Przyklejony ACS; Jarczyk [psikus] vs Arek-Sasha [ZZL], utyty i paranoi i PALERMO [G_O], moonmoon [ZNIW] - 55112,6%

  • Draco [1]
  • Matiq ..chyba raczej nie :) - bo wg mnie lamer to taki gracz co by chcial, probuje, robi cos itp. ale nie ma wiedzy i stad wtapia ;) - lami, a tu nasz TOPEK po prostu olal sprawe.
    TOP3 - ladnie ladnie :)

    Widzę Tomas na plus Kurde, a ja śpie po nocach


    ja tez spalem, obudzilem sie bo mnie suszylo, odswiezylem ogame, patrze ze mam awans na 35 pozycje, widze Utyty spadl wiec mysle sobie ze rano STEka zobacze. Poszedlem spac ... lecz cos tam mnie nurtowalo i jeszcze raz sprawdzilem TOPke kto spadl i zobaczylem ze pare osob ... i w koncu dotarlo do mnie ze Jarczyk mial 36kk punktow a ma 30kk .. a ze wiedzialem gdzie lecial to poczekalem godzine az mi rece wroca i puscilem i szczesliwie znow na plusik
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Torquemada ().

  • Igła napisał(a):

    Jako opiekujący się potwierdzam, że to top 3 jest ;)
    Zgodnie za radą Matiq ACS na Jarczyku dostał osobną miejscówkę jako specjalne ;)

    A tam lamerstwo/lenistwo czy jak to nazwiecie, to po prostu kara za latanie po moich dostawcach :E I tyle ;P
    Widzę Tomas na plus :D Kurde, a ja śpie po nocach :P

    zlyleon napisał(a):

    nie ladnie podbierac zlom sojusznikowi tomaszku

    nikomu nic nie podbieralem ... przeciez w soju info sie pojawilo duzo po zbiorce - jak juz to podebralem to Utytemu :) ktory mnie namietnie skanowal w trakcie lotu reckow :* ... a moze Guckowi a moze Paranoi ... kto wie, tak czy siak, slac recki myslalem o G-O :)
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Torquemada ().

  • No i stało się miałem wcześniej się wpisać ale praca praca i praca :p
    Graty udanej podstawki bo o tak później porze znaleźć taką flotę to jest COŚ ;)
    a atakującemu więcej uwagi i obserwacji swojej latającej flotky !!
    i teraz czekamy na resztę floty czy będzie rewanż ??
  • G-O sprzedajne ?? nie powiem jakie sojusze wymieniają się graczami :D :P w G-O wymian nie ma Ci co doszli nigdy nie odeszli więc jest stabilizacja ;) tyle mojego :)

    Aha guciek - post great :D :P polałem sięze śmiechu :D
  • A ja tylko powiem ogromne graciochy dla obrońców
    jarol tylko potwierdził że lama zawsze z niego była
    i raczej te steki co pokazał to może z 30% jego reszta to zasługa asa i kompanów zasiadających
    (nie as wysyłał flotę to jasne ale ręcznie skanować też trzeba potrafić)
    prawda jest jedna.... faceta można rozpoznać nie po tym jak zaczyna tylko jak kończy....
    stracił gąski i gdzie się podział ten pro gracz? z tą flotą top 1?
    jak pies z podkulonym ogonem urlop zapakował
    dawno nie był na urlopie :P
    musiał odpocząć ?
    jarolku zanim ci flotę skasowali pisałeś że konczysz
    później płakałeś do gf o zwrot floty
    zawsze wszyscy lamią oprócz ciebie- flota zwrócona- co by obciachu nie było próbowałeś sam zagrać żeby posądzeń nie było czysto bez wspomagaczy - widać skutek
    pewnie teraz napiszesz znowu..... (kończę nie będę z lamami grał)
    ale weź to do siebie.... nie musi taka lama z nami grać jak ty
    Jarol w taczkach...................BEZCENNE
  • tatamichasia napisał(a):

    A ja tylko powiem ogromne graciochy dla obrońców
    jarol tylko potwierdził że lama zawsze z niego była
    i raczej te steki co pokazał to może z 30% jego reszta to zasługa asa i kompanów zasiadających
    (nie as wysyłał flotę to jasne ale ręcznie skanować też trzeba potrafić)
    prawda jest jedna.... faceta można rozpoznać nie po tym jak zaczyna tylko jak kończy....
    stracił gąski i gdzie się podział ten pro gracz? z tą flotą top 1?
    jak pies z podkulonym ogonem urlop zapakował
    dawno nie był na urlopie :P
    musiał odpocząć ?
    jarolku zanim ci flotę skasowali pisałeś że konczysz
    później płakałeś do gf o zwrot floty
    zawsze wszyscy lamią oprócz ciebie- flota zwrócona- co by obciachu nie było próbowałeś sam zagrać żeby posądzeń nie było czysto bez wspomagaczy - widać skutek
    pewnie teraz napiszesz znowu..... (kończę nie będę z lamami grał)
    ale weź to do siebie.... nie musi taka lama z nami grać jak ty
    Jarol w taczkach...................BEZCENNE

    eh. .. nie wiem po co ale sie wypowiem - nabijanie postow - bezcenne.

    Jezeli gdzies sie myle, to osoby kompetentne i rozumne zapraszam do polemiki - reszta niech lepiej pije piwo

    Wg mnie i wg mojej wiedzy i obserwacji, Jarczyk nie gral przez lipiec i sierpien - fakt nr 1.
    We wrzesniu, pod koniec ...zaczal grac ale juz tylko na 80-90% - skad ten szacunek? - bo nie gral w nocy i tylko w dzien... czyli widzimy tylko 80-90% aktywnosci tego nalogowca sprzed roku :D - fakt nr 2.
    W okresie gdy dominowal byl praktycznie 20h on line .. z tego przewaznie w nocy co owocowalo liczba stekow taka jaka ma - fakt nr 3.
    Po przymusowym urlopie w lipcu i sierpniu (powody zawodoowe), przekonal sie ze zycie bez ogame jest piekniejsze .. i stad gdy juz grac mogl (choc przez chwile) to juz nie wrocil do 100% grania lecz pozostal na 80-90% - fakt nr 4.
    1,2 i 3 i 4 robia 5 - to jest olanie GS i stad ich wtopa.
    Fakt nr 6 jest prosty - urlop jest nie spowodu obawy itp. ale on wciaz
    a) nie ma ochoty na gre
    b) nie ma czasu na gre na swoim poziomie
    c) na ta chwile mu nie zalezy
    ... stad urlop

    Dla pyskaczy przypominam iz wystarczyla jego parodniow obecnosc i ilosc jego STekow wzrosla o jakies 6-7? - nie licze

    To tyle. Na koniec dodam ze lama to ja jestem, ale Jarczyka bym tak nie nazywal bo mimo iz pyskaty koles z niego, to gracz przedni - o czym przez dwa ostanie lata moglo sie przekonac blisko 360 graczy.

    Pozdrawiam

    Ps. krol umarl ... lub jest smiertelnie chory, widze ze paru chcialo by go "przytulic" poduszka do lozka, aby bic czolem temu kto po nim nastapi
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Torquemada ().

  • Graty przeogromne

    No musze powiedziec ze procent zacny
    Doszly mnie sluchy o poterznej akcji i jej rezultatach a ze jestem na bardzooooooo długimmmmmmmm urlopieeeeeee postanowilem wejsc na Forum i osobiscie zlozyc GRATY

    Jarczykowi zycze SZOOOOOOOOOOOOOO a obroncom Graty

  • Zaczęłam czytać temat, 1 strona spokojnie, 2 spokojnie...a potem się zaczęło. Offtop i obrazy na każdym kroku. No niestety tak być nie może. Temat mocno przeczyściłam. Rozmawiajcie spokojnie ze sobą, a uwierzcie, że będzie ciekawiej.

    Asiaa

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Miauuuu , pięknie . Dzięki za pozdrówki . Naprawdę pięknie Wam to wyszło . Pozdrówki dla znajomych i wszystkich normalnych .

    P.S. Chyba macie nową Kocicie , nie zdążyłem poczytać , a tu już czystki . Powodzenia .
  • Amazon850 napisał(a):

    A co do GO to nie macie się co tak pysznić, gdyby nie utyty i moonmoon to tego steka by nie było.


    A kto się panoszy?? szacunek do rywala został zachowany. A wielu pewnie inne słowa się na języku chodziły. 3 strony bez wybuchu, to przy tak napiętych relacjach chyba dobry wynik... bo w drugą stronę nie byłoby tak na pewno.
    utyty to Nasz sojusznik, Darek praktycznie też. Zresztą w zanadrzu była jeszcze inna osoba, która gdy zechce potwierdzi :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hess ().

  • Gratulacje obrońcom bo jak by tu nie pisał że są lamy to zebrać taką ekipe w nocy to już jest wyczyn i dobrze że jarczyk padł choć go nie znam bo będzie u was ciekawiej .
    Dla jarczyka szo bo starta spora nawet jak na niego ale jak nie zakończy gry to wielki podziw dla niego bo sporo osób z topki po takiej wpadce by zrezygnowało .
  • Dziękuję pięknie za pamieć i pozdrowienia Guciu.

    Gratuluję zacnego % , który budzi szacunek tym bardziej, ze na top one zrobiony:)
    Gąski odstrzelone , więc kilka bunkrów odetchnęło zapewne z ulgą .



    Pozdrawiam
    Thymeron aka Ster

    Tuż za horyzontem słońca brzask
    Blady świt już niesie śmierć
    Wrogich dział już słychać trzask
    Wróg dowie się kim Pirat jest.