Coma - Czerwony album

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Coma - Czerwony album

      Opis
      17.10.2011 to data premiery najnowszego krążka chłopaków z łódzkiego podwórka działających pod nazwą COMA. To czwarty z kolei album studyjny zespołu. Płyta trwająca 55 minut zawiera dwanaście utworów. Oszczędnie jak na możliwości Comy, ale za to konkretnie, nie ma tu przypadkowych dźwięków, wypełniaczy, każda kompozycja to skończona forma. Płyta będzie zróżnicowana dynamicznie - od ballad przez utwory, które prawdopodobnie świetnie sprawdzą się jako kawałki koncertowe, aż do potężnego uderzenia agresywnej, rockowej mocy. Sami muzycy mówią o najnowszym krążku: (…) stojący w opozycji do poprzednich dokonań, neokonceptualny, niesymetryczny i ryzykowny, ale jednocześnie mocno powiązany ze wszystkim co robiliśmy do tej pory (…).

      Nowy album nie posiada tytułu. W zamian za to został opatrzony kolorem czerwonym. Dlaczego? „Główną koncepcją i zasadniczym założeniem tego krążka jest konsekwentnie realizowana zasada braku koncepcji, nic nie sugerujemy, chcieliśmy stworzyć kompozycję otwartą, która ostateczny wyraz przyjmie dopiero w konfrontacji ze słuchaczami” – mówi Piotr Rogucki, wokalista i frontman zespołu.

      01. Białe krowy
      02. Na pół
      03. La mala educacion
      04. Angela
      05. Deszczowa piosenka
      06. Gwiazdozbiory
      07. 0Rh+
      08. W chorym sadzie
      09. Woda leży pod powierzchnia
      10. Rudy
      11. Los cebula i krokodyle łzy
      12. Jutro


      Co powiecie o nowym albumie Comy bo słyszałem rózne komentarze ale dla mnie Coma nie zawiodła :)

      Uni 49 - The Lords
    • Jak dla mnie nie album dobry, warty poswiecenia czasu, choć muszę przyznać ze duzo szybciej mi sie znudzil od poprzednich :/ .Ale utwory ORh+ czy Los cebula i krokodyle łzy nie dość ze tekstem zachwycaja to jeszcze maja taki klimat i to cos jak np Zaprzepaszczone siły... [utwor] czy Cisza i Ogien a Angela czy La mala educacion maja przysłowiowe ... [ wiadomo co ] i na koncertach wychodzą świetnie!!
      Monti vel Frantic