AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Joksik napisał(a):

      pewnie nie odinstalowales starej wersji :E

      macie jeszcze jakies szczegolne uwagi dotyczace antigame? to postaram sie cos z tym zrobic



      jedynym minusem jaki zdołałem zauważyć to % na jakie można wysłać misje, powinno się kliknąć na dany % a nie najechać bo pare razy wysyłałem flote i najechałem na 10% i jak ruszyłem myszką to przypadkowo 'zaczepiło' o 20% i prędkość automatycznie zmieniła h
      Electra - 196.902%
    • Joksik napisał(a):

      wlasnie znalazlem blad ktory powodowal ze pod Opera antigame nie zawsze dzialalo (czasem sie nie zaladowalo). dzialo sie tak gdy w opcjach konta mielismy ustawione widoczne eventy. rozwiazanie bledu umiescilem juz na orginie tak wiec pewnie niedlugo dolacza je do wersji testowej lub finalnej i pod Operka bedzie wszystko smigac xD
      [...]


      U mnie dalej są problemy. AG działa tylko częściowo - opcja linki do sumulatorów i obliczenia rabunku w raporcie szpiegowskim, nazwy badań i konstrukcji w drzewku technologii. Eventy mam ukryte, i to też nie pomaga, posprawdzam jeszcze inne ustawienia. Rzeczą dziwną był fakt, że 2 razy wszystko było dobrze, pomimo braku jakichkolwiek zmian z mojej strony ( działa co działa, potem wszystko jak należy, a po jakimś czasie znowu zostaje z jedną funkcją, a przez ten czas żadnych zmian, ni skryptu, ni przeglądarki, ani nawet samej gry.raz na operze 11.52 raz na 11.60)
      W katalogu ze skryptem jest jeszcze operagame, ale czasem zostawało samo AG.
      Sprawdziłem twoją wersje jaki i oficjalną - najnowszą i starsze ale bez róznicy

      Mój soft: Opera 11.60 b 1169, Kubuntu Linux 11.04 kernel 2.6.38-12

      EDIT:
      Problemy sprawiał mi filtr reklam z tej strony:
      portal24h.pl/pobierz/detale/in…iltr-reklam-do-opery.html
      po głębszych poszukiwaniach znalazłem wpis

      Kod źródłowy

      1. *afr.php?*
      , usunięcie go naprawia sprawę, ale nieco obniża skuteczność filtra.
      ... alleluja i do przodu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez dareczek ().

    • dareczek - da rade zebys odezwal sie do mnie na gg ? jak cos 815397 bo w takim razie bede musial polaczyc sie z Toba team-viewerem i znalezc przyczyne bledu abym mogl wyeliminowac ja w nastepnej wersji. chociaz z tego co opisujesz to tak jak bys zle uaktualnial antigame. poniewaz bledy z symulatorami websim lub osimulate byly tak jak piszesz, czyli po kliknieciu nie przekazywalo wszystkich danych z obrony wiec wyglada mi to na stara wersje

      ps: po namysle jestem przekonany ze to napewno wina zlej aktualizacji, chodzi o to ze Opera ma domyslnie ustawione aby sprawdzac nowe wersje dokumentow nie co kaze odwiedziny lub co 5h, w zwiazku z tym mimo ze klikasz w jakis skrypt (adres pozostaje ten same) ciagle otwiera Ci sie zapamietana stara wersja skryptu. gdy wejdziesz ponownie w link:

      4321.3-2-1.pl/ogame/antigame.user.js

      kliknij dla pewnosci f5 lub prawym klawiszem myszki na ekran i opcja odswierz. dopiero po odswierzeniu zapisz plik

      natomiast co do operagame to dziwie sie ze masz taka wtyczke gdyz ona nie jest pod redesing :E

      jesli to co napisalem nie pomoze, odezwij sie na gg to bedziemy myslec dalej
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • zapraszam do testowania nowej wersji:

      - dodano w niej nowa opcje pokazywania aktualnego stanu budowy/badań w procentach
      - poprawiono tłumaczenie pl
      - i poprawiono wygląd raportów wojennych (mieszczą się teraz w jednym okienku nie trzeba przewijać raportu w dól aby kliknąć w opcje "szczegółowy raport wojenny") czyli przydatna opcja dla ludzi którzy nie korzystają ze skinów w których już to zostało naprawione
      - pewne optymalizacje pod Opere (wyłączono np funkcje których Opera i tak nie obsługuje jak auto-uzupełnianie formularzy)
      - nowy wygląd menu

      4321.3-2-1.pl/ogame/antigame.user.js

      po kliknięciu w adres gdy już instalowaliście tą wersje zalecam dodatkowo odświeżyć stronę poprzez f5 aby na pewno zainstalować wersje najnowszą.

      jeśli nie zgłosicie żadnych błędów/uwag zostaną te poprawki włączone do następnej wersji antigame orgin, jednak na następną wersje pewnie troszkę poczekacie gdyż zrezygnowaliśmy obecnie z plików językowych i wszystkie dane jak budynki/statki/badania itd. będą pobierane z serwera ogame na którym gramy i nie będą wymagały tłumaczeń, stąd dużo pracy przed nami i dlatego pewnie nowa wersja testowa nie pojawi się szybko. na razie dostępna jest tylko w języku ENG stąd umieszczam tą wersje ze starym spolszczeniem dla niecierpliwych :E głownie chcemy przetestować nową funkcję czy nie będzie sprawiać problemów i czy będzie działać pod Opera/FF/Chrome bez zastrzeżeń na wszystkich rodzajach budynków/badaniach i księżycach.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Joksik ().

    • Witam

      Podepnę się do tego tematu =)

      Przedstawiam działający sposób na skrypty w Opera mobile na pokładach androida i bada.
      Co do reszty to nie wiem, bo nie testowałem :P ale wydaje się że może działać w tabletach i smartphonie z WM7 i WM5/6 bez wpisu sdcards ale podając ścieżkę do folderu "userscripts" ;)

      Oto przepis by mieć Antigame i wiele innych skryptów na androidowych cackach ]:-D

      Opera Mobile od początku oferowała możliwość dodawania własnych skryptów, ale my – użytkownicy :quasi: – mogliśmy o tym nie widzieć, ponieważ funkcjonalność ta została ukryta. Aby ją „odkryć” i uruchomić należy w pasku wpisać :
      opera:config
      odszukać
      "User Prefs"
      i zejść do samego dołu wiersza z ustawień opery. Od dołu 13 wiersz w górę jest :
      "JavaScript"
      zaznaczamy !! a niżej w puste okienko należy wpisać !!
      /sdcard/userscripts
      zejść niżej i zatwierdzić zmiany poprzez "Zapisz"

      W wewnętrznym dysku androida zakładamy folder
      userscript

      I pobieramy skrypty na pc i przerzucamy do tego folderu ^^ i po zalogowaniu ukaże się antigame :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BuShMaN ().

    • ok wlasnie wgralem nowa wersje: 1.42.2

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      z nowości: dodana opcja zredukowany widok galaktyki

      prosze wiec o testy i sugestie czyli:

      - czy moze galaktyka wygladac jak teraz, czy moze wylaczyc calkowicie tło ?
      - jak z duzymi pz
      - jak wyglada gala gdy sa 2x moony blisko siebie
      - jak ikonka rakiety gdy mamy rakiety miedzyplanetarne

      niestety testuje to na mizar a tam ciezko o duzy PZ lub dwa moony pod soba tak wiec czekam na wszelkie wylapane bugi ad. galaktyki zanim napisze do orgin team o dodanie tej opcji
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • co do androidow nie lepiej zainstalowac mozille, moze nie smiga az tak bajecznie jak opera ale po zainstalowaniu scriptish'a to antigame smiga az milo, polecam tez adblocka i poblokowac co niektore obrazki
      Joksik dobra robota :brawo:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Slabiak ().

    • Slabiak napisał(a):

      co do androidow nie lepiej zainstalowac mozille, moze nie smiga az tak bajecznie jak opera ale po zainstalowaniu scriptish'a to antigame smiga az milo, polecam tez adblocka i poblokowac co niektore obrazki
      Joksik dobra robota :brawo:

      potwiedzam
      ja od zawsze ma ff i nie narzekam
      próbowałem opere ale jednak wole ff
    • Będzie może dodana opcja pokazywania ilości przewożonych surowców w zakładce ruch flot? Dla tej jednej opcji trzymam jeszcze foxgame :) a jednak można by już z tego zrezygnować całkowicie.
      E:brakuje mi jeszcze szybkiej odpowiedzi do sojuszu i takiej zakładki do wysyłania ekspedycji jak to jest w CO dla chrome :) Gdyby to dało radę dodać to antigame byłoby uniwersalne

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez miszczu ().

    • do tej pory zawsze kopiowało techy. Zreszta sprawdziłem właśnie sobie w pracy .Tu miałem jeszcze poprzednią wersje i kopiowało z techami. Zainstalowałem aktualizację i bez :(

      I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII







      Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
    • miszczu napisał(a):

      Będzie może dodana opcja pokazywania ilości przewożonych surowców w zakładce ruch flot? Dla tej jednej opcji trzymam jeszcze foxgame a jednak można by już z tego zrezygnować całkowicie.
      E:brakuje mi jeszcze szybkiej odpowiedzi do sojuszu i takiej zakładki do wysyłania ekspedycji jak to jest w CO dla chrome Gdyby to dało radę dodać to antigame byłoby uniwersalne

      raczej nie bedzie tych opcji w antigame poniewaz jest juz cale mnóstwo skryptow robiacych to samo. od przewozenia surowcow masz np. resources in flight wersje na zakladke glowna i wersje na zakladke ruchy flot widzialem jeszcze jakis dodatek do antigame ktory sumowal wszystkie zrabowane surowce nazwy akurat zapomnialem, do pisania szybkich wiadomosci tez jest wtyczka typu alliance icon opens message box lub Reply to Circular Messages.

      ad. websima sprawdze to dzisiaj

      ps: faktycznie nie uzupelniaja sie nasze techy na websimie. pewnie dlatego ze skupilismy sie na Osimulate i cos tam pomieszalismy :E . ok ogarne dzis ten problem
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().