Skoki narciarskie

    • Cieszy mnie też że Kot nam rośnie na dobrego zawodnika. Jakby jeszcze reszta drużyny się podciągnęła w granice pierwszych piętnastek, to można by powalczyć o podia (podiumy? :D) w zawodach drużynowych, za Austrią i Norwegią jest 3 miejsce całkowicie w zasięgu.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Kamil jak zaskoczy, to złoty medal na MŚ. Kot i jeszcze dwóch i medal w drużynówce. Kubacki, Żyła, Hula, Miętus, a może ktoś inny - ciekawe kto wskoczy do drużyny.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Nie wiem czy Schlierenzauer jest w zasięgu... o złocie bym tu nie mówił, nie chcę wyjść na pesymistę, ale wydaje mi się że srebro to max o co może walczyć. Drużynowo medal jak najbardziej realny również.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Kamil ma zadatki na zwycięzcę, więc każdego może pokonać. Niewielu Polaków takie zadatki ma. Adam w skokach, Justyna w biegach, Agnieszka w tenisie, Robert w wyścigach samochodowych, Robert w chodzie, Otylia w pływaniu.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • No to zacznie się teraz przed MŚ pompowanie balona, że jesteśmy już potęgą w skokach. Drugie miejsce cieszy, ale trudno będzie powtórzyć ten wynik na MŚ. Norwegowie tak słabo jak dziś raczej skakać nie będą, a do składu Austrii wróci Schlierenzauer. Żeby myśleć o medalu trzeba oddać 8 dobrych skoków. O Stocha, Kota i Żyłę na obecną chwilę można być spokojnym. Jednak Hula, Kubacki i Miętus nie gwarantują dwóch równych i dobrych skoków. Każdemu z nich oczywiście mogą wyjść dwa dobre skoki, ale równie prawdopodobne jest to, że nie wyjdzie im żaden lub tylko jeden.
    • Ja czuję wielki niedosyt. W moim odczuciu przegraliśmy wygrany konkurs przez nieodpowiedzialną decyzję nie kogo innego, jak Słoweńca Mirana Tepesa, który dał zielone w tak fatalnych warunkach. Rozstrzygnięcia czy to było specjalnie czy nie nigdy się nie doczekamy, ale każdy ma tam jakieś swoje zdanie.

      Wiadomo, że przed konkursem drugie miejsce wzięlibyśmy z zamkniętymi oczami, ale tutaj wystarczyło naprawdę minimum żeby to 1 utrzymać, dlatego nie mogę tak tego przeżyć.

      Cieszy natomiast fakt, że indywidualnie Polacy zajęli miejsca 1,2 i 4. No i 27 Miętusa, ale to nie ma co wspominać. Nie pogniewałbym się za taki wynik również dzisiaj.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Kamil będzie mocny i sądzę, że na koniec Pucharu świata zajmnie miejsce na podium w klasyfikacji generalnej
      No i mam nadzieje, że Maciej Kot w końcu zajmnie jakieś miejsce na podium
      A co do Piotrka Żyły to jest w gazie bo swoim najlepszym wystepie w karierze w Wiśle

      A co do Mistrzostw Świata to szansa na medal jest
      Mamy Stocha, Kota, Żyłę jeżeli oni utrzymają taką formę do mistrzostw
      Brakuje na 4 w dobrej formie bo jest mietus, hula, kubacki i innie ale oni oddaja przecietne skoki
      Jest jeszcze troche czasu i według mnie jak kubacki podszlifuje trochę ułożenie ciała w locie to będzie skakał dobrze bo petarde w nogach to on ma co było widać w Zakopanem

      36ST-44920,7%
      Pożegnanie u49
    • No to Polacy sobie polatali. Kamil i Piotrek to naprawdę świetni lotnicy o wiele już lepsi niż Adam. Adam był genialnym skoczkiem, ale na mamutach już raczej średnim, chociaż kilka konkursów wygrał.
      Teraz czekam na dzisiejszy konkurs. Może będzie lepiej. Chociaż w polskich skokach tak dobrze nigdy nie było.
      Kamil - ścisła czołowka, Maciek - regularnie wchodzi do 10, Piotrek jak odpali to jest bosko, Krzysiek i Dawid - duży potencjał, a jest jeszcze Stefanek, i grupa młodych gniewnych.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • Wyrównali, nie poprawili.

      Żałuję tylko że mimo tak dobrego skoku Kamil i tak spadł 2 miejsca i nie obronił medalu. Dzisiaj niestety skoków nie obejrzę, ale będę trzymał kciuki.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Dzisiaj Schlierenzauer przeszedł do historii, do tego wygrał 2 konkursy.

      Imponuje równością formy przez cały sezon. Freund wygrywał na początku, Jacobsen i Bardal w środku. Poza tymi wypadami tylko słabe pozycje. Teraz Kranjec 5x podium z rzędu ale skończy się to zapewne razem z mamutami.
      Chyba nikt mu już PŚ nie zabierze, choć 9 konkursów do końca. Ale 500pkt przewagi, do tego nad skoczkami którzy są raczej bez formy. Z tych co teraz dobrze skaczą to Kranjec 650 pkt, a Matura 700. Czyli nawet jakby stracił formę, puchar zatrzyma ;)

      Poza tym to człowiek masakra. Mnie wręcz irytuje tym że jest tak młody, a ma już tyle zwycięstw. Jeśli będzie skakał tak długo jak Małysz (17 sezonów) czy Ahonen (18) to pobije zapewne wszelkie rekordy ;) A to dopiero jego 7 sezon :) Choć prawda, przyszłość może zaskoczyć. On może gdzieś zniknąć, bądź pojawi się nowa rewelacja.
      offline
    • Czekam na 1 medal Kamila na MŚ. Już dorósł do tego, ale konkurencja jest niezwykle silna. Do tego medal w drużynówce, bo stać nas na to.
      Kamil, Maciej Piotrek i Dawid,do tego Stefanek i Krzysiek. A jeszcze młodzież goni zawzięcie. Ale jeszcze młodzieży na MŚ bym nie wysyłał.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • ZZyklon napisał(a):

      Nie wiem czemu,ale mam wrażenie,że będzie tak jak zawsze.balonik pompowany,a potem na MŚ kompletna klapa.


      A ja wierzę w naszych chłopaków. Wynik indywidualnie w pierwszej piątce będzie sukcesem.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • czy skoczkowie mają szansę w drużynówce? no nie wiem. Austria,Niemcy,Norwegia sa lepsi. Słowenia też mogłaby zaskoczyć. Ciężko będzie o medal,pewnie zadecyduje dyspozycja dnia.

      8 medali? hahah :D dobrze jak 1-2 będą xd
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez marcin98 ().

    • Patrząc na to wszystko obiektywnie, to może medali nie ma, ale jest ogólnie lepiej, jak za czasów Małysza.
      Kiedyś gdy był tylko Adam cudem było, gdy ktoś z trójki : Pochwała, Mateja, Skupień, a później Tajner zakwalifikowali się do drugiej serii, a teraz mamy Stocha, który jeszcze się uczy, mamy Kota, który ma bardzo dobry start w poważne skoki, mamy Miętusa, który potrafi skoczyć blisko rekordu skoczni (146m - Klingenthal), mamy Żyłę, który ... to po prostu Żyła. ;)

      Także jeśli wszystko dobrze pójdzie, młodzi Słoweńcy się "przypalą", Niemcy nie mają silnej czwórki, Freund, Freitag, Wank skacze w kratkę, może z tego nic nie być, a Norwegia i Austria są w zasięgu, ale trzeba oddac 8 równych skoków.
    • 8 medali ? :D
      Będzie 1 - Kowalczyk na 30km o ile nie zdarzy się coś nieprzewidywalnego [kolor jego ciężko przewidzieć bo widać że Norweżki mocne są]. Mogły być 2 ale co się w sprincie stało wszyscy widzieli. Na skoczków w drużynówce nie ma co liczyć. To jednak mistrzostwa świata a nie jakiś tam konkurs pucharu świata więc raczej wszyscy są przygotowani do zawodów dobrze a patrząc realnie 3 siłą w skokach nie jesteśmy a jak zwykle ktoś coś popsuje pewno znowu [zapewne skończy się koło 5 miejsca]. Bardziej szanse miałby chyba już Stoch przy dużym szczęściu ale tez raczej marnie to wygląda.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Stoch jeszcze nie nauczył się tego o czym ciągle wałkują - dwóch wyrównanych skoków ^^
      W drużynówce wsio zależy od dyspozycji dnia. Fakt Niemcy, Austryjacy poprawcowali trochę na mistrzostwa. Ale fakt że jeszcze na początku roku Morgi/Kofler byli bez formy, tak samo Norwegowie mieli problemy czy Niemcy, po mocnym początku sezonu, bardzo osłabli. Problem w tym, że na MŚ albo wrócili do formy, albo pojawili się nowi w dobrej formie. Tak jak Stjernen, który na początku sezonu nie istniał.

      Szanse są, mamy porównywalną drużynę do Niemiec. A co zrobią Austriacy/Norwegowie/Słoweńcy nigdy nie wiadomo.
      Ja życzę najlepiej Słoweńcom, mają fajną ekipę ;)

      A o tych 8 medalach pisało oczywiście w Wyborczej ^^ Ćpali chyba :D
      offline

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Muad'Dib ().

    • Ja jestem optymistą, chociaż chłopaki skaczą nierówno. Ale mają potencjał.
      Kamil w tym roku jest nierówny. Cóż - trzeba trzymać kciuki. A jak nie wyjdzie, to trudno. Niedługo będzie olimpiada.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Słowenia top1,ale chyba na mamucie :D Co prawda wygrali teamówkę,ale w tamtym momencie innym mniej zależało na wyniku. MŚ to jednak MŚ i tutaj niespodzianki w postaci wygranej Słowenii nie przewiduję.
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Zyklon ().

    • Dlaczego Kubacki nie zdobył medalu ? Mówili że pewniak.
      Stoch zawalił ale przynajmniej nie udawał że to czyjaś wina tak jak to zawsze robi Jusia Kowalczyk. Dla niej albo za dużo zjazdów, albo za dużo zakrętów, albo śnieg zbyt szybki albo "nartki" (kretyńskie określenie) źle posmarowane, albo złe warunki zakwaterowania itp itd. No ale za to ona zawsze po biegu z siebie zadowolona. Najważniejsze że walczyłam, są jeszcze kolejne zawody, zrobiłam wszystko co mogłam, nie dało się lepiej...

      A w konkursie drużynowym w skokach stawiam na Norwegię, drugie Niemcy, trzecie Austria, czwarte Słowenia, piąte Japonia, szóste Polska.
      My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

      GAME OVER 5.03.2014
    • BRAWO KAMIL STOCH :) Mamy mistrza świata 2013. Myślę że zasłużenie.

      Myślicie że w drużynowym coś ugramy? Raz mało brakowało i bylibyśmy pierwsi w tym sezonie, a przeciwnicy teraz też nie są nieskazitelni (w Austrii Morgi coś ostatnio bez formy, Niemcy równi ale średni, Słowenia akurat mocna). Co myślicie?
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!