Liga Mistrzów UEFA / UEFA Champions League

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Arjen Robben, czyli krótka historia o tym, jak w miesiąc pozbawic swoją drużynę szans na zwycięstwo w Bundeslidze i Lidze Mistrzów :E
      Wczoraj jego boiskowy egozim przekroczył wszystkie granice, po zmarnowanym karnym to już na siłę starał się coś strzelic z marnym efektem. Stałe fragmenty Monachijczycy to chyba przygotowywali we współpracy z Jackiem Krzynówkiem, bo jedno wielkie gówno im wyszło z tych dziesiątek rzutów rożnych :E
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Rav4 napisał(a):





      Cytat za "pacek"



      Drogba przegrywał finał z różnymi klubami (...)
      I z reprezentacją w PNA

      W finale kompletnie nie moje drużyny grały, najchętniej bym kibicował żeby oba zespoły przegrały ale już z dwojga złego wolałem Chelsea. A niech mają. Myślę że kluczem do zwycięstwa Chelsea tym roku był luz jaki od meczu z Napoli wprowadził Di Matteo (bo tak na dobrą sprawę to po 3:1 Chelsea pogrążona w kryzysie grała tylko o jako tako wyjście z twarzą) i żelazna taktyka oraz szczęście z dwumeczu z Barceloną. Wszystkie te cechy częściowo przydały się w finale. Do tego doszedł podwójny fart w postaci nieskutecznego Bayernu, złej zmiany jaką niewątpliwie było zdjęcie Mullera oraz masa szczęścia w karnych. Tyle ode mnie


      Masa szczęścia w karnych? No to można powiedzieć, że Bayenr też awansował fartem, bo miał szczęście w karnych z Realem.

      Nie wydaje mi się, by Bayern miał aż taką przewagą. Ile Bayern oddał celnych strzałów w światło vbramki Cecha? 5? 6? To, że mieli 20 niecelnych strazłów nie świadczy o ich dominacji lecz o słabości, że nie mogli podejśc wystarczająco blisko pod bramkę Cecha. Chelsea grała mądrze, starała się wyprowadzić piłkę spod własnej bramki, lecz mało kiedy im się to udawało, więc trzeba było wykopać piłkę w przód, może akurat Drogba ją zgarnie ;P

      Mimo, że w Anglii Chelsea nie lubię, to w Europie kibicuje każdemu angielskiemu klubowi i wygrana anglików na stadionie w Niemczech to coś pięknego.

      Kibice Chelsea trochę się skompromitowali, ani oprawy ( bo tej sektorówki używanej na każdym meczu nie liczę jako oprawa) a doping to też na niskim poziomie.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Chcieli zdobyć wszystko a nie zdobyli nic :E i dobrze :)
      Powinni zmienić nazwe na "potrójna porażka" bo z takimi piłkarzami i z taką kasą cięzko jest nie zdobyć żadnego trofeum :P Nawet na własnym podwórku
    • emocjonujący mecz ]:-D i potentat w reckach :E mini monachijczyków- bezcenne ;P ale oni i tak pewnie byli lepsi- jak zwykle zresztą, szkoda tylko, że liczba zdobytych pucharów w tym sezonie wynosi zero :ocb: gratulacje dla Chelsea ;) czyli Tottenham nie zagra w LM ;]
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • .Aslan napisał(a):

      Chcieli zdobyć wszystko a nie zdobyli nic :E i dobrze :)
      Powinni zmienić nazwe na "potrójna porażka" bo z takimi piłkarzami i z taką kasą cięzko jest nie zdobyć żadnego trofeum :P Nawet na własnym podwórku



      Z kasą? Kasę mają ale nie jest ona wydawana na jakieś masakryczne transfery. Nie jest to klub szejków/rosyjskich potentatów naftowych. Oni mimo wszystko nigdy nie będą się musieli martwić o budżet.
      Ostatnio jedynym większym transferem był Neuer ale jest to już zakup do końca kariery tego chłopaka. Bayern niestety przegrał chyba największą ilość finałów. A już 3 finał, w którym dominowali. Chyba nawet bardziej niż w 1987 roku. Nie mówię o 99, kiedy to w Manchesterze odrodziło się coś w ostatnich minutach. Tutaj ciekawostka. Tam też zszedł strzelec bramki - Mario Basler. Dwie minuty do końca i mecz przegrany. Tutaj Muller, sytuacja w pewnym stopniu podobna. Teraz jest pewne, że coś się ruszy. Pewnie zostanie sprowadzony napastnik, który porządnie zestresuje Gomeza by ten się postarał. Shaqiri spowoduje by Robben też nie czuł już takiej swawoli. Przegrana boli bardziej niż ta sprzed 2 lat, przecież teraz finał był w Monachium a to się już raczej nie powtórzy. Teraz zostało odrodzenie się w lidze, a może nawet nie to. Drużyny Juppa zawsze mają gorszą drugą połówkę i to w tym sezonie też pokazali. Taką przewagę nad Dortmundem stracić. To nie inni wygrywali , to Bayern przegrał wszystko co mógł...

      Ale ogromnym pozytywem był dla mnie Neuer .. chłopak pokazał, że ma jaja. Podejście i strzelenie karnego to był pewnego rodzaju policzek dla całej Schickerii.
      Sie sehen mich rodeln
      Sie hassen ... XD
    • W ramach podziękowań? To nie koncert życzeń czy zasług, strzelają ci co strzelą bramkę. Gdzieś w morzu wywiadów pomeczowych padło stwierdzenie, że Robben miał strzelać, ale powiedział, że się boi a chętnych nie było, więc z inicjatywą wyszedł Neuer, który ma jaja jak rakieta by takie coś zrobić. Respekt po prostu.
    • No i dobrze Robben zrobił, bo zepsuł wcześniej i się denerwował i pewnie by zepsuł ponownie. Przynajmniej zdrowego rozsądku mu nie brakło.
      Szukasz napisów do serialu lub filmu?
      Zajrzyj na ,
      może właśnie go tłumaczymy!
    • Grupa A
      1. FC Porto
      2. Dynamo Kijów
      3. Paris Saint-Germain
      4. Dynamo Zagrzeb

      Grupa B
      1. Arsenal
      2. Schalke 04
      3. Olympiakos FC
      4. Montpellier FC

      Grupa C
      1. AC Milan
      2. Zenit St. Petersbourg
      3. RSC Anderlecht
      4. Malaga CF

      Grupa D
      1. Real Madryt
      2. Manchester City
      3. Ajax Amsterdam
      4. Borussia Dortmund

      Grupa E
      1. Chelsea
      2. Szachtar Donieck
      3. Juventus Turyn
      4. Nordsjaelland

      Grupa F
      1. Bayern Monachium
      2. Valencia CF
      3. LOSC Lille
      4. BATE Borysów

      Grupa G
      1. FC Barcelona
      2. SL Benfica
      3. Spartak Moskwa
      4. Celtic Glasgow

      Grupa H
      1. Manchester United
      2. SC Braga
      3. Galatasaray
      4. CFR Cluj

      Krótko i zwięźle: 'Grupą śmierci' zdecydowanie grupa D, gdzie zagra Real z Manchesterem City, Ajaxem i Borussią. Mistrz Anglii, Hiszpanii, Holandii i Niemiec, może być naprawdę ciekawie ;) Najnudniejsza będzie chyba grupa H, mówię tu oczywiście o poziomie. Chociaż kto wie, może jakaś niespodzianka będzie. Dla mnie jako kibica United będzie z pewnością interesująca.
    • Do pełni szczęścia brakło tylko Juve zamiast Ajaxu :E Coś czuję, że jedna z dwóch potęg w tej grupie zawiedzie i będziemy mieć niespodziankę. Barca w grupie bez historii- nawet oglądać nie będzie czego z emocjami.. a co do MU- im łatwiejsza grupa, tym gorzej dla nich- oby nie było powtórki sprzed roku ;)
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • BVB trochę pechowo, ale z drugiej strony mają okazję pokazać się w meczach z najlepszymi , o awans zapewne będzie ciężko , ale wkońcu to 2krotny Mistrz Niemiec w ostatnich 2 latach więc czas udowodnić coś na arenie europejskiej :)
    • Albo PSG, byłby wtedy pojedynek Realu z szejkami :E
      A i tak najlepsza była radośc na twarzach przedstawicieli klubów losowanych do grupy A, wiara w słabośc Arsenalu??
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Jutro losowanko, trzeba odkopać temat.

      Jakie obstawiacie pary? :D Mi się marzy MU - ACM, lubię ogladać rywalizację tych dwóch klubuów. W LM zawsze walczą ze sobą jak lwy.
    • Hm, to się zabawie w obstawianie par, cud jeśli chociaż jedna się trafi.

      Barcelona - Arsenal
      Manchester Utd. - Milan
      PSG - Valencia
      Schalke - Real
      Malaga - Celtic
      Borussia - Porto
      Juventus - Galatasaray
      Bayern - Szachtar

      Jako kibic United, najbardziej obawiam się Realu/Szachtara jako rywala do kolejnej fazy.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen - wygrać tą pare może tak na prawdę każdy
      Celtic Glasgow - Juventus Turyn - jestem ciekaw jak Ci psełdo napastnicy jaky obecnie są w Juve sobie poradzą
      Arsenal Londyn - Bayern Monachium - już powoli coraz bardziej szkoda się robi chłopców z Arsenalu
      Szachtar Donieck - Borussia Dortmund - mam nadzieję że Szachtar pokaże w pełni na co go stać
      AC Milan - FC Barcelona - szkoda że Milan jest taki słaby bo byłby kolejny genialny mecz
      Real Madryt - Manchester United - wszystko mówi samo za siebie
      Valencia CF - Paris Saint Germain - Ibra chyba sam rozjedzie Valencie
      FC Porto - Malaga CF - kolejna bardzo wyrównana para

      losowanie można uznać za genialne

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Zaborca nie dośc że pudła to jeszcze wygdakałeś sobie ten Real :E

      Galatasaray - Schalke
      Celtic - Juventus
      Arsenal - Bayern
      Szachtar - Borussia
      Real - Manchester
      AC Milan - Barcelona
      Valencia - PSG
      FC Porto - Malaga

      Jak się wam podoba? Ja jako kibic Juve jestem zadowolony :D
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Igła napisał(a):

      Zaborca nie dośc że pudła to jeszcze wygdakałeś sobie ten Real :E
      Jak się wam podoba? Ja jako kibic Juve jestem zadowolony :D


      a potem będzie zdziwienie jak w Barcelonie jak ciężko się gra ;)

      fafi napisał(a):

      Ciekawe losowanie. Trzy hity w 1/8 finału: Milan - Barcelona, Arsenal - Bayern i Real - Manchester + na dokładkę starcie 2 drużyn typowanych do roli "czarnego konia" rozgrywek czyli Szachtar - Borussia.


      z tym Milanem i Arsenalem to poleciałeś fafi ^^ to hity już chyba tylko z nazwy tych klubów ;)
    • Zimny napisał(a):

      G R A N T napisał(a):

      a potem będzie zdziwienie jak w Barcelonie jak ciężko się gra

      Juventus prezentuje inny styl gry niż Barca. Wydaje mi się, że Celtic jest nam najprzyjemniejszym rywalem z całej stawki.
      No i siema Babyk. Kopę lat.


      Co ty gadasz Zimny :D ?

      Celtic inaczej z Barceloną z wami nie zagra więc i Wy będziecie głównie walić błową w mur pytanie tylko czy lepiej go rozbijecie niż Barcelona. Z obecnymi napastnikami wątpię chyba że znów wszystko na swoje bary wezmą pomocnicy ;)

      Siema Siema, wątpiłem czy jeszcze żyjesz :E
    • G R A N T napisał(a):

      a potem będzie zdziwienie jak w Barcelonie jak ciężko się gra ;)


      3 rzeczy, które dają przewagę ;)
      1. Juve to nie Barcelona
      2. Conte na ławce
      3. Szkoła z Nordsjaellandu ;) Drugi raz sami sobie takiej nerwowej końcówki nie sprawią.

      Szczęsny się napracuje i to dosyc konkretnie w tym dwumeczu z Bayernem
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Jak dla mnie:

      Galatasaray - Schalke

      Celtic - Juventus

      Arsenal - Bayern

      Szachtar - Borussia

      Real - Manchester

      AC Milan - Barcelona

      Valencia -
      PSG

      FC Porto - Malaga

      Jako kibic Barcy mogę powiedzieć że nie jestem najbardziej zadowolony z losowanie, ale mogło być gorzej (chociażby Szachtar).
      Jednak to Milan musi obawiać się Barcy, a nie Barca Milanu :)


      PB:
      ACS;
      7749,82%
      SOLO; 1876,97%
    • No i oczywiście musiałem wykrakać Real. Cóż... Jak wygrywać LM to z najlepszymi, jeśli Czerwone Diabły to przegrają to znak, że na tytuł nie zasłużyli. Pocieszające jest to, że na pewno ten pojedynek zostanie pokazany w TV :) Chyba, że znowu pseudo znawcy z tvp wybiorą Borussie, bo Lewandowski :quasi: Najłatwiejszego rywala ma chyba Barcelona, niby z nazwy Milan jest mocny, ale z gry bardzo przeciętnie. Z kolei ciekawie zapowiada się również Arsenal-Bayern. Szczerze to wolałbym, żeby Londyńczycy wygrali, w końcu to angielska drużyna. Teoretycznie łatwe zadanie ma jeszcze Juventus, ale pamiętajmy, że Celtic też potrafi pokazać pazury.
    • G R A N T napisał(a):

      Celtic inaczej z Barceloną z wami nie zagra więc i Wy będziecie głównie walić błową w mur

      Wiadomo, zagrają jak z Wami, ale my prezentujemy inny styl niż Barcelona. Przede wszystkim mamy więcej strzałów z dystansu. ;x
      Podoba mi gra Yepes i El Shaarawy, więc poświęcę 90 minut życia, by obejrzeć ich na tle wychowanków Barcy. ;) Nie byłbym taki pewien zwycięstwa Valencii, bo ostatnio im w lidze nie idzie - vide wtopa z Sociedad, czy Rayo, albo sromotne baty od Malagi. Mam nadzieję, że zasiadając przed telewizorem, zobaczę ciekawe pojedynki, niezależnie, który mecz będzie mi dane zobaczyć.

      Co do transmisji w TVP, oczywiście, że pokażą Borussię. W końcu nagle wszyscy kibicujemy tej drużynie ze względu na nie tylko polski akcent, ale wręcz naszych zawodników napędzających tę drużynę. W końcu Borussia to tylko trójka naszych graczy. /irony mode off.
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.