Irc Mobile

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Irc Mobile

    Witajcie,

    mój problem jest związany z mobilnym przeglądaniem Irc, a konkretniej z brakiem możliwości wysłania wiadomości z poziomu telefonu. Posiadam tel. HTC Desire HD, w którym nie ma konkretnego klawisza ENTER, natomiast jest strzałka, która nie pomaga. Jest to dla mnie ważne, ponieważ czasem potrzebuje pomocnika (będąc na komp.) i nie zawsze mogę tak długo na niego czekać, a mobilny dostęp by mi to ulatwił. Czy ktoś może mi pomóc?
  • Znalazłem takowego w markecie, czy mógłbyś w skrócie objaśnić jak połaczyć się z wyszukanym serwerem? Są poradniki, ale jeśli możesz Ty to będę wdzięczny. ; )
  • Włączasz program, klawiszem menu wchodzisz w opcje (więcej -> options). W Nickname wpisujesz nicki itp, w servers pousuwaj te serwery i dodaj nowy (menu -> New server). W name wpisujesz nazwe własną, w adress wpisujesz adres serwera (dla ogame np. Ogame1.ogamenet.net), resztę możesz zostawić bez zmian. Wracasz do poprzedniego menu i channels wejdź w serwer jaki wcześniej utworzyłeś i dodaj nowe kanały. Teraz wracasz do menu głownego, wciskasz menu i klikasz connect. Powinno cię połączyć teraz z serwerem i pierwszym kanałem. Kanały, nick itp. zmieniasz w "Actions". Mam nadzieję, że rozumiesz : P


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Husky ().