Przyklejony ACS; Igła (BBG)vs Aragorn(U_P), bollo(U_P), moonmoon(G-O) - 31547,19% Obrona TOP 4 ACS

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No akcja potężna, ale wielu pisze, że się Igle należał, a jednak się nie należał, bo Igła traktuje ludzi, jak przystało.
    Wiele statków spadło, ale to tylko gra.
    Obrońcom gratulacje.

    IGŁA BSZO! I TO PILNIE MA BYĆ, BO ZNÓW CHCĘ WIDZIEĆ TWOJE AKCJE I TE DUŻE I TE MAŁE ;)
  • Pięknie panowie , aż milo to czytać super akcja gratulejszyn tym bardziej ze znam iglaka od początku uni.
    Akcja pierwsza klasa. Ale musiał mieć pingla:]
    Zadufaniec w końcu się potknąl tak niefartownie ze porysował sobie P A P E :] teraz może będzie mniej nią klepał i wymądrzał się.
    Ciekawe kogo teraz zlomnom aby z powrotem się na nogi postawić
    A tak o demnie to wiesz igla ze byleś ,jesteś i będziesz już zawsze P A R O W O M ??????
  • Piękny procent w pięknym stylu. Jak widać każdy jest do ustrzelenia.
    Obrońcom wypada chyba teraz życzyć wielu dostawców deuteru :P.
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

  • ozyrys32 napisał(a):

    Pięknie panowie , aż milo to czytać super akcja gratulejszyn tym bardziej ze znam iglaka od początku uni.
    Akcja pierwsza klasa. Ale musiał mieć pingla:]
    Zadufaniec w końcu się potknąl tak niefartownie ze porysował sobie P A P E :] teraz może będzie mniej nią klepał i wymądrzał się.
    Ciekawe kogo teraz zlomnom aby z powrotem się na nogi postawić
    A tak o demnie to wiesz igla ze byleś ,jesteś i będziesz już zawsze P A R O W O M ??????


    Nie to żebym się czepiał ale nie wytrzymałem.
    1. Zdecyduj się - albo używasz Polskich znaków albo nie.
    2. Czytaj co napisałeś zanim to wstawisz, jest taka opcja jak "podgląd" - na prawo od guziczka "wyślij" - dzięki czemu możesz poprawić swoją pokaleczoną polszczyznę pod względem ortograficznym jak i składni.
    3. Zlituj się nad nami i przy następnym poście uwzględnij pkt.1 i 2.

    p.s.
    Jak będziesz odpisywał to miło by było jakbyś również skorzystał z rad zawartych w pkt. 1 i 2.

    szo Iglak
  • no no historia zatoczyła koło, Bollo znów ci piękna obrona wyszła tak jak kiedyś
    gratulacje bo dopiero się przeniosłeś na Draco i już o tobie głośno
    Atakującemu SZo

    Poślij gamonia po flaszkę, to ci taki gamoń tylko jedną przyniesie.
  • quentinn napisał(a):

    W sumie to miło by było gdyby osoba prowadzaca dział TOP 10 ST uaktualniła TOP-ki.


    W sumie to miło by było jakby znalazł na to czas, wpis na forum trwa krócej jak zabawa z aktualką ;) Aż tak Cię boli?? :) To poczekasz do piątku, bo jestem z doskoku.
    Btw tak jak mówiłem, na początku tematu starcia ma być napisane jaki top i czy solo czy acs :)
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • Szacuneczek, dla takich akcji warto godzinami patrzeć w ekran, na którym przeważnie nic się nie dzieje ; P

    PS. Oooo Igła.. zezłomowałeś mi satelity po grawitonach na 2:204:7 : P, cóż, jest takie drobne poczucie... satysfakcji : P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez IrenaSantor: Skojarzyłem Igła : P ().

  • wielkie gratki panowie za udaną obronę ]:-D

    %%%% wyszedł cudowny, :brawo: :bdb:

    miło Cię Bollo widzieć w akcji na Draco i dzięki za pozdrowienia :graty:

    obrońcy :gszo:


    VICTORY LOVES PREPARATION

    BEST:
    SOLO-29168,16%
    ACS-14719,9%
    top solo 1,3,4,6,8,9 uni jupiter ' 8-)
  • Igła napisał(a):

    quentinn napisał(a):

    W sumie to miło by było gdyby osoba prowadzaca dział TOP 10 ST uaktualniła TOP-ki.


    W sumie to miło by było jakby znalazł na to czas, wpis na forum trwa krócej jak zabawa z aktualką ;) Aż tak Cię boli?? :) To poczekasz do piątku, bo jestem z doskoku.
    Btw tak jak mówiłem, na początku tematu starcia ma być napisane jaki top i czy solo czy acs :)


    iglak mnie to boli głowa jak to forum czytam
    i sam sobie zadaje pytanie co ja tutaj jeszcze robię ;)
    POZDRO
  • No cóż, gdybym ja nie dostał złoma, Igła by nie kontrował. Moge tylko napisać, że powód mojej wtopki, a w związku z tym i wtopy Igły, był dzisiaj opisany we wszystkich mediach elektronicznych, a jutro pewnie bedzie we wszystkich gazetach (troche to niewiarygodne, ale jak najbardziej prawdziwe - taki efekt motyla).
    Sojusznikowi - ekspresowej odbudowy...
    Obrońcom - żeby pograli jeszcze trochę...
    Ozyrysowi - bana (nadal jesteś prostakiem, nie wiem czy jesteś cyt."PAROWOM")
  • Cóż nie można przejść obojętnie obok tego starcia. Gratuluję obrony panowie i Top 4 ACS. Kontrującemu zwyczajowe SzO.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Ojj należało się Iglak należało !! :D jaka szkoda, ze nie mam flotki i nie mogłem przyłożyć do tego ręki :D tak czy siak Iglak BSZO a wygranym naprawde wielkie gratulki :graty:
    " Gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię... "

    Best solo - 926,38 %
    Best ACS with Rider666 - 3107,17 %
  • Nie można nic nie napisać,
    brawo UP , dobrze że strąciliscie Igle pare statków
    i nikt za bardzo nie rozpacza za śp pancernikami ;)
    pokonanemu SZO,
    na pewno bedzie sie mścił ;}

    by Dark Avenger

    STOP WAZELINIARZOM NA FORUM


    Dexxter napisał:"to jest niepotrzebne choc moze być przydatne"
    Best RW - 266.28%
  • Bollo zdecyduj się czy grasz bo jak zaczynasz to ja również, dałem sobie spokój na kilka tygodni ale cóż nałóg to nałóg i znowu wróciłem O_O No no no i znowu zatrzęsło unią hihihih. Bollo a jeszcze kilka dni temu gadałeś że dasz sobie spokój z tą umierającą unia a tu patrzę i jest złomik. Atakierowi SZO.


    kojocisko ]:-D ]:-D ]:-D