SimoHayha

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • - Nie mam pojecia jaka jest rownica:P mam nadzieje ze smieszna:D


    Roznicy miedzy blondynka a dubelkowka nie ma zadnej ;)......tak samo lamie sie w pol i laduje od tylu :P

    Dlaczego wybrales bycie modkiem a nie GO?
    TVN cz Polsat?
    Jaki sport uprawiasz?
    Kawa czy herbata?
    Najlepszy Twoj utwor?
    Przy ktorym utworze disco polo najlepiej Ci sie tanczy?:P
    Nokia czy HTC?
    Plazma czy LED?
    Jaki masz ustawiony dzwonek polaczen przychodzacych?
    Ile najwiecej napisales sms-ow w ciagu doby?
    Jaka to smieszna historia?ktora spowodowala ze znalazles sie na komisariacie?:P
  • - Od zawsze lubiałem przebywać na forum poza tym jak zawsze żartuje. W ogame nie ląduje na pregierzu zbyt dużo ładnych lasek ktorym mogłbym zdejmować bana w zamian za pokazanie piersi :D

    - Kazda stacja ma swoje plusy i minusy ale zdecydowanie czesciej ogladam tvn. Polsat jednak transmituje wszystkie fajne gale sportowe i przede wszystkim KSW :)

    - Obecnie poza rekreacyjna siłownia to chyba tylko sportowe picie piwa :P

    - Jedno i drugie genialne jest.. ale poranek z herbatka nie jest w polowie satysfakcjonujący jak poranek z Kawa:)

    - Nie mam najlepszego.. Nie umiem wymienic:)

    - nie mam pojecia.. nie znam muzyki Disco Polo :P

    - HTC nie miałem, więc musze wybrać Nokie:)

    - Moja wiedza techniczna nie wyłapuje az tak mocno róznicy miedzy plazma al led.. ale wybiore plazme

    -
    Kubiszew - Wolność Nie Zna Granic <- To mój dzwonek :)


    - kolo 300 lekko

    - Historia nie jest śmieszna. Nie chce opowiadać na forum o tym.

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Kubiszew tą płytą pokazał rap na dobrym poziomie ciesze się, że masz tak dobry kawałek na dzwonek.
    Pytanie brzmi twoje ulubione albumy i wykonawcy i na jaką płytę które są zapowiadane czekasz??
  • blaba napisał(a):

    Kubiszew tą płytą pokazał rap na dobrym poziomie ciesze się, że masz tak dobry kawałek na dzwonek.
    Pytanie brzmi twoje ulubione albumy i wykonawcy i na jaką płytę które są zapowiadane czekasz??

    Moje ulubione Albumy? hmm Na pewno wszystkie projekty WSRH oraz samego Słonia. Kandydaci na szaleńców Mesa zdecydowanie trafily do mnie. Z play listy nie ściągam tez ani The Next Best ani E:DKT VNM. PiHa każda płyta zagaszcza na moich słuchawkach dluugo. Podobnie Tede. Peje też regularnie przeslucham. W drodze na delegacje katowaliśmy ze znajomymi nowego Dioxa i przyznaje wpadł mi w ucho bardzo. A na jaka płyte zdecydowanie czekam? Hmm. Ciezko powiedzieć. Na pewno nie omine solówki Sitka (po tym co pokazał u Proxa, chady czy z erosem to zdecydowanie nr1 wsród mlodych jest dla mnie). Tymi którymi sie jaram w obecnej chwili to wyczekuje na ich kolejne płyty. Mam momentami troche lenia i nie chce mi sie sprawdzac dobrych projektów nowych. Np do tej pory nie przesluchalem np Bonsona czy Solara z białasem. Nie wspominam o tym ze mimo że fajne kawałki ma Chada to nie ogarnełem zadnej z jego płyt.

    Pewniakiem oczywiscie jest OSTRy ale po OCB z coraz mneijszym entyzjazmem ogarniam płytke. Nie dlatego ze jest słaba. Ale dlatego ze jakos przestaje do mnie momentami trafiac:)

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • Jacku :D jak miło słyszeć, że słuchasz hip-hopu :P Co sądzisz o promowaniu tego stylu muzyki w Polsce? W Stanach jest on bardzo popularnym stylem, niestety u nas w Polsce tylko nieliczni doceniają słowa, które opisują to co się dzieje w naszym państwie. To jest krzyk ulicy, którego pomimo głośnego przekazu nie słychać, tam gdzie być powinno. Co sądzisz o kawałkach: Hemp Gru - Właśnie tak, oraz Peny ft Miodu, PiH - Lepiej zasnąć?

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Aktywnie uczestnicze ostatnio mniej.. bo zwyczajnie zycie nie pozwala momentami. Ale staram się jesli mogę pojsc na jakiś koncert. Ze znajomymi mamy taki zwyczaj ze zawsze gdy OSTR jest w poznaniu w Eskulapie to przyjezdzam na ten koncert. W mojej okolicy nie ma klubow odpowidnich do koncertów i slabo z tym niestety. Ale jesli moge i jest jakis ciekawy koncert to chetnie ide.

    Co do Kempa? To taki nasz woodstock. Można powiedziec mekka fanów w srodkowej europie. Niestety nie byłem nigdy tam, a szkoda. Miałem do Giżyczka jechac ale plany runeły w gruzach gdy juz wszystko bylo zapiete na ostatni guzik.

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • hmm. jedno zdarzenie? ciezko wybrać. W osatnim zyczeniu bodajze był wątek z dworkiem w lesie i walka ze stworem, który przybieral postać kogos innego (nie mowie o tym co udajac kupca koles robil ogromne zyski Vivialdiemu).

    a co do teorii Einsteina nie wypowiem sie bo jestem kompletnie lewy z tkaich rzeczy... :P

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus
  • .Urth. napisał(a):

    Najwyzszy top na og?
    Dlaczego postanowiles zostac mod'em?
    Gdzie aktualnie klikasz?
    Sorki jesli sie powtarzam, ale przeczytanie wszystkiego to nie lekturka na wieczor;)
    top najwyższy? hmm nigdy dobry nie bylem ale cos kolo 1200% bylo. Nigdy nie bylem jakims strasznym flociarzem. Jedynie moge sie pochwalic ze solo 1583 rakiety w jeden cel jednej nocy wytrzelilem.

    Moderatorem postanowilem byc ponieważ zawsze cos moderowalem/administrowałem. Rózne swoje małe fora mialem. To forum bylo dla mnie wyzwaniem no i w teamie sporo znajomych mialem, z którymi chcialem współpracować.

    Obecnie nie gram nigdzie. Nie mam czasu na gre w Ogame. Nawet ostatnio WoW porzuciłem na jakis czas

    EX Moderator DiD: Andromeda, Barym, Capella, Electra, U1, U66, U69, Orion, Pegasus