#27: Gibon i PlayHardGoPro i Laska [SHEN] vs E-l-e-S-s-a-R [Jackass] - 5812,58% - WOJNA! TOP1 ACS!

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #27: Gibon i PlayHardGoPro i Laska [SHEN] vs E-l-e-S-s-a-R [Jackass] - 5812,58% - WOJNA! TOP1 ACS!

    No i następne...

    ...tym razem RW, które bardzo cieszy bo zasmuci forumowych krzykaczy z sojuszu Jackass.

    Tu w temacie na pewno będzie kolejny "pojazd" po SHEN, wyzywanie od psów, no life'ów itd.

    Obiecaliśmy Elessarowi, że skończy w reckach, potrzebowaliśmy tylko paru dni by to wszystko się udało...

    Co do samej akcji... Elessar padłby już pierwszego dnia po odejściu ale Gibonowi zabrakło 20 minut... cel był jasny, albo ściągnąć mu moony i obliczyć zawrócone, albo lecieć w ciemno mając na uwadze, że lamka nie odbierała FS'ów... dziś spotkała nas niespodzianka, wcześnie rano Gibon podesłał screena z ciekawym widokiem, cała flotka Elessara leciała na stacjonuj z moona - sytuacja identyczna jak FS skutiego (może to jakiś tajny sposób FS'owania w Jackass?). Od momentu gdy zobaczyłem screena wiedziałem, że Elessar jest nasz... troszkę falangowania, kilka obliczeń, po drodze dość nieudolna próba sojuszu Jackass przekonania nas, że lecimy źle... po paru minutach RW w którym miażdżymy flotkę przeciwnika.

    Zapewne będzie jakieś tłumaczenie ale my wiemy swoje, ta flota by padła bardzo szybko, mobilizacja była bardzo duża :)

    Od laski:
    Dziękuję Kolegom za super akcję i przy okazji lekcję wyliczania :D Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami i to przysłowie się dla Świrków sprawdziło ;P
    Harv, jeśli Ci ten oszust Elessar w końcu odda konto, to pomożemy w odbudowie


    A ode mnie? Cóż... krzykacze nadal będą krzyczeć, a my nadal będziemy złomować wszystkich na około, nic się nie zmieni.

    Gibon na pewno wypowie się w temacie :)

    Elessarowi? Powrotu na stare konto, ale za prawie 30 dni bo jeśli wróci wcześniej może być pewny, że zgłoszę dzielenie konta :) Tam również go dopadniemy :)
    Update: W sumie to i po złomie Elessar jest w top30 więc pewnie będzie lamił dalej na koncie harva, cóż - eko tam niezłe, będzie niezła farma :)
    Update 2: Będziemy także bacznie przyglądać się jak się mają konta oxygenica i stare elessara, to tak na wypadek gdyby elessar chciał się sprawniej odbudowywać ;)

    Chciałbym z tego miejsca także pozdrowić czopka, który to pisze że latamy tylko na BFS. To moje pierwsze RW na barym w którym piszę jak zostało zrobione, uwierz mi, że dużo innych było równie fajnych ale ty jesteś za słaby by to ogarnąć :)

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Gibon [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 179.179
    Krazownik 12.345
    Bombowiec 555
    Panc. 24.747
    Niszcz. 4.545
    G.Smierci 300

    Agresor PlayHardGoPro [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 55.000
    Krazownik 11.300
    O.wojenny. 1.890
    So.szpieg. 1
    Bombowiec 195
    Panc. 16.420
    Niszcz. 1.900

    Agresor Laska [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 132.922
    Krazownik 7.791
    O.wojenny. 680
    Panc. 7.717
    Niszcz. 3.322

    Obrońca E-l-e-S-s-a-R [Jackass] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 5.636
    D.transp. 1.457
    L.myśliw. 68.879
    C.mysliw. 501
    Krazownik 5.603
    O.wojenny. 1.101
    Recykler 7.557
    So.szpieg. 1.220
    St.kolon. 5
    Bombowiec 51
    Panc. 10.041
    Niszcz. 1.262
    G.Smierci 23

    ...po 4 rundach:

    Agresor Gibon [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 158.799 -20.380
    Krazownik 12.142 -203
    Bombowiec 552 -3
    Panc. 24.529 -218
    Niszcz. 4.506 -39
    G.Smierci 300

    Agresor PlayHardGoPro [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 48.719 -6.281
    Krazownik 11.111 -189
    O.wojenny. 1.876 -14
    So.szpieg. 1
    Bombowiec 195
    Panc. 16.271 -149
    Niszcz. 1.885 -15

    Agresor Laska [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 117.653 -15.269
    Krazownik 7.649 -142
    O.wojenny. 669 -11
    Panc. 7.637 -80
    Niszcz. 3.288 -34

    Obrońca E-l-e-S-s-a-R [Jackass] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.421.172 metalu, 116.410 kryształu, 3.131.898 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 233.971.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.932.372.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 335.345.100 metalu i 245.912.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5812,58%
    Bilans agresora (M: 180.331.272, K: 177.630.810, D: -6.006.102, P: 351.956).
    Bilans obrońcy (M: -962.803.172, K: -751.426.410, D: -222.811.898, P: -1.937.041).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez WebberPL ().

  • No cóż ,wypadało by pogratulować.Ładna akcja Panowie :brawo: Dawno nie miałem takiej zabawy z OGame ]:-D Szkoda że tak szybko, myślałem że pobawimy się dłużej...no ale jeden głupi błąd 8-) Byłem po nocce, zmęczony-nie zaznaczyłem ikonki moona i wyszło jak wyszło 8-) Mieliście dużo farta.Tyle o RW. Reszty nie komentuję.
    ps sprawę z tym 'oszustwem' wyjaśniłem w STeku Skutiego 8-) Płaczcie sobie dalej ;P
  • ja tez pogratuluję- bez dogadywania :) lamerski fs ---> wy to wykorzystaliście... szkoda, że sojusznik w taki sposób padł- zwłaszcza, że wcześniej takie wtopy mu się nie zdarzały, zresztą wiem na co go stać ;) trudno... :gszo:

    a atakującym gratulacje zrealizowania celu wojennego bez ściągnięcia nawet jednej kulki ;)

    E: ps było 5 sec na ucieczkę ;] więc obliczenia aż tak bardzo perfekcyjne nie były... szkoda, ze nie wyszło -_- mimo to graty ;)
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Geologist ().

  • E: ps było 5 sec na ucieczkę więc obliczenia aż tak bardzo perfekcyjne nie były... szkoda, ze nie wyszło mimo to graty


    Widzisz, tu wychodzi twoja niewiedza, przy tego typu wyliczankach 5 sek to niezłe osiągnięcie tym bardziej, że ogame działał jakby chciał, a nie mógł podczas falangowania + zdarzały się notoryczne wylogowywania. To nie błąd w obliczeniach tylko mały lag przy falangowaniu.

    Czekamy na wypociny czopka! Jestem pewien, że będzie równie dziecinnie jak zwykle.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

  • No panowie STek pierwsza klasa , tak to jest jak się robi błędy i nie szanuje się sojuszników (trzeba było się wcześniej zastanowić nad zmianą sojuszu i konta)a nie biadolić że mnie zjechali. Gibon zna moje zdanie na ten temat (tylko ,,pani lekkich obyczajów " zmienia sojusze),trzeba być twardym i stać przy jednym a nie jak chorągiewka zmieniać strony.
    Jeszcze raz panowie wielkie :graty: i miłego przetopu.

    obrońcy powodzenia ale w realu
  • Ja phgp odpowiedziałem na Twoje zaczepki pod oxy vs poochacz ostatni raz i podtrzymuje słowa stamtąd. Masz problem pogadać zawsze można ^^
    Co do tego rw trudno stało się. Powodzenia w odbudowie Elessar bo jak już napisał ten wyżej eko jest na dobrym poziomie.
    Szkoda, że FS taki troszkę zlamiony no ale każdemu się zdarzyć może ;)

    WebberPL napisał(a):

    no life'ów itd.
    Nie jesteście no lify. konta macie aktywne tylko 20/24 to przecież nie tak źle nie?
    Graty Laska lotu i miłego przetopu. El. Sz/O
  • harv napisał(a):

    E-l-e-S-s-a-R napisał(a):

    Dawno nie miałem takiej zabawy z OGame ]:-D
    Szkoda, że na skradzionym koncie śmieciu :E

    PS Resztę wpisze potem, na razie trochę mnie szlaki tłuką:)
    Nie trzeba było oddawać swoim koleżkom konta 8-) Powtarzam to już któryś raz "Gibon nie powiedział nic opuszczaniu sojuszu ani o tym że konto ma warcać do Ciebie' ;] Nazywajcie mnie dalej jak chcecie XD I tak mam z was niezłą polewkę ;)
    ps 5sek było, ale niestety po kliknięciu na telep zobaczyłem stronkę startową -_-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez E-l-e-S-s-a-R ().

  • Sprawiedliwości stało się zadość :D
    a teraz to sobie nie wyobrażam jak Jackas odrobi straty w wojnie
    Graty Panowie akcja piękna 8-)

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TYR ().

  • Cieszę się z tego RW, bo za jednym zamachem mamy parę spraw załatwionych: wojna, TOP1 ACS, prztyczek w nos dla oszusta. I do tego dobra zabawa w doborowym towarzystwie :D

    Harv napisał swoje odczucia na temat Elessara i ja niestety potwierdzam, że ten człowieczek jest totalnym dnem. Odszedł od nas parę dni po otrzymaniu konta, bo niby taki honorowy i nie podobał mu się STek z Czapkiem w roli głównej. Tymczasem wg mnie wziął sobie po prostu konto i tyle, bo mu tak pasowało, a to był tylko pretekst - pewnie znalazłby zawsze jakiś.
    Poniżej przedstawiam zapis wymiany postów na PW pomiędzy Elessarem a mną. Jak ktoś nie wierzy, to mogę zmienić hasło do mojego konta i wpuścić tam chwilowo jakiegoś np. bezstronnego modka, aby sobie przeczytał oryginał i potwierdził. Z postów jednoznacznie wynika, że Elessar zobowiązuje się oddać konto harvowi. Pewnie harvi się jeszcze wypowie, jak przebiegała rozmowa z oszustem.
    Czytamy oczywiście od dołu:

    Od: Laska
    Do: E-l-e-S-s-a-R [x:xxx:x]
    Temat: RE:RE:RE:RE:RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 19.01.2012 01:04:52

    To jest Twój wybór. Możesz oczywiście sobie tłumaczyć dlaczego to konto bierzesz w sposób dla siebie wygodny, co nie zmienia faktu, że oczami z zewnątrz wygląda to jednak inaczej ;p
    Jutro poproszę harva, aby napisał do Ciebie w sprawie konta
    Pozdrawiam
    PS. Przecież ja Ci nie nakazuje, gdzie i jak masz grać ;)

    E-l-e-S-s-a-R 19.01.2012 00:59:17

    Nie fair mówisz? Cóż , Gibon mi nie mówił co mam zrobić z kontem na wypadek gdybym miał kończyć grę lub odchodzić z soj. Dał i nic nie mówił. Rozumiem wasze zdenerwowanie na oxego bo wiem że jemu mówiliście co ma zrobić z kontem-miało zostać w sojuszu gdyby oxy kończył grę. Więc jeżeli konto mi dał i jest moje pozwól że będę sam decydował o tym jak i gdzie będę grał:)

    Laska 19.01.2012 00:49:48

    1. Bo uważam, że zachowałeś się jak oszust
    2. Bo sam jestem uczciwy i tak bym nie postąpił
    3. Bo czuję się winny, że pozbawiłem kolegę (harva) konta
    Czy to wystarczające powody? :)
    I nie rozszerzaj jednego zdarzenia, jakim był lot gibona, webba i czapka na całe SHEN, bo grają u nas ludzie, którzy nikomu nigdy nic złego nie zrobili. Nas wszystkich potępiasz, a sam zachowujesz się delikatnie mówiąc nie fair

    E-l-e-S-s-a-R 19.01.2012 00:42:51

    Nie wiem:) Cóż się tak człowiecze przejmujesz złem i występkiem? Przecież w SHEN jest ono na porządku:)

    Laska 19.01.2012 00:37:51

    No to trzymam Cię za słowo, że jeśli poprzedni właściciel, czyli harv się zgłosi, to konto oddasz (chociaż nie wierzę w Twe zapewnienia) ;)
    Tylko jak ma się zgłosić, jeśli już tu nie gra? Z forum?

    E-l-e-S-s-a-R 19.01.2012 00:32:12

    Tak teraz zamieniasz złom Czapka w żarty? A moje odejście w oszustwo roku. Dobre:) SHEN konta nie oddam na pewno. Jeżeli poprzedni właściciel się zgłosi nie widzę problemu.Tyle odemnie.
    pozdrawiam

    Laska 19.01.2012 00:21:08

    Cóż - postąpiłeś jak postąpiłeś - Twoja sprawa
    Ale jedna rzecz wymaga wyjaśnienia. Konta na którym grasz tak naprawdę nie dostałeś od Gibona. To jest konto, które od zawsze było w BA i przeszło razem z harvem do SHEN. Ja byłem wtedy szefem BA. i ze mną przeszli do SHEN Marocarter, harv i 26Michał. A ponieważ harv nie grał i był ostatnio non-stop na urlopie, poprosiliśmy go (ja i gibon), aby dał nam passy. Po co konto ma się marnować? Niech ktoś skorzysta. No i gibon zaprosił do gry Ciebie. Nie wiem dlaczego akurat Ciebie, ale skoro tak wybrał, widać Ci zaufał. Tyle historii. Teraz do sedna.
    Pisanie teraz przez Ciebie, że nie chcesz grać z takimi ludźmi jak my i dodanie kilku słów w stylu: "konto dostałem i zabieram korzystając z okazji", kwalifikuje się do działu oszustwo roku ;p
    Rozmawiałem dziś parę razy z Oxy. Pokłócił się z gibonem, chce skończyć grę, w konto które też dostał od nas włożył sporo pracy i trochę kasy - Jego chociaż rozumiem, bo był z nami długo.
    Ale Ty Kolego po prostu bierzesz, co nie należy do Ciebie. Nie chcesz z nami grać - Twoja wola. Cała reszta jest natomiast zwykłym kanciarstwem, przy którym wciągnięcie w pułapkę pyszczącego na prawo i lewo Czapka to zwykły żart.
    Nie będę Cię namawiał namolnie, abyś konto oddał. Ja nie gram dla cyferek i tego konta nie chcę dla siebie. Ale zastanów się chłopie, czy daleko zajedziesz na zwykłym oszustwie. Na dobrą opinię pracuje się latami, a jednym takim wyskokiem traci się ją momentalnie.
    Tyle ode mnie
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • E-l-e-S-s-a-R zlamiles po całości ale cóż, wpadki sie zdarzają. Szkoda troche ze fajna flota padła w tak głupi sposób. Ciekawe czy efekt byłby ten sam gdybyście byli zmuszeni rozwalić mu moony. Chyba nie tylko ja mam wrażenie ze wojna przesądzona (a szkoda)

    EDIT:

    Agresorom wypada pogratulować wykorzystania okazji i ładnego wyliczenia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Poochacz ().

  • ...na wstepie dzieki chlopaki za wszystko - troche na Hawajach inna pora i musialo sie troche kombinowac by wyszlo to RW 8-) ...skill moj jest przeklenstwem noobow - a ze na barym noobow nie brakuje to jest jak jest ...coz - szkoda tylko ze to Michala stracony czas i poswiecenie - oddane ciach bez ambicji i honoru

    Geologist 24.01.2012 19:16:39

    Witaj ;]
    Mam gdzieś co o mnie myślisz/myślałeś/będziesz myślał... wyslę Ci coś... z góry piszę, że nie robię tego dla Ciebie ani dla SHEN... wiem jak lecicie na elessara- ale lecicie źle- źle to policzyliście... na końcu wiadomości będziesz miał podany link z właściwą godziną powrotu... czemu? bo oxy kiedyś pisał, że to ja moge dostac to konto... a dostała je ta lama.. rozumiem że to mój sojusznik itp ale jak go trochę pokory nauczycie to nie zaszkodzi... i żałujcie że niewłaściwej osobie je oddaliście... I uważajcie bo on będzie próbował zwiać... każdy z nas wie, że się da to zrobić nawet w sekundę... zrób z tą wiadomością co uważasz... I tak dalej będziemy życ we wrogich stosunkach :P
    Mimo to pozdrawiam Geologist
    imageshack.us/f/812/elessarzlom.jpg/

    ...myslalem ze jak macie wykminiona cala akcje z kontami w SHEN (ideologia sprzedana na kolanie debilkom przez debilkow wkrecila paru) to was oxy poinformowal w jakim zawodzie pracuje i ze photoshop to moje hobby jak i ciezka w nim praca ...wyslanie tej zalosnej wiadomosci utwierdzilo mnie tylko ze trafione jak nic ...nawet na screena nie lukalem - odsylam graczy do ogladania majstersztyka w wykonaniu geologa - nie bede opisywal strony wizualnej bo to masakra ale napisze tylko ze w tym screenie jest 1 zasadniczy blad i tak widoczny dla kumatych lotnikow ze nie trzeba sie wpatrywac w kiepskiej jakosci montaz ...a co do wiadomosci - zakladam ze gracze sobie sami wyrobia zdanie - oczywistoscia dla mnie jest ze kazda lama pisze wlasnie to co geologist by pozniej napisac ze probowalo sie wkrecic i ratowac - no coz > raz mozna szmacic sojusznika a raz szmacic przeciwnika > przeciez dla was to bez znaczenia - takich wiadomosci dostawalem duzo przy klikaniu z fali czy PZeta i mialy one dla mnie jakas tam wartosc ]:-D

    ...elesar wypisujac o telepku i ze dalismy 5 sek - czop jestes nr 1 - nigdy bys nie spitolil nawet jakbysmy 10 sek mial - to trzeba umiec - masz czas na to by wykminic dlaczego po nacisnieciu telepa wywalilo cie na startowke zlodzieju ...tyle ze musial bys myslec - o zgrozo

    ...no nic - tak koncza ciachprobujace zgrywac i dopisywac ideologie do czegos czego nie rozumieja - powtorze cytat : "wiedza daje pokore wielkiemu, dziwi przecitnego, nadyma malego. Tołstoj " - to wlasnie mysle o calej tej akcji z kontami a to RW jest dowodem jak bardzo dymani w swej glupocie byliscie, jestescie i bedziecie :E
  • @up
    owszem przyznaję się do wiadomości... pewnie nieudolnie, ale próbowałem ratować skórę kumpla ;] wiedziałem, że jak wam się uda to wkleisz moje pw... trudno nie udało się-> ale próbowałem i tego mi nikt nie wypomni... a że zrzut był nieudolny? czasu było mało ;P następnym razem postaram się bardziej :E

    no cóż- tak jak napisałem w pw- umiejętności macie nieprzeciętne ;] trochę mniej buty i może by Cię nawet ludzie lubieli ;) gratulacje ładnego wyliczenia i rw :) EOT ;)
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Dostałem linka od zezłomowanego z kwasna minka... miałem sie nie wpisywać ale...
    Trzeba przyznać uczciwie ze Michał zrypał fs, ale wyklikanie zawróconego stacjonuj to jakby niepatrzył majstersztyk tej gry... 5 sec O_O
    Geo chcial ratować sytuacje, ale pierwszy błąd sama wiadomość a drugi błąd ten screen :E
    Odbudujesz sie Michał za 3 lata :D nooo stres
    Podwórkowe epitety pomijam szerokim łukiem...
  • Na początek chciałbym przeprosić za pierwszy post - to nie w moim stylu :) ale...
    Chwilowo nie miałem czasu na grę, nie chciałem aby konto się marnowało i oddałem je czasowo komuś kto miał na nim pograć chwilę i potem mi je zwrócić.
    Jakież było moje zdziwienie gdy w piątek zadzwonił do mnie Laska i opowiedział o tej dziwnej sytuacji. Od razu zwróciłem się bezpośrednio do E-l-e-S-s-a-Ra z prośbą o oddanie konta, ten napisał mi że nie da rady rozmawiać i że odezwie się w niedzielę. Minęła niedziela, poniedziałek - kontaktu z jego strony brak.
    Dla mnie jest to zwykła kradzież. Wiele w to konto włożył swojej pracy Achaja, mogę nieskromnie powiedzieć że i ja wiele dla niego poświęciłem.

    Jak masz jeszcze resztkę honoru to piszę tutaj publicznie abyś zwrócił to konto - akurat będę miał teraz czas i ochotę na jego odbudowę.

    Co do akcji - wielkie gratki Panowie - wyliczenie zawróconego stacjonuj - mistrzostwo!
  • Ktoś chciał zawojować Uni? :E Tyle szczekania było w ST na toXic, że co to my nie jesteśmy - a tu proszę, dostał (czy jak to tam było, nie wnikam już) poważne konto, i ile dni wytrzymało? 4? 5? Myślałem ze tydzień przynajmniej będzie. :E Gratulacje dla agresorów, przeciwnik niewymagający, a jednak trochę kombinacji było. ;) Spraw z geologistem i przejmowania kont już komentował nie będę.
  • Staram się nie wnikać w denne tematy typu kto kogo jak oszukał... ale za takie RW gratki się należą... ładne wyliczenie i ładny %%%%...
    poza tym na Jackach którzy to tak cieszą się gdy każdy inny ląduje w reckach...
    pzdr
  • Pogratuluje, bo i jest czego :graty:
    Elessar nie cieszył się długo (niby) swoją flotą.
    No i % (a właściwie %%%%%%%%%%%%%%% :D) jakiego dawno nie było na tym Uni
    Atakującym graty precyzyjnej akcji!
    Obrońcy... może następnym razem ;)

    Pozdro!
  • W takim razie jeszcze ja dodam od siebie kilka słów,głównie do elessara -pokazaleś jakim topowym graczem jesteś :D
    No niewierzę,żeby dać się tak załatwić O_O Potwierdzasz tym,że jedyne na co zasługujesz to konto top 500,może top 600 ]:-D
    taką flotę zmarnować........ -żal :roll:
    a atakierom gratujacje ubicia niezłego lamusa , top1 ACS i % do wojny XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pyxis ().

  • Komentarze co niektórych po prostu mega 8-) Połowa pro lamek którzy po 1000x lądowali w reckach i to w dodatku SHENowców :D Mimo iż to mój pierwszy taki złom mam to gdzieś. Szkoda mi jedynie sojuszników których bardzo przepraszam ;) Od początku było wiadome że flota zostanie przetopiona.Po złomie Czapka postanowiłem że uszczuplę potęgę SHENowców. Jestem lama jak wszystkim to już wiadomo więc zrobiłem to w trochę inny sposób. Ogólnie stracili dwa konta. Zostały już tylko cztery-pięć kont flotowych ;P Zabawa była przednia i nie żauję decyzji ;] Wszystkim którym podobał się mój pomysł i jego ogólne założenia pozdrawiam i życzę dobrej zabawy! Reszcie 'kij w oczko' :E
    Pozdrawiam

    ps jeżeli chodzi o sytuację z Harvem i pw do Laski; owszem zadeklarowałem oddać konto prawowitemu właścicielowi(mimo iz konto zdobyłem w uczciwy sposób) i zrobił bym to ponieważ jestem honorowym graczem.Napisałem nawet do niego pierwszy. Harv miał się odezwać w niedzielę-nie zrobił tego.Natomiast dopiero we wtorek popisał się komentarzem na poziomie 8-) Niech no zacytuję; 'Szkoda, że na skradzionym koncie śmieciu' Cóż, wiedz teraz jedno,na złość Tobie i pro złomiarzom konto skasuję albo oddam komuś innemu XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez E-l-e-S-s-a-R ().

  • No sorry elessar ale w tym wypadku musze stanac po stronie shen ... Co jak co ale bajki ze to bylo zaplanowane... Tia jasne :P zamiast przyznac sie do bledu to probujesz wyjsc z twarza... Co tu duzo mowic 2 dni temu widzialem gdzies post ze wyladujesz w reckach bo za wysoka polka jak dla Ciebie :P no coz jak widac za wysoka :D
  • .::Gibon::. napisał(a):

    ...elesar wypisujac o telepku i ze dalismy 5 sek - czop jestes nr 1 - nigdy bys nie spitolil nawet jakbysmy 10 sek mial - to trzeba umiec - masz czas na to by wykminic dlaczego po nacisnieciu telepa wywalilo cie na startowke zlodzieju ...tyle ze musial bys myslec - o zgrozo
    Tak z ciekawości... Dlaczego go do startowej wywaliło xD??
    Co do Twoich założeń El. trzeba było przynajmniej jak oxy zrobić ]:-D a nie śrubki zwracać tam skąd je zabrałeś :XP:
    No nic odbudowuj się ;P a reszta niech przetapia xD
  • E-l-e-S-s-a-R napisał(a):

    ps jeżeli chodzi o sytuację z Harvem i pw do Laski; owszem zadeklarowałem oddać konto prawowitemu właścicielowi(mimo iz konto zdobyłem w uczciwy sposób) i zrobił bym to ponieważ jestem honorowym graczem.Napisałem nawet do niego pierwszy. Harv miał się odezwać w niedzielę-nie zrobił tego.Natomiast dopiero we wtorek popisał się komentarzem na poziomie 8-) Niech no zacytuję; 'Szkoda, że na skradzionym koncie śmieciu' Cóż, wiedz teraz jedno,na złość Tobie i pro złomiarzom konto skasuję albo oddam komuś innemu XD
    "Oczywiście, że krowa" jak mawia moja żona.
    Nie lubię kogoś pochopnie oceniać. Po niespodziewanym opuszczeniu sojuszu przez Elessara dałem mu szansę, aby zwrócił konto. Jak widać nie skorzystał. I jeszcze bzdury wypisuje. Klasę człowieka poznaje się również po tym, jak potrafi się zachować po popełnieniu błędu. Harv przeprosił za "śmiecia", ty Elessar dalej pokazujesz, że stosujesz prawo Kalego do zaistniałej sytuacji - ja mogę, inni nie. Nie rozumiesz nawet różnicy pomiędzy zezłomowaniem Czapka a kradzieżą konta. Czapek nie był sojusznikiem, był już wcześniej zezłomowany przez SHEN, na forum nie był naszym przyjacielem i do tego sam chciał w ACS-ie lecieć. A Ty zostałeś zaproszony do SHEN, obdarzono cię zaufaniem i dostałeś do pogrania świetne konto. I zgodziłeś się na pewne warunki. Mogę tylko z niedowierzaniem pokiwać głową i zapytać: Gibon, gdzie Ty takiego leszcza znalazłeś? Jakbym był zatwardziałym Ślązakiem, to bym sobie odpowiedział: Aaa, z Sosnowca jest :P I więcej pytań nie ma.
    Wiesz chłopaczku, lubię sobie na forum podyskutować z tym i owym, nawet się trochę posprzeczać - ale na argumenty. Jak oponent jest "kumaty" i potrafi normalnie odpowiedzieć, to mimo sprzeczki mam do Niego szacunek.
    Co do ciebie oszuście, nie mam żadnego już szacunku. Zobowiązałeś się do zwrotu konta i tego nie zrobiłeś. Wcześniej nadużyłeś zaufania i zachowałeś się jak złodziej. Mogę ci tylko obiecać, że nie pobawisz się już na tym uni ;] Możesz sobie z obydwoma kontami robić, co chcesz - kasuj, urlopuj się, przekazuj komukolwiek. Ale ty już tu nie pograsz. Ani żaden twój następca na tych kontach. One są od dziś farmami SHEN i tak zostanie. Dla zasady.
    A jak widziałeś po tym RW, SHEN słowa dotrzymuje - w odróżnieniu od takich "obszczymurków" jak ty :E
    Winnetou jest moim idolem XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Laska ().

  • Laska ale spokojnie ;) Pisałem już to chyba gdzieś Gibonowi. Przeczytaj, zaciśnij zęby i olej... Choć piszesz sensownie i argumentów masz sporo oraz nie używasz za dużo epitetów widać, żeś chop na poziomie ^^ Aczkolwiek nie ma co już roztrząsać sprawy. Oddaliście konto, szlak je trafił, że tak powiem więc zapijcie, zagryźcie i idźcie spać :XP:
    Co do tego zatwardziałego Ślązaka... To albo za mało z nimi przebywasz albo jeszcze się nie nauczyłeś co by taki powiedział, bo tekstu w stylu "aaa, z Sosnowca jest i więcej pytań nie ma" na pewno byś nie zobaczył ;P
    No nic trzeba grać dalej ^^
    One more time Sz/O życzę a Ty Laska się już nie stresuj,przetapiaj, a harv'ovi po prostu inne konto znajdźcie bo na pewno coś w zapasie macie :D

    Edit. Literówki...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Czapek^ ().