Liga Mistrzów UEFA / UEFA Champions League

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zimny napisał(a):

      Arsenal jeszcze nie odpadł. :> Choć bez Dżaka będzie strasznie trudno, to i tak odrobimy stratę z Londynu.


      Jak się przewróciłem tak wstac nie mogę :E Wiara wiarą, ale nie przesadzajmy z naiwnością :E Fabian czy Manonne na bramce? Ja się dziwie że buki nie wycofały handicapu na Bayern :E

      Milan daje dupy po całości, szkoda :/
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Na szczęście, Arsenal to jedna z kilku drużyn, które walczą do końca, niezależnie jaki jest wynik. Czego o większości topowych europejskich klubów w ostatnich latach powiedzieć nie można. Choć brakować będzie najwaleczniejszego ze wszystkich piłkarzy we wszystkich rozgrywkach. Brak Wojtka i Łukasza też odczuć pewno będzie można. Ale dlatego, od 14 lat, jestem kibicem Arsenalu, że wierzę w ich niezależnie od tego, czy wygrywają, czy dostają baty. Każdy klub ma większe, czy mniejsze kryzysy, a Arsenal, mam nadzieję, zostawi na boisku mnóstwo potu i woli walki.
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zimny ().

    • Ale mnie Barcelona zdziwiła :D Często im kibicuje i ciesze się z tego zwycięstwa. Mecz był fajny, bogaty w bramki i sytuacje, fajnie mi się go oglądało :) Dobrze, że Milan miał wtedy słupek, bo ta bramka mogłaby ostudzić Katalończyków ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez El Estrado ().

    • Wiem, że teraz to można sobie opowiadać ale historia autentyczna ;)
      Rozmawiam z kolegą jakieś 20 min przed meczem jak obstawia.

      - To że Barca przejdzie dalej to jest oczywiste (nienawidzi Barcy a kocha Real), u siebie, 99k widzów, Milanowi będą się tak trzęsły nogi że nic nie ugrają.
      - Wiesz, przy ich formie ciężko będzie zdobyć 3 gole, a każdy stracony to praktycznie koniec marzeń o awansie
      - Zobaczysz, dwie brameczki w pierwszej połowie, a w drugiej jeszcze dwie wpakują

      Ze względu na maksymalne przeciążenie weeb.tv oraz meczyki.pl nie byliśmy w stanie połączyć się z serwerami... jak już coś się udało, to zacinało niemiłosiernie (tutaj apel do administratorów, macie nasrane tak tych reklam, może byście zainwestowali w przepustowość? Zwłaszcza że i tak wasze serwisy nie są darmowe!).
      W każdym razie jestem w szoku :)
    • Cofam swoje słowa, Bayerna zagrał dziś żenująco. I nie ważne jak to się skończy, ileż można nie strzelic Fabianowi. I takie pytanie po co trzymac na boisku gracza jak Robben, chłop jeśli nie strzeli bramki w I połowie, to partoli wszystko w II. Szansa na otrzymanie podanai od niego spada wprost proporcjonalnie do zmniejszania się odległości od bramki.
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Wczoraj nie poszło niemuchom ;) To prawda... Szkoda tylko, że Arsenal tak późno zdobył drugą bramkę, chociaż trzeba przyznać że praktycznie przez całą drugą połowę nie zagroził poważnie bramce przeciwnika.
      Trzeba oddać bardzo dobry występ Fabiańskiego!
    • Niemcy wczoraj tragicznie zagrali. Byłem pewny że klepną Londyńczyków 2:0,3:0. A tu nie wiele brakowało, a Arsenal zrobiłby niespodziankę. Chciałbym zobaczyć dwumecz Barca-Bayern ;]
    • Estrado napisał(a):

      Chciałbym zobaczyć dwumecz Barca-Bayern ;]

      zdecydowanie ja tez ]:-D
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • Malaga CF - Borussia Dortmund
      Real Madryt - Galatasaray Stambuł
      Paris Saint-Germain - FC Barcelona
      Bayern Monachium - Juventus Turyn

      Czysto teoretycznie w półfinale BvB, Real, Barca i Bayern. Mile widziane niespodzianki ;)
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • Mysterious napisał(a):

      Czysto teoretycznie w półfinale BvB, Real, Barca i Bayern. Mile widziane niespodzianki ;)
      Też tak obstawiam. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania Barceolny z PSG jak i Juve z Bayernem. Real i BVB to tylko formalność...
      Chciałbym zobaczyć w tych Ćwierćfinałach choć jeden mecz z dogrywką i karnymi...

      gluttony napisał(a):

      A jak wygląda rozpiska? Zwycięzcy pierwszych dwóch spotkań spotykają się ze sobą w półfinale? Czy jakoś bardziej na krzyż z 3/4 jest to wymieszane?
      Po raz pierwszy pary półfinałowe zostaną rozlosowane, losowanie odbędzie się 12 kwietnia 2013.
      Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
      Ernest Hemingway

      21.07.2016r emerytura OGame!
      Uni 68 - OFF
      Uni 69 - OFF
      Hydra - OFF




    • Bayern polegnie z Juventusem. Dlaczego? Szwaby pokazały, że są zespołem indywidualności. Szkoda, że pomógł im sędzia i Walcott nie wyprowadził prawdziwych Północnych Londyńczyków na 2:0 na początku drugiej połowy. Cóż, Czesi zawsze niemcom w tyłek wchodzili. Trochę żałuję, że Żiru nie wykorzystał okazji, zaraz po wejściu na boisko, w pierwszym meczu.
      @gluttony - Fabiański zagrał dobrze, ale większość strzałów kierowana była wprost w niego. Świetnie spisali się obrońcy, nawet Cieńkinson. O Kościelnym nawet nie wspomnę, bo łatał dziury i przechwytywał wszystko, co się dało.
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zimny ().

    • Arsenal zagrał ładnie, a Bayern źle, lecz teraz w meczu Bayern - Juve nie ma faworyta. Dwie drużyny praktycznie zdobyły tytuł mistrzowski w swoich krajach i tutaj dadzą z siebie wszystko. Najlepsza para 1/4 finału.
    • Real bez niespodzianek wygrał,Barcelona remisuje z PSG w dość dramatycznych okolicznościach (kontrowersje też były),Bayern i Juventus miały rozegrać wyrównane spotkanie,niestety Stara Dama całkowicie zawiodła a Malaga która miała zostać wchłonięta przez Borussie o mało sama ich nie zjadła.


      O ile Galatasaray szans już raczej nie ma to pozostałe rewanże na pewno dostarczą sporo emocji :)
    • Chyba przesadziłeś z tym 'o mało sama ich nie zjadła'. Mecz był bardzo wyrównany, z większą ilością ataków BVB, tylko że marną skutecznością. Dość słaby występ Malagi jak na to że grali u siebie. Na pewno ten sam mecz oglądałeś?

      Real wiadomo, choć stawiałem że Gala coś strzeli. Bayern nie do przejścia w tym sezonie, Juventusem wszyscy są zaskoczeni że przegrali, a wg mnie grali klasę niżej niż Bayern i niespodzianki tu nie było.

      Barcelona straciła wygraną w ostatniej chwili, ten rewanż chyba będzie najciekawszy, biorąc pod uwagę że w Barcy kilku kluczowych graczy zabraknie.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • peciaqq napisał(a):

      Chyba przesadziłeś z tym 'o mało sama ich nie zjadła'. Mecz był bardzo wyrównany, z większą ilością ataków BVB, tylko że marną skutecznością. Dość słaby występ Malagi jak na to że grali u siebie. Na pewno ten sam mecz oglądałeś?


      Chyba że nsport wczoraj jakaś powtórkę wrzucił :E


      Dortmund miał więcej sytuacji bramkowych (a jest takie piłkarskie porzekadło o nie wykorzystanych sytuacjach,szkoda że ich nie pokarało) jednak Malaga wcale nie snuła się po boisku jak Juventus i z pewnością zjadła by Borussie gdyby lepiej radziła sobie z drużynami silniejszymi fizycznie.Zresztą Borussia jedyne co poprawić może to skuteczność a Malaga jak sam zauważyłeś nie zagrała najlepszego meczu i jeżeli to zrobi w rewanżu wtedy Dortmund będzie bardzo zdziwiony.Sympatyzuję z tym klubem bo graja bardzo fajną piłkę i są gnębienie przez zasrańców z uefa.

      Wydaje mi się że ten mecz był chyba najciekawszy :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skawua Resurrection ().

    • Skawua Resurrection napisał(a):

      i są gnębienie przez zasrańców z uefa.


      Aż wkleiłem ten cytat, bo idealnie pasuje do dzisiejszych wyczynów sędziego Thompsona :E

      Jeden z najlepszych meczów tej edycji epicko spartolony przez sędziego, tyle błędow to rzadkośc mimo wszystko. Boczny na dole ekranu w pierwszej połowie chyba ze 3-4 ewidentne auty pomylił, potem ta bramka na 1-2, z drugiej strony bramka dla Borussi na 3:2 to przy centrze cała trójka na pół metrowym spalonym no i ten brak kartek dla Bendera za rękę i Schmelyera ya chwilowe odcięcie prądu w jego mózgu. Komentarz na nc+ tragedia, Ryczel mógłby się starac zachowac choc odrobinę powagi i nie byc tak stronniczym.

      Real przez chwilę miał stres, ale póki co zanosi się na wewnętrzne niemiecko-hiszpańskie półfinały.
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • za niedługo spalone będą pokazywały komputery ; ) ale taki jaki już jest FOOTBALL <3 , ktoś się cieszy ktoś płaczę ; )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().