AntiGameReborn

    • mam pytanie pod jaką wersją FF działa ta wtyczka?? Bo firefox ciągle mi krzyczy żebym zrobił aktualizacje z wersji 4.0 do 9m a nie chce potem znów przeinstalowywać wszystkiego bo wtyczka nie bedzie mi działać....
      Play For Fun! Not For Top!

      Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
    • Wszystko zależy od tego, którą masz wersję Antigame i Małpki.
      Mam FF 9.0.1 i Antigame 2.02.8, wszystko funkcjonuje normalnie. To samo Chrome.
      Jakos wszystko poprawia na bieżąco, w miarę pojawiania się jakichkolwiek problemów.
      I chwała mu za to :bdb:
    • Chyba jestem jakiś upośledzony bo nie widzę, gdzie jest przycisk do ściągnięcia :E. Pomoże ktoś? 8-)

      /edit:
      A jak klikam po prawej stronie zielony guzik 'Instal' to wyskakuje mi w oknie pełno dziwnych znaków, coś jak by w notatniku....

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez blackbeard ().

    • a masz greasemonkeya?
      exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
      exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


      Kod źródłowy

      1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

      :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
      Multikonto 2/2
      Lady Claire/khartvin
    • Że co mam :E ?

      /edit
      dziala mi juz, ale mam pytanie, czy mozna to jakos dostowsowac do wlasnych potrzeb? zeby np nei bylo tyuch info w lotach?

      /edit2;
      juz wszystko obczajone :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez blackbeard ().

    • błąd:
      dolne Menu, tzn: znajomi, notatki.... wyloguj. a takze nazwa gracza nachodza na okno budynki ( w glownym oknie, gdzi ewidac czas budowania), podobnie nachodzi w galaktyce i gdy wysylam flote...
      przegladarka FF
      <help>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Kao ().

    • Dzisiaj wrzuciłem wersję 2.08.0 i zauważyłem brak informacji o ilości statków jakie dotarły.
      W wersji 2.06.0 jeszcze to miałem. Coś się zmieniło w ustawieniach czy mnie się coś rozjechało ?
      Przeglądarka FF 10.0
      Greasmonkey 0.9.15


      Jedna z twoich flot z xxx [x:xxx:x] osiągnęła xxx [x:xxx:x]. Flota dostarczyła: xxx Metalu, xxx Kryształu i xxx Deuteru
    • FF 10.0
      GM 0.9.15
      AntiGame 2.08.2

      W zakładce Flota brak przy statkach przycisku wyboru max. ilości danego statku.


      Coś w ustawieniach nie tak mogę mieć czy przyczyna leży gdzieś indziej?

      EDIT2//
      W teleporcie jest podobnie - nie jest podlinkowana ilość statków przez co trzeba ręcznie wpisywać

      Emeryt

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mesiu ().

    • Dziękuję za podpowiedź z flotą.

      nie mniej jednak w telepku nadal mam ten problem. Trzeba ręcznie wpisywać ilość statków do telepnięcia( oczywiście nie w przypadku gdy przerzucamy całą flotę)

      Emeryt
    • Joksik napisał(a):

      sprawdźcie marudy ta wersje, prawdopodobnie problem z telereporterem rozwiązany
      (...)
      Maruda sprawdziła tę wersję i stwierdza, że wszystko ładnie śmiga + te kordy to znacznie ułatwia.

      dzięki bardzo

      EDIT//
      Po aktualizacji zobaczyłem coś takiego w podglądzie gali:


      i


      Wcześniej tak nie było i nic nie zmieniałem. Skąd te niebieskie tło ?

      Emeryt

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mesiu ().

    • jutro zostanie to ogarniete. jest to opcja testowa znanej od dawna funkcji dotyczacej koordynatow. czyli gdy klikalismy w koordy np z raportu szpiegowskiego/wojennego czy z listy lotow to przenosilo nas do galaktyki a te koordy w ktore kliklismy mielismy wyrozniane w ramce. tak wiec pierwszy etap mozna powiedziec skonczony. jutro dokoncze tak wiec musicie jeszcze te parenascie godzin wytrzymac :E mialem wrzucic ta wersje gdy zostanie to dopracowane w 100% ale narzekaliscie na blad w telepie stad wyslalem na serwer wersje testowa z poprawionym telepem ale nie dokonczona funkcja koordynatow
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Czy ktoś oprócz mnie zauważył irytujący problem z tooltipami? Przykładowo, chce wysłać atak na gracza, najeżdżam na planetę, pokazuje się tooltip ale gdy tylko z niej zjadę gdy chcę kliknąć "Atakuj" to tooltip znika... próbowałem włączać, wyłączać opcje związane z tooltipami w AntiGame ale to nic nie pomaga.

      Dzieje się tak tylko gdy wejdziemy do galaktyki bezpośrednio przez link galaktyka i wejdziemy np. układ w lewo lub prawo, gdy klikamy w kordy np. z wiadomości to jest ok. Jak mniemam jest problem z "przerysowywaniem" galaktyki wg AntiGame...

      Chrome16.
    • ok już funkcja w pełni sprawna.

      - teraz po kliknięciu w kordy np z wiadomości/sojuszu/buddy listy, kordy będą wyszczególnione w galaktyce
      - osoby z buddy listy będą w galaktyce wyróżnione innym kolorem
      - po najechaniu na nick gracza w galaktyce można skorzystać z opcji: "Dodaj gracza do grupy" i przeglądając gale wszystkie jego planety będą wyróżnione
      - aby skasować wyróżnionego gracza musimy wejść w buddy listę czyli zakładkę "znajomi" tam tworzy się grupa graczy których dodaliśmy do listy z galaktyki

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      po instalacji sprawdźcie czy macie wersje 2.08.5 (jak nie to f5) :E

      WebberPL - nie zabardzo zrozumialem o co chodzi, gdy kursor myszki opuszcza tooltip (okienko) to tooltip zawsze znika. w antigame jest tylko opcja dzieki ktorej po najechniu na planete/moon tooltip sie nie pokazuje automatyczynie i nalezy go wywolac kliknieciem myszki i ta opcja dziala. najlepiej nagraj wideo np na screenr.com to nie bedziesz musial nic instalowac tylko podasz linka do swojego wideo obrazujacego problem
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Joksik ().

    • Webberowi chodzi pewnie o problem ktory polega na tym ze jak najedzie sie myszka na moona wyswietla sie tooltip jednak jak przejedziesz myszka z moona na ramke z wyborem opcji np atakuj, transportuj, niszcz to ten tooltip znika. Generalnie znika on w tej samej sekundzie jak kursor myszki zjedzie z moona a powinien chwile sie uutrzymac aby moc wybrac odpowiednia opcje.
      firefox 3.6.24
    • Mysliwy - grupa graczy ma wyrozniac ich w gali i to robi na dzien dzisiejszy idealnie. kordy i nazwy sojuszu jakie sie pojawiaja w buddy sa identyczne jak zauwazyles. zostanie to wyrzucone w nastepnej wersji gdy wszystko bedzie dopracowane. docelowo kordy i sojusze mnie nie interesuja, w grupie graczy bedzie tylko ich nick/sojusz ktory chcemy wyroznic w galaktyce.

      ad. chrome zainstaluje pozniej i zobacze te tooltipsy
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • witam postanowiłem tu zajrzeć i zaktualizować sobie antigame ale po przeczytaniu kilkunastu postów nie wiem czy się opłaca bo z nową wersją są same problemy
      i tu mam pytanie do graczy korzystających z antigame na chrom czy warto aktualizować wersje 1,43,6 do najnowszej czy lepiej po zostać przy tej którą aktualnie mam i nie mieć problemów ?

      "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."