest rowny.. nie ważne czy masz 15 czy 150 lat.. bede Cie traktować tak samo jak innych userów.

    Koniec tematu Twojego warna. Pozdro

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Jak pierwsza rzecz robisz po przebudzeniu sie rano?
    Vodka czy browar?
    Blondynka czy brunetka?
    Czy Hitler byl zydem?
    Twoj ideal?
    Muzyka ludowa czy rap?
    Czym rozni sie blondynka od dubeltowki?
    Najglupsza rzecz jak Ci sie przytrafila?
    Najwazniejszy cel w zyciu?
  • JabbaWockeeZ napisał(a):

    Jak pierwsza rzecz robisz po przebudzeniu sie rano?
    Vodka czy browar?
    Blondynka czy brunetka?
    Czy Hitler byl zydem?
    Twoj ideal?
    Muzyka ludowa czy rap?
    Czym rozni sie blondynka od dubeltowki?
    Najglupsza rzecz jak Ci sie przytrafila?
    Najwazniejszy cel w zyciu?

    - Perwsza rzecza jest sprawdzenie polączen, smsów i godziny na komorce. Nie odrywam sie od komorki praktycznie przez 24h
    - Zdecydowanie browar. Zamiast wódki wole wypic jakas whiskey albo drinka. Jakos w kieliszkach rzadko mi podchodzi i zwykle umieram po takiej formie wódki strasznie
    - Od zawsze na zawsze blondynki (dlatego kazda moja byla była brunetka oczywiscie:P )
    - Co do Hitlera nie zastanawiałem się nigdy. Na pewno był jesli chodzi o władze, sposób działania itp wrecz geniuszem. Nikt tak dobrze nie umiał wpoic ludziom ciemnoty ani doprowadzic do tego zeby dyktator został wybrany w wolnych wyborach:)
    - Ideałów nie ma. To jest ta, która czuje cos wiecej do mnie a ja do niej
    - Rap, rap, rap:) koko koko euro spoko to nie dla mnie:)
    - Nie mam pojecia jaka jest rownica:P mam nadzieje ze smieszna:D
    - Zart, przez który znalazlem sie na komisariacie (nie bede opowiadac szczegołow)
    - Cel? Zona, dom, dziecki, praca, auto. Spokój:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus