AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • WebberPL napisał(a):

      Mam taką sugestie. W nowej wersji Antigame 2.12.0 pokazuje nam informacje o recyklerach i dofarmieniu tuż pod ilością surowców, może można to przenieść na sam dół? Ciężko się czyta taki raport gdy np. mamy 100 skanów i szukamy celów :)

      Ja rowniez przylaczam sie do prosby.

      E:
      moglby mi ktos podac linka do starszej wersji Antigame w ktorej "rabunek" i "zbiorka pz" sa w tabelce na dole bez tych wkurzajacych kolorow?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez l3s3r ().

    • Hej, haj heloł.

      Posiadam od paru dni FF 10.0.2 i mi przy każdym graczu wyskakuje takie coś:
      img4.imageshack.us/img4/8915/galarr.jpg

      Jak się tego pozbyć? Downgrade antigame nic nie daje, z opcjami kombinowałem(kolorowanie graczy, poprawiony wygląd etc.)

      Pokaż spoiler

      U12
      Top 1 wydobycia
      Czołówka górników ogame.pl
      Top 1 bunkier
      Solo: 3'300%
      ACS 17'000%
      Łącznie: 39'472,17%
      Uczestnik 5 S&D
      Zniszczone moony ~40

      Electra
      Top 75
      Top 8 wydobycia

    • na ff aurora 12.0a2 takiego problemu nie ma.
      exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
      exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


      Kod źródłowy

      1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

      :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
      Multikonto 2/2
      Lady Claire/khartvin
    • Przy okazji... dało by się ten zaawansowany kalkulator surowców przenieść na górę? Albo tak jak było w foxgame - na obrazku mt/dt dodać liczbę potrzebnych statków do transportu wszystkich surowców. Bardzo przydatna opcja dla górników. 0_o

      e. Ah i jeszcze suma surowców w ruchach flot by się przydała jak to w foxgame było xO Ja wiem, wiem, chce to, tamto które już istnieje w FG no ale... czemu by nie zrobić jeszcze lepszego dodatku?

      Pokaż spoiler

      U12
      Top 1 wydobycia
      Czołówka górników ogame.pl
      Top 1 bunkier
      Solo: 3'300%
      ACS 17'000%
      Łącznie: 39'472,17%
      Uczestnik 5 S&D
      Zniszczone moony ~40

      Electra
      Top 75
      Top 8 wydobycia

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hasky vel. Pudełko ().

    • Wiem, wspomniałem o tym w poście, ale foxgame od dawna nie jest liderem... na nowych przeglądarkach w ogóle nie funkcjonuje. Opcje w nowej wersji były, ale działa ona do FF 4.x potem się sypie(?).

      Pokaż spoiler

      U12
      Top 1 wydobycia
      Czołówka górników ogame.pl
      Top 1 bunkier
      Solo: 3'300%
      ACS 17'000%
      Łącznie: 39'472,17%
      Uczestnik 5 S&D
      Zniszczone moony ~40

      Electra
      Top 75
      Top 8 wydobycia

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hasky vel. Pudełko ().

    • No to ja mam w takim razie pytanie , od czego zależy to , że jak skanuje moona to czasami mi pokazuje trójkącik (czerwony ) tak jak to jest przy skanowaniu planety , tam zawsze mam , natomiast przy moonie nie , czasami jest to maluteńka kropeczka , którą widać dosłownie jak się zbliżę na 15cm do monitora.
    • Blokady reklam potrafią czasem namieszać. Antigame nie jest pod tym względem wyjątkiem. Korzystam z Opery, jej mechanizmu blokowania reklam i gotowego filtru. W filtrze tym jest wpis
      [code] */afr.php?*[code]
      Skutek taki że oprócz baneru z reklamą zdają się być blokowane inne rzeczy, niemniej nie ma to żadnego wpływu na grę, bądź tego nie widać.
      Za to z Antigame działają tylko 2 funkcje - pokazuje możliwy łup w RW, pokazuje nazwy w drzewku technologi.

      P.S.
      Przydała by mi się wersja "lite" pokazuje nazwy, liczy kiedy magazyny się zapełnią, ile surki brakuje do budowy i ile trzeba transporterów by przewieźć tą surkę. liczy łup z RW, pokazuje pozycje graczy i PZ w widoku galaktyki. inne bajery nie sa mi aż tak potrzebne
      ... alleluja i do przodu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dareczek ().

    • dareczek napisał(a):

      P.S.
      Przydała by mi się wersja "lite" pokazuje nazwy, liczy kiedy magazyny się zapełnią, ile surki brakuje do budowy i ile trzeba transporterów by przewieźć tą surkę. liczy łup z RW, pokazuje pozycje graczy i PZ w widoku galaktyki. inne bajery nie sa mi aż tak potrzebne


      Nie łapę Dareczku, to ma być ironia czy życzenie ? Większość z tych rzeczy przecież jest w Antigame 0_0
      Być może są one powiązane z funkcjami premium dostępnymi po zakupieniu Komandora.
    • mam nadzieje ze w dobrym temacie pisze. Moze ktoś podpowie mi jak kolorować graczy, chodzi mi o to ze chciałbym wyszczególnić pozaycje planet zabunkrowanych i pozycje farm na dwa rózne kolory no i niestety nie wiem jak to zrobić, zawsze podswietla mi na jeden kolor :/
      Sorki jezeli juz gdzie to było wyjaśnione
    • witajcie, czy Wy też tak czasem macie że antigame nie pokazuje wam PZ jakie powstanie z floty na planecie ? od czasu do czasu tak mi się robi, czasem jak otworzę te same uni w kilku kartach, czasami tak samo od siebie, czasem jak wyłączę i włączę Greasemonkey i odświeżę stronę to pomaga ale nie zawsze klik przykład, jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje i jak na to zaradzić ? oczywiście mam zaznaczoną w Antigame opcję "Pokaż rabunek i pole zniszczeń"
      używam FF 11 + Greasemonkey 0.9.18
    • Podoba mi się nowy przycisk ekspedycji przy wysyłce flot ale moim zdaniem powieneś dodać opcji ustalania własnego składu wysyłanej floty.
      Albo gdzieś jest a ja nie znalazłem :(
      You wanna piece of me, boy??
      PB Solo: 7396,8%
      PB ACS: 38767,67%
    • Pietrzass napisał(a):

      Podoba mi się nowy przycisk ekspedycji przy wysyłce flot ale moim zdaniem powieneś dodać opcji ustalania własnego składu wysyłanej floty.

      Wciśnięcie przycisku "ekspedycji" wpisuje z automatu kordy na własny układ po wcześniejszym wybraniu floty.
      Przynajmniej tak jest u mnie.
      Mam nieaktywny przycisk stacjonuj. Jak jest u Was ? Można to jakoś zmienić ? Tak samo jak cel misji, do tej pory miałem stacjonuj a teraz mam transportuj. Gdzie to ustawić ?
    • W wersji 2.21 na Operze priorytety misji nie działają.

      Przy wciśnięciu przycisku ekspedycja pojawia się 200 DT i 1 sonda, przy wciśnięciu przycisku trasportuj - 666 DT. Przycisk stacjonuj jest nieaktywny. Coś niedorobiona ta ostatnia wersja.
      Ciekawe czy można zmienić skład floty na ekspedycję?
      Najlepiej byłoby gdyby po wciśnięciu przycisku ekspedycja wybrało statki i od razu wysłało.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • nie wiem czy to wina tego, ale w zakladce handlarza nie chce mi wczytac ruchu flot przez co nie moge licytowac tez od dzisiaj rano nic, i to tylko na uniwersum57
      jakies sugestie?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Slabiak ().

    • Jeżeli wina Antigame, to go po prostu dezaktywuj lub odinstaluj. Jak sprawdzisz to możesz zainstalować na nowo. Żaden problem.

      Edit:
      Mi się też tak zrobiło przez kilka godzin i później sie naprawiło. Coś majstrują zapewne.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Maraton ().