Liga Mistrzów UEFA / UEFA Champions League

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Krzyżowiec napisał(a):

      Juventus bardzo mnie zaskoczył w tym roku z formą w LM. I to prawda w porównaniu z Bayernem, czy PSG nie wydali wielkich pieniędzy na skład.


      takie czasy nastały dla Serie A niestety.kiedyś zamiatali na arenie europejskiej teraz lipa.
      chociaż ten sezon i tak jest najlepszy od lat.
      oby Juve przeskoczyło Monaco bo potem to już może zdarzyć się wszystko.


      ciekawi mnie Atletico - Real bo tutaj może wygrać i jeden i drugi.chociaż jakoś nie lubię hiszpańskiej piłki
    • Juve gra bardzo bojaźliwie w Europie, ale dwumecz z BVB, a szczególnie mecz na wyjeździe pokazał, że jest progres. Jeżeli przejdą Monaco, to półfinał będzie świetnym osiągnięciem.
      Madrycka para.. szkoda, że Atletico nie trafiło na Porto, a Real na Bayern. Wtedy wszystkie pojedynki były by w miarę wyrównane i widowiskowe.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Nie ważne jak sie zaczyna, lecz jak sie kończy. Pieniądze i budowanie marki są najważniejsze. Poza tym w Lidze Mistrzów nie ma słabych zespołów.
      Juve nie miało łatwej drogi. W grupie A miało Atletico. Mistrza Primera Division, finaliste LM, drużyne z ogromnym doświadczeniem europejskim, regularnie mierzącą sie w lidze z Realem i Barceloną. W 1/8 BVB, które zlało swoją grupę i wyszło z pierwszego miejsca. Bardzo dobrze grają w Europie i do meczu z Juve mieli bilans bez porażki u siebie! Teraz jest Monaco.. To nie jest drużyna do bicia. Piłkarze Arsenalu tak myśleli. Gdzie teraz są?
      Kogo silnego miał po drodze Bayern i Real? Nikogo. Liverpool i Manchester City nie są na ich poziomie.

      Jestem obiektywny. Juve było zdecydowanym faworytem jedynie grając z Malmoe. W meczach z Atletico, BVB oraz Olympiakosem w Grecji już nie. Juve na tą chwilę nie jest potęgą czy też bardzo dobrym klubem. Juventus jest solidny.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DLuGi xD ().

    • toniejatostyl napisał(a):

      DLuGi xD napisał(a):

      Juve gra bardzo bojaźliwie w Europie, ale dwumecz z BVB, a szczególnie mecz na wyjeździe pokazał, że jest progres. Jeżeli przejdą Monaco, to półfinał będzie świetnym osiągnięciem.
      No z takimi przeciwnikami jakie ma Juve w fazie pucharowej to rzeczywiście niesamowite osiągniecie xD


      a cóż mnie powinno interesować z kim? ważne że półfinał jest w zasięgu ręki.mogli grać nawet z Legią lub innym Podbeskidziem.
      chodzi o markę i pieniążki.klub utrzymuje się sam więc udział w LM jest sporą gratyfikacją finansową.
      to nie szejki że jak będzie manko to dorzucą kasy.


      btw skoro uważasz BvB za słaby zespół to chyba nie bardzo oglądasz Ligę Mistrzów.
      bo akurat w LM to im szło o niebo lepiej niż w Bundeskopance

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • Już za dwa tygodnie wraca Liga Mistrzów. Losowanie, przynajmniej na papierze, było bardzo ciekawe i już w 1/8 szykuje się sporo emocji. Ja osobiście liczę na sporo fajnych meczów.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.