AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • gdy ktos Ciebie atakuje masz sygnalizacje zarowno duzy czerwony trojkat jak i mniejszy przy planecie. zreszta jest rowniez lista zdarzen w galaktyce z przyciskiem do odswierzania listy lotow, tak wiec osobiscie nie wiem co jeszcze potrzeba aby uswiadomic gracza ze cos sie dzieje:

      lista zmian sporawa wiec podam tylko link :E i napisze ze Ci ktorzy mieli problemy z czasem NaN juz nie powinni miec tego problemu. dla Ciap ta wersja bez kompresji :rumieniec:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Nie działąją mi przyciski akcji w menu wiadomości na najnowszej wersji developerskiej chrome. Chodzi o te "usuń wszystkie" etcetera.

      Nie działają te odpowiadające za usuwanie.

      Ogólnie z Twoją wersją Joksik dzieją się dziwne rzeczy, nie działaja podgląd flot na fali, oraz np. ilość recków / rabunek dla wiadomości szpiegowskich. Zniknęły też całkowicie te przyciski o których mowa wyżej.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

    • to mi dałeś zagadkę z rana. z pól godziny się zastanawiałem czemu na Operze i FF działa. okazało się że brakowało jednego znaku na końcu wiersza ";" i chrome pomijał tą regułę CSS :E

      joksik.ugu.pl/antigameok.user.js

      ps: posiedziałem troszke pod Chrome i wypatrzylem pare błedow. najpowazniejszy to przy uzyciu kilka razy refresh buttona to odswierzania listy lotow, antigame sie kompletnie wysypuje. nie jest to bynajmniej moja wina bo nawet zainstalowalem wersje oryginalną i to samo. posiedze nad tym moze uda sie to naprawic bo to raczej dosyc czesto uzywany przycisk :E

      edit:
      ok ta wersja gdzie podalem link ma juz naprawiony refresh button w chrome, teraz po odswierzeniu listy lotow nic nie powinno sie psuć. nie moge tylko dojsc co nie dziala Ci z falanga? no chyba ze uzywales nowej testowej opcji: "Falanga: Pokazuj jaśniejszy zegar (opcja testowa)" to ma prawo powodowac problem z falanga bo na razie opcja ta dziala tylko dobrze pod Firefoxem. jak instalowales wczesniej niz dalem edita to sprawdz czy masz wersje 1.61.4
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Hmm
      Joksik
      Zainstalowałem tego linka wpoście powyżej i wszystko działało O.K.
      Jednak wyskoczyło mi, że jest nowsza wersja już - zainstalowałem ją i... w zakładce flota nie pokazuje mi, ile DTków potrzebnych jest do zabrania surki z planety.
      Ponownie zainstalowłem z linku powyżej i tam działa ten dodatek.

      Nadmienie jeszczę, iż zawsze gdy automatycznie instaluje mi nowszą wersję, to wtedy nie działa ta opcja.
      102 ST U44 - 144.582%

      17 ST U67 - 133.945%


      PB SOLO - 29.042%

      PB ACS - 23.820%


      Głupotę leczy się książką.
      Ignorancję strzelbą i szpadlem...
    • Banita, w skrócie moja wersja jest inna. Zawiera miedzy innymi wspomniany przez Ciebie:

      - kalkulator statków,
      - poprawioną pozycję menu antigame dla użytkowników skina evolution
      - procent postępu budowy/badania
      - tło przy polach zniszczeń
      - pełne tłumaczenie pl
      - naprawę zgłoszonych błędów w tym temacie jak chociażby nazwy konstrukcji pod nazwami planet/moonów
      - i wiele innych zgłoszonych błędów jakie się przewinęły w trakcie rozmowy na forum/gg

      i gdy korzystasz z opcji aktualizacji, antigame aktualizuje się do ich wersji. kiedy oni dodadzą bugfixy czy nowe opcje jaka ma ta wersja nie wiem...na razie widzę że dodali wszystko pod Operę ale mimo to na razie jestem zmuszony wypuszczać tą oddzielną wersje gdyż ich oficjalna nie zawiera tylu poprawek/nowości. każdy kod jaki zmienię/dodam wysyłam im jednak jak widać są zajęci gdyż nawet na dodanie tłumaczenia trzeba czekać ]:-D . tak więc jeśli chcesz korzystać z mojej wersji to albo wyłącz sobie powiadomienie o aktualizacjach albo czasem zaglądaj pod ten link:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      ten link ciągle aktualizuje co kilka dni. tak więc zazwyczaj tam znajduje się najnowsza wersja (dobrze wcisnąć czasem f5 dla odświeżenia strony). nie zawsze daję info o nowej wersji na forum.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Joksik napisał(a):

      (...)jeśli chcesz korzystać z mojej wersji to albo wyłącz sobie powiadomienie o aktualizacjach albo czasem zaglądaj pod ten link:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      ten link ciągle aktualizuje co kilka dni. tak więc zazwyczaj tam znajduje się najnowsza wersja


      A czy "twoja wersja" nie moglaby miec powiadomienia o aktualizacjach zamieszconych przez Ciebie pod powyzszym linkiem ? Dla osob korzystajacych z "Twojej" wersji (a jest nas chyba calkiem sporo) byloby to bardzo wygodne.
    • mi nie pokazuje jakie statki lecą i co one transportują to działało zanim zrobiłem aktualizacje ,zrobiłem jak pisałeś sprawdziłem czy jest nowa wersja z linka co dałeś ostatnio teraz mam wersja 1.62.1T

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czupur ().

    • problem: w oknie wysyłania floty ( tam gdzie wybieramy cel, % prędkości lotu itd) pomocne linki wlasnych planet i ksiezycy sa bardzo przesuniete w prawo az poza ekran na widok planet, jak to naprawic?

      i jeszcze jedno: co trzeb zrobic aby strona logowania na konto ogame pamietala nasz nick i haslo, musze wpisywac je zakazdym razem:?
      z gory dzieki.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Kao ().

    • ^Kao napisał(a):

      problem: w oknie wysyłania floty ( tam gdzie wybieramy cel, % prędkości lotu itd) pomocne linki wlasnych planet i ksiezycy sa bardzo przesuniete w prawo az poza ekran na widok planet, jak to naprawic?


      Miałem ten sam problem - u mnie pomogła zmiana powiększenia strony w przeglądarce (ctrl+ lub ctrl-), bo tylko na jednym powiększeniu było rozjechane... ;)

      Pozdrawiam! :)
    • sorki Panowie, troszkę mnie nie było, ale za to nowiutka wersja. Znacznie poprawiono w niej prędkość oraz kompatybilność z najnowszym Chrome (problem z wysyłaniem flot). Udało mi się również naprawić błąd nowego uproszczonego kalkulatora gdy ktoś na koncie miał komandora nie liczyło wszystkich statków :/

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      przetestujcie i dajcie znać czy problem z przesuniętymi linkami nadal wam występuje. jeśli tak dołączcie wersje przeglądarki to się z tym szybko uwinę - pewnie zwykła pierdółka w CSS.

      Co do aktualizacji to polecam wyłączyć takie powiadomienie jeśli wam przeszkadza, sam mam darmowy serwer ze wszystkimi limitami tak więc własnego serwera aktualizacji pewnie nie wprowadzę. a wersję przestane rozwijać gdy wszystkie fixy zostaną zaaplikowane do wersji "oficjalnej"
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • No niestety kalkulator nadal nie dziala (wlasciwie to nawet nie wystepuje) no chyba ze nalezy go najpierw gdzies wlaczyc w opcjach. "Pokazuj uproszczony/rozszerzony kalkulator zasobow" mam zaznaczone.

      FF 9.0.1 - brak komandora
    • joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      - dodano funkcje dla klawisza space w galaktyce (po wciśnięciu space galaktyka się odświeża)
      - powrócono do dawnej metody liczenia pz w galaktyce (metal + kryształ) i zmieniono pierwszy domyślny kolor dla mniejszych PZ (czerwony)
      - mozliwosc autokopiowania kordow z notatnika ogame
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • a może mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć ten podgląd zdarzeń aktywny na samym dole 24/7? Czemu w ogóle jest na dole, nie na górze?
      Przejrzałem wszystkie opcje z milion razy i nie znalazłem, więc albo jestem kompletnie ślepy albo tego po prostu nie da się zmienić :/


      EDIT:
      dobra, już wiem, że to nie jest wina antigame, tylko jakiś poroniony pomysł GF..... ale tak czy siak, jakieś spostrzeżenia jak to wrzucić znowu na górę?

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez -=Zolfik=- ().

    • Po zmianie na najnowszą wersje ( 2.04.2) mam coś nie tak z wyborem misji. Mam zaznaczona opcję " Automatycznie ustaw miejsce przeznaczenia: 'PZ' gdy wysyłasz recyklery" więc po wybraniu floty, w której składzie nie ma recków, nie powinien wybierać automatycznie na zbieraj , a to mi właśnie robi. Nie wiem czy tylko ja mam takie coś czy jeszcze ktoś ???

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez polkolpo ().

    • Mam propozycję. Czy nie można zmienić tego tamatu po prostu na Antigame? Bo numer wersji wprowadza w błąd. Ja obecnie używam antigame v. 1.33.8 i czytając tytuł mogę myśleć, że mam nie wiadomo jaką nowość.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • polkolpo napisał(a):

      Mam zaznaczona opcję " Automatycznie ustaw miejsce przeznaczenia: 'PZ' gdy wysyłasz recyklery" więc po wybraniu floty, w której składzie nie ma recków, nie powinien wybierać automatycznie na zbieraj , a to mi właśnie robi.

      szkoda ze nie napisałeś wcześniej używanej przeglądarki. znalazłbym wtedy szybciej błąd. pod Opera miałem wszystko ok, natomiast ten błąd występował tylko pod durnym FF.

      przeinstaluj:
      joksik.ugu.pl/antigame.user.js
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off