Zlot! 11,12,13 Maja!!! Mazury---20Km Od Olsztyna----Ośrodek Kołatek!!!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zlot! 11,12,13 Maja!!! Mazury---20Km Od Olsztyna----Ośrodek Kołatek!!!!

[b]Dzień Dobry, mam pytanie do was drodzy Gracze. Czy są chętne osoby na Zlot w majówke na Mazurach(dokładna miejscowość nie znana ze wzgledów na sprawdzenie zainteresowania, ale Kusy sugeruje Okolice Olsztyna) ??? za wcześnie na to wiem, ale chce wiedzieć wstępnie. Czy wgl. coś z Tego mogło by wypalić? Kusy zaoferował się do rezerwacji noclegów.
    a Jeśli ktoś ma inne propozycje co do miejsca chętnie je poznam :)
    [/b]

"Grono Zainteresowanych"

-umpa
    -kusy
    -Valefor
    -pawlikus
    -Van
    -Bachi
    -konraddoom
    -perlej
    -komarek
    -Legolas76
    -Badfinger

________________________________________________________________________________________

maj się zbliża, więc powstaje pytanie. Czy zainteresowane grono osób jest nadal zainteresowane :D?>

Termin to : 11,12,13 Maja

Link do ośrodka ; kolatek.pl/page,0,0,glowna.html

krótki opis:

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego w Kołatku położonego na skraju dużych kompleksów leśnych, nad czystymi jeziorami Pluszne i Staw. Leśna cisza, czysta woda i wspaniałe, żywicze powietrze- to walory, którymi obdarzyła nasz ośrodek natura. Tutaj, korzystając z uroków mazurskiej przyrody, zapomną Państwo o pracy, troskach i doskonale się zrelaksują.
    Nasz ośrodek położony jest w lesie w bezpośrednim sąsiedztwie jezior. Do dyspozycji gości znajdują się 4 i 6 osobowe ekologiczne domki wykonane z drewnianych bali i stołówka, w której można wykupić smaczne i niedrogie wyżywienie.

Oprócz tego raj dla siebie mogą znaleźć zbieracze runa leśnego (grzybów, jagód, malin i poziomek), a także wędkarze. W tutejszych jeziorach można swobodnie wędkować, wykupując na miejscu odpowiednie zezwolenia, powodzenie w łapaniu ryb zapewnia fakt, że jeziora te nie są odławiane gospodarczo i jednocześnie systematycznie zarybiane przez Gospodarstwo Rybackie Szwaderki.
    Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest smażalnia ryb, bar i tawerna oraz kominek - grill. Można też zorganizować spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Na atrakcyjność tego miejsca wpływa bliskie sąsiedztwo miejsc, które niewątpliwie należałoby zobaczyć. Należą do nich między innymi: Skansen w Olsztynku (ok. 5 km), Pola Bitwy pod Grunwaldem (z corocznymi pokazami w rocznicę bitwy), zamek w Nidzicy (z organizowanymi tam biesiadami rycerskimi), a także zamek w Olsztynie gdzie przebywał Mikołaj Kopernik.
    Cały teren jest ogrodzony i oświetlony, a dzieci mogą korzystać z placu zabaw, pokoju z zabawkami i baseniku.

Teraz Czekam na Grono Chętnych !

POZDRO&POĆWICZ

The post was edited 11 times, last by umpa ().

• popieram Dracula;D najlepiej okolice mojej wioski^^ ewentualnie Lodz;D badz Konin:D badz hmm:D moj dom:D a tak to to pewnie za daleko jak for me;D bo mi sie nawet do pracy niechce jechac;p chyba ze jakiegos vadera zalatwicie;D
  • Jestem otwarty na każdą propozycję w kwestii miejsca i czasu. Jednak z racji możliwości czynnej pomocy w organizacji, proponuję Pojezierze Olsztyńskie. Nie zmienia to faktu, że chętnie będę uczestniczył w innym przedsięwzięciu.
  • Ja z Lublina jestem
    niedaleko mnie jest sporo jezior, gdzie mozna domki wynajac za jakies 30-40 zl
    ale Wy pewnie za daleko bedziecie mieli
    jak bedzie trzeba to przyjade i pod olsztyn XD
    MY I TAK SWOJE ROBIMY I NIE PRZESTANIEMY

JEŹDZIELIŚMY, JEŻDZIMY I JEŻDZIĆ BĘDZIEMY

• """ale Kusy sugeruje Okolice Olsztyna"""

To i ja na piwko wpadne na 100%;) Poniewaz mieszkam w Olsztynie Umpatku;p I Komarek tez;)

Czyli plus 2;)

The post was edited 2 times, last by perlej ().

• Ja bym sie chętnie spiknął z OGame'owymi Stworami :E Hehe ale nie na takim wypizdowie, bo troszkę daleko mam ]:-D Ostatnio był zlot w jakiejś kafejce w Warszawie, bo mi kilka znajomych osób mówiło które tam były.
    Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

UNII 64 PLAYER
    UNII Mizar / top 77
    UNII Rigel / top 34
    UNII Fidis / top 58
    UNII Libra / top 31
  • Billie the kid wrote:

umpa ale perlej to chlopak wiec uwazaj tam na siebie :D

A TY BABA jeses;p

Co do nocelgu mowie NIE! W lipcu bylam na zlocie Konikow w Trzebini -wiem co sie dzialo;) Podziwiam organizatorke-Sonieczko;* Ale ja na to nie ide;) Sajgon,Sajgon,Sajgon;)

Jak sie uda Umpku to zorganizowac mysle ze od nas pare osob by sie zjawilo..
  • Tribuni Plebis wrote:

A może centrum Polski ;)
    Mógł bym zaproponować pełną infrastrukturę do zlotu (zakwaterowanie oraz miejsce do zlotowego picia) :E

Dorzucam od siebie kratke wodki,3torby syfu,torbe coco chanel No.5 i 3bilety 20minutowe aby dojechac na pruszkowska(175 jezdzi tam dalej)...dla ladnych lasek zoganizuje nocleg,dla brzydkich dorzucam mape i kilka info jak dojechac do centrum stolicy.
    Z mojej strony oczekuje pijakow i starych melanzownikow,bedacych w temacie ponad 5lat.Spotykamy sie aby pic,wiec zapewniam wstep do Sogo,taniec na stoliku przez bulgarska dziw...dziewczyne a o 4.30 zapewniam wstep na najlepsze afterparty na jakim byliscie czyli afterparty@LuZZtro(10zeta+krecha;)))

Wiecej info na PW:)
  • perlej wrote:

Billie the kid wrote:

umpa ale perlej to chlopak wiec uwazaj tam na siebie :D

A TY BABA jeses;p

Co do nocelgu mowie NIE! W lipcu bylam na zlocie Konikow w Trzebini -wiem co sie dzialo;) Podziwiam organizatorke-Sonieczko;* Ale ja na to nie ide;) Sajgon,Sajgon,Sajgon;)

Jak sie uda Umpku to zorganizowac mysle ze od nas pare osob by sie zjawilo..

Perlej, pośpisz trochę na kanapie :P a ja zajmę Twe wyrko. możesz rzecz jasna spać ze mną.
    a działania z oragnizacją zacznę w kwietniu...

POZDRO&POĆWICZ
  • Hehe widzę że kilku z Lublina jest, ja aktualnie mieszkam w Krakowie i mi to rybka gdzie by taki zlot się odbył :] Z chęcią bym się pojawił hehe :D Pewnikiem jeszcze kilku chłopa bym zwerbował z sojuszu. Powiedzcie gdzie i kiedy i jestem :D
  • Najlepsze zloty organizuje Tribuni Plebis - w miarę w centrum - choć mam sporo to staram się bywać, fajne miejsce, fajna ekipa - FAJNE KOTLETY robi .... kto był ten wie, że najlepsze schabowe przyjeżdżają z Torunia ]:-D

Proponowałabym jednak nie "majówkę" bo sporo człowieków na już plany :*
  • maj się zbliża, więc powstaje pytanie. Czy zainteresowane grono osób jest nadal zainteresowane :D?>

Termin to : 11,12,13 Maja

Link do ośrodka ; kolatek.pl/page,0,0,glowna.html

krótki opis:

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego w Kołatku położonego na skraju dużych kompleksów leśnych, nad czystymi jeziorami Pluszne i Staw. Leśna cisza, czysta woda i wspaniałe, żywicze powietrze- to walory, którymi obdarzyła nasz ośrodek natura. Tutaj, korzystając z uroków mazurskiej przyrody, zapomną Państwo o pracy, troskach i doskonale się zrelaksują.
    Nasz ośrodek położony jest w lesie w bezpośrednim sąsiedztwie jezior. Do dyspozycji gości znajdują się 4 i 6 osobowe ekologiczne domki wykonane z drewnianych bali i stołówka, w której można wykupić smaczne i niedrogie wyżywienie.

Oprócz tego raj dla siebie mogą znaleźć zbieracze runa leśnego (grzybów, jagód, malin i poziomek), a także wędkarze. W tutejszych jeziorach można swobodnie wędkować, wykupując na miejscu odpowiednie zezwolenia, powodzenie w łapaniu ryb zapewnia fakt, że jeziora te nie są odławiane gospodarczo i jednocześnie systematycznie zarybiane przez Gospodarstwo Rybackie Szwaderki.
    Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest smażalnia ryb, bar i tawerna oraz kominek - grill. Można też zorganizować spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Na atrakcyjność tego miejsca wpływa bliskie sąsiedztwo miejsc, które niewątpliwie należałoby zobaczyć. Należą do nich między innymi: Skansen w Olsztynku (ok. 5 km), Pola Bitwy pod Grunwaldem (z corocznymi pokazami w rocznicę bitwy), zamek w Nidzicy (z organizowanymi tam biesiadami rycerskimi), a także zamek w Olsztynie gdzie przebywał Mikołaj Kopernik.
    Cały teren jest ogrodzony i oświetlony, a dzieci mogą korzystać z placu zabaw, pokoju z zabawkami i baseniku.

Teraz Czekam na Grono Chętnych !

POZDRO&POĆWICZ
  • jak sobie patrzylem polaczenie odemnie do olsztyna to najkrocej 9h pociagiem
    tylko co pozniej
    bo to chyba jeszcze troche jest drogi XD
    MY I TAK SWOJE ROBIMY I NIE PRZESTANIEMY

JEŹDZIELIŚMY, JEŻDZIMY I JEŻDZIĆ BĘDZIEMY