Przyklejony [G-O] Matiq vs chaosik [Zniw] - 62964,02% - TOP 1 SOLO

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ale ty jarol [ciach] biedolisz...Jakie 5 razy wiecej recy ?? jak 7razy wiecej flot ??? hess 230 us ??? ja i moon ladowalismy po 20:30 to jakie 7h ?? oki na u do dzisiaj..[ciach]

    Gratki akcji Wodzu..i reszcie przydupasow:) Zysku macie ze az HOOO!! Czego Chaos jeszcze nie przetapia?!!!? ?(

    Gouald to nie kilkane zbiorki i nie musisz siedziec i pilnowac non stop..Ogarnij troche gre i dopiero wyrazaj sie w temacie...

    //Edit by Asiaa
  • Hesio neimam pojecia o czym do mnie mowisz. Proponowalem zaklad wczoraj juz. Twierdziles ze i tak wyfarmicie tą surke i ze jej nie obronimy, tymczasem surka ma sie dobrze i jest bezpieczna.
    Czasu mieliscie malo ?? A jakiz to problem puscic recki na jedna godzine i floty od razu a potem sobie tylko synchro zrobic ??
    Kontry ? A kto niby mial by was kontrowac jak wszyscy bylismy u Chaosa ??
    Ide w zaparte i nie mam szacunku ? Pogratulowalem wczoraj Matiqowi zarowno na pw jak i tutaj w temacie, to ze nie lize komus tylka nie znaczy ze nie darze go szacunkiem - ciebie np nie darze(mam na mysli gre) bo duzo gadasz a malo robisz. Nawet w kwestiach organizacyjnych (wedlug mnie i nie tylko) jestes cienki ...

    Wybacz Hessiu ale ja mimo wszystkich rzeczy ktore zrobilem i napisalem na forum i mimo tego iz nieraz byly to glupoty z mojej strony w przeciwienstwie do wiekszosci (o ile nie wszystkich tutaj zgromadzonych) znam to uni od podszewki i bralem udzial w rozbijaniu niemalze wszystkich topowych flot Draco jak i pozostalych. Wiec zanim twoj glos bede rownal z moim to pokaz cos, bo poki co to jestes jak teoretyczny pupaka :E


    Edit utyciak:

    To policz dziacinko ile w calym sojuszu macie reckow i statkow bojowych i jak to sie przeklada na surowce oraz dodaj do tego wspomagaczy z U_P i porownaj z flotami i reckami moimi, Chaosa, Igly,Malesz i Tomasa. NKolejno zamilcz i zastanow sie nastepnym razem zanim cos tutaj napiszesz. Ponadto ja nie prowadze dyskusji z toba tylko z hessem i przytaczam tutaj jego slowo kierowane do mnie miedzy innymi na facebooku wiec badz tak uprzejmy i nie przerywaj jak cie temat nie dotyczy.
    Ps ja sie akurat podstawialem przez gale bo dzien wczesniej zrzucilem cala surke z Gucka na innego moona zostalo mi jedynie 15kk wody ktora poszla na recki do chaosa.
    Jeszcze jakies pytania/porownania?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jarol ().

  • Wbijam w to jak na to patrzysz :)
    Ale fakt jest taki że to Ty masz teraz gula, chyba Cię boli jednak ta wyrzucona w piach woda bo tak na prawdę zamroziliście tą flotę - nie obroniliści :) Ty będziesz kombinował jak to bronić i pozostało Ci tylko prowokować, a My zrobimy tak jak zadecydujemy, nie tak jak chcesz Ty :)
    Już raz wyzywałeś Nas od Lam, na drugi dzień buzia Ci się zamknęła.
    Ode mnie Tyle, odpuszczam kłótnie z Tobą Przemek bo zamiast racjonalnie podejść do rzeczy, znowu atakujesz, wychwalasz siebie i marnie prowokujesz :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hess ().

  • Umiejetnie probujesz odwrocic kota do gory ogonem - brawo :)
    Jednak w dalszym ciagu mimo iz jestes pewny swoich slow nie zalozysz sie ze mna, dlaczego ??
    Skoro wiecie ze to wyfarmicie i ze my tego nie obronimy to czemu tego nie zrobisz :> Mam zaslabe konto :>
  • Niczego nie jestem pewien, ale Nie odpuścimy tych 5.5kkk i wiem o tym :)
    Dlaczego się z Tobą nie zakładam? Bo zwyczajnie mi nie zależy na Twoim koncie :) A to na którym teraz siedzę nie należy formalnie do mnie i nie mogę nim dysponować :)
  • hess napisał(a):

    Wy się postawiliście na 2 godziny i tyle realnie mieliśmy żeby planować bez obaw o kontry.


    .. male sprostowanko :). Ja wpadlem na 2h, pozniej slalem paliwo na kolejne podstawki, Cichy tez ale wrocil, Jarczyk wpierw 4h... i tak dosylalismy co sie dalo w miare rozwoju sytuacji Jarczyk siedzial dlugo, Cichy i Malesz do konca... itd. A co Ty Hess myslales ze my mielismy rozowo? O zlomie Ci co byli zalogowani dowiedzieli sie na 17 min przed atakiem. Jarczyka nie bylo przy kompie, Cichy na FS, ja tez i dopiero od 17.15 zaczelismy dzialac. Prawda jest taka ze mieliscie szanse ustrzelenia tego ... tj. probowania ustrzelenia, lecz mielismy w zanadrzu jeszcze pare pomyslow.

    Pozdrawiam i spadam bo real wola
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • Jarol nie byl przy kompie :E No to mieloscie dylemat...dobrze ze na fsy nie musielisce czekac 3,30 h :E o 17:15 zaczielismy dzialac?? a my o 20:30 floty dostalismy:D:D no to miales czasu na dzialanie nawet mogles skoczyc do sklepu po kompa dla Jarola :E




    ps..cichy na fsie o 17 ? :E chyba takim jak chaos bo to sklepy pewnie po bulki biegl :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • procent powalający !!!
    a Wy nie debatujcie w jakieś zakłady itp. trochę czasu potrzebne jest na przetop takiej ilości surki
    a chaosik mnie nauczył co się robi z produkcja pozostawiona na planecie :)

    pozdrawiam
  • co za poziom rozumawiania..co mial sie pochwalic dzien wczesniej ze chaosa z pz jutro zlapie o 16 :45??? chyba nawet ten twoj best skill wodzu tak nie potrafi...?? czy mial pozniej wleciec?


    ps cichy...nie bulki ? :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • Utyty:

    Gouald to nie kilkane zbiorki i nie musisz siedziec i pilnowac non stop..Ogarnij troche gre i dopiero wyrazaj sie w temacie...


    Jarek spokojnie. FAQ przeczytałem kilka razy :D :D :D

    Tak sie juz dzielicie surka chaosika że zaraz będziemy zakłady robić kto wyfarmi więcej ]:-D ]:-D ]:-D

    Mam do ciebie indywidualny szacun - niech cie nowy sojusz niezmieni ;P ;P ;P

    pozdrawiam
    Sojusz : =N= , Żniw , ZS

    Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
    Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


    Draco : Top 3 Off
    Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

    Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
    Tal mal'tiak mal we'ia
    ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D
  • utyty napisał(a):

    co za poziom rozumawiania..co mial sie pochwalic dzien wczesniej ze chaosa z pz jutro zlapie o 16 :45??? chyba nawet ten twoj best skill wodzu tak nie potrafi...?? czy mial pozniej wleciec?


    ps cichy...nie bulki ? :E

    jakos Jarol nie chwalil sie dzien wczesniej ze bedzie klikal Gucka ... a jednak sie udalo zoorganizowac i floty i recki. End of topic
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • co sie udalo ??? gdyby guciek mail recki na telepuie to z 200k zlomu byscie polowe zobaczyli...tak recki mieliscie zgrane...

    5 zbiorek zlomy bylo po 1k recy pomnoz to po 50k recy jak chaos i bys tyle widzial...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • : :E Teraz tomas jestes wielki :) Sciagnac kulke guckowi dzien wczesniej zeby nie mial recow jak go na wlsnym pz bedzie lapac dzien pozniej to musze powiedziec jest mistrzostwo!!!
    Nic mi nie pozostaje niz pogratulowac przbieglosci i skilla..chyle czola wodzowi.. :E lat mi trzeba zeby to zrouzmiec a co dopiero tak grac.. :E
  • utyty napisał(a):

    co sie udalo ??? gdyby guciek mail recki na telepuie to z 200k zlomu byscie polowe zobaczyli...tak recki mieliscie zgrane...

    5 zbiorek zlomy bylo po 1k recy pomnoz to po 50k recy jak chaos i bys tyle widzial...


    a skąd ty dokładnie wiesz ile recy miał Gucio i o teleporcie :E byłeś tam czy jak?
    bułek nie jadam ;)
    chaos Szo lamko ^^
  • utyty napisał(a):

    : :E Teraz tomas jestes wielki :) Sciagnac kulke guckowi dzien wczesniej zeby nie mial recow jak go na wlsnym pz bedzie lapac dzien pozniej to musze powiedziec jest mistrzostwo!!!
    Nic mi nie pozostaje niz pogratulowac przbieglosci i skilla..chyle czola wodzowi.. :E lat mi trzeba zeby to zrouzmiec a co dopiero tak grac.. :E

    [ciach] chyba logicznym jest ze liczylem te moony na ktorych jest wiekszosc reckow badz wiekszosc floty. Guclaw niech sie cieszy ze Psikus juz nie dziala i nie ma tamtych flot z graczami bo by sie mu zaden moon nie ostal lacznie z gsami . [ciach]


    //Edit by Asiaa
  • [ciach] Dla Ciebie wszytko wodzu...Ale nie pisalem nic o twoim liczeniu lecz o mega zgranej akcji z reckami.[ciach] przeciez tyle czasu mieliscie na zgranie reckow a wpadaly na jednym monie z 5-7 min a na drugim moonie 35 min po...jescze nie rozumiesz??

    //Edit by Asiaa
  • utyty napisał(a):

    [ciach] Dla Ciebie wszytko wodzu...Ale nie pisalem nic o twoim liczeniu lecz o mega zgranej akcji z reckami.[ciach] przeciez tyle czasu mieliscie na zgranie reckow a wpadaly na jednym monie z 5-7 min a na drugim moonie 35 min po...jescze nie rozumiesz??
    Rozumiem tylko jedno - my mamy zysk, wy macie straty.
    Pa

    //Edit by Asiaa
  • Agresor stracił łącznie 2.249.852.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.754.008.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.092.825.799 metalu i 2.203.576.200 kryształu. = okolo 6.300.000.000 - 1.440.000.000= 4.860.000.000

    obrnca stracil 6.800.000.000 - 4.800.000.000 = - 2.000.000.000 plus policz w tym dex z pancy recy i krazkow matiq wiekszosci stracil mete i kris z lamek...

    chaos - 2.000.000.000
    matiq 2.300.000.000- 880.000.000 = - 1.420.000.000

    takim to mozna po 5 razy pisac a ten dalej swoje.. I co ps "Osle ?" umiesz liczyc? :E
    a jescze dolicz ten dex przejarales na oborne i przejarasz jescze...to macie MEGA ZYSK :) oby wiecej takich...

    ps.liczone na oko...

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez utyty ().

  • No i proszę jak widać ktoś inny tez ma problem z utrzymaniem kulturki na forum.
    Matiq jeszcze raz wielkie graty. W definicji "Starcia Tytanów" powinni wstawić to jako przykład :D :brawo:

    Poszkodowanemu :gszo:
  • jarol odpusc ;) izi men ;)

    matiq graty top 1 - zlomu szkoda ale dla takiego top1 warto bylo :P

    chaos nie raz pokazales ze potrafisz sie podniesc i szacunek dla Ciebie :)

    XP pozdrawia z polski ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DreamboX ().

  • wiekszosc ludzi na tym uni dostala chociaz raz zloma...Ale nikt sie nie szczyci tak jak Ty kogo to nie zezlomowal i to ile razy i jaki to ja jestem zarabisty :E jakie to ma znaczenie ? Ochlon to tylko GRA:D jest zabawa jest rywializacja ale nie oklamuj ludzi...Piszesz bzdury i wyslawiasz sie w niebiosa zaklamujac rzecziwisty obraz... Dostales zloma na gaski ?? Wiee nie kozacz jaki jest the best...

    Prawda jest tak ze na przekreatach dorobiles sie tego co masz a teraz sie panoszysz jak zwykly cham..Mam nadzieje ze przyjdzie pora i dostaniesz kalapsa jaki Ci sie nalezy.. Jak nie to trudno.. :E Chyba pzezyje...co nie ??


    ps..chaos wzialem pz z raportu...mowilem tu o twoim zlomie i twoim pz...matiq zebral 44k recy wiec policz to bo jakos tak mi wychodzi..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • 314 - 44 = ? :)
    Oczywiście jestem dużo bardziej w zad niż Matiq, nie ma co porównywać, co do operacji złom to plan gry powoli się wykluwa i myślę że nawet jak się Wam uda to będzie przy okazji kupa zabawy :)

    Nie gadamy tylko jedziemy dalej, niedługo się okaże jaki będzie wynik tej rozgrywki ale jestem pełen optymizmu.

    Jeszcze raz sobie szo życzę :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chaosik ().