IRC nikt z pomocy nie odpowiada ważne...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • IRC nikt z pomocy nie odpowiada ważne...

    Witam , jak w temacie na IRC dosłownie na każdym kanale universum nie odpowiada nikt z pomocy , ja rozumiem że może nie być użytkowników ale chyba POMOC ONLINE zawsze powinna być mi najbardziej zależało na pomocy z universum Fornax bo tam gram ale że nikt nie odpisywał to sprawdziłem wszystkie inne kanały i też nic.
    Nie wiem jak jest teraz z ogame.pl kiedyś było tak że wchodziłem na IRC i już ktoś z pomocy czekał a teraz mają nas w d....

    Zasady IRC jakie panują teraz :

    1.Ignorowanie lub brak obecności na IRC Pomocy Online
    A jakie powinny panować zasady to chyba dobrze wiecie...


    Oczewiścię nie zdziwie się jak dostane ostrzeżenie bo na ostrzeżenia zawsze macie czas tylko na problemy graczy nie.

    Mój problem dotyczył kolegi ale już wyjaśniłem sprawę sam tyle tylko że takie sprawy powinna wyjaśniać Pomoc Online.

    Pozdrawiam i liczę na zrozumienie ,.,
  • pomocy szuka sie na glownym kanale #ogame.pl poprzez wpisanie sie do pomocnika, informacja jak toz robic wyswietla sie po wejsciu na kanal, jesli nie wiesz jak to zrobis spytaj sie, na pewno ktorys operatora albo user Ci pomoze.


    Z tego co sie dowiedzialem na kanale fornaxu byles zawrotna ilosc czasu bo az 72sekundy, niestety nikt z Teamu nie zdazyl zareagowac.
  • na IRC kanale Fornax byłem dziecko trzy razy po 30 minut chyba więc naucz się sprawdzać logi , po 2 to pomocy szukać powinno na kanale fornax a nie na ogame.pl u was panują chore zasady udzielana pomocy a moda na wpisywanie się na pomocnika dawno jest tu zniesiona a weszły teraz nowe funkcje które grze ogame.pl nie są znane ...

    Pozdrawiam..
  • mig22 napisał(a):

    szukać powinno na kanale fornax a nie na ogame.pl u was panują chore zasady udzielana pomocy
    Gdzie jest tak napisane?

    mig22 napisał(a):

    a moda na wpisywanie się na pomocnika dawno jest tu (?) zniesiona a weszły teraz nowe funkcje które grze ogame.pl nie są znane ...
    A u nas panuje caly czas PRL - lubimy oldschool :)

    11:52:57 • Joins: mig22 (~mig22@XXX.pl)
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:53:05 [mig22] Witam jest ktoś z pomocy
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:54:05 [mig22] To pilne
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:54:09 • Quits: mig22 (~mig22@XXX.pl) (Quit: Page closed)
    Ja wiem ze wg teorii Einsteina czas jest realtywny, i prawdopodobnie jestes blizej jakies czarnej dziury ode mnie ktorej dzialanie zakrzywia czasoprzesten, stad u Ciebie plynie woooolniej.
  • Po 1 to logi są nie prawdziwe , ja tak nigdy nie pisze na IRC fajny moderator co kłamie

    dENiOR napisał(a):

    mig22 napisał(a):

    szukać powinno na kanale fornax a nie na ogame.pl u was panują chore zasady udzielana pomocy
    Gdzie jest tak napisane?

    mig22 napisał(a):

    a moda na wpisywanie się na pomocnika dawno jest tu (?) zniesiona a weszły teraz nowe funkcje które grze ogame.pl nie są znane ...
    A u nas panuje caly czas PRL - lubimy oldschool :)

    11:52:57 • Joins: mig22 (~mig22@XXX.pl)
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:53:05 [mig22] Witam jest ktoś z pomocy
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:54:05 [mig22] To pilne
    [12:48:57] <@DjHydrant> 11:54:09 • Quits: mig22 (~mig22@XXX.pl) (Quit: Page closed)
    Ja wiem ze wg teorii Einsteina czas jest realtywny, i prawdopodobnie jestes blizej jakies czarnej dziury ode mnie ktorej dzialanie zakrzywia czasoprzesten, stad u Ciebie plynie woooolniej.
  • mig22 napisał(a):

    Po 1 to logi są nie prawdziwe , ja tak nigdy nie pisze na IRC fajny moderator co kłamie

    dziwnie sie sklada ze osoba ktorej logi przytoczylem ma ten sam host co Ty, przypadek?
    Jesli klamie udowodnij to, jesli nie, sa to tylko oszczerstwa. Jestem fajny, mnie o tym pisac nie musisz, ja to tym wiem.

    Na tym zakonczymy ten temat.
    Dzial Pytan o Forum/Ircu to nie Skargi i Odwolania, temat zamykam, jak masz jakies sugestie to:
    -w sprawie obslugi IRCA pisz ticketa do hypnosa
    -obslugi gry do ktoregos GA
    - forum ticket do FA
    Masz pytania do mnie, napisz PW.

    Zamykam.