Przyklejony #54 Pgm. [NFZ] vs Itsari [RFH] - 8679,28% + Top 1 Solo

  • Jupiter [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [ciach]
    Zeby nie bylo oftopu, gratuluje top1 PGMowie, tak jak inni pisza - najwyzszy czas doklepac troche reckow chyba.

    //no i zrobił się offtop który ciacham ; )
    diakkon

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Liquidplaya1337 ().

  • Zacny procent wyszedł z mojej floty :)
    Szkoda, że padła pod chyba ostatnim agresorem na uniwersum który mógłby ją przerobić solo.

    Czuję lekkie rozgoryczenie gdyż właściwie nie wiem do końca co wpłynęło na taki obrót sprawy.
    To że od dłuższego okresu czas wypełniała mi jedynie praca zmniejszyło moją czujność jednak pilnowałem się niezmiennie.
    Analizując wczorajsze skany od PGMa i godzinę RW wyszło na to, że byłem na koncie na 50 min przed atakiem jednak w podglądzie nie widziałem żadnej lecącej floty, żadnych wrogich misji czy chociażby bijącego po oczach czerwonego trójkąta.
    Potwierdzili to sojusznicy, że w chwili gdy zobaczyli mój spadek w statystykach i złom przy moim moonie miałem 52 min nieobecności w sojuszu.
    Mniej więcej w tym samym czasie na Mizar leciał na mnie top1 Mir i tam wszystko było ok z podglądem, zrobiłem fas i przełączyłem się na podgląd Jupitera....

    W wymianie PW, PGM przyznał ze leciał 1h 6 min i opóźniał 3 minuty.
    Jedyne wytłumaczenie dla mnie to bug.
    Zgłoszenie napiszę choć wiem że to na 99% nic nie zmieni więc pozostaje pogratulować jeszcze raz udanego ataku .

    Co do odbudowy to za niedługo jadę na zasłużone wakacje i po przyjeździe stwierdzę czy mam czas i ochotę na granie.

    ps. niektórych postów nie ma sensu komentować bo szkoda na to czasu i nerwów ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Itsari ().

  • no proste, wytłumaczenie bug, w sądziedztwie pgm nie można sobir pozliwac na tak głupią wymówkę, nie raz na mnie leciał i nie raz mu pisał po kliknięciu w poglądu po chwili "siema" :)
    zlamiłeś i tyle nie ma innego wytłumaczenia :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • pgm gratki top 1 solo , procent pewnie długo nie do podbicia
    ITS odbudujesz sie :*
    [ciach]
    co do buga pewnie i tak nie zostanie uznany - pamietam jak harry latał bez migającego trójkącika - tylko w podglądzie było widac atakującą flote

    //offtop wyciachany
    diakkon
  • Nie widzę możliwości, żebyś po powrocie przestał grać Its.
    Być zezłomowanym przez tę osobę, to wstyd, wiem Ci ja.
    Ale przełkniesz go. A jeśli nie, to pieprznę CIę w plecy i nim zwymiotujesz.

    Ad. buga, to głodnym jest niuansów niezmiernie.
    Może po prostu źle Ci się strona odświeżyła strona, albo przełączyłeś, zanim wczytało alert? ;p
    Jeśli nie, to rozważymy sprawę w gronie specjalistów, ew. odbierzemy po prostu koncesję na alkohol we wszystkich sklepach Twojej okolicy jak i sąsiadujących.
    [ciach]

    //offtop wyciachany
    diakkon
  • temat przeczyszczony ze zbędnego offtop, spamu i flame!

    freelove na przyszłość nie "karm trolla" a i sam nie daj sie sprowokować co może Ci wyjść tylko na dobre ; ) póki co upominam
    natomiast użytkownik ZYGI1702 dostaje "przymusowe zwolnienie lekarskie" od forum - na jaki czas? to zostanie jeszcze ustalone!
  • Gratki PGM :) Piękny wlot :) top 1 już twoje teraz czekamy na pobicue tego wyniku

    Its życze SzO

    ciekaw jestem co z tym niby bugiem może i był może i nie mi to ciężko oceniać ale gram na jupim od początku i wiem że nie takie zęczy już sie działy :) ale i tak nigdy nic z tym nie robiono he he
  • klapekboy napisał(a):

    Oho! Posty same znikają 0_o Bez podania powodu... Nawet komuniści zawsze coś wymyślali, ale tu widzę wyższa forma cenzury :quasi:

    Tak to jest jak sie dziecku da za duze nozyczki, pokaleczy innych a i siebie przy okazji =)
    Itsari zabieraj sie za odbudowe, wiemy ze cie stac,
    Pgmowi nie wiem, zloma - a tak zeby sie cos dzialo, a i milo byloby 4cyfrowke z 2 z przodu zobaczyc :D ogolnie to nie gram juz tutaj itd ale za kazdym razem jak widze ten NFZ - ufarbowany cazador bo trzon sojuszu chyba stamtad sie wywodzi, to mnie sama niechec do was nachodzi takie dawne urazy.
  • [mniam]

    Slabiak napisał(a):

    milo byloby 4cyfrowke z 2 z przodu zobaczyc
    A czterocyfrówka z 8 z przodu już nie wystarcza?

    Rzeźnik drzew napisał(a):

    Trzon? Ja widziałem dwie osoby.
    Rzeziuch - jakość, nie ilość. ;D
    Może i dwóch, ale walą ściemę za dwudziestu dwóch.


    A pgr'owi oczywiście złoma.
    Pozdrawiam.

    //Takie uwagi prosze zostawic dla siebie.
    //kasai
  • Prosze Panstwa, prosze o chwile uwagi :P

    Temat starc nie jest miejscem do uskarzania sie na zlego i niedobrego moderatora - wszelkie uwagi pod tym kierunkiem( insynuuuacje co do tego jak kto sie dostal do teamu itd) prosze zachowac dla siebie lub kierowac je do mnie ;) Chetnie wyslucham Waszych skarg co do postepowania moderatora diakkona. Zawsze tez mozna sprobowac wpierw z nim sie skontaktowac. Zapewne udzieli Wam takowych informacji dlaczego Wasz post zostal usuniety lub zedytowany :)
    Jezeli nie dojdziecie do porozumienia to zapraszam do mnie. Mozna mnie zlapac bardzo czesto na IRCu, a jak nie to pozostaje pw.

    Mam nadzieje ze skupicie sie teraz na starciu, a nie na wszystkim innym co z nim nie jest zwiazane ;]

    Pozdrawiam,
    kasai
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Pfffff wysłali piękną młodą niewiastę,żeby zamydlić nam oczy !

    Nie dajcie się zwieść pod tą maską idealnego piękna kryję się skorumpowany bezwzględny Moderator teamu ogejma ! Który zbuguje wasze floty bez wahania !

    Diakkon to mi chodziarz zostawił gratulacje ... a ta krwiożerca wampirzyca jeszcze mi odjęła 2 posty !

    :graty: TOP 1 i szO . ( a dla podstępnej moderatorki :kwiat: - zatruty ! )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZafiR. ().

  • Its, przykro mi , że w takich niezawinionych okolicznościach straciłeś flotę.
    Bywa i tak - jak to mówią, życie nie jest sprawiedliwe.
    Życzę sukcesów na innych frontach. Jak chcesz to wiele potrafisz. A porażki... no cóż, są częścią naszej egzystencji. Czegoś nas uczą. Ważne by z wszystkiego wyciągać naukę, która nas wzbogaca. Nikt nie jest doskonały XD

    Dla agresora gratulacje, Top 1 solo na byle kim się nie zrobi ;)