Przyklejony ACS; Jarczyk [psikus] vs Arek-Sasha [ZZL], utyty i paranoi i PALERMO [G_O], moonmoon [ZNIW] - 55112,6%

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • :D Chciałem jeszcze coś dodać coś czuję że po tym, złomowaniu gęśi ze strony jarola, będzie rzeź, innych graczy, albo tak mi się zdaje tylko, dobrze że mnie nie ma na uni w tych ciężkich, czasach chyba. ^^
    Uni Draco] [/color] off :)


    Uni orion on :)
    Uni 66 on :) top354

    speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

    Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E
  • dodam jeszcze, ze patrzac na to starcie to moze mnie nawet cieszyc - a to w takim przypadku, kiedy Jarol (wbrew temu co uslyszalem) zacznie grac na powaznie. Dlaczego? Wyjasniam, te GeSy ktore przynosily latwy zysk tak rozleniwily naszego TOP1 ze az przestal na 100% uzywac floty :) - moze to sie zmieni lub moze pozegnamy dzis Jarczyka - kto to wie? Pewnie nawet sam zainteresowany nie ma pojecia.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • ^^ Zwięźle i krótko wielki znak zapytania?????? co się wydarzy na uni ale coś musi no nie. Powiem tak, co nie dałem wcześniej w pierwszym poście znakomita robota panowie !!! sam tego się nie spodziewałem takiej akcji.
    Uni Draco] [/color] off :)


    Uni orion on :)
    Uni 66 on :) top354

    speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

    Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E
  • No proszę czegoś takiego się nie spodziewałem...
    Jarczyk panowie obrońcy sprzedali ci solidnego kopniaka...
    Dałeś trochę palmy ale mam nadzieję że się poprawisz :)
    Dla obrońców naprawdę wielkie graty...
    Jarczyk a ty odbierz co twoje

    U50 sojusz HoN TOP 3 - OFF
    U33 sojusz HoD - OFF
    Łącznie 26 ST -97 398,32%
    BEST SOLO - 10 012,59%
    BEST ACS 158 938,27%
  • A jeszcze wczoraj tap łan tak głośno i niepowstrzymanie rzucał lamami na lewo i prawo, dziś jakoś ucichł.
    Graty obrony i dobierzcie się do reszty :)
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pietrzass ().

  • Jak tylko zobaczyłem, że Jarczyk zdjął urlop i lata gąskami to od razu wiedziałem, że padną ]:-D ]:-D

    Graty panowie, ale mi się micha jarzyła od rana jak tylko dostałem link do starcia.
    I w robocie jakoś tak lepiej było XD XD

    Pikna robota

    Jarecki SzO
    zaskoczyłeś mnie pozytywnie po starciu wpisami w tym wątku :)
    dobrego gracza poznaje się po zachowaniu po wtopach a nie zwycięstwach

    A co do odwetu, Jarczyk został sam, już sojusz go nie wesprze, więc i odwetu bym się raczej nie spodziewał. Ciężko mu będzie samemu się przeciw reszcie obronić.
    Ale przynajmniej teraz zobaczymy czego jest wart i jakiego skila ma.
    Choć raczej stawiałbym na upadek top 1.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Amazon850 ().

  • Nareszcie nałoG-Owcy, oprócz niepotrzebnych utarczek na forum, zrobili to co już dawno powinni uczynić, a czego nie udało się nikomu jak do tej pory na Draco.
    Graty zgranej akcji.
    Cóż Top One czy nie, zbytnia pewność siebie każdego może zgubić, A dobry przeciwnik potrafi wykorzystać nawet najdrobniejsze potknięcie.
    SzO Jarczyk, może się zrobi przez to ciekawiej ;P
  • Jarek ty to wymiatacz jestes zmieniles sojusz na ten najwiekszych lam i prosze Jajko sie rozbilo :D
    Fart jest ale to tylko potwierdza to co napisał Amazon po tym starciu moga byc nastepne :)
    Napisał bym wiecej ale to moze przyu nastepnej okazji :D :D

    Gratulacje podstawki ktora mega fartem wyszla :D w sumie o tym wiedzialem ale nie do konca.... w sumie to wiedzialem ze jakies GS... ale co kto i gdzie to nic... ale jak zobaczylem boarda to przerosło moje oczekiwania, dzieki chlopaki buzka sie cieszy :D
    Sojusz GoE, Forum sojuszu GoE

    Night Wolf // Mihu Dzieki za pozdrowka w tym filmiku :)
    dailymotion.com/video/xjwcd6_ifos-final_videogames

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rifiq ().

  • Amazon850 napisał(a):

    Jak tylko zobaczyłem, że Jarczyk zdjął urlop i lata gąskami to od razu wiedziałem, że padną ]:-D ]:-D

    Graty panowie, ale mi się micha jarzyła od rana jak tylko dostałem link do starcia.
    I w robocie jakoś tak lepiej było XD XD

    Pikna robota

    Jarecki SzO
    zaskoczyłeś mnie pozytywnie po starciu wpisami w tym wątku :)
    dobrego gracza poznaje się po zachowaniu po wtopach a nie zwycięstwach

    A co do odwetu, Jarczyk został sam, już sojusz go nie wesprze, więc i odwetu bym się raczej nie spodziewał. Ciężko mu będzie samemu się przeciw reszcie obronić.
    Ale przynajmniej teraz zobaczymy czego jest wart i jakiego skila ma.
    Choć raczej stawiałbym na upadek top 1.


    Z całym szacunkiem dla przedmówcy, ale Jarczyk na prawdą ma się dobrze!
    A jego koalicja nawet z czysto matematycznego punktu widzenia ma nad lamusami sporą przewagę!!
  • HAHAHAH :D

    Miło widzieć sojusz któremu matczyłem jako sojusz gromiący teko pro numero uno chitera :)

    Panowie graty - zgrani jestescie to wiem nie od dzis, jaja macie to pokazujecie non stop a teraz utarcie nosa temu smerfowi wazniakowi to cud miod i smerfojagody ;)

    G-O na fali to się chwali - a więc panowie - lecimy nie śpimy - chyba że ktoś cykora dostał i na U poszedł (tak sądzę znając go :D )
  • raczej nie ignorancja bo ta jest kojarzona z niewiedza - tu wiedza byla i skill jest, lecz bylo rowniez olewanie podstawowych zasad asekuracji oraz lenistwo polaczone z znudzeniem gra, stad ten zlom. Puscic GS na dluuuugi lot i pojsc spac i nawet nie raczyc wejsc na konto na chocby chwile przed wlotem GS i to w 2 gali gdzie pelno aktywnych graczy - to jest po prostu kamikaze :D
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • TOP3 ACS? - tak ktos napisal wczesniej a mi sie sprawdzac nie chce :D

    ps. skoro bilansu nie ma ... to moze ktos jeszcze sie przyzna jak to bylo ze zlomem? :) - bo ja lubie jak mnie Jarczyk "sponsoruje" ... no Cichy - ile zebarles? ;)

    69000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.380.000.000. Na polu zniszczeń znajduje się 723.323.900 jednostek metalu i 91.566.200 jednostek kryształu. Flota odzyskała 723.323.900 jednostek metalu i 91.566.200 jednostek kryształu.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Torquemada ().

  • Torquemada napisał(a):

    (...) Puscic GS na dluuuugi lot i pojsc spac i nawet nie raczyc wejsc na konto na chocby chwile przed wlotem GS i to w 2 gali gdzie pelno aktywnych graczy - to jest po prostu kamikaze :D


    Ja bym tutaj uzyl innego okreslenia, ktore ostanio dosc czesto padalo pod adresem graczy G-O, a mianowicie - lamerstwo.
    No ale oczywiscie 'lenistwo' i 'znudzenie gra' lepiej brzmia. ;)

    P.S.
    Tak, top3. :P
    Whatever.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matiq: literowka ().

  • Jako opiekujący się potwierdzam, że to top 3 jest ;)
    Zgodnie za radą Matiq ACS na Jarczyku dostał osobną miejscówkę jako specjalne ;)

    A tam lamerstwo/lenistwo czy jak to nazwiecie, to po prostu kara za latanie po moich dostawcach :E I tyle ;P
    Widzę Tomas na plus :D Kurde, a ja śpie po nocach :P
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13