Liga Mistrzów UEFA / UEFA Champions League

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Lm w Polsacie? Chcesz oglądać znów tego obiektywnego Wojciecha K.? Choć kiedy Polsat utracił Przemka Pełkę to tam niewielu komentatorów by trzymało poziom.

      Dla mnie to aż takiego znaczenia nie ma, wolę sobie obejrzeć mecz na angielskim streami, przynajmniej nie ma pierdzielania głupot, tylko jest rzetelna ocena meczu i profesjonalny komentarz ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Szczerze? Wolałem nieobiektywnego Kowalczyka niż słuchać wybitnych analiz Gmocha, nudnego do bólu Szpakowskiego, Jasine i pozostałej bandy pomyleńców.

      PS - Na dodatek studio przedmeczowe/pomeczowe na Polsacie bardziej przemawiało do mnie aniżeli te obecne na TVP.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Bzdura. Jak chcesz oglądać to wycisz, już nie bądź taki mainstreamowy że polskie kanały są 'gie'. Wszyscy tacy wielcy eksperci na forach.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Po prostu denerwuje mnie podejście i stronniczość tych komentatorów. Jezu! Ty na prawde nie możesz zrozumieć tego że każdy ma prawo do swojego zdania?!

      Po prostu wole oglądać mecz po angielsku bo tamci dziennikarze według mnie są dużo bardziej rzeczowi niż osoby pokroju Gmocha i całej tej bandy speców.

      To że Ty ich lubisz nie znaczy że każdy inny też musi. Deal with it.
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Szczerze? Wolałem nieobiektywnego Kowalczyka niż słuchać wybitnych analiz Gmocha, nudnego do bólu Szpakowskiego, Jasine i pozostałej bandy pomyleńców.

      PS - Na dodatek studio przedmeczowe/pomeczowe na Polsacie bardziej przemawiało do mnie aniżeli te obecne na TVP.


      No ja w tym roku oglądałem bodajże jeden mecz w TVP i na całe szczęście komentował wtedy Jacek Laskowski ;)

      Chociaż w Polsacie studio było lepsze, niestety Wojciech K. psuł zawsze wszystko, podobnie robi to teraz w Cafe futbol, z tym wyjątkiem, że on tam teraz głównie siedzi i słucha bo poziom jest dla niego za wysoki i ni emoże niczego mądrego powiedzieć ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      No i oczywiście musiałem wykrakać Real. Cóż... Jak wygrywać LM to z najlepszymi, jeśli Czerwone Diabły to przegrają to znak, że na tytuł nie zasłużyli. Pocieszające jest to, że na pewno ten pojedynek zostanie pokazany w TV :) Chyba, że znowu pseudo znawcy z tvp wybiorą Borussie, bo Lewandowski :quasi: .


      Czyżbym znów wykrakał?

      sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-…ii-na-antenie-tvp/9613864

      Jakżeby inaczej, w końcu banda idiotów z TVP musi pokazać swego pupilka Lewandowskiego.
    • Nie wiem czemu winisz TVP. Oni robią dokładnie to samo, co każda profesjonalna telewizja sportowa na świecie; sprawdzają czego chce ich target reklamowy, ich widzowie.

      A widzowie w Polsce, jak już po męczącym tygodniu w robocie kupią w Biedronce parówki oraz piwo VIP to pragną obejrzeć Roberta. Bo jest nasz, swojski.
      Lajf is brutal, gdyby TVP pokazała mecz Barcelony albo MU to dopiero wtedy byliby debilami. Oni nie są od pokazywania najciekawszych meczów tylko od pokazywania tych których pragnie większość.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Thorgoth napisał(a):

      Oni nie są od pokazywania najciekawszych meczów tylko od pokazywania tych których pragnie większość.


      Myślę jednak, że ta większość wolałaby jednak obejrzeć emocjonujący mecz na wysokim poziomie aniżeli po raz 6 czy 7 Lewandowskiego i jego Borussię. Ok, jest moda na robienie z Roberta gwiazdy footballu, ale niech oni zejdą na ziemię i przestaną na siłę wszędzie go pokazywać. Jeśli tak bardzo lubią Borussie i mają orgazm za każdym razem gdy widzą Lewego to niech sobie wykupią prawa do transmitowania Bundesligi.
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Myślę jednak, że ta większość wolałaby jednak obejrzeć emocjonujący mecz na wysokim poziomie aniżeli po raz 6 czy 7 Lewandowskiego i jego Borussię.
      Uważasz więc, że Szachtar i Borussia to drużyny grające nudny futbol na niskim poziomie?
      Nie ma pewności, że mecz Realu z Manchesterem Utd będzie emocjonujący. Równie dobrze może to być partia piłkarskich szachów z jedną czy dwoma bramkami w dwumeczu. To czy TVP wybrała odpowiedni mecz okaże się dopiero w lutym.

      Argument, że po raz kolejny oglądamy Borussię też mnie nie przekonuje. Dla mnie to miła odmiana. W poprzednich kilkunastu sezonach LM wystarczająco dużo się naoglądaliśmy Realu czy Manchesteru Utd.
    • Co z tego ze w Bvb gra lewy?
      MU i Real to kluby które mają największą rzeszę fanów na świecie w Polsce też. I moge sie założyć że jeśli było by głosowanie kto chce jaki mecz to na bvb malo kto by głosował

      Na C+ robią takie głosowania i nikt nie ma pretensji. w Tvp powinno być tak samo

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grievous ().

    • Grievous napisał(a):

      MU i Real to kluby które mają największą rzeszę fanów na świecie w Polsce też. I moge sie założyć że jeśli było by głosowanie kto chce jaki mecz to na bvb malo kto by głosował

      I przegrałbyś ten zakład sromotnie. A nawet jeśli nie, to zawsze jeszcze jest milionowa rzesza niedzielnych widzów (bo trudno ich nawet nazwać kibicami) którzy będą oglądać mimo że ledwo potrafią pięciu piłkarzy wymienić. I ci niedzielni widzowie chcą oglądać naszych.

      Grievous napisał(a):

      Na C+ robią takie głosowania i nikt nie ma pretensji. w Tvp powinno być tak samo

      C+ ma widza potrafiącego korzystać z netu. TVP ma dużo szerszą publikę.

      ^Zaborca63^ napisał(a):

      Ok, jest moda na robienie z Roberta gwiazdy footballu, ale niech oni zejdą na ziemię i przestaną na siłę wszędzie go pokazywać.
      Nie przestaną, bo tego chce lud. Tak jak wcześniej chciał Małysza czy Kubicę.
      Jak sądzisz, czy zwykły Polski widz oglądał Turniej Czterech Skoczni dla emocjonującej rywalizacji najlepszych i pięknych skoków czy może z innego powodu?
      Bingo.
      To samo polski widz sądzi o futbolu na wysokim poziomie. I zawsze wybierze wyrób małyszopodobny, w tym wypadku jego namiastkę z Dortmundu.
      Deal with it. Jesteś(my) w mniejszości.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Trzeba się pogodzić z tym że TVP pokazuje Polaków bo dziki temu mogą to podciągnąć jako misje. Poza tym faktycznie Lewandowski [mam nadziej że ta napompowana banka niedługo pęknie bo już dość tego mam] gwarantuje większą oglądalność niż United z Realem. Jaki jest ten widz czy niedzielny oglądacz czy kibic to istotne nie jest liczy się oglądalność. Z tego też powodu nieraz pokazywali Barcelonę podczas gdy ciekawsze mecze były bo ją tez zwykły oglądacz oglądać woli.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Tak gwoli ścisłości: C+ już nie robi głosowań bo to po jakimś czasie zrobiło się czymś na kształt ankiety kto ilu ma kibiców. Choćby był do wyboru mecz Arsenal-City to i tak wygrałby mecz United z beniaminkiem, bo United ma najwięcej kibiców. Do tego dochodziło bezsensownie rosyłanie linków by ktoś głosował na dany klub danego meczu.

      Jakby sobie TVP wykupiła mecze środowe i wtorkowe to tego problemu by nie było
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • i po co tak marudzić? :quasi: podejrzewam, że mecze BVB z Szachtarem będą ciekawsze niż MU z Realem- przynajmniej tak wynika z dotychczasowych starć w tej edycji LM. Poza tym tyle się nawypisywaliście wcześniej, że nie oglądacie w polskiej tv bo komentarz jest ble więc co za problem? Włączyć sobie jakąś transmisję na necie i po problemie. Ja osobiście wolę starcie BVB- coś czuję, że mecz Realu z MU jest mocno przereklamowany mimo, że to dwie ogromne marki :]
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • Liga Misiów - 20.02.2013

      Galatasaray vs Schalke 04
      Milan vs Barcelona




      Milan jest w przebudowie, Barca na topie.Moim zdaniem będzie 1-2 dla Barcelony.Remis lub porażka Barcy będzie dla mnie niespodzianką.


      Pierwszy mecz dość ciężki do wytypowania. Gala wzmocniła się i obecnej sytuacji wydaje się mocniejsza. Schalke jest w kryzysie,ale wierzę,że dadzą radę zaskoczyć. Remis lub min.wygrana Gala.



      Jak obstawiacie?
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez marcin98 ().

    • Rzecz jasna, że można postawić na Galatasaray, Drogba + Wesley powinni coś pokazać, obstawiam, że będzie bramka Drogby z asystą Sneijder'a :) Wynik ... 2:1.

      Stadion San Siro rządzi się swoimi zasadami, jestem kibicem Juventusu więc chciałbym zobaczyć derbowy pojedynek w Lidzę Mistrzów z Milanem.
      Mario Balotelli + El Shaarawy to jeden z lepszych napadów moim zdaniem. Gra z kontry Milanu może dać im zwycięstwo. Wynik ... 1:0 :)
    • Pierwszy nie jest zgłoszony do LM,a drugi ma problemy z kolanem i teoretycznie nie powinien grac.Zagra,ale wątpię,aby gral " bez blokady".Młody jest i fantazja może po pomieść/zgubić.
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez marcin98 ().

    • Jutro dwa genialnie zapowiadające się mecze rewanżowe.

      Borussia D. - : - Szachtar(2:2)
      Man Utd - : - Real Madryt(1:1)

      Oby BvB i Diabły dały radę.Ciekawe czy Lewy zostanie zablokowany jak w meczu z Bayernem i jak będzie grała defensywa.Liczę na dobry występ Polaków.
      Co do drugiego meczu to hmm.Real dał czadu w ciągu ostatnich dni.Niby wygrane z Barca są ważne jednak Barca jest w wielkim dołku.Nie prorokuję kto wygra.
      [OFF] Libra - TOP6
      [OFF] Polaris - TOP5

      [OFF] Rhea - TOP1
      [OFF] Uriel - TOP40

      Kiedyś: min.: U1, U4, Rigiel, Deimos, Merkur i kilka innych.