IRC - działa?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam
    Irc dziala poprawnie - do jakiego serwera probujesz sie zalogowac? z jakim portem oraz jakiego programu uzywasz?
    Tak jak napisala Chocolate sprobuj polaczyc sie do innego przez
    /server OGN1.OnlineGamesNet.net 6667 albo /server jabsng.de 6667
    Pozdrawiam



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • ja też nie mogę się połączyć z irc, a niestety wyżej wymienionych sposobów nie bardzo rozumiem, więc jakieś proste info jak wejść na tego irc'a żeby się można było normalnie połączyć z kanałem głównym #ogame.pl? z góry dziękuje
  • Czego tam nie rozumiesz?

    Kod źródłowy

    1. /server OGN1.OnlineGamesNet.net 6667

    To zwykła komenda, wpisujesz ją w tym samym miejscu co wiadomości i czekasz, jak nie połączy to spróbuj innego hosta, np:

    Kod źródłowy

    1. /server OGN2.OnlineGamesNet.net 6667

    albo

    Kod źródłowy

    1. /server jabsng.de 6667
    Forgiveness Is a Six Gun
    Lamentu dzień
    12 Tygodni do Woodstocku 2k12

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sbc ().

  • sbc napisał(a):

    Czego tam nie rozumiesz?

    Kod źródłowy

    1. /server OGN1.OnlineGamesNet.net 6667

    To zwykła komenda, wpisujesz ją w tym samym miejscu co wiadomości i czekasz, jak nie połączy to spróbuj innego hosta, np:

    Kod źródłowy

    1. /server OGN2.OnlineGamesNet.net 6667

    albo

    Kod źródłowy

    1. /server jabsng.de 6667
    jak nie da się wejść wcale na chat, wywala connection failed przed wejsciem na sam chat...
  • dENiOR napisał(a):

    valkyx napisał(a):

    jak nie da się wejść wcale na chat, wywala connection failed przed wejsciem na sam chat...

    jak sie logujesz? jakim kilientem/programem?
    Chyba apllet co ?

    Problem występuje na (conajmniej) Chatzilli i IceChat. Dziwnym trafem przedwczoraj od dawna stosowane metody łączenia się przestały działać wielu osobom, raz pomogły zmiany serva, innym przejście na mIRCa, a innym nic, no ale w końcu "irc działa poprawnie". ;P
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!