Przyklejony Szprycek [Zly Sen] vs DAWI4 - 28369,68%

  • Fornax
  • co sie dzieje szprycu kolejna próba odnalezienia sie w realu ??
    już się zegnałeś z nami 2x
    daje ci max 2m
    ale chociaż tyle mnie cieszczy ;p bo nie lubie chamstwa
    A co do ciebie to niech cie inni ocenia a nie sam se wlewasz
  • Żegnaj Szprycu - dobra decyzja - marnujesz tu swój intelekt a że temperamencik masz to pieniaczy takich jak Shax przyciągasz.

    [Gra z Tobą w sojuszu była czystą przyjemnością i choć parę akcji razem przeprowadziliśmy a brak czasu z mojej strony na resztę nie pozwalał to nigdy nie żałowałem i nie wątpiłem w Twoją uczciwość.
    Zapewne to wszystkich dobijało, że uczciwi ich wszystkich po kolei pakowałeś w raki...

    Przyjemnego studiowania i nie wracaj!.

    Dziękuję za wspólną grę - Kati.

    Graty steka...

    pomniejszone
    arnej
  • Do postu wyżej: pisz większymi bo nie widać. Jakby to miało znaczenie o tym czy ktoś to przeczyta :roll:

    No i fura Cię zgasił XD
    Ja obstawiam, że szpryc będzie grał po cichu w ogame, owali pierwszy semestr przez zarywanie nocek na gre i skończy się jego studiowanie.
    Zobaczysz chłopie co to sesja... jak ty się do matury tyle uczyłeś to nie wiem jak z sesją sobie dasz radę :quasi:

    Btw. Jakie miasto wybrałeś na studia :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr.Riddler ().

  • buhahahahah
    alez sie nasmialem

    kilka postow dobrych
    wiele wazeliny
    heheh szpryc ty masz pseudonim sceniczny sabina??? to cie tak kocha typol???

    co do twojego konczenia to sam w to nie wierzysz tak samo jak w ten stek bzdur co wypisales na poczatku

    co do twoich sojusznikow to Fura byl jednym z nich i agent b tez
    oboje maja o tobie zdanie jak Fura napisal wyzej

    co do kupowania kont to ZS zawsze byl perwszy ( prawda kati??)

    najwiekszy ubaw mam jak nie dociera do ciebie ze ktos mgl oddac konto top 4 za free
    a tak sie stalo z kontem Maiko


    hmmm tak se mysle ze jak dzwon odejdzi z uni to moze wroci pare osob ktorzy z durniem grac nie chcieli



    no i DAWI4
    hahahahahaha
    co ci powiedzialem w piatek ??
    jestes lama
    i biada jak skonczysz
    giry z dupy powyrywam :D:D

    pozdro all






    edit: szpryc tak zes pieprzyl o skryptach ze nielegalne i te sprawy wiec poczytaj wszystko wiedzacy bucu
    Tolerowane dodatki

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mezosops ().

  • Tak piękny Dawid ten Twój stek, że zgodnie z Twoim życzeniem go nie skomentuje:)
    Skomentuje krótką wymianę zdań (i zapewne o wiele dłuższą na GG) szpryca i fury:

    Jeden na drugiego miał haki
    wiec zamilkły dwa cwaniaki

    :)

    Niech Ci real miękki będzie obywatelu Szpryc.
    Pozdrawiam
    Staruch vel Eol
  • Powodzenia w realu życzę , przyda Ci się napewno , tego co tam napisałeś w pierwszym poście to nawet szkoda komentować , syfu robił nie będę.
    Powiem tylko tak jak to już kilka osób wcześniej zaznaczyło że długo nie wytrzymasz.

    PS. A co do fury to chyba żal Ci że on zarobił a Ty nie.

    Dawi4 też życzę powodzenia , spontan gsami ? a gdzie się podziało 5 moonów ? :E
  • Wujek GrzesP 24 napisał(a):


    jedyne co zrobiłeś mi to jakieś kilka tygodni temu poleciałeś mi na planetę by być stratnym parenaście KK, no ale 1,1k satelit padło - GZ ! :D

    byłeś w reckach 2 razy, na pręgierzu również

    żadnego konta od początku do końca nie poprowadziłeś, piszesz że byłeś w TOP ? nie pamiętam ;) bo gdyby tak było bylibyśmy po sąsiedzku w statach

    w przeciwieństwie do Ciebie gram na swoim koncie sam od początku, 3 razy doszedłem do top8 (niestety wyżej się nie udało niestety a może i stety) od początku uni minimalnie top20 byłem, nie gram już aktywnie jakieś 3-4 miesiące a moze konto trzyma się jeszcze w top50, czasem ściągnę urlop, poskanuję, no i masz rację, zapinam urlop spowrotem i wychodzę sobie w domu.

    co do kolejnych Twoich wymysłów że w inne gry gram normalnie

    to nie wiem skąd masz takie informacje

    maxymalnie 3 godziny dziennie w CSa grałem ;) a teraz to nawet i nie to ;) jak chcesz to poszukaj sobie mnie na steamie - 7,3h w przeciągu ostatnich 2 tygodni mam przegrane :)




    blackdruid
    ;> przyganiał kocioł....itd sam również latałeś po satkach,więc nie zapominaj o tym(szpryc z reszta również)...........

    Jeżeli faktycznie kończysz szprycu,to powodzenia w realu...Obyś nie skończył w nim z taką opinia o TOBIE jak na ogame.
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez blackdruid ().

  • haha moze cos sie ruszy na tym uni jak kilka osob zamieni sie na stolkach... :) licze na to a i moze w tedy ja tez wroce?? :D
    szprycu powodzenia i papa.

    ps. BOT wpisuj sie czesciej bo zawsze mam dobry ubaw z twoich tekstow :D
    ps2. fajnie by bylo zagrac w CwR w starym skladzie...
  • sacramento napisał(a):

    haha moze cos sie ruszy na tym uni jak kilka osob zamieni sie na stolkach... :) licze na to a i moze w tedy ja tez wroce?? :D
    szprycu powodzenia i papa.

    ps. BOT wpisuj sie czesciej bo zawsze mam dobry ubaw z twoich tekstow :D
    ps2. fajnie by bylo zagrac w CwR w starym skladzie...

    sacramento , a Ty czasem nie grałeś ostatnio na koncie Luceferus ? bodajże kilka dni temu chyba się skasowało bo nikt długo na nie nie zaglądał , i 700k statków floty się zmarnowało.