gbiorczyk [UNiTY] vs mati18 - 2746,91%

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gbiorczyk [UNiTY] vs mati18 - 2746,91%

    Na wstepie chcialem powiedziec za na ten top zasluguje co najmniej 3 graczy na tym uni, ani nie jestem to ja ani zdetronizowany gracz, mam nadzieje ze im to sie uda wkrotce, a i top pozostanie w rekach UNiTY.

    Zaczelo sie jakies 2 dni temu, Arnej pilnowal gracza jagr to mialem towarzystwo w nocy, a Mati o dziwo zostawil duzo surowca na planetach, wiec sie nie zastanawialem i rabowalem. Przez nastepne 2 dni zaczely sie wymiany "uprzejmosci", polowalem na to co na mnie latalo, az w koncu wczoraj przeszla mi przez glowe mysl, czy ja mu dam rade. 300 kr, 333ow i 333pc stalo na innym moonie, a glowna flota u mnie w ukladzie, nie wiem czy Mati nie znal mojej floty czy nie byl swiadomy zagrozenia. Po poludniu po policzeniu wyszlo mi ze daje rade, ale zaraz dostalem skany zwrotne, wiec nawet nie probowalem. Konczyla sie przerwa w meczu i u Matiego zobaczylem wszedzie min, przeskanilem, flota stala, start i po 30 paru minutach nastapilo starcie. Gra bywa przewrotna, nie mialem sposobu na Matiego, nie raz polowalismy, moony zdejmowalismy az uciekl pod skrzydla Lajta i temat zostal zamkniety zlomu, az do wczoraj, wiec wszystko jest mozliwe :)

    Matiemu zycze powodzenia w zyciu, nie wracaj do tej gry chyba ze jako ekowiec badz konto pomocnicze, flota wciaga :)
    Pozdrowienia dla sojusznikow i znajomych oraz fan klubu "evi" ;)
    Zlom zebrany, pw od Matiego ponizej, prosze nie zwracac uwagi na bledy, Sylwester sie zblizal.

    Wszystkim zycze udanego 2012 roku, zeby byl lepszy od obencego, koncowka roku nalezala do UNiTY i oby tak bylo przez caly nastepny rok :)

    2 wyjesnienia dla krzykaczy - nie wbilem Matiemu w uklad, bylismy sasiadami odkad dostalem konto od Snorka. Tak bawilem sie na Sylwestra i bylem na imprezie, spoznilem sie 2h bo na recki czekalem :)

    mati18 [x:xxx:x]
    Do: gbiorczyk
    Temat: RE:RE:RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 31.12.2011 18:40:53
    usuń
    odpowiedz
    zgłoś
    a włsnie jak mam okazje to pozdrów na starciach swata4 który ratował mi tyłek zawsze kiedy było trzeba tak samo lajta nigdy nie zapomne kiedy dzwonił jak monówka stał z flota nie pinowana cały sojusz thc,.bad i k_b falkona który ma swoje palmy ale to sie nie liczy:P pozdro równiez dla melona który zawsze kiedy było trzeba mona stawiał oraz dla arneja wsmie jeu to st sie nalerzy bo to on niszczył mony i prubował mnie zniszczyc nie zwarzaj na błedy bo swoje juz wypiłem nie wypada w sylwesta na trzezwo siedziec :) pozdro wszystkim i szczesliwego nowego roku :)

    TOP 1 SOLO UNI CAPELLA

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor gbiorczyk [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 103.506
    C.mysliw. 406
    Krazownik 10.149
    O.wojenny. 4.986
    Panc. 5.095

    Obrońca mati18 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.707
    D.transp. 112
    L.myśliw. 69.614
    C.mysliw. 331
    Krazownik 5.340
    O.wojenny. 1.905
    Recykler 1.077
    So.szpieg. 34
    St.kolon. 3
    Bombowiec 52
    Panc. 1.802
    Niszcz. 40

    ...po 5 rundach:

    Agresor gbiorczyk [UNiTY] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 55.561 -47.945
    C.mysliw. 294 -112
    Krazownik 9.620 -529
    O.wojenny. 4.982 -4
    Panc. 5.095

    Obrońca mati18 (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 103.336 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 208.482.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 749.488.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 190.969.800 metalu i 83.721.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2746,91%
    Bilans agresora (M: 35.702.800, K: 31.564.600, D: -954.664, P: 66.313).
    Bilans obrońcy (M: -481.299.000, K: -226.915.000, D: -41.377.336, P: -749.591).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]
  • Piękny finish na zamknięcie 2011 roku :)
    Gratulacje Adam!

    Wszystkim fanom Fanklubu 'evi' życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Knur2 ().

  • Piękne starcie - nic tylko pogratulować :)

    choć przyznam że w tych reckach chętnie zobaczyłabym inną flote ;p

    Dzięki za pozdrowienia wiadomo w którym miejscu ;)

    Obrońcy - cóż bywa - jesteśmy tylko ludźmi - powodzenia w realu - w sumie to też czekam kiedy ktoś mnie uwolni od tego nałogu ;)
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)
  • A wpiszę się z przyjemnością, grać już nie gram, ale co mi tam :D
    Starcie oceniam na 5/5, miło oglądało się caaaaaaaały przebieg przygotowań do niego i związanych z tym spraw :)

    byłbym zapomniał:
    Bombka.forum
    25.12.2011, 15:22

    Gratuje wam moi kochani muzułmanie. Ciesze się ze spedziliscie świeta w rodzinnej atomosferze. Czekam 1 stycznia o 00.05 na starcie.



    Szcześliwego nowego roku Andrzeju :)
    A także dla wszystkich pozostałych, uwzględniając fanklub evi :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kesztyn ().

  • Mylilem sie kesztyn. To nie muzulmanie tylko w wiekszosci swadkowie jehowy, czytaj: sciaganie o 3 moona przez jednego członka jehunity.
    Spoźnienie sie 2h na impreze bo czekalo sie na recki w jakies grze to brak szacunku dla osob ktore to organizowały, poprostu chamstwo i burzuazja.
  • zwienczenie obfitego konca roku w wykonaniu UNiTY;]
    gbiorczyk top1 solo u69 - nie powiem dalo mi kopa to RW (z wrazenia wykrecilem top1acsu u19:ASD) :E
    graty przeogromne, matiemu powodzenia w realu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez c3gi3l ().

  • Ciekawe musiało być tłumaczenie : hej,ludzie sorry za spóźnienie ale na recki czekałem. :E

    Top 1 solo bez gratów ode mnie ale tylko dlatego,że pobiłeś top1 na noobku kupującym konta i raz za razem wtapiającym flotę =)

    Żeby nie było,że jestem jednak cham i prostak to życzę wam szczęśliwego nowego jorku unitaski :P
  • Adaś zakończenie roku udało Ci się z wielką pompą i gratulacje jak najbardziej się należą :brawo:
    Dzięki za pozdrowienia :D :* i w nowym roku nie zwalniaj tempa ;)

    Obrońcy co tylko sobie życzy
  • Bombka.forum napisał(a):

    Mylilem sie kesztyn. To nie muzulmanie tylko w wiekszosci swadkowie jehowy, czytaj: sciaganie o 3 moona przez jednego członka jehunity.
    Spoźnienie sie 2h na impreze bo czekalo sie na recki w jakies grze to brak szacunku dla osob ktore to organizowały, poprostu chamstwo i burzuazja.


    niestety musze cie zmartwic - starcie bylo 31ego w godzinach meczu Arsenal - QPR :D o dziwo tez byles online o 3 w nocy ale mi to zwisa jak i kiedy grasz ;]

    ale wracajac do rw - gratki wyczucia idelnego momentu i top1 solo :) widac zezlomowanie matiego nie bylo mi dane ale w jakims stopniu przyczynilem sie do tego rw :D
    a mati pewnie mocno sie nie zmartwil bo juz dawno chcial dostac tego zloma :) powodzenia w rl.
  • Bardzo ladne zakonczenie roku i oby tak wygladal ten nowy nadchodzacy....

    Gratulacje Adas pieknego starcia i procentu...:)

    Obroncy czego sobie tam zyczy na nowy rok ....:)


    Pozdrawiam:Grzegorz.
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot