AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Antigame -> Główne -> Widok ogólny -> Pokazuj rozszerzone informacje o surowcach -> zmienić na "na dole" i odświerzyć Podgląd


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

    • Kompletnie nie podobają mi się zmiany w 1.52... skasowali kolorowanie pozycji wg rankingu co było wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem ułatwiającym skanowanie, nowy sposób pokazywania PZ też do mnie nie przemawia...
    • A po wyłączeniu tego wyglądu masz normalnie kolorowane pozycje przy graczach? Bo ja mam wszystkie na jasno... Dopiero zainstalowanie wersji 1.51 od Joksika pomogło, najchętniej wróciłbym do 1.43 ale nigdzie nie mogę znaleźć :(

      btw. Joksik, nie znam java scriptu z tej strony ale czy jest możliwe "rozszerzenie" anti game poprzez nadpisanie funkcji jak to się ma np. w php i np. "class MyClass extends ClassFromYou" ? Chętnie bym pozmieniał parę rzeczy wg swojego widzimisię :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

    • WebberPL napisał(a):

      A po wyłączeniu tego wyglądu masz normalnie kolorowane pozycje przy graczach? Bo ja mam wszystkie na jasno... Dopiero zainstalowanie wersji 1.51 od Joksika pomogło, najchętniej wróciłbym do 1.43 ale nigdzie nie mogę znaleźć :(

      btw. Joksik, nie znam java scriptu z tej strony ale czy jest możliwe "rozszerzenie" anti game poprzez nadpisanie funkcji jak to się ma np. w php i np. "class MyClass extends ClassFromYou" ? Chętnie bym pozmieniał parę rzeczy wg swojego widzimisię :)


      wersja 1.43.6 - prosze bardzo userscripts.org/scripts/version/116819/411983.user.js
      PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


      *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

      NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

      I SEE YOU MAN...
    • 1) zmiany w galaktyce są już pod wersje 3.1 która nie została jeszcze zapowiedziana na naszym forum. ale na orginie testujemy tą następną aktualizacje i są tam zmiany w sposobie pokazywania aktywności na planetach. i taki widok jak obecny jest pod wersje 3.1 mocno uzasadniony

      2) Ci którzy chcą powrócić do starego wyglądu muszą w antigame w zakładce galaktyka odznaczyć:

      - Popraw wygląd i użyteczność strony

      3) jeśli komuś nie podoba się zmiana w tooltipsach (wyskakujących okienkach) w galaktyce możemy powrócić do dawnej metody ich wyświetlania gdy wystarczyło tylko najechać na planetę/moon/pz aby okienko się pojawiło. mnie to osobiście denerwowało gdyż często otwierał mi się tooltips od innego okienka. aby wyłączyć tą opcję odhaczmy a antigame w zakładce galaktyka

      - Używaj kliknięcia myszki do wywołania tooltipsów

      4) wprowadzono również redukcję galaktyki. niektórzy testowali to na wersjach poprzednich. stąd 3 różne ustawienia dostępne pod opcją Pomniejsz wygląd galaktyki.

      5) natomiast odnośnie pokazywania PZ, postaram się udostępnić wersję "przejściową" czyli z wyborem pokazywania nowego lub starego sposobu PZ. być może zrobię to nawet dziś.

      6) wszystkie skiny dostępne na forum silver/evolution itd. prawdopodobnie nie są przystosowane pod nowy wygląd galaktyki z antigame więc jeśli coś się rozjeżdża to jest to wina skinów nie antigame.

      najnowsza wersja troszkę poprawiona dostępna jak zwykle pod adresem: joksik.ugu.pl/antigame.user.js
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • A ja bym się jeszcze z chęcią dowiedział co zrobić aby znów można było kolorować nazwy sojuszy w podglądzie galaktyki?
      Graczy koloruje tak jak powinno natomiast nie działa to w przypadku sojuszy(własny sojusz pokazywany jest oczywiście pod innym kolorem[innym niż ustawiony], natomiast kolejne dodane sojuszue już nie są kolorowane)

      Emeryt
    • ok co można było na szybko poprawić to poprawione :E

      wersja do instalacji:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      na szybko:
      - naprawiono dla opery znikający przycisk do odświeżania listy lotów
      - naprawiono dla opery problem z kolorowaniem misji powracających (czasem po odświeżeniu listy lotów misje powracające traciły przyciemniony kolor)
      - naprawiono błąd zgłoszony przez mesiu czyli kolorowanie sojuszy w galaktyce, dodatkowo rozbudowano troszkę tą opcje
      - dodano opcje pozwalającą pokazywać w galaktyce zamiast wielkości w liczbach pz, obrazek - który oczywiście będzie zmieniał kolor na standardowy czerwony jeśli pz przekroczy określoną wielkość
      - zlikwidowano odstęp w menu, teraz antigame jest pod menu jak było zawsze dla kompatybilności skinów

      jak coś czekamy na dalsze sugestie, a po instalacji sprawdźcie czy macie na pewno wersje 1.52.7
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Joks będzie może dodane do: "Pokazuj rozszerzone informacje o surowcach" poziom zapełnienia kryjówek? Może nikt tego zbytnio nie stosuje, ale na speed 7 sprawdzają się doskonale na początku, można iść spać na kilka godzin :) Ale problem jest taki, że to nowość i ciężko ogranąć ich pojemność, a taka informacja w podglądzie bardzo by się przydała aby kontrolować pojemność.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mysliwy ().

    • Mnie zastanawia jak wyłączyć tooltips w galaktyce...
      Tak, aby pozbyć się dymków, bo są strasznie irytujące przy skanowaniu moonów :/

      Dawniej było ok, teraz próbowałem na wszelkie sposoby i nie działa...
    • Tak też mam

      Obrazek:
      gyazo.com/f6995524a42589fc1d7156618a54fb1b.png?1325243739



      Mimo to dymki wyskakują po najechaniu.

      Ponadto mi chodzi o takie coś, żeby w ogóle się nie wyświetlały.
      Bo klikając na moona tak czy owak się otworzy dymek, a mi on nie jest potrzebny.

      Da się zrobić?

      W dawnych wersjach właśnie tak było, że można było wyłączyć dymek całkiem i był święty spokój.

      Byłbym wdzięczny :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Poke ().

    • a czy nie masz przypadkiem wykupionego komandora? bo to by wiele wyjasnialo czemu wylaczanie tooltipsow nie dziala. jesli jednak przyczyna nie jest komandor to podaj wersje przegladarki i sprawdz czy przyczyna nie jest jakis inny skrypt pracujacy w tle.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • no to jasna sprawa czemu jest tak a nie inaczej. cóż ostatnio jak rozmawiałem z francolino to pisał ze dodał właśnie funkcje która przy używaniu komandora nie pozwala na wyłączenie tooltipsow. powód jest prosty, przy komandorze można bezpośrednio skanować moony w zwiazu z tym wyłączając tooltipsy byśmy ograniczali funkcje komandora w galaktyce i zmusili użytkownika do 1 kliknięcia więcej. nie mam konta żadnego z komandorem wiec mogę tylko przypuszczać ze jesli w kodzie zmienisz:

      Kod źródłowy

      1. + ((!Options.galaxy_keepTips && !Ogame.getCommander()) ? ', .moon .tipsGalaxy' : '')


      na:

      Kod źródłowy

      1. + ((!Options.galaxy_keepTips) ? ', .moon .tipsGalaxy' : '')


      powinno zadziałać

      jak coś przygotowałem dla Ciebie wersje do przetestowania:

      joksik.ugu.pl/antigamek.user.js

      jeśli będzie działać to już będziesz wiedział na przyszłość co zmienić sobie w kodzie samemu
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Joksik,

      Znasz jakis orienatacyjny termin poprawienia tych nowych atakow? W sensie uwzglednianie w przeliczeniach zysku walk honorowych, bandytow etc. (50% 75% i 100% zlomu)??
      Myslisz, ze to potrwa kilka tygodni czy raczej kilka miesiecy??

      Do tego co jest nie tak z opcja kolorowania PZtow... generalnie nie sa pokolorowane albo sa jakos przypadkowo. Mam ustawione na 30k surowcow a pokazuje mi na czerwono niektore po 7k a niektortych z 32k NIE koloruje na czerwono. To samo dzieje sie czy uzywam obrazka PZ czy tylko liczb... mysle, ze starej wersji to dzialalo nieco lepiej

      ------- ------- - -

      I juz wiem o co chdozi.... OBRAZEK PZ jest kolorowany na czerwono NIEZALEZNIE od tego jaka mam ustawiona ilosc złomu. Obrazek jest kolorowany ZAWSZE kiedy w PZ lezy zarowno METAL I KRYSZTAL - niezaleznie od ilosci.

      I KOLEJNA sprwa.... w teleporterze nie dziala opcja klikniecia w liczbe statkow zeby zaladowac wszystkei statki.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rabler ().

    • jak obiecalem tak sie stalo :E wersja ktora daje nam do wyboru 3 sposoby pokazywania PZ bo tego chcieliscie najbardziej. mamy teraz do wyboru:

      - obrazek (kolorowy, jego wielkosc zalezy od wielkosc pz)
      - liczby skrócone czyli k itd.
      - same liczby jak w dawnych wersjach

      przy okazji poprawiono funkcje kolorowania w galaktyce graczy i sojuszów, gdy ktos skasowal 4 domyslne kolory to pozostawal tylko jeden nie mozna bylo dopisac innych, oraz go zmienic. poprawiono tez kilka funkcji pod Opere jako ze jest to moja flagowa przegladarka :E

      Rabler: nie jestem w stanie Ci powiedziec kiedy sie to stanie. antigame bylo tak dlugo nie rozwijane ze codziennie cos sie pojawia nowego :/ teraz przykladowo pracujemy nad punktami ekspedycji pozniej jeszcze chcemy poprawic kalkulator ladownosci w miedzy czasie pewnie wejdzie jeszcze wersja 3.1 przynajmniej na originie juz jest i kolejne poprawki beda nas czekac :E

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Joksik ().

    • O z PZtami wszystko wyglada juz dobrze !!

      Ale dalej pozostaje kwestia teleportera - w poprzednich wersjach moglem kliknac na liczbe statkow, wtedy automatycznie w pole ilosci statkow wstawialy sie wszystkie dane statki. Teraz takiej opcji nie mam. Musze wpisywac recznie. Czy to ja cos namieszalem w ustawieniach czy jednak cos jest zle?
    • ok postaram sie sprawe z tym teleporterem wyjasnic. moze to byc troszke problematyczne bo nie mam konta takiego z teleporterem wiec nie wiem czy nie stalo sie tak np po aktualizacji gry do wersji 3.0 i nie jest to wina antigame, lub czy nie byl za to odpowiedzialny jakis inny skrypt ktorego uzwasz, ktory sie wysypal po aktualizacji. najlepiej jak bys zainstalowal wersje ktora dzialała i dal wtedy znac czy sie naprawilo. mialbym wtedy 100% pewnosci ze te uzupelnianie statkow jest z antigame i poszukalbym wtedy roznic w kodzie odpowiedzialnym za teleport choc z tego co wiem raczej nikt jej nie dotykal.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Joksik jak Ci to cos pomoze to w wersji 3.0.1 gry te teleportery dzialaly normalnie na starszej wersji AntiGame. Przestalo dzialac po zainstalowaniu tej najnowszej do ktorej link podales
    • Mysliwy napisał(a):

      Czemu przy 256dt antigame pokazuje 15k pkt ekspedycyjnych a nie 12k? To jest błąd, czy z wersją 3.0 weszła jakaś zmiana dla w punktacji floty o której nikt nie poinformował?

      weszla zmiana. duzo o tym nie napisali na naszym pl. tylko krótka zmiana w tym temacie: Wersja 3.0.1

      Rabler - ok wysepie jakies konto z teleporterem i zajme sie tematem :D
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Rabler napisał(a):

      Ale dalej pozostaje kwestia teleportera - w poprzednich wersjach moglem kliknac na liczbe statkow, wtedy automatycznie w pole ilosci statkow wstawialy sie wszystkie dane statki. Teraz takiej opcji nie mam. Musze wpisywac recznie. Czy to ja cos namieszalem w ustawieniach czy jednak cos jest zle?


      FF wersja 8.0.1 Antigame 1.53.6 wszystko działa normalnie. Zarówno odznaczanie całej floty jak i poszczególnych pozycji. Klikam w ilość stateczków w nawiasie i tyle wpisuje do teleportu. Wyczyść pamięć podręczną może.
    • OK Rabler błąd prawdopodobnie wyłapany i już teleport powinien działać prawidłowo. przy okazji przymierzamy się aby w teleporcie zamiast klikać w liczbę statków, klikać w obrazki są one większe i dla osób grających z telefonów jak ja łatwiej trafić palcem :E

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      ps: jak zwykle czekam na dalsze zgłaszanie błędów i sugestie.

      ps: MrFischer, polkolpo błąd z teleporterem występował pod Operą, dlatego pod FF nie zauważyliście tego :E pod Chrome nie testowałem ale teraz powinno już na wszystkich przeglądarkach działać.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().