Przyklejony Szprycek [Zly Sen] vs DAWI4 - 28369,68%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Szprycek [Zly Sen] vs DAWI4 - 28369,68%

    Dobry Wieczor ;)
    Już od dłuższego czasu, planowalem zakonczenie przygody z Fornaxem:) Gralem tutaj od poczatku uni. Zaczalem gre w Zlym Snie i W nim koncze, rożnie bywalo czasem lepiej czasem gorzej ;) Poznałem sporo swietnych ludzi:> Z ktorymi spedziłem mnostow godzin przed ta gierka i zadnej godziny nie żałuje!:) Na poczatku gralem eko skonczylem majac konto top 8
    potm krotka przerwa ;) i wrocilem na konto top 40 w 2 miesiace wskoczylem na top 10 z flota co wszystkich skladala solo, konto dostal fura i nie bede ukrywal zmarnowal je.. Na tym koncie zaczalem grac od 16kk pkt top 6 gdy je dostałem od Grzesia(Magnata) doszedlem do top 1 pkt i top 1 flot gralem z 2 przerwami na przygotowania do matury w tym czasie na koncie grał Magnat.
    Jestem autorem badz współaktorem 12 starc w top 10 uni fornax top 1 acs i top 1 solo należą do mnie;) ponad 200 St wstawionych ;> i 1 650 000% + te ktorych nie wstawilalem uzbieralo by sie ich ponad 300 :P i kolo 2kk %, zawsze grałem uczciwie nigdy nikogo nie oszukalem ani sie nie pushowalem :) Ci Co mnie znaja wiedza ze nawet antigame nie używam :> Wiec o zadnych wspomagaczach tez nie bylo mowy:> Na pregierzu bylem 2 razy raz przez bash 2 raz gdy zamienilem sie kontem z Magnatem ;) I sie okazło ze nie ma czasu na gre wiec wybralismy
    10 dni bana niz 30 dni urlopu :) Oczywiscie moglem sie logować przez proxy i uniknac tego ale po co?;) Jest to jednoczesnie najbardziej atrakcyjne ze wzgledu debrisu i predkosci uni a za razem najgorsze pod wzgledem poziomu. Kazdy z was wie kto kto wyrobił ta opinie
    nikt inny jak, jumek, the 44, dobri, dawidos, botwymiatacz, maiko, malack, agent, cyferka, owocowy, wik, i inni ... opozycja ZS osoby ktore nie mogdy w zaden sposob nic zrobic, wiec zaczeli zasiadać, leciec na skryptach wlamywac sie na konta wszyscy z nich skonczyli na pregierzu badz w reckach ZS lub w reckach i na pregierzu :) Oczywiscie i w ZS byla czarna owca np Furious ale to inna bajka...

    Checi juz nie te same, ochoty brak, gra stala sie uciażkiwa wiec nie widze dalszego sensu jej kontynuowania ;P To nie jedyny powod zbliza sie pazdziernik, a co za tym idzie studia wiec czasu na gre nie bedzie.;)

    Chciałbym podziekować wszystkim za gre zarowno wrogom jak i sojusznikom ;)
    W szczegolnosci ; Magnata, Monie, Astella, Legionka, Adasia, Lillke, Marta, Patryka, Pande, Luckiego, Childa, Pyze, Katiego, Merusa, Ebba, Che, Condora, I oczywiscie Gustlika;)
    Jeszcze pozdrawiam wszystkich moderatorow z forum ktorzy tak dzielnie kasowali moje posty i wysylali ostrzezenia :P


    starcie jak starcie ;) Malina miał pecha :P spontan gsami:)
    Zlom cały moj, nie trafi on tym razem w rece znajomych badz sojusznikow;) jak to sie działo przez ostatnie 2 miesiace ale wybiore sobie jednego gracze ktory w zaden sposob mi nie zawinił nie pyskowal itp... i bedzie miał na nowe zabawki zeby zs miał jakas konkurencje ;) Szpryc tez ma serce :)

    Odchodze jako niepokonany ;]
    Sabaton-Primo Victoria
    ps; nie piszcie do mnie w sprawie konta, po uzgodnieniu z magnatem oddamy je znajomemu :)
    pewnie nie zmarnuje i bede mial kiedys na co wrocic ale to czas pokaże ;)


    [center]Starcie z 2011-09-13 22:55:29 następujących flot:

    Agresor Szprycek [Zly Sen] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 1.500

    Obrońca DAWI4 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 96.138
    D.transp. 21.822
    L.myśliw. 300.675
    Krazownik 41.198
    O.wojenny. 5.034
    Recykler 57.169
    So.szpieg. 8.470
    St.kolon. 10
    Bombowiec 2
    Panc. 14.978
    Niszcz. 3.885
    G.Smierci 1
    Sat.slon. 1.000
    Obrona:
    Wyrz.rak 5.909
    L.laser 11.871
    Plazma 129
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor Szprycek [Zly Sen] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 1.500

    Obrońca DAWI4 (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 66.348.293 metalu, 89.817.103 kryształu, 40.141.238 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 33.174.146 metalu, 44.908.551 kryształu, 20.070.619 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 16.587.073 metalu, 22.454.276 kryształu, 10.035.309 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek, z dofarmieniem 1.000.
    Obrońca stracił łącznie 5.722.516.000 jednostek, z dofarmieniem 5.773.584.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.767.526.500 metalu i 1.069.441.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 28369,68%
    Bilans agresora (M: 1.883.636.012, K: 1.226.629.930, D: 70.247.166, P: 3.180.513).
    Bilans obrońcy (M: -3.673.474.412, K: -2.303.605.830, D: -553.959.166, P: -6.531.039).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    145.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.900.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.767.526.500 jednostek metalu i 1.069.451.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.767.526.500 jednostek metalu i 1.069.451.000 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85[/center]
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • szkoda ze konczysz , ale na kazdego przychodzi w koncu czas , w kazdym badz razie gratulacje decyzju i zycze Ci abys sie jej trzymal
    przed Toba nowe wyzwania i nie ma co tracic czas na pierdoly jak gierki czy cos ;)

    a co do ST to wielkie gratulacje
    wyrazy szacunku sie naleza bo malo kto byl w stanie zrobic cos takiego
    i chociaz tutaj szybkosc jest 5 x wieksza to % i zysk robi swoje a czyscioch rowniez

    gratulacje i powodzenia ;)

    a Malinowemu SzO
    start gry : 2005 r
    u2 top40 flota top 30[MZ] - end
    u18 top36 flota top20[RIP] - end
    u43 top5 flota top5[PK] - end
    u43 top12 flota 10[PK.] - end
    FORNAX top 44 flota top 5 [ZS] -end
    CYGNUS top x - eko

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez EbbeSand ().

  • Gratki Szpryc świetnie że uwaliłeś tego typa.

    Z takimi Łapserdakami to nie ma co sie bawic. Dużo gadał a mało robił i chyba 20raz wtopił juz ......


    Pozdrowienia z Reala. Powodzenia na studiach.


    Pozdro
  • No zima nad chodzi wiec czas ogolic owce bylo cos cieplego do ubrania :D

    Dodajesz mnie do tej listy choc nigdy nic nie udowodniles, nie mogles trafic mnie i z tego masz zal. Za miesiac czy dwa wrucisz, juz do tego czasu bede mial konto to sie pobawimy.

    Powodzienia na farmie
  • Mnie Szpryc nie trafil ale nie bylem dla niego przeciwnikiem jezeli chodzi o flote.

    Tak jak pisze Szpryc nikt nie byl mu nic w stanie zrobic. A to co ktos sobie napisze to czysta iluzja i zazdrosc ;) Tymbardziej bot co nie potrafi grać. Chyba że w bierki na pegasusie :P
  • Graty Szprycek, dla mnie juz dawno byłeś jednym z nalepszych w ta gre, cieszy widok konta w takim pieknym stanie, pewnie jeszcze wrocimy do tej gry na innym nowym speed uni, ale teraz warto od tego odpocząć, ja to robie i nie żałuje hehe. Konto idzie w dobre rece, wiec raczej sie twoja i moja praca nie zmarnuje. W sumie ciężko zezłomować to co tam zbudowałeś :) i pomyśleć, że to mialo być konto typowo ekowe 8-) , małe zwachanie w odpowiednim momencie i sprawy potoczyły sie z goła odmiennie. Powodzonka na studiach, zresztą bedzie w kontakcia cały czas. Jeszcze raz ogromne gratulacje za osiągi w tej grze, bo przeciez głownie o nie tu chodzi.
  • Po pierwsze to mnie rozbrajaja cieniaki typu kochammojasabine (Jakie to urocze) czy jak tutaj cockainer zwykle lizusy wypowiadajace sie na moj temat, nawet nie zasluguja byc ich nicka dokladnie przepisac. Papuszki co tempo powtarzaja za panem. Dzwon mnie wyzywal od wszystkiego i zgalszal do Go choc w przeciwienstwie do niego nie dostalem bana ;)

    Po drugie zazdrosc czego? Odszedlem kiedy chcialem, oddalem konto top 6 komu chcialem, i sam teraz szukam nowego konta bez floty by ja od podstaw zbudowac. Ja nie wylewam zale na forum jak ktos mi cel zakosil czy tez nie zmyslam bajek o ludziach kturych nie moge trafic ;)

    Po trzecie pisac mozesz co chcesz, ale fakty sa takie ze jak gdzie leciales to robiles mi z 30-40 skanuw, poczym prosiles ziomkuw zeby byli gotowi na wszelki wypadek kontry ;) z 70 skanuw jak lates mi wyfarmic dex z moona by tylko nie straici 500 ow :ocb: Moze zapomniales jak prawie ci zezlomowalem cala flote na tamtej kontrze jak bys nie zawrucil? Prawie robi duza ruznice, ale ty nawet i tak blisko nie byles by mnie zezlomowac ;) Jest jescze duzo dowoduw ze siemnie obawiales ale nie chce mi sie juz pisac :P Kozak w necie xxxxx w swiecie pasuje do ciebie jak najbardziej. Wszyskto co tu napisalem potwierdzali twoi sojusznicy przy ruznych okazjach wiec skoncz pisac klamstwa na forum i tak zawsze na barana wychodzisz :D

    Dodam tez ze slyszalem ze masz bardzo zenski glos, przynajmniej tego sie dowiedizlem po tym jak nie mogles odebrac fsa na czas i musiales dzwonic do soja :D

    PS: SORRY ALL ZA BLEDY POWIEM W SKRUCIE ZEMAM POWODY ]:-D

    Dobranoc :*
  • oO Jakoś Ciebie na tych studiach nie widzę mimo wszystko.
    A z taką skromnością w życiu mógłbyś się schować.
    Bo prawda jest taka , że nie wiem czy ktoś tego chce Ci zazdrościć :) stracenie tyle życie na taką grę. Ale jak kto woli... Pomyśl sobie teraz ile wypadów z kumplami na piwo straciłeś , czy wyjścia gdzieś z dziewczymą :?
    :xgraty: :xgszo:


    P.S.

    i tak wrócisz grać
    Sie sehen mich rodeln
    Sie hassen ... XD
  • na kazdego przyjdzie pora nic nic gz za takie tam farmienie
    powodzenia na studniach w realu etc hjak bd zlot czy popijawa u legiona ma nadzieje ze wpadniesz to walniemy po malym;)
    tymczasem 3maj sie pozdro hey o/
  • siema Hey ;*:D
    no szpryc wkońcu :) a studia to piękny okres (chociaż sam nie studiuje , bo pracuje)
    flotkę ładna zbudowałeś, za to masz gratulacje :) miałeś dużo determinacji tyle mogę powiedzieć jak sam grałem na fornax:)
    a trafić mnie nie trafiłeś po rożnych atakach na moona czy lotkach ze strony ZS :P
    także trzymaj się dobrze, prowadź się jeszcze lepiej
    i tam ogólnie do kiedyś tam :)

    POZDRO&POĆWICZ
  • Gratuluje Szprycu pięknego spontanicznego ataku gwiazdkami. ]:-D

    Piękny pożegnalny post napisałeś tylko ile w nim jest prawdy ? ?(

    Szpryc. napisał(a):

    Jestem autorem badz współaktorem 12 starc w top 10 uni fornax top 1 acs i top 1 solo należą do mnie;) ponad 200 St wstawionych ;> i 1 650 000% + te ktorych nie wstawilalem uzbieralo by sie ich ponad 300 :P i kolo 2kk %, zawsze grałem uczciwie nigdy nikogo nie oszukalem ani sie nie pushowalem :)


    Jeżeli potrafię czytać ze zrozumieniem to zrobiłeś w okolicach 500 RW na łączny procent dochodzący lub przekraczający 3 650 000.
    No to napiszę ci Szprycu że jesteś naprawdę wyśmienitym graczem i szkoda że odchodzisz z tej Uni.
    Średnia każdego starcia wychodzi ci 7 500 %, wiadomo że jedne były na większe procenty inne na mniejsze.
    Jeżeli dobrze pamiętam to na początku tej Uni grałeś z doskoku bo miałeś ważne sprawy w realu i chcąc czy nie chcąc musiałeś włączać urlop na koncie. ]:-D
    Więc gdyby tak się uprzeć i podzielić łączną wartość zrobionych przez ciebie procentów przez ilość dni w których twoje konto nie było na urlopie to masz następny rekord którym można się chwalić.
    Nawet licząc że grałeś aktywnie cały czas możemy 3 650 000 podzielić przez 570 dni bo chyba tyle już gramy na tej Uni co daje nam 6 403 % dziennie.
    Już pomijam że na początku gry nikt nie miał na tyle dużych flot aby taki duży procent uzyskać więc można zamiast dzielić przez 570 wstawić liczbę na przykład 500 albo i mniejszą.
    Tak więc Szprycu może jesteś tego nie świadomy ale możesz przypisać sobie jeszcze jedno osiągnięcie w tej grze, największa dzienna średnia w uzyskanych % w różnych starciach.
    Nie wiem jak ty wygospodarowałeś na to tyle czasu aby i na Ogame pograć i ze znajomymi się spotkać, jestem pod wrażeniem. 8-)


    Szpryc. napisał(a):

    zbliza sie pazdziernik, a co za tym idzie studia wiec czasu na gre nie bedzie.;)


    Jestem przerażony poziomem naszej edukacji w Polsce.

    Ps.
    Szprycu ja osobiście w te bzdety co napisałeś nie wierzę. ]:-D
    Powodzenia w realu.
    A surkę z tego starcia możesz mi przesłać. :D
  • Szpryc puknij się w głowe.
    Fure znam od 4 lat i do pięt mu nie dorastasz. Nie na jednym uni był top1.
    Jak fornax startowało to też zostawił wszystkich w tyle więc o czym ty mówisz ?
    Jest tylko kilku ludzi na ogame którzy są w tym na prawdę dobrzy... fura jest jednym z nich, ty nie.
    Sam nie osiągnąłeś nawet top5, dopiero jak dostałeś konto to pro kozak z Ciebie :E :D
    Mówiłem wpadnij na normalne uni i pokaż skilla.
    Najlepsi gracze tej gry nie wykreowali się na pseudo speed uniwersach a na zwykłych uni gdzie liczyły się umiejętności.
    Uważasz się za sprawiedliwego... a konto kto sprzedał ?
    Hipokryta...

    Nie wiem jak Ty sobie na tych studiach poradzisz.
    Nie masz ani charakteru/osobowości ani wiedzy. Więc nie wiem...
    I tak to jest, że później taka osoba kończy studia i pracuję w zawodzie nie mając pojęcia o tym co robi.
    Mam nadzieję, że na studiach pokażą Ci co to znaczy życie.
    Idz do akademika i poznaj smak prawdziwych imprez :] Ale pewnie będzie lamerska stancja XD

    Uf długo ale trzeba było się rozpisać na tak radosną chwile jak opuszczenie ogame przez takiego frajera jak szpryc XD
  • Nie wiem jak było z tym kontem magnata. Może tak a może nie.
    Co do tego top1 to chyba miał deczko więcej pkt bo pamiętam jak robił po 7ST w dobe.
    Więc to już było więcej niż jak mówisz 30k pkt.
    Dalej... on od razu nie oddał tego konta tylko wrzucił na nim urlop bo nie chciał oddać na zmarnowanie.
    Możliwe, że je oddał jak miało top20 ale to było po długim urlopowaniu.

    Obrońcy SzO
  • <ziew> Widze Szprycu po raz setny konczy z fornaxem i skończyć nie może :)

    Najdalej za tydz znowu bedzie gral, pewnie na poczatku na jakims innym nicku, ale co mnie to... Nie masz nawet honoru zeby odejsc z klasą... Ja z ogame skonczylem, wiec nie zamierzam sie tutaj rozpisywac... Powiem tylko tyle żadną czarną owcą nie byłem w przeciwienstwie do Ciebie... I radze Ci lepiej mnie nie prowokuj bo powklejam wtedy bardzo ciekawe wiadomosci :) Aaa i moze i sojusznicy CIe szanują, ale ty ich na pewno nie... Ty juz dobrze wiesz o co chodzi :)
    Co do mnie to top 1 i 30k pkt? mialem 140 gsów gdzie czolowka miala po 10... a 140 gsow to juz jest 1,4kk pkt, ale widze ze u Ciebie z matematyką faktycznie cienko jak zreszta sam stwierdziles :)

    p.s. jak juz wklejasz wiadomosc na forum to nie zmieniaj po czasie jej tresci nagle... Myslisz ze jak ktos zdarzyl juz przeczytac twoje oszczerstwa to mozesz to usunac? Ty sie widze sam swoich słów boisz
    p.s.2. To jest moje jedyne ostrzeżenie wiec lepiej radze Ci siedziec cicho i nie wygadywac glupot, inaczej ten twoj wzreunek super gracza sporo ucierpi...
    Eh nie zapomne nigdy jak lizales mi dupe jak jeszcze byles nikim, owszem potem tez to robiles jak juz cos osiagnales, głównie po to zebym sie za tobą wstawiał bo czules respekt :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FuR[i]OuS ().

  • No pisz gargamelu czekam ;> zawsze gralem uczciwie nie tak jak ty z asem ;P
    Nigdy z toba nie gadalem do czasu az byles z ZS to raz
    dwa to ty mi wlaziles bo o konto Ci chodziło a jak je dostales z top 13 zrobilo sie top 50 :)
    a jesli pozwolisz to powklejam tu pare fotek ^^
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Lol a ty nadal sie podniecasz tymi 50 gsami co staly kilka godzin bo nie chcialo mi sie wstawac rano by je odebrac ;)
    I co to za rozumowanie ze poniewasz sie wpisalem to napewno ja gralem? :E

    Jumek zawrucil? haha raczej tchorz kturego masz w soju chegevara, tlumaczyl sie ze my mielismy my go kontrowac HAHA ja i jumek przez gale lecielismy a on byl w ukladzie dzigita, niby jak mielismy wruci na planete startowa i jescze zdazyc chegevare dogonic? :E Noobki Fakt



    Pogadamy jak wrucisz narazie sczekasz jak york, zobaczymy czy gryziesz jak pitbull ;) jak jestes taki pro to mnie szypko zapakujesz :D

    Oprucz tego co dobrze ujal Cobra to dodam;

    Niepokonany? :E haha
    paNcyferka [QuieTASY] vs Honorata aka Szpryc [4PiP] - 1035,72 %

    ACS; Szpryc vs didlet, kamila18 - 740,98%

    Tu zapewne tez wolales bana niz urlop :E
    12.01.2009 21:08:05 GO Uni60 Witcher szpryc 22.01.2009 21:08:05 Dzielenie

    Tak ja napisal Fura lepiej siedz cicho :D

    ps: sorry za bledy nadal mam ten sam problem ]:-D
  • Emosia napisał(a):

    Szpryc. napisał(a):

    a co za tym idzie studia wiec czasu na gre nie bedzie.


    Własnie teraz to powinieneś miec na gre czasu a czasu ; )

    Gratuluje Ci wszystkich Twoich St...ich ilość i łaczny % budzą ogromny szacunek, ale niestety chyba tylko one...
    bo Twoja osoba mimo wszystko juz nie Tomku.


    popieram w 100 %
    nie wracaj

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AJU ().

  • mnie nie dopisałeś Szprycu a przecież wg. Twoich ustaleń CSI Notre-Dame Pushowałem się i do tego mnie zezłomowałeś

    ale ani jedno ani drugie nie miało miejsca

    w czasach gdy jeszcze grałem aktywnie (od wklejenia Twojego zdjęcia przez TTG na boarda z osłem) do czasów gdy ujawniłem sprawę z Dzidolem, nie udało Ci się nawet satelit mi zezłomować

    jedyne co zrobiłeś mi to jakieś kilka tygodni temu poleciałeś mi na planetę by być stratnym parenaście KK, no ale 1,1k satelit padło - GZ ! :D

    byłeś w reckach 2 razy, na pręgierzu również

    żadnego konta od początku do końca nie poprowadziłeś, piszesz że byłeś w TOP ? nie pamiętam ;) bo gdyby tak było bylibyśmy po sąsiedzku w statach

    w przeciwieństwie do Ciebie gram na swoim koncie sam od początku, 3 razy doszedłem do top8 (niestety wyżej się nie udało niestety a może i stety) od początku uni minimalnie top20 byłem, nie gram już aktywnie jakieś 3-4 miesiące a moze konto trzyma się jeszcze w top50, czasem ściągnę urlop, poskanuję, no i masz rację, zapinam urlop spowrotem i wychodzę sobie w domu.

    co do kolejnych Twoich wymysłów że w inne gry gram normalnie

    to nie wiem skąd masz takie informacje

    maxymalnie 3 godziny dziennie w CSa grałem ;) a teraz to nawet i nie to ;) jak chcesz to poszukaj sobie mnie na steamie - 7,3h w przeciągu ostatnich 2 tygodni mam przegrane :)

    szukaj mnie na Orliku

    jeśli masz chociaż odrobinę honoru to napisz na koniec o Dzidolu (jeśli to rzeczywiście koniec bo to już chyba 20 taki post)

    napisz jak posłałeś recki na pz sojusznika przed jego złomem i potem się śmiałeś na GG, powiedz jak napisał Ci na gg czy tam w podglądzie że na chwilkę wychodzi :)

    ale nie sądzę byś miał honor lub też jajca albo obie te sprawy jednocześnie

    tak naprawdę "Twój fenomen" to siedzenie na kompie nonstop wraz z zasiadaczami ;) jak miałeś mniej czasu na grę to siadał Magnat (i jak mówiło to TTG jego żona także)

    Pozdrawiam i graty tego ST, wciąż nie rozumiem że Dawi Wam wchodził ostatnio w dupy a Wy go dalej złomujecie

    Pzdr i to tyle co miałem do napisanie

    P.S. część sojuszników a może i większość odeszła, resztę wyrzuciłem sam, bo byłeś ciekawy ;)

    Edit P.S.2 i z ciekawości przeliczyłem
    21% moich ST odbyło się na moonie :E
    więc to więcej niż mówiłeś
    FAKT :)

    Pa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wujek GrzesP 24 ().