7 Urodziny OGame.pl - UniFusion Faza I

    • Fuzja Uniwersów (UF)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • 7 Urodziny OGame.pl - UniFusion Faza I

      Drodzy Gracze,

      chciałbym w imieniu Teamu OGame.pl podziękować za wspólną grę i aktywny udział w społeczności przez te 7 ostatnich lat.
      Gra miała swoje wzloty i upadki, chociaż przez ostatni czas była to jedynie równia pochyła....
      Niemniej jednak, mam dla Was pozytywną informację. Chciałem się nią podzielić jutro w rocznicę otwarcia gry, jednak nastąpiło przyśpieszenie planów.

      W Fazie I, następujące serwery staną się exodusami: 2-8, 10, 11, 12, 15, 16, 18-22, 27, 36, 44
      Universa docelowe to: 1 oraz 67, które będzie nowym docelowym universum.

      Jutro, od ok. 10:00 gracze z Exodusów będą mogli zadecydować, który serwer stanie się ich serwerem docelowym.


      Dodatkowe informacje o kolejnych fazach, terminach wyboru i innych będziemy przekazywać na bieżąco w momencie ich otrzymania.

      Wszystkiego najlepszego!
      Wasz OGame Team

      Community Manager
    • Niestety, aktywacja exodusów została przesunięta na poniedziałek.

      Ktoś, coś gdzieś zepsuł i cała niespodzianka wyszła jak wyszła. Pozwolę sobie nie skomentować.
      Otrzymałem za to dodatkową informację o możliwych miejscach na poszczególnych Universach.

      Dla Universum 1 będzie to 1 100 miejsc, dla nowego Universum 67: 2 800.

      Przepraszam za opóźnienie.

      Community Manager