Skoki narciarskie

    • Dzisiaj drużynówka średnio na jeża. Solidnie, ale bez błysku.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • No i OK, 5 miejsce w PŚ to świetny wynik :)
      Szczególnie że stało się to nagle, był Adam i potem nic, a jak tylko Adam zniknął to Kamil od razu go zastąpił, jedna, dwie wygrane w poprzednim sezonie dały mu niezłego kopa
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Podobnie jak w biegach narciarskich, również nasi skoczkowie nie zachwycili w pierwszym konkursie, ale Stoch obiecał że będzie lepiej, zatem czekamy!
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • .. Pierwsze Koty za płoty.
      Cóż, trzeba czekać na lepsze występy.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Nasi chłopcy strasznie się pogubli. Wierzę jednak, że będzie dobrze. Stoch, Kot, Żyła powinni systematycznie kręcić się wokół dzisiątki. Nadzieja umiera ostatnia :E
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Przed sezonem nie liczyłem na jakieś fenomenalne występy naszych skoczków, ale aż tak tragicznego początku sezonu też się niespodziewałem :( pozostaje mieć tylko nadzieje że to dopiero początek sezonu i forma przyjdzie oby tylko nie za późno :) zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kargul-90 ().

    • Ja też nie liczyłem na coś pięknego na początku sezonu ale wczorajszy konkurs drużynowy był słaby najbardziej mnie rozczarował Kamil Stoch.
      Mam nadzieję że wróci do dobrego skakania ale nie za tydzień ponieważ go nie będzie ale liczę na dobre starty innych Polskich zawodników.


      Mój stary nick: grant uni:21
    • Nie interesuje sie za bardzo skokami, ale skoro cala druzyna ma tak slabe wyniki, to chyba jest to wina tego, co ich przygotowal, czyli Kruczka. Po to jest okres przygotowawczy, zeby zdobywac punkty od poczatku sezonu, a nie lapac forme po polowie konkursow. Moze czas zatrudnic jakiegos dobrego zagranicznego trenera.
    • Stochem podobno miał się zająć Lepistoe. Czy ja sobie to wymyśliłem? Tak czy inaczej, coś jest nie tak, Małysz jak źle skakał to olewał konkursy i trenował i oni powinni zrobić tak samo.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Ten co powinien być trzeci - czwarty jest najlepszy. Bez błysku Kubacki zajął 22 miejsce. Niech Kot, Żyła i Stoch zaczną skakać na swoim poziomie, to powalczymy o medal.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Mnie zastanawia czy powodem gorszych skoków naszych młodych skoczków nie jest właśnie taka mentalność - uważanie że bycie w 30-stce to sukces. Pierwszy skok na maxa, 22. miejsce!, poezja, drugi mogę spierdzielić, ważne że jestem w 30...
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Kubacki i Kot prześcignęli Szliriego. Może da im to kopa?
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • No dzisiaj nareszcie dobry występ naszych reprezentantów :) cieszy to ze 5 zawodników dostało się do 2 serii ale przede wszystkim 2 miejsce Kamila :) choć pozostaje lekki niedosyt bo do zwycięstwa zabrakło zaledwie 0,1 pkt :(
      Dobre również 9 miejsce Kubackiego :) oby tylko tak dalej :)
    • Tematyka Fotografii tygodnia 7
      1.  
        Wodospad (5) 71%
      2.  
        Drzewo (1) 14%
      3.  
        Coś zimnego (1) 14%
      4.  
        Coś dynamicznego (0) 0%
      5.  
        Inne (0) 0%
      W końcu dobry występ Polskich skoczków no i drugie miejsce Kamila Stocha.
      Skoda że zabrakło tylko 0,1pkt do 1 miejsca ale jeszcze jest jutrzejszy konkurs więc będzie szansa na podium mam nadzieję że jutro tak jak dzisiaj Polscy skoczkowie też będą dobrze skakać.


      Mój stary nick: grant uni:21
    • Kargul-90 napisał(a):

      choć pozostaje lekki niedosyt bo do zwycięstwa zabrakło zaledwie 0,1 pkt

      moim zdaniem bardzo dobrze, że tak się stało. Przegrana o 0,1 punktu powinna dodatkowo zmobilizować Stocha do jeszcze lepszego skakania i dać mu sygnał, że musi jeszcze trochę potrenować, żeby spokojnie wygrywać zawody.

      Smutne jest trochę to, że większość naszych skoczków drugi skok oddała gorszy, tak jakby faktycznie zależało im tylko na byciu w 30, tak jak pisał peciaqq.

      ps. uwielbiam wywiady z Żyłą: sport.tvp.pl/skoki/skoki-ps/wi…-mi-troche-spadla/9443824

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fireredsky ().

    • Fireredsky napisał(a):

      moim zdaniem bardzo dobrze, że tak się stało. Przegrana o 0,1 punktu powinna dodatkowo zmobilizować Stocha do jeszcze lepszego skakania i dać mu sygnał, że musi jeszcze trochę potrenować, żeby spokojnie wygrywać zawody.


      Oby tak było :) pierwszą szanse na przekonanie się bedziemy mieli już jutro.
    • Dupa mu spadła :) geniusz! I fajnie do kamery patrzy zamiast na dziennikarza, jak odpowiada.
      -----------------
      Jak zwykle jury skrzywdziło ostatnią dziesiątkę, w tym naszych dwóch zawodników poprzez idiotyczne obniżanie belki startowej. Takie akcje powodują że nie mam ochoty oglądać już skoków. Totalnie nie fair zachowanie. Bo jeden skoczył dalej to muszą już już obniżyć belkę. Idiotyzm.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez peciaqq ().

    • peciaqq napisał(a):

      Jak zwykle jury skrzywdziło ostatnią dziesiątkę, w tym naszych dwóch zawodników poprzez idiotyczne obniżanie belki startowej. Takie akcje powodują że nie mam ochoty oglądać już skoków. Totalnie nie fair zachowanie. Bo jeden skoczył dalej to muszą już już obniżyć belkę. Idiotyzm.

      Zgadzam się w 100%