AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wszyscy musimy, bo mi sie nie widzi miec ta opcje na "false" zmieniona caly
      czas. Gdybym tylko ja korzystal z tego kompa to ok, ale tak nie jest. A
      probowalem zaraz po instalce AGO wrocic do "true" to AGO juz nie latal. Takze wciaz czekamy na podpis i linki w RS. ;)
      In life only death is for sure

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez fakin ().

    • Panie Starrk, ja tylko grzecznie powiedziałem, że mi nie działa Ogame.
      To tak samo jakbyś odpalał samochód i nagle nie chce się włączyć, przecież nie musisz być ekspertem, wystarczy, że podpytasz kogoś bardziej zorientowanego i Ci pomoże.
      Tak samo jest z Antigame, napisałem, że mi nie działa bo odpaliłem przeglądarkę, ogame i antigame się zblokowało, mam nadzieje, że dobrze to wyjaśniłem.
    • Mari napisał(a):

      Panie Starrk, ja tylko grzecznie powiedziałem, że mi nie działa Ogame.
      To tak samo jakbyś odpalał samochód i nagle nie chce się włączyć, przecież nie musisz być ekspertem, wystarczy, że podpytasz kogoś bardziej zorientowanego i Ci pomoże.
      Tak samo jest z Antigame, napisałem, że mi nie działa bo odpaliłem przeglądarkę, ogame i antigame się zblokowało, mam nadzieje, że dobrze to wyjaśniłem.


      Jak powiesz temu bardziej zorientowanemu że auto nie działa to może nie wystarczyć do pomocy na odległość. Jak doprecyzujesz i podasz dodatkowe informacje ( czy kontrolka XXX się świeci/nie świeci, z komory silnika słychać trzaski/rodzaj silnika/cokolwiek) to wtedy i owszem. Tak samo jest tu. Na podstawie samej informacji "nie działa" ciężko wysnuć jakieś wnioski.
      Daj sobie pomóc.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF
    • Czy Ogame wylicza ile potrzeba dt lub mt do farmienia?
      Kiedyś była taka funkcja, ale po nowym interfejsie trochę się pozmieniało i nie widzę tego, a może trzeba to włączyć?
      Bardzo proszę o pomoc, jeżeli już ktoś o to pytał to bardzo przepraszam, ale nie widziałem.

      Edit: Dzięki Zefir

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mari ().

    • Mari, w skróconym raporcie szpiegowskim najedź myszką nad liczę pokazującą łączną ilość surowców u skanowanego (jest po prawej stronie, pod aktywnością). Pokaże się dymek z potrzebną ilością MT i DT
      Po kliknięciu w tą ilość przenosi nas do zakładki Floty, gdzie zostaje ona automatycznie wpisana jako potrzebna ilość statków do wysłania.


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • Twórca AGO szuka kogoś ogarniającego angielski do przetłumaczenia na polski 3 opcji, które mają pojawić się w tej wtyczce.
      Kilku innych użytkowników podało mu już niektóre tłuczenia w innych językach, ale polskiego jeszcze nie ma: board.origin.ogame.gameforge.c…rigin-messages-functions/
      Ktoś się tego podejmie?


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • zefir napisał(a):

      Mari, w skróconym raporcie szpiegowskim najedź myszką nad liczę pokazującą łączną ilość surowców u skanowanego (jest po prawej stronie, pod aktywnością). Pokaże się dymek z potrzebną ilością MT i DT
      Po kliknięciu w tą ilość przenosi nas do zakładki Floty, gdzie zostaje ona automatycznie wpisana jako potrzebna ilość statków do wysłania.
      Faktycznie da radę teraz farmić w miarę szybko. Mnie interesują tylko idlerzy bez floty / obrony więc patrzę na wartość floty = 0, wartość obrony = 0. Jak widzę że ilość surowców jest wysoka to klikam w liczbę MT i przenosi mnie już do zakładki ataku z uzupełnioną ilością MTków potrzebnych do ataku oraz z uzupełnionymi koordami obrońcy.

      Dalej trochę uciążliwa jest ta skrzynka odbiorcza, trzeba będzie każdy raport kasować od razu po wysłaniu floty bo inaczej ciężko się połapać czy tu już było wysyłane czy nie.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Munio_Uni 1 napisał(a):

      Dalej trochę uciążliwa jest ta skrzynka odbiorcza, trzeba będzie każdy raport kasować od razu po wysłaniu floty bo inaczej ciężko się połapać czy tu już było wysyłane czy nie.
      Na dole każdego raportu szpiegowskiego po wysłaniu floty aż do ataku zaświeci się czerwony trójkącik który informuje cię że flota do tego celu została wysłana. Więc nawet jak na stronie masz 10 rs. a wysłałeś do 2 celów floty to będziesz widział do jakich celów ( raportów szpiegowskich ) wysłałeś floty będą tam świecić się ikonki czerwonych trójkącików .
    • Munio_Uni 1, to jeszcze taka rada - w tą ilość MT, jaką podaje Ogame, kliknij środkowym przyciskiem myszy - zakładka Floty otworzy się w nowej karcie przeglądarki. Wysyłasz statki, a następnie ją zamykasz. Na pierwszej karcie nadal jesteś w wiadomościach, tam gdzie skończyłeś je czytać i możesz powtórzyć to dla następnego skanu :)
      Świetnie się to sprawdza w połączeniu z opcją Firefox'a: "Po otwarciu odnośnika w nowej karcie przechodź do niej automatycznie" ;)


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • Nie da się. W wersji v5 dało się, w wersji 6.0 nie.
      Zgłaszałem to do Shole i najpierw odpisał mi, że to nie jest bug, a jedna z opcji nowego Antigame, a następnie dopisał, że w kolejnej wersji będzie można już to dezaktywować.
      Niestety kilka dni temu pojawiła się wersja 6.0.0.2 i nadal się nie da :( Albo zapomniał o tym albo planuje dodać to do którejś kolejnej edycji tej wtyczki.


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

    • Gdzie w ustawieniach ago można powrócić do wcześniejszego wyglądu raportów?
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • Hej chciałem pofarmić i widzę zmiany.

      Mega super opcja że można w tej tabeli sortować raporty (np wg obrony, floty czy ilości surki która zostanie zrabowana).
      Jedyny mega minus (chyba że nie umiem) - jak klikam A czyli atakuj to przechodzi do zakładki wysyłania floty - ale nie wiem ile MT jest potrzebne :(

      Jak to ogarnąć ? Super wysyła się ataki prosto z tej tabeli ale ta opcja automatycznego uzupełnienia MT jest potrzeba.
      Jakieś rady ?
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muniek ().

    • Munio_Uni 1 napisał(a):

      Hej chciałem pofarmić i widzę zmiany.

      Mega super opcja że można w tej tabeli sortować raporty (np wg obrony, floty czy ilości surki która zostanie zrabowana).
      Jedyny mega minus (chyba że nie umiem) - jak klikam A czyli atakuj to przechodzi do zakładki wysyłania floty - ale nie wiem ile MT jest potrzebne :(

      Jak to ogarnąć ? Super wysyła się ataki prosto z tej tabeli ale ta opcja automatycznego uzupełnienia MT jest potrzeba.
      Jakieś rady ?
      We "Flota" w części "Atak" zaznacz "Wybierz małe zamiast duże transportery" (właśnie znalazłem :D)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez @Piciu ().

    • Munio wchodzisz w AGO , klikasz zakladke flota.. i tam jest w naglowku atak wybierz male zamiast duze transportery klikasz, zaznaczasz dajesz ok i gotowe ;) klikajac w skana na A zaznacza Ci ile mt ma byyc zamiast DT
      "Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo".