kto z Was kochani pamięta... A i jeszcze robimy zlot pt. stypa u21????

    • uni21:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • kto z Was kochani pamięta... A i jeszcze robimy zlot pt. stypa u21????

      Hej

      Kochani moi...
      czas na wspominki co?
      To ja zacznę

      W końcu byłam tu może nie od saaaamego Wielkiego Wybuchu:) ale trochę dexu z Wami spaliłam przez te lata...

      A ile wódki to już lepiej nie mówić...

      choć najlepsza była chyba nalewka z pigwy chyba Kranika:) z Zakopkowego zlotu...

      NO i ŚWINKA!

      ZLOT STYPA PROPONUJ Eedit jako totalna llama zapomniałąm o EURO
      to może albo maj albo wrzesień? Ja to nawet i do września bym poczekałą byle sie ekipa zebrała:)


      ZAKOPEK
      pogoda powinna być już ładna, weekend długi a co chcą na 2 dni tez maja szanse - co wy na to - pisać i jak macie kontakt do kogoś kto kiedykolwiek grał - dać mu znać to jest już ostatni kompletnie zlot uni21
      nie będzie kolejnej szansy
      powinniśmy zrobić imprezę taką, żeby wnuki nasze pamiętały!


      Co pamiętam najbardziej? Polecę kategoriami

      Sojusze
      SABAT - najbardziej zakręcona para graczy Andrew i Tater - dla mnie para niesamowitych facetów zarówno w grze jak i w realu

      Ciekawe czy do Tatera już ktoś mówi per Panie Doktorze... nie mogę sobie wyobrazić, że on leczy ludzi buhahahah
      Jak to lecialo?...
      Ogłoszenia parafialne - przewozimy floty... (dalej trochę więcej - oryginału nie pamiętam idealnie ale sens o reckach nadal aktualny)
      jednorazowe poczucie humoru.

      RaMpAgE - potem cała Koalka... ech - kocham, kocham i jeszcze raz kocham... i co tu jeszcze dodać...
      przychodziłam, odchodziłam, wracałam - zawsze wspaniała ekipa!

      Moje własne GoWiaki - oj porządziłam sobie tu porządziłam:) Buziaki od Mamuśki :*

      Moje przeulubione BP - pozdrawiam Wszystkich i każdego z osobna - jedne z piękniejszych wspomnień z gry - cudni ludzie Cytat: Jerkli:
      No bo ludziska z BP to: popaprańcy - jakich mało, menele - jeden lepszy od drugiego, awanturnicy - gorszych nie znajdziesz, pijaki - bez szklanki nie siadaj do czystej a najlepiej to z gwinta. itp
      ale przy zachowaniu dobrego smaku i gustu wszystko to robią przy zachowaniu kultury i wdzięku osobistego i przy tolerancji i miłym zachowaniu, z szacunkiem do drugich ludzi... czytaj graczy...
      Dlatego BP jest najlepszym sojuszem pod słońcem galaktycznym .
      Kochani KOCHAM WAS!!.. kiedy pijemy razem?

      Ktokolwiek spróbuje zabrać nam miodek, będzie miał do czynienia z teściową Asgarda :D
      A z nią to lepiej nie zadzierać, bo pieruny łogniste siarczyste będą się sypać. Jest gorsza niż Al-Kaida i Tokio Hotel :)

      a co to takiego tokio hotel bo nie wiem... - malenstwo* :)

      A jak przyleci do nas jakiś GS, to Darkface go tak ugryzie w dupę, że będzie śmigał szybciej niż OW z powrotem:D

      Yamochłony - spokój, spam, kawały i prądy oceanu

      Huntersi - gościnnie bywałam i dumna jestem z tego!

      no zapomniałabym Lewary - ajajaj ale zonk! Van trollu i tak Cię kocham:*


      ZLOTY ZLOTY ZLOTY
      mini i ogromne:) domowe i na wolnym powietrzu...
      Zakopek, Warszawa i Powsin, Dobczyce, Wisła, Wrocek, Myslowice, Czestochowa, Posmyk.....


      i nic więcej nie muszę mówić...

      ST
      Opowiadanka do ST- parę haseł, które budzą uśmiech
      Hot Hole!!!!!!!
      Krążownik" Chodu"
      Zbieramy śrubki i gasimy światło :)
      poszukiwanie Tatry z różowym kapslem... piszcie co pamietacie


      I coś najważniejszego
      LUDZIE!!!!

      KOLEJNOŚĆ JEST TOTALNIE PRZYPADKOWA!!! Nie do każdego będzie od razu wpis...czasem za dużo wspomnień i trzeba przefiltrować

      Van - pierwszy bo prawie zapomniałam o lewarach bo oni śpią cały czas - największy kosmita tego uni
      Persiak vel sexi^violka - :*
      Petronelcia - najfajniejsza "małpa w czerwonym" jaką miałam HONOR poznać
      Andrew i Tater - patrz wyżej -
      Evil
      Muszek
      Selenka
      Mefi
      Maleństwo
      Jerkli
      Asgard czyli nasz kochany Aśś - RIP [*]
      Biały
      Baa
      Muskovit
      Griftal
      Skalpel
      Albert
      Arcik
      Cichy
      Cichy fx
      Leto
      Limfa
      Marudka
      Magdus
      Milka
      Piwek
      Master
      Bochan
      Swiszczu
      Eniro
      Maciek2
      Rising
      Schwarc
      AgaV
      Misiorek
      Kranik
      Darkface
      Lost
      Zigi
      Virgil
      Oh Ziuta vel Faith
      Jurand
      Pyton
      Mixer
      Alaver
      Recha
      Etiud
      Sarinis
      Marcin
      Blinder55
      Ojciec Dyrektor
      chesus
      Indoor
      Diablo
      Cannabis
      Pichu
      Frankie
      DJ Juhas
      Carlos
      Cobra82
      Ekonomista
      Bols
      Jaro
      Martenka
      Keyra
      Maniol
      Schumacher
      Robo
      Gishin
      sick
      Emil
      Coolas
      Passat
      Plus
      Kosa
      Kylo
      Vin
      Pandor
      BadTiger
      Aurox
      Jagoda Lee
      Smoczyca
      Elanor
      Dread



      to będę edytować i edytować

      Post był edytowany 20 razy, ostatnio przez Flogging Molly ().

    • nie moze byc ze sie nie wpiszel ale wieczorem jak bede akurat wyjezdzam :)

      up. :) no TO ja bym chcial pozdrowic i teraz wypadlo by ta liste przepisac cos dodac a cos odjac :) z tymi co gram/gadam to moze nie bede wspominal albo bede :P

      Mam nadzieje ze chociaz niektorzy z was pamietaja kanal #uni21 :) ktorego swego czasu rozkrecilem i musze przyznac siedzialo na nim cale uni :)


      ps. potem cos dopisze ale w nowym poscie :)
      WoW oddaj Dydka !





      I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
      "Van the Kamikadze"
      "AŁ" [A4"P"-4 ''14]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Haku ().

    • Rowerem? w Taki Deszcz? :)

      DO potem bo obiad gotuje:P

      EDIT:

      Tak, w sumie to ostatnio przypominałem sobie zloty oglądając zdjęcia - fajno :)
      Ja jestem zdecydowanie za stypą :) Weekend majowy byłby w sumie ok.
      Też się Cieszę, że Cie widzę Haku, na irca nie wejdę bo to uzależnia, potem zamiast się uczyć czy tam sprzątać - człowiek zagląda co mopki spamowały :)
      Pozdrawiam wszystkich - szczególnie stare CSM - z którym zaczynałem przygodę ogame - oraz RaMpAgE, które pozwoliło mi rozwinąć skrzydła :)

      Rising !? - dlaczego w niepamięć? Ja tam pamiętam "prawie" wszystko .

      Pozdrowionka dla wszystkich :*

      Wasz Piwek


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panpiwek1234 ().

    • Kawał życia i świetnej zabawy, wspaniałych ludzi i ogromnych kopów adrenaliny odchodzi w niepamięć :(


      Uni 21

      Łącznie 78x w ST
      Na sumę ~146.561%
      Średnio ~1.879%/ST

      ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
      ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
    • BEJBE 23:03:57
      więc jak coś to wpisz mnie że też chętny jestem
      BEJBE 23:04:03
      i czerwiec też mi pasuje
      Ja 23:11:23
      ZLOT STYPA PROPONUJE 7-10 CZERWCA WEEKEND DLUGI WTEDY WYPADA
      ZAKOPEK
      pogoda powinna być już ładna, weekend długi a co chcą na 2 dni tez maja szanse - co wy na to - pisać i jak macie kontakt do kogoś kto kiedykolwiek grał - dać mu znać to jest już ostatni kompletnie zlot uni21
      nie będzie kolejnej szansy
      powinniśmy zrobić imprezę taką, żeby wnuki nasze pamiętały!
      BEJBE 23:11:23
      heheh
      BEJBE 23:11:28
      widzialem to...
      BEJBE 23:11:39
      tylko nie umieścila mnie w spisie małpa:P
      BEJBE 23:11:43
      dobra muszę spadać
      BEJBE 23:11:48
      jak coś dawaj mi znać narazie
      No to " małpo " :) masz chyba już jednego chętnego.

      Chciałbym tylko przypomnieć, że jak mnie pamięć nie myli - 8 czerwca zaczyna się EURO. Pomijając fakt, że będzie ciężko wyjechać z miast goszczących, to jeszcze coś nie coś by się obejrzało :)
      Nie chciałbym narzekać zanim ktokolwiek się zgłosi - zwłaszcza, że sam nie powiedziałem definitywnego tak, ale jednak ta długa majówka chyba byłaby lepsza:)

      Pozdrawiam


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez panpiwek1234 ().

    • Ja od siebie mogę dodać, że grając na wielu uni, to u21 najmilej mi się kojarzy, z racji tego, że tam swoje pierwsze kroki stawiałem w ogame, pamiętny pierwszy złom od gracza system16, z którym potem jakoś się zakolegowałem. Opisy do RW, to chyba na żadnym takie nie były jak u nas przez te kilka lat gry. Kłótnie czy jakieś inne ekscesy, fakt zdarzały się, ale gdzie ich nie ma ? Wiele osób poznałem, mimo różnych relacji to chyba nie ma wiele osób na które można coś powiedzieć, nawet chwile z Piwkiem w soju byłem :P haha, tak Piwek tak, jesteś sławny :D
      O losie, drugiego takiego uni jak nasze oczko chyba nie ma i nie będzie.

      Co do zlotu, to odległy termin jeszcze, a kto wie co jutro będzie ? Na żadnym nie miałem okazji być, ale skoro to ma być ostatni, to może :) chociaż nie wiem czy godzien jestem, bo ja niczym szczególnym nie zasłynąłem, no może poza tym, że floty nie udało się nikomu dojechać :P a już i tak pewnie mnie nikt nie pamięta :P


      Pozdrawiam endriu vel system
    • No witam kochani

      no chyba nie zapomnieliscie o mnie :)
      Katarynka, Mietek, Kremator :D to ja :P
      i nasz wspanialy sojusz teraz juz nie pamietam ale chyba to był redemprion ktory własnymi silami stworzylismy :)
      wraz z Freeq34, chucky, dzimi, urke burke, Vampajer, Wachu i tych ktorych nie wymieniłem albo zapomnialem wymienic
      serdecznie pozdrawiam nie mam głowy bo za połtora miecha zmieniam status małżenski

      pozdrawiam ziomow

      prawdziwego pebla
      evilisha
      baa
      ojca dyrektora
      cobrre
      noone
      i innych ktozy naumieli mnie grac w ogame po moich wpadkach :)
    • Jak ja tutaj dawno nie byłem :E
      Jestem jak najbardziej za zlotem. Co do miejsca obojętnie gdzie, byle góry za oknem było widać. Dzięki za info na nk. Chętnie się zjawie na ostatnim zlocie i chętnie zobacze znajome twarzę ]:-D Po za tym znowy whisky trzeba się napić jak ostatnio we Wiśle. Postaram się napisać do paru osób. I jeżeli termin pozwoli (patrz studia) to widzimy się na 1000000% A jaki miesiąc to obojętnie jak najszybciej najlepiej 8-) Nie będę tu pisał co wspominam z u21 bo ten post byłby długości całej książki Krzyżacy :E
      Pozdrawiam i Zajrzę tu za jakiś czas czy coś ustaliliście 8-)
    • witam moje wszystkie lamki ;]
      ze zlotów w Dupczycach i w Zakopcu pamiętam prawie wszystkich, na
      prawdę zajebista ekipa była, podpisuję się pod listą Andzi, może nie
      wszyscy mnie pamiętają, ale ja pamiętam praktycznie wszystkich ze zlotów
      tych co byłem, chyba to były te największe, ale nie wiem, a wymienię
      też, tych których poznałem w wersji live, kolejność mniej więcej wg
      spotkania, a i z małych liter, bo nie lubię dużych: andzia, biały,
      virgil, baa, asgard, piwek, limfa, perso, evilish, marudka, jerkil z
      żoną, tater, van, huntersi - skapel, selenka, rising, jurand, leto, and
      nie huntersi - aga, schwarc, recha, mixer, petronela, etuid, diablo,pyton, bochan, eniro, lost, dj juhas, moje lameczki z csm - emil i berson, chciałem tez wspomieć sojusz CSM, w którym grałem niemal od początku i ekipe - provo, night, i inni, oraz x-com - młodego i gita, z którym walczymy dzielnie na uni67, jestem w szoku do teraz jaki tam top jest, więc pozdrawiam wszystkich, tych których pominąłem równiez, nie specjalnie, miło bardzo wszystkich wspominam =) nawet huntów, chociaz zawsze po drugiej stronie barykady, ale zawsze Was lubiałem, yesmana chociaz nękał mnie skanami też, co do zlotu to zrobie wszystko zeby się pojawić, Zakopane jak najbardziej mi pasuje 2 częśc majówki np 2-4 maj, 3-5 itp. wasz master ;]
      X-COM , BTC
      uni 21 - CSM , X-COM
    • Nikt nic nie pisze, aż smutno się robi :(

      Co do zlotu - ja chętnie na łeekend majowu.
      Piwek + 1 :)

      Pozdrawiam


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
    • Jakiś spam na gg to można kliknąć ^^ , temat będę obserwował jeśli się coś wyklaruje i termin będzie dogodny to się zahaczy o degustację deuteru .


      FC wściekłych homikóF ~!
      anty FC Angeli oddaj moje posty ~! ;(
      "zozol czyha za firanka " ^^


    • no to i ja będe śledził jak Sick
      a jeśli chodzi o zlot to nie wiem czy mi sie uda dotrzeć bo niestety mam aż 2k km do polski

      pozwole sobie dodać do tej listy Walki
      Kome
      Elanor
      i Adama

      pozdrawiam All

      a zapamniało mi sie krążownik "chodu" ma sie dobrze :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez perseo ().

    • Za dużo wspomnień, nie da się napisać w skrócie, ech , szkoda Ze te czasy już nie wrócą - te zloty, potyczki z koalką, knucia, masę napotkanych osób, nie da rady wszystkich wymienić :)

      Nie ma rady, powspominać trzeba na zlocie ;)

      Podawajcie może jakieś terminy, weekend majowy w sumie chyba mógłby być.
    • Ożesz kurcze jego Mać xD wieki tu nie byłem na forum a na og tym bardziej :]... Walka mi wyslala link na nk a ze przypadkiem tam weszłem znalazłem się tutaj, a to oznacza że znajde sie też na tej StypieParty, przynajmniej postaram sie zjawic chociarz... Walka proszę Cię daj mi znac na gg kiedy to będzie sie odbywać...
      pograłbym jeszcze czasem ale w sumie sie ciesze ze z tym skonczylem bo to wariactwo xD... Pozdrawiam wszystkich Znajomych i nieznajomych mniej ale też pozdrawiam... Eloooo xD
    • FIU FIU FIU ;]

      uni 21 - cóż za przezamierzchłe czasy :)

      Powsin to było to! Niezapomniane dla mnie.

      Zlot w Wawce w jakimś lokalu gdzie leciały szanty, pomieszczenie było na 20 osób a nas było ze 2,5 raza tyle, a potem zakosili nam wódke, to było to :D I wóda z biedronki, pita w piaskownicy, chyba z Rechą :D

      Dobczyce też kawał wariackich chwil :)

      No i mój pierwszy zlot w Zakopcu, nocleg u Leto, Persiak popijajacy wódkę mlekiem :D i akcja "kto wypije kieliszek wódki dostaje kawałek pizzy" :D
      u21: 61 ST - 48.626 % - END
      u33: 92 ST - 184.674 % - END
      u50: 49 ST - 155.983 % - END
      LEO: 26 ST - 2593 % - END
      GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
      INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

      OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
    • Fajnie ten temat się czyta;)
      Może byłem nie wyróżniającym się graczem na u21 ale grałem tutaj dość sporawy kawałek czasu. Jak zaczynałem to prawie kończyły się Czasy Koalki a szkoda;/
      No cóż gram sobie na 67 na koncie przejętym od Pablo Escobara;) Klepię flotę i może czasem będę widniał tam w ST.
      No ale dobra to temat do wspomnień o u21. Mój najlepszy sojusz to ReST :) Poznałem tam ekonomiste Maniola;) Ehh to były czas;)
      Aż łza w oku się kręci. Mimo paru prób kończenia z tym to dalej to ciągnę bo nie chodzi tutaj o pkt ale o znajomych ;)

      Pozdrawiam GiT.
    • ech... cóż to się stało, że u21 zostało zamknięte...
      najlepszy uniwerek na całym ogame, wspaniali ludzie, jeszcze lepsza atmosfera (zwłaszcza na zlotach!!)
      ciut późno się dossałem do tego tematu :/ jedziecie do zakopka pojutrze?

      pozdrawiam wszystkich aktywnych jak i tych na zasłużonym urlopie, z którymi miałem styczność dzięki uprzejmości firmy GF :)
      juhas
    • Własnie to jakieś niedopatrzenie ze strony GF to na u21 powinni przenosić a nie "z". Poza tym meczy mnie ciągle ta "stypa" to nie powinna być stypa tylko możliwość spotkania się w większym kręgu :P

      Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich ze zlotów :) zwłaszcza z tych które ominąłem :)
      WoW oddaj Dydka !





      I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
      "Van the Kamikadze"
      "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
    • Witam :)
      A jak to było z przenosinami ?? U21 przeszło do U1 , czy każdy miał wybór ??
      Byłem tu lata świetlne temu , więc nie wiem jak się to odbyło =)
      Pozdrawiam tych co pamiętają PFO i wszystkich z tego czasookresu XD
    • Ehhh.....Tego nie da się opisać, to trzeba było przeżyć! :D Zloty, emocje....Ale przede wszystkim wspaniali ludzie.... :)


      Uni 21

      Łącznie 78x w ST
      Na sumę ~146.561%
      Średnio ~1.879%/ST

      ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
      ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.