Skoki narciarskie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Skoki narciarskie

      Nie znalazłem tutaj tematu o skokach, oprócz tego o końcu kariery Adama Małysza.

      Ktoś się interesuje? Ogląda? Może trenuje?

      Ja właśnie oglądam konkurs skoków w Kuusamo i jestem bardzo zadowolony z wyniku Kamila Stocha po pierwszej serii.
      Oczywiście Austriacy jak zwykle na czele... Czy ich się da pokonać? :P
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • W sobotę odwołali drużynowy, a właściwie przenieśli na niedzielę rano. Polska była na 7. miejscu. W indywidualnym (też niedziela, od 13:00) Kamil Stoch zajął 4. miejsce za 3 Austriakami.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • A teraz jak go nie ma to nie ogląda się fajnie? :)
      Mam nadzieję że nie jest to powszechne zdanie, bo skoki w Polsce przez to mogą wiele stracić :)
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • mnie się trochę skoki przejadły
      i nie chodzi o to że Adaś już odszedł czy cuś........
      nie popierałem pomysłu ze zmianą systemu punktowania
      wszystko po troszku i jakoś sporadycznie ogllądam teraz

      co jednak nie oznacza że nie śledzę wyników zawodów i osiągnięć naszej młodzieży i Kamila

      może namieszać w tym sezonie
    • FurionQ napisał(a):

      mnie się trochę skoki przejadły
      i nie chodzi o to że Adaś już odszedł czy cuś........
      nie popierałem pomysłu ze zmianą systemu punktowania
      wszystko po troszku i jakoś sporadycznie ogllądam teraz

      co jednak nie oznacza że nie śledzę wyników zawodów i osiągnięć naszej młodzieży i Kamila

      może namieszać w tym sezonie
      ale musisz przyznać że dobrze sie ogladało skoki jak Małyszek był w formie
    • ohhh jakie to bylo cudowne... ogladanie naszego orzelka bijacego rekordy skoczni (powiedzialbym nawet lamiacego prawa fizyki:P).

      Z roku na rok robilo sie gorzej przez te zmiany itp ale zawsze ogladalo sie to dla Adama...

      to bylo tak wzruszajace kiedy Adam oddal swoj ostatni skok, nie wiem czy ktos z was widzial jak Szaranowicz wzruszyl sie kiedy mowil o Adamie, tutaj macie wideo, cos wspanialego...

      youtube.com/watch?v=ERQmsW3bsB0

      jest legenda.

      EDIT: dodaje jeszcze to

      youtube.com/watch?v=BqmCwnqrs5I&feature=related

      /s

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez styoupid ().

    • no w druzynowych nigdy nie bylismy sobrzy, inne kraje maja lepsza srednia wiec jeden dobry skoczek na nic sie nie przyda ale podziwiam ich za to ze probuja a w zyciu walczyc trzeba :P

      /s
    • ja też wątpię żeby Polacy zdobyli podium nawet jak Adaś skakał nie mieliśmy równych zawodników żeby być na podium ale cuda się zdarzają może chłopakom się uda uplasować na podium
    • pare dobrych druzynowych konkursów rozegrali za adasia
      a skoro stoch moze byc dobry to reszta też, tylko trzeba popracować nad nimi

      EDIT

      no prosze jak ladnie Kamil Stoch dzisiaj
      z 11 miejsca wyskoczył na 3 :)
      brawo
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pacek ().

    • Początek sezonu w sumie bez zaskoczenia. :P Kofler zgodnie z oczekiwaniami, oby tylko się nie wypalił gdzieś tak po 4 skoczniach, Morgenstern zgodnie z formą, Szlirencałer jak zawsze ostatnimi czasy - mistrz treningów.
      Stoch zaskakująco dobrze wypadł w tabelkach z wynikami ale skoki jakieś tam zapierające dech w piersiach to nie były. No ale ciuła te punkciki, może coś z tego będzie, równe przyzwoite skakanie może być lepsze niż wybitne skakanie ale z załamaniami.

      Szkoda tylko że ogólnie sezon zapowiada się dość nudno bo zniknęli kompletnie Finowie, Norwegowie, Słoweńcy, Japończycy... deficyt gwiazd jakiś. No ale zobaczymy, może ktoś się pojawi, a może jeszcze Niemcy się solidnie włączą do rywalizacji a może Czesi.

      FurionQ napisał(a):

      nie popierałem pomysłu ze zmianą systemu punktowania

      Dlaczego nie popierasz czegoś co sprawia, że zawody są bardziej sprawiedliwe? :P Z tymi punktami za belkę to jeszcze można się faktycznie spierać... ale za wiatr - bardzo dobre rozwiązanie.
    • Bardzo fajny jasny post Zaimer.
      Stoch prezentuje coś co jest widoczne u wszystkich polskich skoczków, było to też u Małysza ostatnimi czasy. O czym mówię? Otóż - brak dwóch równych skoków. Jeden jest słaby, a drugi bardzo dobry.. Jak je dodać do siebie to rezultat jest taki jakby były oddane po prostu 2 średnie skoki.
      A skoro 2 średnie skoki dają mu pozycje w pierwszej piątce, to może warto nad tym popracować i powalczyć o pierwszą trójkę, dwójkę?
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!