AntiGameReborn

    • Jakim cudem mam wlączone 2 antigame (3.36 i 3.41) i jak wyłączyc jeden z nich. Uprzedzam, że w add-ons mam tylko 1 :E

      E: Dobra juz mam ^^
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

    • Preview 3.41.6 - antigame.de/home.php?page=download
      Changelog antigame.de/home.php?page=changelog


      AntigameOrigin jest rozwijany głównie dla Firefox i Chrome. Będę go przetestować w Operze tylko od czasu do czasu.Wiele odtwarzacza Ogame.pl używa Opery i lubi.

      Proszę mi pomóc i zgłaszać ważne, irytujących problemów tam: board.antigame.de/viewtopic.php?f=9&t=1066


      Hello,

      AntigameOrigin is developed mainly for Firefox and Chrome. I'll test it with Opera only from time to time. A lot of player from Ogame.pl uses Opera and likes it.

      Please help me here and report important, annoying problems there : board.antigame.de/viewtopic.php?f=9&t=1066
    • Francolino nie wiem dlaczego, jednak pod podanym linkiem pokazuje, że dostępna jest wersja 3.41.0.


      Dziêkujê zmienione

      Thank you, changed :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Update 3.44.0 - antigame.de/home.php?page=home

      Rozwiązuje problemy wylogowania od Ogame 5.2.1 jeśli jest wiele wydarzeń flotowych.

      Important fix to solve logout Problems within Ogame 5.2.1 if there are a lot of fleet events: Eventlist tooltips are only loaded and shown with a click onto "Refresh" or green arrow.

      Solves the logout problems since Ogame 5.2.1 if there are many fleet events.

      Ważna poprawka do rozwiązania problemów w Ogame wyloguj 5.2.1 czy są dużo floty wydarzeń: TOOLTIPS EventList są ładowane tylko i pokazane za pomocą kliknięcia na "Odśwież" lub zielona strzałka.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Francolino, what with left panel called "Ships & resources"? how that can help players? I understand quick links to tools but I dont know exactly what secondary menu had to do...
    • Francolino, what with left panel called "Ships & resources"? how that can help players? I understand quick links to tools but I dont know exactly what secondary menu had to do...


      Currently it's only usefull in the jumpgate, next week in general - You can simply see the fleets on each planet /moon


      Problem z przegladarka Opera

      Dalczego nie działa opcja wyszukania aktualnych kordów gracza? Opera tego nie obsługuje?

      Why doesn't work option searching planet cords player?


      Opera don't supports the web standard IndexedDB database. Please use Firefox or Chrome / Iron if you want to have this Antigame feature.
    • Mysliwy napisał(a):

      Można jakoś tą zakładkę tools wyłączyć, bo mnie denerwuje.


      mozna...
      antigame---głowne własciwosci---panel informacyjny---odznaczasz "włacz funkcje"
      PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


      *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

      NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

      I SEE YOU MAN...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^obserwator^ ().

    • Coś wersja 47 nie za bardzo wchodzi. Najpierw nie było pliku, później komunikat, że plik aktualizacji jest uszkodzony (na Operze).
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • Coś wersja 47 nie za bardzo wchodzi. Najpierw nie było pliku, później komunikat, że plik aktualizacji jest uszkodzony (na Operze).


      Miałem serverproblems wczoraj przez około godziny

      I have had serverproblems yesterday for about a hour
    • Francolino:

      I have a question: is there a chance of adding to the message page a quick show of battle losses in expeditions? Something similar to normal battle reports when without clicking on it we see agresor/defender losses (so the report would look like for example this: "Battle report on [x:xxx:16] (A: xxx, O: xxx)").
    • No i dzisiaj już można wgrać 3.47 na Operę.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • 1)
      AntiGame 3.49.0 FF 17.01
      Raport Szpiegowski pokazuje ile wysłać DT, wciskamy przechodzi do wysyłki floty. Do tej pory jak brakowało, to pokazywało ile brakuje DT.
      W tej chwili, owszem pokazuje ale ile brakuje MT. Natomiast jeśli jest odpowiednia ilość DT to poprawnie pokazuje ile zostanie po ich wysłaniu.
      2)
      Nie da się zrobić tak aby po wgraniu kolejnej wersji pamiętało wcześniejsze ustawienia gracza ?
      Nie chodzi o sytuacje kiedy aktualizacja jest raz na tydzień, jednak jeśli ma to miejsce 2 razy w ciągu dnia a AG gubi ustawienia gracza, to zaczyna
      być irytujące.
      Dzisiaj, dla przykładu musiałem zmieniać ustawienia przy wysyłce floty. Do tej pory po przejściu z RS do wyboru floty była ustawiona automatycznie misja atakuj. Po wgraniu wersji 3.49.0 ku mojemu zdziwieniu załączało się automatycznie transportuj.
      3)
      Procedury wysyłki floty
      - Routine Plunder:
      • Prefer small instead of large carge ships

      Czy były sygnały od innych graczy żeby tak zrobić ? Bo moim zdaniem do ter pory było dobrze. Mając podane w RS ile trzeba wysłać MT lub DT samemu się decydowało czym lecieć. W tej chwili trzeba zmieniać w ustawieniach za każdym razem przed wylotem, jeśli wybieramy inny typ transportera.
      Jak zmiany mają iść w tym kierunku, to pozostawcie opcję zaznaczania obydwu typów transporterów.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrFischer ().

    • popieram MrFischer, zmiany na gorsze, bylo zdecydowanie bardziej elastycznie z wyswietlanaymi w RS MT i DT potrzebnymi do rabowania w poszczegolnych falach, bardzo wygodna sprawa. Przeciez raz sie leci MT , a raz DT!!! Było dobrze , ale musieli "ulepszyc" :quasi:

      druga sprawa denerwujaca, od wersji 3.48 po przejsciu do symulatora waliki bezposrednio z RS, do symulatora wpisywane sa wszystkie statki bojowe znajdujace sie aktualnie na moonie/planecie. Rzadko sie zdarza zeby leciec cala flota, a wiec trzeba poszczegolne rodzje statkow usuwac recznie :quasi:

      tak wiec zmiany na gorsze moim zdaniem
      wrocilem do wersji 3.47
      PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


      *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

      NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

      I SEE YOU MAN...
    • Ja bym nie chcial wracac do wersji 3.47, ale tez odnosze wrazenie, ze 3.49 byla opracowywana w "swiatecznym nastroju".

      1. Po teleportowaniu floty nie przenosi mnie automatycznie na moona docelowego, pomimo iz mam zaznaczona taka opcje
      2. Nie wszystkie dodatkowe przyciski w wiadomosciach dzialaja, konkretnie nie dziala "R" usuwajacy informacje o powrocie floty
      3. Brak informacji w raporcie szpiegowskim odnosnie ilosci potrzebnych do farmingu malych transporterow. Duze, owszem pozostaly, ale ja znacznie czesciej uzywam malych.
      4. Nowa opcja:
      • Spiohelper from Eleria
      Use short number format
      Nie powiem, bardzo to przydatne, ale ustawione jest sztywno na poczatku wiadomosci, co troche przeszkadza jesli szukamy nowych wiadomosci od np innego gracza. Mozna byloby to przesunac na dol panelu wiadomosci lub jeszcze lepiej dodac przycisk, ktory by to ukrywal/wyswietlal bez koniecznosci grzebania w ustawieniach.

      Byc moze jest to gdzies sprecyzowane, ale ja tez jestem jeszcze w "swiatecznym nastroju" i nie potrafie znalezc.

      Win XP
      FF 17.0.1
    • Update 3.50.0 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog antigame.de/home.php?page=changelog

      Improves and fixes some details with espionage reports



      Dzisiaj, dla przykładu musiałem zmieniać ustawienia przy wysyłce floty. Do tej pory po przejściu z RS do wyboru floty była ustawiona automatycznie misja atakuj. Po wgraniu wersji 3.49.0 ku mojemu zdziwieniu załączało się automatycznie transportuj.

      Czy były sygnały od innych graczy żeby tak zrobić ? Bo moim zdaniem do ter pory było dobrze. Mając podane w RS ile trzeba wysłać MT lub DT samemu się decydowało czym lecieć. W tej chwili trzeba zmieniać w ustawieniach za każdym razem przed wylotem, jeśli wybieramy inny typ transportera.
      Jak zmiany mają iść w tym kierunku, to pozostawcie opcję zaznaczania obydwu typów transporterów.


      Fixed this problem and changed in new update


      druga sprawa denerwujaca, od wersji 3.48 po przejsciu do symulatora waliki bezposrednio z RS, do symulatora wpisywane sa wszystkie statki bojowe znajdujace sie aktualnie na moonie/planecie. Rzadko sie zdarza zeby leciec cala flota, a wiec trzeba poszczegolne rodzje statkow usuwac recznie


      Added a setting for this feature, you can disable it


      1. Po teleportowaniu floty nie przenosi mnie automatycznie na moona docelowego, pomimo iz mam zaznaczona taka opcje


      Works for me, i stay on the moon if selected.


      2. Nie wszystkie dodatkowe przyciski w wiadomosciach dzialaja, konkretnie nie dziala "R" usuwajacy informacje o powrocie floty


      Changeable in Fleet dispatch Routines -> Routine Plunder: Prefer small instead of large carge ships
      and update to 3.50


      • Spiohelper from Eleri
      Use short number format
      I will not say it very useful, but it is firmly positioned at the beginning of a message, what little mind if you are looking for new messages from such a player. You can move them it would be on the lower panel of news or better yet add a button, which would have hiding / display without having to mess around in the settings.



      Currently it's the original code and behavior from Eleria's project with minor changed to include it.
      Late i'll rewrite all around messages and espionage reports and add more flexible features, but not yet. You can disable it in options

      Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Francolino ().

    • Preview 3.51.0 - antigame.de/home.php?page=download
      Changelog antigame.de/home.php?page=changelog

      Fixed several problems with Chrome: Broken features on the fleetpages, missing Antigame Options, sometimes wrong layout and conflicts with other extensions, e.g to remove Google Ads.

      Infopanel: Added tab "Stationend" with all features - Displaying the amount of resources and ships of each planet / moon and a summary.
      Planetlist: Added feature which scrolls to the next planet or moon with a click onto the "Colonies" grafic above the planet list.




    • 3.51, newest FF

      Needed recyclers in spy raports - doesn't work
      Websim, OSim etc. - doesn't work

      You should manage some Q&A, or other Quality Control document before submit new release...
    • 3.51, newest FF

      Needed recyclers in spy raports - doesn't work
      Websim, OSim etc. - doesn't work

      You should manage some Q&A, or other Quality Control document before submit new release...


      antigame.de/home.php?page=changelog

      General:

      Included new OGame API techNames.xml, please update the labels in Antigame Options -> Data & Settings -> Update all Data.


      At the latest it will be updated automatically after 2 days

      And Quality Control looks like a task for you ;)



      Updated a new version which forces the update 3.53.0 antigame.de/home.php?page=home

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Francolino ().

    • Panowie, cholery dostanę - najnowsza wersja i za cholerę nie mogę pozbyć się ciągle rozwijanej listy lotów przy każdym przejsciu strony.. przy kilkunastu slotach zaczyna być to delikatnie mówiąc... irytujące,

      wszystko zmienić, aby "Ustawienia Ogame"

      Change all to "Ogame setting"

      Proszę stosować Antigame Opcje, aby wybrać preferowany zachowania - Albo nie używać AntigameOrigin - Lub tworzyć własne narzędzie, jak ci się podoba.
      Ale nie przeszkadza mi to ze skarga jest jak "Nie będę zmienić ustawienie" lub "nie będę czytać changelog"

      Please use the Antigame Options to choose your preferred behavior - Or don't use AntigameOrigin - Or create your own tool as you like it.
      But don't bother me with complaint's like "I won't change a setting" or "I won't read the changelog"





      See antigame.de/share/EV9.jpg

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Francolino ().

    • Francolino napisał(a):

      nfopanel: Added tab "Stationend" with all features - Displaying the amount of resources and ships of each planet / moon and a summary.

      Wymieniona zakładka nie funkcjonuje:
      FF 17.0.1 + AG 3.53.0
      oraz w
      FF 17.0.1 + AG 4.00.4
      Zaniechaliście, coś nie funkcjonuje czy mam źle ustawione ?
      Funkcje tej zakładki zapowiadały się ciekawie.

      Francolino napisał(a):

      Planetlist: Added feature which scrolls to the next planet or moon with a click onto the "Colonies" grafic above the planet list.

      Niewidoczne jeśli zaznaczone jest:
      Główne właściwości
      Lista planet
      "Zmniejsz rozmiar listy planet"
      Tak ma być ?
    • nfopanel: Added tab "Stationend" with all features - Displaying the amount of resources and ships of each planet / moon and a summary.


      Only for commander user (right now), i had to change it.


      Niewidoczne jeśli zaznaczone jest:
      Główne właściwości
      Lista planet
      "Zmniejsz rozmiar listy planet"
      Tak ma być ?


      Yes, this problem is known. Will be improved next week

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().