AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • AG 5.7.37
      FF 28.0
      Ciasteczka wyczyszczone.
      Przycisk automatycznego wysyłania ekspedycji nieaktywny / nie podświetlony /
      Uaktywnia się dopiero po wybraniu statku do wysyłki.

      ciap napisał(a):

      Teraz ze strachu nikt nie będzie pisać że nie działa :D

      Znając pomysłowość graczy na pewno coś wymyśla aby ominąć tą niewielką niedogodność droga Ciap ]:-D
      Skrypty były, są i będą. Admini są skazani na walkę z wiatrakami. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał iść na skróty >_>
    • MrFischer napisał(a):

      AG 5.7.37
      FF 28.0
      Ciasteczka wyczyszczone.
      Przycisk automatycznego wysyłania ekspedycji nieaktywny / nie podświetlony /
      Uaktywnia się dopiero po wybraniu statku do wysyłki.



      Wtedy nie ma wystarczającej liczby statków dla optymalnej floty Expo - w zależności od górnej gracza trzeba teraz do 417 dużych ładunków. To prawda, ponieważ jest
      Then there are not enough ships for the optimal expo fleet - depending on your top player you need now up to 417 large cargos. It's correct as it is


      Cytat za "ciap"
      Teraz ze strachu nikt nie będzie pisać że nie działa :D

      Znając pomysłowość graczy na pewno coś wymyśla aby ominąć tą niewielką niedogodność droga Ciap ]:-D
      Skrypty były, są i będą. Admini są skazani na walkę z wiatrakami. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał iść na skróty >_>


      Nie należy zgłosić czerwony przycisk temu i wszystko jest w porządku :P
      Don't report a red AGO button and all is fine :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Art napisał(a):

      Po ostatniej aktualizacji AntiGameOrigin jest w stanie wykrywać zabronione narzędzia. Jeśli zostanie ono wykryte, AGO zatrzymuje swoją pracę wyświetlając czerwony guzik.
      Proszę zapoznać się z listą dozwolonych dodatków na naszym forum lub forum Origin i wyłączyć nieautoryzowane skrypty.



      Czy nietolerowanym skryptem jest adblock? Jedynie tego używam.

      A i żeby było zabawniej na stacji normalnie mi śmiga, na lapku ciągle jest problem :/

      Edit: Pobawiłem się trochę i ogólnie wygląda to tak że co jakieś kliknięcie w obojętnie co antigame się blokuje. Działać działa ale jest to dość irytujące

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tommy ().

    • Tommy napisał(a):

      Czy nietolerowanym skryptem jest adblock? Jedynie tego używam.

      A i żeby było zabawniej na stacji normalnie mi śmiga, na lapku ciągle jest problem :/

      Edit: Pobawiłem się trochę i ogólnie wygląda to tak że co jakieś kliknięcie w obojętnie co antigame się blokuje. Działać działa ale jest to dość irytujące



      Please don't use automatic working scripts / tools - i am not interested to support them with my project.
      And security tools like Adblock are not forbidden - only it's not allowed to block GameForge content with them. Therefor AGO don't checks for Adblock etc.

      Prosimy nie korzystać z automatycznych skryptów / narzędzia pracy - nie jestem zainteresowany, aby wspierać ich w moim projekcie.
        I narzędzi bezpieczeństwa, takich jak Adblock nie są zabronione - tylko nie wolno blokować treści Gameforge z nich. Nich AGO nie sprawdza Adblock itp.
    • takie pytanko
      chce zrobic fs z moona na planete wciskam ten przycisk fioletowy zaznacza mi wszystkie statki i przenosi na nastepna strone ale na ostatniej stronie nie zaznacza mi surowcow i musze to recznie robic czy tak ma byc czy trzeba gdzies zaznaczyc w ustawieniach zeby wybieral tez surowce ??
      Czy przyjmiesz mnie mój Boże kiedy odejść przyjdzie czas, czy podasz mi swą rękę, a może będziesz się bał ?

    • Francolino napisał(a):

      Please don't use automatic working scripts / tools - i am not interested to support them with my project.
      And security tools like Adblock are not forbidden - only it's not allowed to block GameForge content with them. Therefor AGO don't checks for Adblock etc.
      Proszę nie używać automatycznie działających skryptów / narzędzi - Francolino nie będzie wspomagał ich działania w swoim projekcie.
      Narzędzia typu Adblock nie są zakazane - nie można jedynie blokować treści firmy GameForge. Jednakże AGO nie sprawdza treści blokowanych przez programy typu Adblock, itp.

      Tłumaczenie na prośbę Francolino.
      Tylko martwi walczą uczciwie.



      OG.Origin Representative PL
    • S a n g r e a l napisał(a):

      jeszcze pytanie do znawcow
      dlaczego skrypt o nazwie XiTools II nie jest dopuszczony o użytku ?


      Automatic features, imitating commander features, the developer is not interested to remove them.


      S a n g r e a l napisał(a):

      takie pytanko
      chce zrobic fs z moona na planete wciskam ten przycisk fioletowy zaznacza mi wszystkie statki i przenosi na nastepna strone ale na ostatniej stronie nie zaznacza mi surowcow i musze to recznie robic czy tak ma byc czy trzeba gdzies zaznaczyc w ustawieniach zeby wybieral tez surowce ??


      Becomes to powerful then

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Quoted from "S a n g r e a l"
      takie pytanko
      chce zrobic fs z moona na planete wciskam ten przycisk fioletowy zaznacza mi wszystkie statki i przenosi na nastepna strone ale na ostatniej stronie nie zaznacza mi surowcow i musze to recznie robic czy tak ma byc czy trzeba gdzies zaznaczyc w ustawieniach zeby wybieral tez surowce ??



      Becomes to powerful then


      I do not understand
      Czy przyjmiesz mnie mój Boże kiedy odejść przyjdzie czas, czy podasz mi swą rękę, a może będziesz się bał ?

    • Hey Francolino, I've got one suggestion
      When u click a building there are informations how many resources are needed to start new contruction (including those which are already on the planet).
      The thing that can be added is an amount of large cargos which summaries only these needed ones. The suggested amount counts all sources together so the amount is higher.

      Cheers,
    • gluttony napisał(a):

      Hey Francolino, I've got one suggestion
      When u click a building there are informations how many resources are needed to start new contruction (including those which are already on the planet).
      The thing that can be added is an amount of large cargos which summaries only these needed ones. The suggested amount counts all sources together so the amount is higher.

      Cheers,


      Click onto "Cargo" to change between all resources and only missing.
      Use the tooltip to change the ship type





      For anything else, for example to calculate and set the required missing resources ( with several conditions ) use the Panel tab "Constructions"


      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Bialy ekran migotanie z Chrome 34 - Aktualizacja na poniedzialek lub wtorek
      White flickering screen with Chrome 34 - Update on monday or tuesday

      board.origin.ogame.gameforge.c…ng-screen-with-chrome-34/


      Francolino napisał(a):

      Dear AGO user,

      Within the newest Chrome update 34 a new problem appears - depending on your machine the screen is white flickering on each page load.

      The problem is already solved in the newest beta 5.7.40.5 - only i need a few days to release the final update. For your support and to avoid this annoying problem i decided to split the development for Chrome and Firefox, to release a Chrome update as soon as possible.

      Please help me here and install and test the beta releases (all your data and settings of your final version will stay)

      You can download the beta releases from antigame.de/home.php?page=download
      How to install, see Google Chrome 21 and extensions / userscripts


      Estimated timeline:

      On sunday, plenty of beta releases
      On monday, i can hopefully release the next final update for Chrome.





      kamieniarz napisał(a):

      Wisi ta informacja od ponad doby. Dodam, że żadnego plugina do OGame nie używam z wyjątkiem Antigame.



      Restart the browser - or

      Devlin napisał(a):


      A próbowałeś banalnego rozwiązania, żeby zainstalowac raz jeszcze?
    • Witam
      Czy jest jakaś instrukcja do antigame w języku polskim lub chociaż po angielsku? Przyznam się szczerze, że nie wyobrażam sobie teraz jak mogłem kiedyś bez tego grać, ale wielu opcji nie jestem w stanie rozkminić.
      Chciałbym zwłaszcza dowiedzieć się co to są te procedury wysyłki floty i jak działają. Można dzięki temu zaprogramować sobie jakieś zaplanowane akcje, jak np szybki FS, nie wymagający wybierania statków, ręcznego ładowania surówki i wybierania celu? Jeśli to już gdzieś było wyjaśnione to sorry ale nie znalazłem. Z góry dzięki za pomoc