AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ok ciesze się. btw wracajac do moonow zauwazylem bedac na koncie testowym ze teraz po aktualizacji gry do 3.* etykieta nazwy budowanych konstrukcji pojawia sie rowniez pod moonem. w zwiazku z tym gdy ktos buduje cos na planecie i ksiezycu jednoczenie dwie nazwy zlewaja sie na siebie. czy wy tez tak macie? jesli tak to poprosze kolege o dluzszy dostep do konta z moonem i jutro to naprawie
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Przetestowałem, działa. chrome się nie zamyka. Zresztą gdy przeglądarka się zamyka sama to już raczej błąd po stronie użytkownika.

      1). odinstaluj wszystkie skrypty
      2). odinstaluj dodatki jak adblock itd.
      3). wyczysc wszystko co sie da cookie/pamiec podreczna

      i zacznij wtedy testować od instalacji samego antigame by sprawdzić co powoduje błąd zawieszania sie przeglądarki.

      edit:
      ok wersja poprawiona:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      błąd z budowaniem jednocześnie na planecie/moonie powinien już zostać wyeliminowany. przy ostatniej wersji nie podałem listy zmian. z tych istotniejszych to:

      - możliwość sprawdzenia graczy na stronie ogame.gamestats.org z poziomu galaktyki (War Reports)
      - wysokość okna w wiadomościach jest teraz definiowana ręcznie. W związku z tym każdy może sobie wpisać wartość odpowiadającą jemu za najlepsze rozwiązanie
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • tak. wedle ustaleń jakie weszły po wersji 3:

      Teraz rezultat będzie zależał już nie tylko od przekroczenia progu 5 milionów punktów przez gracza top1.
      Obecnie zaobserwujemy następujące 4 progi (dotyczy top1 danego uniwersum):
      ● 10.000 punktów
      ● 100.000 punktów
      ● 1.000.000 punktów
      ● 5.000.000 punktów


      dlatego nowa opcja w antigame do wyboru ile punktów ma TOP1 uni

      po resztę zmian odnośnie ekspedycji odsyłam na ogame.de na polskim forum nikt nie pofatygował się pokazać nowej punktacji statków i nowych min/max limitów wartości flot dla poszczególnych progów
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Zauwazylem jeszcze jeden blad...
      Chodzi o tabelke z informacjami o surowcach i ilosci potrzebnych DT do ich transportu z raportow szpiegowskich.
      Ilosc DT jest mocno zanizona, dla przykladu (raport z dzisiaj)

      Surowce
      Razem: 6.084.124 Rabunek: 3.042.062
      DT: 122 MT: 609

      6kk surowcow to znacznie wiecej niz 122 DT ;)
    • To jest ilość DT potrzebna do przejęcia 50% surowców.

      Inna sprawa, że aktualnie nie ma w AntiGame wykrywania rang graczy ale jak rozumiem chłopaki pracują nad tym w pocie czoła :)
    • szczerze to nie za bardzo nad tym pracujemy :E

      po ostatniej burzy mózgów stwierdziliśmy jednogłośnie że z obecnego raportu szpiegowskiego w żaden sposób nie da się wyciągnąć informacji czy walka będzie honorowa czy nie. gdyby w raporcie szpiegowskim był dopisek typu: "ta walka jest honorowa" lub byłyby pkt gracza lub jego status "bandyta itd." byśmy mogli rozpoznać typ walki. ale po samych koordach, nazwie planety, surowcach, budynkach takiej informacji nie wyciągniemy. dobre jest w tym wszystkim jedynie to że ktoś zgłosił się do GF aby wprowadzili taką poprawkę do gry, gdzie w raporcie szpiegowskim będzie odpowiednia informacja na podstawie której byśmy mogli już obliczyć odpowiedni procentowy rabunek.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • @Joks - a nie daloby sie po prostu dodać kilku dodatkowych wierszy?

      Kod źródłowy

      1. var honor_capacity_needed=(3*capacity_needed)/2;
      2. var honor_small_cargos = Math.ceil(honor_capacity_needed/5000);
      3. var honor_large_cargos = Math.ceil(honor_capacity_needed/25000);
      4. SimpleTable.addCell(Lang.Labels.shipLCargoAlt, honor_large_cargos);
      5. SimpleTable.addCell(Lang.Labels.shipSCargoAlt, honor_small_cargos);


      przed

      Kod źródłowy

      1. this.insertTable(report, SimpleTable, noHeader);
      ?


      wtedy sprawdzenie, cz walka jest honorowa, czy nie pozstawałoby w gestii gracza, ale skrypt kalkulowałby za niego liczbę transtportów potrzebnych w obu przypadkach.
      pozostaje sprawa jakoś klarownie tego opisania... no ale lepszy chyba taki półśrodek, niż liczenie, że GF Was wysłucha ;)
      exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
      exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


      Kod źródłowy

      1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

      :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
      Multikonto 2/2
      Lady Claire/khartvin

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez khartvin ().

    • Rozwiązaniem tymczasowym może być zrobienie trzech tabek.

      1. W przypadku walki z zacnym celem
      2. W przypadku walki z bandytą.
      3. W przypadku walki niehonorowej.

      No i odpowiednio dać transporterów na 75, 100 i 50% surowców.

      Z tego co widziałem to w changelogu wersji 3.1 jest wzmianka, że w raporcie szpiegowskim ma być dopisek kto jest kim. No ale zmiana ma pewnie status "pending verification" ^^
    • nie. ostatnio GF wzięło się troszkę za aktualizacje. na originie dziś się zalogowałem z ciekawości i widzę w wersji 3.1 jest już rozpoznanie rang w raportach szpiegowskich.



      i z czegoś takiego można już wyciągnąć informacje o celu. natomiast w wersji 3.2 raporty mają być już ładnie dopracowane (taką informacje dostałem). niestety aktualka 3.1 jest nie oficjalna. nie znam daty kiedy zostanie ona wgrana. tak więc pewnie dodamy taką opcję do antigame, ale na polskim uni nie zobaczycie tej zmiany do puki nie zostanie gra zaktualizowana. muszę tylko pogadać na ircu jak zwykle kto ma się teraz zając tymi poprawkami do raportów żeby 2 osoby nie robiły tego samego :E w każdym razie możecie być już pewni że gdy nadejdzie wersja 3.1 w Polsce to antigame już będzie gotowe :E
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Joksik ().

    • Witam

      ...od wersji 1.54.0 nie przyciemniają się powracające floty (mimo że mam tą opcję zaznaczoną), poza tym brak uwag.

      edit:

      Greasemonkey 0.9.13
      FF 9.0.1
      Solo u22 - 33 ST na 27 589 %, best: 3 999 %
      ACS u22 - 14 ST na 14 615 %, best: 11 503 %
      W sumie - 47 ST na 42 207 %

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcos: uzupełnienie ().

    • potrzebuje więcej informacji. podaj dokładną wersje przeglądarki. choć z góry mogę powiedzieć że przyciemnianie działa bez problemu pod FF/Opera ale jak podasz dokładne info przetestuje. Jeśli używasz FF podaj też wersje GreaseMonkeya lub Scriptisha do zarządzania skryptami.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Czy komuś oprócz mnie przeszkadza automatyczne centrowanie strony na własnej pozycji w statystykach? Będąc top 90 w każdym rankingu muszę przewijać stronę na samą górę za każdym razem gdy chcę sprawdzić coś innego. Gdybyś mógł Joksik dodaj to do Antigame lub napisz mi na pw co przed co i za co wstawić w kodzie
    • centrowanie to nowa funkcja gry, jak chcesz wyłączyć prościej zainstalować Opere :E na niej akurat to nie działa...

      do tematu wracając:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      proszę o przetestowanie nowego uproszczonego kalkulatora widocznego przy wysyłaniu floty, nie polecam używanie dwóch jednoczenie (choć można) ale do testów chce byście ustawili sobie uproszczony. obsługuje on mt, dt, recki i gwiazdy śmierci. gdy brak odpowiedniej ilości statków do załadunku surowców to mamy kolor czcionki - czerwony, gdy ilość jest odpowiednia kolor - pomarańczowy.

      funkcja zresztą dobrze znana użytkowaniom nie rozwijanego od lat już foxgame. a coraz więcej osób mnie prosiło o to z przyzwyczajenia, pomijam pytania gdy ktoś chciał instalować foxgame na Chrome lub Operze :E teraz poniekąd ma główną funkcjonalność tej wtyczki...

      teraz kluczowe pytanie. funkcja zliczająca pojemność statków również obsługuje wyżej wymienione 4 typy statków, to dobrze? czy ustawić tak aby sumowanie pojemności uwzględniało wszystkie statki jak lm, cm, kolonizator, ow, pancernik itd. ma to swoje plusy i minusy. wiem że jedni np atakują samymi ow czy pc, wtedy lepiej chyba sumować pojemność wszystkich statków?
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Wersja 1.54.4 - zainstalowana dzis rano i .... "zniknely mi moony", tzn fizycznie istnieja, tylko nie sa wyswietlane pasku planet i zeby "wejsc" na ksiezyc musze sie przelaczyc na niego z podgladu planety.

      To jakis blad tej wersji, czy moze pojawil sie konflikt z jakims innym skryptem ?
    • Ja też rano zainstalowałem , ale u mnie śmiga bez zarzutu, zarówno ładowanie transów jak i przełączanie pomiędzy planetą a moonem.

      Joksik co do Twojego pytania to masz rację , dobrze by było zrobić też ładowność dla pozostałych statków , bo czasem zdarza się lecieć tylko ciężką flotą bez transów. Wtedy trzeba by liczyć na piechotę.
    • Saymon Vega - takie cos sie dzieje przewaznie gdy korzysta sie innych skryptow, zainstaluj wersje jaka dalem 1.54.6 i sprawdz. jak dalej to samo wylacz pozostale skrypty zostawiajac tylko antigame, potem wlaczaj aby zbadac ktory robi taki psikusy

      polkolpo - mam juz pare pomyslow jak zoptymalizowac ten kod. pewnie jutro zarzuce jakoms wersje z poprawionymi kilkoma funkcjami jak brak czasu w ACS
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Marcos napisał(a):

      Witam

      ...od wersji 1.54.0 nie przyciemniają się powracające floty (mimo że mam tą opcję zaznaczoną), poza tym brak uwag.

      edit:

      Greasemonkey 0.9.13
      FF 9.0.1
      Sprawdź sobie czy masz zaznaczą opcję: Nie używaj efektów które mogą spowolnić przeglądarkę/komputer
      Jak masz to odznacz i sobie sprawdź, mi pomogło :)


      Sygnatura by Madzia

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wSCIEKŁY ().

    • Poke ver 1.55.2:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      i oczywiscie jak zawsze aby pokazywalo wartosci przyblizonego PZ to na skanie musi byc widoczna flota obroncy

      tak przyciemnianie lotów powracajacych zostalo podpiete wlasnie pod ta opcje jaka podal wSCIEKŁY. bardziej dla posiadaczy telefonow niz komputerow, ale moze w nastepnej wersji jakos lepiej bedzie to opisane.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • mnie osobiście ten uproszczony kalkulator się nie podoba, w każdym razie zauważyłem że po kliknięciu na te duże zerwone cyferki na obrazku źle wypełnia liczbę statków (domyślam się że chodzi o separator tysiąca bo zamiast 3317 wpisuje same 3), ale po kliknięciu niżej pod obrazkami wszystko działa ok
    • Rabler - kilka osób mnie prosiło o taką "wizualizacje" bo nie każdemu ekran ujmuje dolną tabelkę ze starym kalkulatorem i przez to aby zobaczyć liczbę mt/dt musieli przewijać ekran w dół. teraz chociaż od razu widać liczbę statków oraz dzięki kolorowi czcionki pomarańczowy/czerwony wiemy czy mamy odpowiednią ilość statków. oczywiście kalkulator możesz wyłączyć w opcjach antigame jeśli się nie podoba.

      godzil3 - ok postaram się wykombinować konto powyżej 1.000 statków :E jedyne na którym gram ma max 100 -_- tak więc jak jakaś dobra dusza odezwie się do mnie na priv to poprawie ten błąd.

      ok sporo poprawiono:
      joksik.ugu.pl/aantigame.user.js

      ver. 1.60.4
      poza zmianami widocznymi w changlogu antigame:
      - zmieniłem wygląd informacji o surowcach
      - naprawiłem błąd z nowym kalkulatorem, teraz wprowadza on statki również powyżej 1.000
      - dałem lekką przezroczystość aby nie przeszkadzała Rablerowi :E
      - naprawiłem klikanie w linki w galaktyce (statystyki, szukaj, znajomi itd.)
      - dałem tło do PZ
      - w przypadku gdy mamy recykler w składzie i automat ustawił miejsce przeznaczenia na PZ, a zmienialiśmy ręcznie miejsce np na planetę/księżyc, przeszliśmy do fleet3 aby wybrać typ misji, po czym korzystaliśmy z klawisza cofnij, znów automat ustawiał miejsce przeznaczenia na PZ (nie zapamiętywał naszego wyboru), teraz będzie pamiętać nasze miejsca przeznaczenia w momencie cofnięcia się z zakładki fleet3 do fleet2
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Wpadl mi pewien pomysl do glowy. Zauwazylem dzisiaj ze w galaktyce obok napisu "ekspedycje" (pod iloscia energi) jest ikona wiadomosci. Zastanawiam sie czy bylaby mozliwosc zrobienia tam cos w stylu licznika ilosci flot ktore leca : wlasne, przyjacielskie i wrogie. Tylko nie na zasadzie listy wyswietlania zeby zamulalo gre. Natomiast tylko taki napis informujacy nas ze cos sie dzieje i zeby wyjsc z podgladu galaktyki. Bylaby taka mozliwosc ? No i czy to nie jest glupi pomysl?