Przyklejony TOP 1 ACS jumekk [SE7EN] vs Gustlik [4pip], lucky666 i artek i pl1 [ZS] - 173399,95%- spontan GS-ami przez gale :D

  • Fornax
  • TOP 1 ACS jumekk [SE7EN] vs Gustlik [4pip], lucky666 i artek i pl1 [ZS] - 173399,95%- spontan GS-ami przez gale :D

    Witam wszystkich zainteresowanych i odwiedzajacych ten dzial forum Fornax :)

    Mam zaszczyt przedstawic Panstwu obecne TOP 1 ACS tego uni ( od razu prostuje sprzeciwy ze umieszczony post z TOP 1 acs zgodnie z sugestja Modka ktory osiagnelismy zlomujac flote Lilki po kradziezy jest umieszczony tylko jako ciekawostka i nie jest zaliczany do rankingu :P )

    Hmmm , od czego by tu zaczac - hehe no niby od poczatku :D.No dobra - napisze prwade - Jumus wbil sie w ukladzik u pewnego Pancernego - wiec postanowilismy poleciec na spontaniczna akcje obronna :P :D:D:D Wielka zasluga Adasie - bez Twojej sondy pewnie bysmy nie dali rady :P - doleciala w ostatniej chwili i przewazyla szale na nasza kozysc :D::D:D


    No dobra - rozpisalem sie troszke - wiec juz nie truje tylko przedstawie cyferki :D

    Cale starcie z mojej strony i strony ZS dedykuje naszej kochanej Demonicy Lilce , ktora niestety zakonczyla juz swoja przygode na tym uni - ale zawsze bedziemy o Tobie slonko pamietac :*

    Dziekuje chlopaki za wspolna akcjie - Pl1 naczelny strateg i organizator ( no i ta Twoja zabojcza sonda :P ), Gustlik za mozliwosc wykonania na Twoim Moonie :D, Artek - za towazystwo i zapal :), Mart za wsparcie duchowa

    Pozdrawiam wszystkich znajomych :D milej lektury :D

    Pozdro od Adasia :
    dobra odemnie pozdrwo Lilith i zeby sie sloneczko odezwalo kiedys
    oraz szpryca , marta , czajlda katiego jak i caly ZS
    no lucki

    Artek :

    Ode mnie - pozdrawiam ZS, androka i merusa bo po cześci do nas wrócili :)

    Gustlik:

    "nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka....rewanż za moje trampki"
    pozdrowienia dla pancernych i całuski dla Honoraty


    :evil: Dosc marudzenia - czas na cyferki :evil:

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor jumekk [SE7EN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 157.047
    L.myśliw. 1.346.443
    C.mysliw. 377
    Krazownik 210.041
    O.wojenny. 244.932
    Panc. 92.272
    Niszcz. 26.004

    Obrońca Gustlik [4pip] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Recykler 5.395
    G.Smierci 963

    Obrońca lucky666 [ZS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 3.500

    Obrońca artek [ZS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 2.400

    Obrońca pl1 [ZS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor jumekk [SE7EN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 4.904 -152.143
    L.myśliw. 42.058 -1.304.385
    C.mysliw. 10 -367
    Krazownik 6.540 -203.501
    O.wojenny. 7.656 -237.276
    Panc. 2.843 -89.429
    Niszcz. 797 -25.207

    Obrońca Gustlik [4pip] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 963

    Obrońca lucky666 [ZS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 3.500

    Obrońca artek [ZS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 2.400

    Obrońca pl1 [ZS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 36.720.211.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 97.111.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 11.608.161.500 metalu i 5.731.833.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 173399,95%
    Z czego 103781,01% z floty agresora, a 69618,94% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -11.554.211.500, K: -5.699.462.500, D: -2.126.542.000, P: -19.380.216).
    Bilans obrońcy (M: -53.950.000, K: -32.371.000, D: -10.790.000, P: -97.111).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]




    Agresor troszke podebral - niech ma na odbudowe :D:D

    Udało się zebrać 9.112.971.500 metalu i 3.236.658.500 kryształu.


    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez lucky666 ().

  • W sumie trzeba przyznać, że Szpryc miał konkretną flote skoro nie dało jej rady ponad 6800 gwiazdek 8|
    No jumek ma teraz flotki tyle, co na farming..
    Gratulacje takiego 'spontana' :D
    U was % padają kosmiczne. :P
    Agresorowi sz/o, o ile bedzie mu sie chciało. ;)
    When nothing goes right...
    ...go left.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Makay ().

  • hehe no procent powala :) flota rowna Lilki padla :) wtedy procent niewazny a tu jednak wbilo sie to ;d gratuluje starcia jak nigdy :)
    jumkowi szo nawet pewnie nie ma co zyczyc bo pewnie konto odda komus albo usunie... ;d;d;d
  • No % przeogromny to teraz może w końcu przestanie siedzieć cały czas na urlopie :E :graty: Obrońcom a Jumkowi Wolnej Odbudowy :) a to dla was :top1:
    uni34 OFF
    UniFornax OFF
    UniEridanus OFF Top 60
    Uni Spica top 150 Off
    Uni Virgo top 9 Off
    Łącznie % ST: 28103,64%

    [
  • Gratulacje Obrońcom, bardzo ładne starcie. Szkoda, że nie pokazaliście jak to wygląda po zbiórce złomu, bo chyba jumek nie zebrał wszystkiego.

    Spontaniczna obrona - czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

    Zastanawia mnie tylko ten % z flot obrońców, bo nie ma szans, że to z samych recków. Policzyłem sobie straty u jumka i te recki i złom się zgadza itd. Pewnie konwerter coś schrzanił.

    Szansa na powstanie księżyca wynosi 173399,95%
    Z czego 103781,01% z floty agresora, a 69618,94% z floty obrońcy.


    EDIT: a zauważyłem później podsumowanie zbiórki, tylko w bilansie nie ma

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chemikos ().

  • No to powiem tak, łatwo przyszło , łatwo poszło . XD kiedyś taką akcją chcieliście nas udupić :) za czasów TTG :) Kiedy to Gustlik wysyłał po 200 gs na moje kolonie :) chcieliśmy zrobić kontre , ale jumas mówił że to podpucha i śie wstrzymalismy :)

    Teraz widzę sam dał się zrobić w balona , ale coż taka gra :) Szo Jumas

    Szkoda floty

    Agresorą graty akcji :) zysk macie przyjemny :) % taki sobie ;d w końcu jumek ma top 1 solo w rękach i chyba narazie nikt tego nie pobije :)


    pozdro i bawimy się dalej hehee
  • Cooooooooooooooo tooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeesssssttttttttttttttt !!

    Graty majstry graty ale zescie te panienke dojechali no lotoł se lotoł a tera se nie poloto :D

    No procent pro elo elo naprawde
  • Gratuluję i także uważam, żę dedykacja tego starcia Lilli jest najlepszym gestem pożegnalnym jaki mogła od ZS otrzymać:)))))

    Gratuluje Panowie choć nie brałem w tym udziału...

    p.s Gratuluję także Jumkowi - stary - wszystkie top 1 są twoje:))))))))))))))))))))

    - nie zapomnij tylko dać odwołania do linka do " mój top 1 ACS "....

    WYPAS! długo nie do pobicia....
  • Fajne starcie a procent powalający. :)
    Niestety opis akcji mizerny. ;P
    Szczęściarz opisałbyś dokładniej akcję bo dziwnie wygląda podstawka z Gwiazdek pod flotę w której żadnej gwiazdki nie było, a na dodatek puszczona ona została z tego samego układu jak rozumiem. :D
    Można się tylko domyślać że gwiazdki wysłaliście wcześniej w nadziei że Jumek coś tam wyliczy i wyśle flotę z misją atakuj, czyli fajna podpucha. :D
    Ale może tak nie było bo opis mizerny. ]:-D
    Jeszcze raz graty i topcie na co chcecie, ja skoczyłem o jedno oczko wyżej w statach. :D
  • Super mega procent i bilans też.
    Gratulacje agresorom.
    Fajnie się ogląda tak duże starcia - tylko podziwiać.
    Wyciąg z OWU:

    §7 P (I)
    Wszystkie konta wraz ze zgromadzonymi na nich surowcami, jednostkami, itd.(...) nalezą do Gameforge.


    Więc jeśli chcesz im zrobić na złość... daj się zezłomować :)
    UNI: 106 NICK: BrakUrlopu
  • mnie zastanawia jak wyczarowaliście gsy przez gale gdy jumek z ukladu leciał :P kilka teorii co do tego mam ale chętnie usłyszałbym tą prawdziwą :)

    fakt jest taki ze jumek ma teraz udział przy top1 solo i acs :P
    Obrońcom graty rozplanowania akcji ;)
  • Ahahahaha jakim cudem udało sie podstawić Gsy pod szybką flote lecącą z układu?? Czy tylko mi sie wydaje że coś tu śmierdzi ??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez klusek24c ().

  • A kto mi wytlumaczy jakim cudem:
    Z czego 103781,01% z floty agresora, a 69618,94% z floty obrońcy.

    skoro 5395reckow plus 1 ss daje:
    26 975 000 Metal (0%), 16 185 500 Kryształ (0%) max. 2158 Recykler
    czyli... eee... trudna matematyka... 69k% :D

    no a tak na serio to wyszlo mi 431,6% ;/
    o kij tu chodzi?? gdzie sie pomylilem??


  • Wiecej nie ma co opisywac :P Jak to napisal Pompka - akcja prosta jak budowa cepa hehehe , moze i tak a moze nie. Wiedza zainteresowani , reszta musi wybaczyc skapy zbior przedstawionych informacji - bedzie to musialo Wam wystarczyc :D


    Co do % z flot agresora/obroncow jest to blad conventera - kilkukrotne proby dawaly stale ten sam efekt a nie chcialo mi sie szukac innego :P

    A co do tego ze Jumus prawie tyle samo zrobil solo - to zapomniales dodac ze przy okazji rozbil prawie 50% wlasnej floty :P. Fakt - przy tym starciu mu tez ponieslismy "spore" straty :P :D:D
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lucky666 ().