Przyklejony [G-O] Matiq vs chaosik [Zniw] - 62964,02% - TOP 1 SOLO

  • Draco [1]
  • [G-O] Matiq vs chaosik [Zniw] - 62964,02% - TOP 1 SOLO

    Z reguly nie opisuje genezy swoich ST, ale przy takim RW to az nie wypada niczgo nie skrobnac.
    Wszystko zaczelo sie ok poludnia, kiedy to dostalem cynk ze glowna flota chaosika stoi na g2, a jako ze mialem dzien wolny to postanowilem go troche przypilnowac. Okolo 16 zauwazylem, ze wszedzie pali sie (50 min), wiec przeprowadzilem w pamieci szybka symulacje mozliwych zachowan obroncy i tak sobie od niechcenia poklikalem pzta przez 3 minutki, a w ponizszej kolorowance mozemy podziwiac efekt w postaci calkiem przyjemnego dla oka procentu. ;) Niestety jezeli chodzi o sprzatanie po bitwie to tutaj nie mam sie za bardzo czym pochwalic. :D
    Jezeli wyliczenie z pzta mozna nazwac spontanem to tak - to byl spontan. :D Recki polecialy praktycznie od razu, bo nie mialem mozliwosci zrobienia synchra i niestety jak sie pozniej okazalo przy glownej flocie obroncy byla zaledwie czesc jego smieciarek. Chaosik skutecznie wywioslowal z pzta bagatela 5kkk surki, wiec zamiast 4kkk na plusie jestem 1,4kkk w plecy, ale mowiac wprost to mi tak srednio zalezy na tej surce. Flote wybudowalem w ekspresowym tempie, wiec i nadrobienie takich strat nie stanowi dla mnie wiekszego problemu. Niestety jak wiekszosc z Was zauwazyla ostatnio nie grzesze zbytnio aktywnoscia i to sie raczej nie zmieni, wiec zapewne jest to jedno z moich ostatnich, jezeli nie ostatnie ST na uDraco, takze na wszelki wypadek dziekuje wszystkim za wspolna zabawe, chociaz nieco zaluje, ze opozycja z Jarczykiem na czele tak pozno sie zmobilizowala. ;)
    Summa summarum odnioslem pyrrusowe zwyciestwo, ale jakby nie patrzec to tylko gra, gra ktora dnia dzisiejszego sprawila, ze na twarzy mojej i fajniejszej czesci draco :D zagoscil szeroki usmiech i chocby dlatego warto bylo poleciec.


    Pozdrowienia dla Marudy, okiego i Zeda oraz serdeczne podziekowania dla hessowa i IRCowych-naloG-Owcow.

    _____________________________________________________


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Matiq [G-O] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 420.000
    Krazownik 50.000
    O.wojenny. 15.000
    Panc. 50.000
    Niszcz. 15.000

    Obrońca chaosik [Zniw] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 18.704
    D.transp. 7.000
    L.myśliw. 70.496
    C.mysliw. 23
    Krazownik 88.057
    O.wojenny. 18.703
    Recykler 29.214
    So.szpieg. 205
    St.kolon. 11
    Panc. 32.513
    Niszcz. 549
    G.Smierci 16
    Obrona:
    Wyrz.rak 3.000
    L.laser 1.500

    ...po 6 rundach:

    Agresor Matiq [G-O] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 39.360 -380.640
    Krazownik 28.814 -21.186
    O.wojenny. 14.067 -933
    Panc. 48.866 -1.134
    Niszcz. 14.819 -181

    Obrońca chaosik [Zniw] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 16

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 2.249.852.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.754.008.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.092.825.799 metalu i 2.203.576.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 62964,02%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85[/center]
    Whatever.
  • hess u kresu swojej przygody z og miał wielką przyjemność grać z kolejnym wybitnym z graczy... być może najwybitniejszym z listy :)
    rekord niesamowity, prestiż również. Zrób tak jak to omawialiśmy przez telefon - mamy tu jeszcze coś do zrobienia zanim pokasujemy wszystkie Nasze konta :)
    obrońcy wiecznego urlopu. Kiedyś darzyłem Cię wielkim szacunkiem na który jak się okazało nie zasługiwałeś. Z grzeczności tylko Cię pożegnam. Bywaj.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hess ().

  • Miazga procent.
    Tak jak na irc-u napisałem Matiq zapisałeś się w annałach Draco na długo.
    Pezet nie jest ważny skoro akcja była spontaniczna i nie można było zrobić synchro.
    Była adrenalina więc jest pięknie.
    GRATULUJĘ TOP1 DRACO.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pueblo ().

  • święto,top 1 solo to nie przypadek.Trzeba pogratulować agresorowi jak i obrońcy-choć chaosikowi troche mniej ,bo pz to nie fs: ;P ale ze zebrał to znaczy ze coś potrafi robić.Przetapiajcie i odbudowujcie floty ,bedzie jeszcze ciekawiej .
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bollo ().

  • Szkoda zlomu :) Jak to Cezar mawial przybylem zobaczylem i zwyciezylem..

    Musze przyznac Matiq ze na twoj krotki staz na tym uni powymiatles wsztyko co darady chyba...

    I takie malo Top 1 Solo tylk 3 razy wiecej od poprzedniego :) i poraz kolejny Chaos wrocil na swoej chlubne top !
  • coz za tydzien, dwie wyliczanki i dwie topowe floty padly od TOPowych graczy. Jezeli faktycznie konczysz, to zaluje - bo liczylem na wielki mecz TOP1 kontra TOP2 .. ale i tak dzieki Wam chlopaki bylo w tym tygodniu na tym UNI bardzo ciekawie.
    Co do mobilizacji sil antagonistycznych, to chcialbym przypomniec iz pojawiles sie na UNI w sezonie urlopowych i stad mala aktywnosc niektorych graczy ;)


    .. widok niesamowity i niesamowicie pozniej szybko ten zlom znikal za sprawa 50k recy Chaosa, co dalo stosunek recy ~270k do 40k na rzecz Chaosa.
    Piekny byl rowniez widok flot zalatujacych sie na orbite Arturka gotowych bronic zebranego zlomu do ostatniej srubki.
    Chaos BSZO bo milo sie z Toba gra... tymczasem koncze bo ktos mi mowi ze to nie koniec imprezy jeszcze :)

    ps. a jednak nie :) .. w koncu naszym oczom ukazal sie 3 blogi widok - kojacy serca blekit spokoju :D
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Torquemada ().

  • Graty Matiq, przynajmniej się trochę dłużej nacieszyłem moim top 1 solo, no ale w końcu musiało paśc :p
    A mówiłem, pilnowac się z uciekaniem na własne pzty :D
    Dobrze, że większośc złomu zabezpieczona, tu chyba zasługa Gucia że dał się zezłomwoac wczoraj i recki Chaosika się ostały :E

    No nic, tu i w tym momencie ogłaszam powstanie KOMITETU ODBUDOWY CHAOSIKA :D Zaś trza będzie farmic idlerów ;P
    Obu stronom SzO, Chaos się odbuduje, szybciej niż się tego spodziewacie :)

    Od Jarczyka:

    ze Wujek gratuluje super % ale jednocześnie ma jeszcze większy uśmiech na twarzy z hessowa gdyż obroniliśmy bezbronne 5kkk surki na moonie Chaosa.
    Ps : I będziemy zawsze lepsi !!
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Igła ().

  • trza było wstawic razem z zebraniem recków
    troche inaczej by to wyglądało

    obrońcy BSZO ;P ;P ;P
    Sojusz : =N= , Żniw , ZS

    Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
    Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


    Draco : Top 3 Off
    Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

    Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
    Tal mal'tiak mal we'ia
    ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AtomicMan ().

  • Nie pozostaje nic innego, niżeli pogratulować agresorowi skuteczności i wyczucia.
    Jednak pozwolę sobie na uwagę, iż wybieg dotyczący końca gry jest spowodowany stratą surki :-/

    Chaosik, SzO musi być i basta bo skoro złom zabezpieczony to jest z czego

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Hesus Chytrus ().

  • oOO kurde!
    Teraz to pojechales po bandzie :O
    % Nieziemski. Dlugo nie zostanie pobity. Przynajmniej w solo ;O
    Flote faktycznie szybko zrobiles wiec to nie problem. W tym st okorat o zysk chyba nie chodzilo:O
    Chaosik znowu w reckach. Czyzby bedzie natarcie na jego surowce??
    Chaosik szczerze BSzO Odbudowales raz odbudujesz drugi. zwlasza ze masz troche surowca. przetop na same puchy . :D

    Jeszcze raz wielkie graty !!
  • No wczoraj poruszylismy m.in. temat tego pana i wsumie mielismy racje :E %%% elegancki nalezal ci sie ten tytan teraz zabierzemy cie na wysoko %% napoje to pewnie ustrzelisz cos wiekszego :D
    Walic zbiórke nie zawsze gra sie z zyskiem spadla wielka flota i to sie liczy nie odbuduje sie zbyt szybko jezleli woogole po wczesniejszych zapowiedziach , ale tu juz nie jeden konczyl i gra dalej ;]
    SzO chaos jesli bedzie

    a dzieki za dedy =) lecimy nie śpimy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez oki1899 ().

  • hess napisał(a):

    hess u kresu swojej przygody z og miał wielką przyjemność grać z kolejnym wybitnym z graczy... być może najwybitniejszym z listy :)
    rekord niesamowity, prestiż również. Zrób tak jak to omawialiśmy przez telefon - mamy tu jeszcze coś do zrobienia zanim pokasujemy wszystkie Nasze konta :)
    obrońcy wiecznego urlopu. Kiedyś darzyłem Cię wielkim szacunkiem na który jak się okazało nie zasługiwałeś. Z grzeczności tylko Cię pożegnam. Bywaj.




    Jak masz kasować konto to lepiej oddaj mi :)

    Szkoda kolejnych kont w piach, i tak uni się wyludnia -_-
  • gratulacje wlotu bo % jest Piękny !! Każdy pisze że zysk się nie liczy ale jednak wlot nie w 100 % udany bo ze stratami więc...Ale co tam TOP 1 SOLO jest więc niema co narzekać teraz czas odrabiać straty !!
    A Chaosikowi cóż można życzyć Bszo bo jest za co jak nie we flotę to w kopalnie bo już zaczyna być powoli czysto na uni :)
  • post hessa wymiata :D widać foch został :D
    matiq przetapiaj to co tam udało ci sie wyzbierać starcie masz mega wiec jest do kolekcji ;)
    chaosikowi przetopienia prawie całego pzta co go wyzbierał i znów odbudowa miejmy nadzieje ...
    chłopie podziwiam cie bo tyle juz się tu nabudowałeś, i może nie jest to takie ważne jak szacunek hessa :E ale szacun dla ciebie
    i dexsik sie zbiera i wszystko wraca do kupy :D
    5teczk za starcie

    EDIT
    Sid czytaj a nie tylko oglądaj obrazki

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bizon. ().

  • Nie wiem czy każdy to zauważył, ale chaosik ma praktycznie takie same straty jak Matiq :). Przynajmniej z tego co zamieścił tutaj Matiq.

    Agresor stracił łącznie 2.249.852.000 jednostek. - 850.000.000m ~ 1.400.000.000mkd
    Obrońca stracił łącznie 6.754.008.000 jednostek. - 3.150.000.000m + 2.200.000.000k ~1.400.000.000mkd
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.092.825.799 metalu i 2.203.576.200 kryształu.

    Zawsze można dodać to iż chaosik przez kilkanaście ostatnich dni nie ma przyrostów, co za tym idzie gdzieś ta surka musi być jego + złomowanie GUCIA i jego dola. Wszystko razem pewnie wyjdzie na minusik -500k pktów, mizerna strata.

    (Napisałem to biorąc pod uwagę jedynie zawarte tutaj treści :p.)

    Mniej więcej przypuszczalnie :). Więc czy ja wiem czy to takie super "zniszczenie" floty chaosika ?. Jeżeli przetrwałby kilka nocnych produkcji to z pewnością 1kk pktów dla jego konta na minus nie jest dużym spadkiem, zawsze istnieje sojusz który może pomóc również.

    Mimo wszystko procent powala, więc gratulację sie należą. Mam nadzieję że będą tutaj jeszcze większe procenciki :p.

    //Edit
    znów coś ciekawego :p
    1 30.255.852 Jarczyk Psikus
    2 20.550.089 PALERMO G-O
    3 19.683.640 Matiq G-O
    4 16.386.707 chaosik Zniw

    Tak było 16tego ; D, policzyć kilka dni wcześniej i wyjdzie na to że każdy z top 4 stracił sporo punktów :). To sie nazywa walka w czołówce.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez PaQs ().

  • Tomas, wyczekiwaliśmy spokojnie. Na ircu byłą super ekipa i bardzo miła atmosfera :)
    Za duże ryzyko przy tych 50k recków u obrońcy :)
    ps2. Przeczekaliśmy dosłownie minuty :)))
    Next time :_)
    ps. jestem pamiętliwy Bizon, nie tylko mój szacunek ta osoba straciła :). Nie ciągnę tego tematu i nie prowokuję :)
    @E Jarczyk
    hessowo ma uśmiech po Twoich bańkach z wody :)
    a złom odbierzemy :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez hess ().

  • Toś pojechał. :D
    Chociaż, akurat po Tobie można się takich RW spodziewać. :)
    Może i na + nie jesteś, ale starcie prezentuje się bardzo okazale i zdecydowanie jest za co gratulować, oby trwało na tym najwyższym stopniu podium jak najdłużej. :P

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • To i ja się wpiszę

    Przede wszystkim gratulacje Matiq za starcie, dobrze że do nas wpadłeś bo przynajmniej trochę się uni rozruszało, nie wiem jakby sobie chłopaki bez Ciebie radzili. :)

    Ja traktuję tą grę jak grę i dla co poniektórych wytłumaczę że gra powinna równać się słowu zabawa.

    Teraz do Ciebie Hessik:
    Zaczynając się bawić w moją małą osobistą gierkę z Waszym sojuszem liczyłem się z konsekwencjami, w sumie przy ilości moich błędów to długo się ostałem. Przez całe wakacje Jarczyk praktycznie nie grał a i tak udało mi się parę razy stanąć Wam ością w gardle więc byłem i jak mniemam jestem tym złym, na chwilę obecną wg mojej punktacji chaosik vs G-O jest chyba wynik 4:1, 5:1? Baw się dalej w Hessowie bo widocznie grasz w coś innego. :) Co do szacunku, nie będę się rozpisywał w tej kwestii bo to nie ma większego sensu, wystarczy mi satysfakcja z tego że z dobrym słowem pospieszyły mi osoby z którymi nigdy nie wymieniłem żadnej pw, ot takie miłe zaskoczenie :)

    Dziękuję wszystkim obrońcom Częstochowy, jak to Cichy powiedział: oj Chaos, Ty to nawet po swoim złomie potrafisz trzymać w napięciu :D

    Chłopaki nie kasujcie kont bo ja nie zamierzam jeszcze kończyć wiec miałem nadzieję się jeszcze z Wami poganiać po gali.
    Na moich planetach znajduje się obecnie 6kkk surowców wiec chyba dam rade przed Bożym Narodzeniem, zastanawiałem się nad zakończeniem już przed starciem z Gućkiem ale w chwili obecnej byłoby to posunięcie mocno nie fair w stosunku do sojuszników i pozostałych ludzi z którymi gram a którzy tak zaciekle mnie bronili.

    Do następnego :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chaosik ().

  • @up
    Zabawa ostatnio jest przednia. Moje rachunki za telefon też :)
    jestem hess, nie Hessik. Nie jesteś Tym złym, nie znam Cię nawet. Ale w grze już w moich oczach nie odrobisz pewnych rzeczy i nie ważne że Ci to pewnie spływa... może traktuje pewne zachowania w grze zbyt osobiście i pewnie to nie jest zbyt rozsądne, ale to pewnie kwestia tego że jestem porobiony :)
    Jak zapowiadasz odbudowę to szo :), ale troszku nerwów z tym 6kkk sur jeszcze będziesz miał i chyba zdajesz sobie z tego sprawę mój rywalu :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hess ().