mangol

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • fafi napisał(a):


    Ile masz lat? 20 a w grudniu bedzie 21
    Gdzie mieszkasz? Na czas wakacji Giżycko, na czas studiów 3miasto
    Czym się zajmujesz na co dzień? Studiuję na Politechnice Gdańskiej
    Jak długo jest związany z ogame? Początki uni5, wtedy zaczynałem grać
    Dlaczego GO a nie mod? A tak jakoś wyszło ;)
    Czy to prawda, że trzęsiesz expami na Leo? :E Wybrani gracze już mają ustawione obcych lub czarną dziurę ;}
  • 1. Co idealna kobieta ( idealny mężczyzna dla poprawności) Mangol robić i mieć powinna (powinien)?
    2. Najpaskudniejsza wada Mangol.
    3. Ulubiona jego wada oczywiście w mniemaniu jego samego.
    4. Ulubiona pieszczota.
    5. Co Cię wkurza?
    6. Jak się wkurzasz?
    7. Dlaczego dziewczynki wolą niegrzecznych chłopców?
    8. Jesteś "miły facet"?
    9. Dominujące czy mięciusie?
    10. Kto odpowiada za moje nieudane ekspy na Barym?
    11. Co studiujesz?
    12. Trafiony wybór?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):


    1. Co idealna kobieta ( idealny mężczyzna dla poprawności) Mangol robić i mieć powinna (powinien)? Idealna kobieta powinna być ładna, mieć dobry charakter. A co powinna robić, najlepiej jakby spełniała siebie zawodowo ;)
    2. Najpaskudniejsza wada Mangol. Nie mnie to oceniać
    3. Ulubiona jego wada oczywiście w mniemaniu jego samego. O ile można to nazwać wadą, to częste używanie sarkazmu i ironii
    4. Ulubiona pieszczota. Drapanie po plecach ^^
    5. Co Cię wkurza? Duuuuuużo rzeczy
    6. Jak się wkurzasz? Najczęściej tłumie to w sobie, chociaż czasem bomba wybucha a wtedy nie jestem miły
    7. Dlaczego dziewczynki wolą niegrzecznych chłopców? Bo są niegrzeczni? XD
    8. Jesteś "miły facet"? Zależy dla kogo, ale często tak
    9. Dominujące czy mięciusie? Mięciusie
    10. Kto odpowiada za moje nieudane ekspy na Barym? Ja bym podejrzewał psotkę, ona zawsze psoci ^^
    11. Co studiujesz? Automatyke i Robotyke
    12. Trafiony wybór? Powiedzmy, ze trafiony
  • FuzzyWuzzy napisał(a):


    Podoba Ci sie rola GO? Gdyby sie nie podobala, to raczej bym nie byl GO na 4 uni ;)

    Na ktorym uni grasz :D Aktualnie na zadnym, kiedys u5 i jupiter

    Eko czy flota? Eko

    Ulubiony zwierz ? Żółw

    Czytasz ksiazki? Wykłady na uczelni potrafia czasem mocno zanudzic wiec czytam

    Ulubiony film? Brak ;P

    Arbuz czy melon? Arbuz :)

    Pelna historia powstawania nicku :E W sumie juz nie pamiętam genezy nicku :P Ale jak go tworzylem na potrzeby ktorejs gry to pamietam, ze w jakis sposob chcialem zaznaczy moje hobby, czytaj mange i anime i tak jakos powstal mangol, nick ktorego sie trzymam w necie juz prawie 8 lat :P

    chwilowo tyle :) Jesli beda jakies inne pytania to zapraszam :)
  • Mangol napisał(a):

    RussianYeti napisał(a):


    Kierunek studiow? :) Było wcześniej ale powtorze, Automatyka i Robotyka

    Co robiles w hallowen? Akurat byly wtedy urodziny kumpla ^^ Czyli ostra biba? :)

    Na kogo glosowales w wyborach? :) Zapomnialem zabrac papieru upowazniajacego mnie do glosowania i niestety nie glosowalem :(
    a na kogo bys glosowal? :)

    Jestes zadowolony z obecnych rzadaw? :E

    Jak sadzisz kiedy wprowadza laczenie uni? :)
  • RussianYeti napisał(a):





    Quoted from "Mangol"






    Quoted from "RussianYeti"




    Kierunek studiow? :) Było wcześniej ale powtorze, Automatyka i Robotyka

    Co robiles w hallowen? Akurat byly wtedy urodziny kumpla ^^ Czyli ostra biba? :) Nie było letko :P

    Na kogo glosowales w wyborach? :) Zapomnialem zabrac papieru upowazniajacego mnie do glosowania i niestety nie glosowalem :(

    a na kogo bys glosowal? :) to juz moja slodka tajemnica ;)

    Jestes zadowolony z obecnych rzadaw? :E Średnio zadowolony, chociaz pewnie mogloby być gorzej

    Jak sadzisz kiedy wprowadza laczenie uni? :) Mysle ze juz za niedlugo
  • Gorszego rzadu sie chyba nida :E choc wszystko jest mozliwe :) Kiedys to calo bagno wyjdzie (mam na mysli przekrety przy przetargach/prywatyzacji/koncesje na gaz lupkowy itp). Osobiscie uwazam ze powinny byc licytacje ;) Ale nie bd tu polemizowal na ten temat bo to chyba nie jest odpowiedni topic :D

    Gdybys mial mozliwosc co bys zmienil w obecnym systemie? :)

    Marzenie z dziecinstwa? :)

    Gdzie spedzil bys wakacje? Gory czy morze? :)

    Jak dlugo juz jestes w teamie? :>
  • RussianYeti napisał(a):


    Gorszego rzadu sie chyba nida :E choc wszystko jest mozliwe :) Kiedys to calo bagno wyjdzie (mam na mysli przekrety przy przetargach/prywatyzacji/koncesje na gaz lupkowy itp). Osobiscie uwazam ze powinny byc licytacje ;) Ale nie bd tu polemizowal na ten temat bo to chyba nie jest odpowiedni topic :D

    Gdybys mial mozliwosc co bys zmienil w obecnym systemie? :) Na tematy polityki nie lubie zbytnio rozmawiac, z racji specyficznych pogladow ;)

    Marzenie z dziecinstwa? :) Lot samolotem

    Gdzie spedzil bys wakacje? Gory czy morze? :) Morze mam na codzien, wiec chyba gory

    Jak dlugo juz jestes w teamie? Juz z pol roku powinno byc :)
  • #1 Nie ma co sie wstydzic wlasnych pogladow :D

    #2 Spelnilo sie? :)

    #3 Lucker :)

    "Zelaznie" trzymasz sie regulaminu? Czy raczej wlepiasz bany w ostatecznosci?

    Co sadzisz o marszu niepodleglosci?

    Interesujesz sie sportem?
  • Heh mangol wiesz co jest najsmieszniejsze? :D Mam Cie na staaaaaaaaaaarej liscie na GG. Takiej odzyskanej ze starego dysku.
    Ciekawa sprawa...

    Pewnie to przez Uni5 bo tez tam zaczynalem...
  • Pawlakor napisał(a):


    Heh mangol wiesz co jest najsmieszniejsze? :D Mam Cie na staaaaaaaaaaarej liscie na GG. Takiej odzyskanej ze starego dysku.
    Ciekawa sprawa... Czesć Pawlakor :) No ja niestety skasowałem Ciebie ze starej listy

    Pewnie to przez Uni5 bo tez tam zaczynalem... Możliwe:D a teraz gdzie jeszcze grasz?;>
  • Mangol napisał(a):

    Pawlakor napisał(a):


    Heh mangol wiesz co jest najsmieszniejsze? :D Mam Cie na staaaaaaaaaaarej liscie na GG. Takiej odzyskanej ze starego dysku.
    Ciekawa sprawa... Czesć Pawlakor :) No ja niestety skasowałem Ciebie ze starej listy

    Pewnie to przez Uni5 bo tez tam zaczynalem... Możliwe:D a teraz gdzie jeszcze grasz?;>



    U66
    Smieszne... zupelnie cie nie kojarze szczerze mowiac z tamtych czasow :D a tu prosze... musielismy pewnie handlowac, albo cos skoro z GG korzystalismy.
    Hehe widzisz jaki ten swiat maly? :D
  • ciap napisał(a):


    [13:30:56] * @mangol (~a@mangol.gameoperator.OGamePl) Quit (G-lined (AUTO Excessive connections from a single host.)) Wypadek przy pracy ;)

    Tęsknimy!


    (Masz. Może być?) Kogoś tam może kiedyś będę miał jako swoje multi ;)

    Pawlakor napisał(a):


    Cytat za "Mangol"
    Cytat za "Pawlakor"

    Heh mangol wiesz co jest najsmieszniejsze? :D Mam Cie na staaaaaaaaaaarej liscie na GG. Takiej odzyskanej ze starego dysku.
    Ciekawa sprawa... Czesć Pawlakor :) No ja niestety skasowałem Ciebie ze starej listy

    Pewnie to przez Uni5 bo tez tam zaczynalem... Możliwe:D a teraz gdzie jeszcze grasz?;>



    U66 Moj rewir ;P
    Smieszne... zupelnie cie nie kojarze szczerze mowiac z tamtych czasow :D a tu prosze... musielismy pewnie handlowac, albo cos skoro z GG korzystalismy. Z handlem to chyba miało niewiele wspólnego :P LINK
    Hehe widzisz jaki ten swiat maly? :D a Polska jeszcze mniejsza:P
  • RussianYeti napisał(a):

    #1 Nie ma co sie wstydzic wlasnych pogladow :D

    #2 Spelnilo sie? :)

    #3 Lucker :)

    "Zelaznie" trzymasz sie regulaminu? Czy raczej wlepiasz bany w ostatecznosci?

    Co sadzisz o marszu niepodleglosci?

    Interesujesz sie sportem?
    Ktos tu chyba unika moich pytan? :> Czymzem sobie zasluzyl? :E
  • RussianYeti napisał(a):





    Quoted from "RussianYeti"



    #1 Nie ma co sie wstydzic wlasnych pogladow :D

    #2 Spelnilo sie? :) Jeszcze nie

    #3 Lucker :) No ja sie studiuje w Gdańsku to ma sie morze caly czas ;)

    "Zelaznie" trzymasz sie regulaminu? Czy raczej wlepiasz bany w ostatecznosci? Bany to raczej ostateczność i staram sie unikac wlepiania ;P

    Co sadzisz o marszu niepodleglosci? Każdy moze wyrazić swoje poglądy polityczne, wiec mi to obojetne, ale niech robią to tylko Polacy a nie 'posilki' sciagane z zagranicy

    Interesujesz sie sportem? Coś tam śledzę najchętniej ligę angielską w piłkę nożna
    Ktos tu chyba unika moich pytan? Czymzem sobie zasluzyl? :E Nie zauważyłem po prostu ;P
  • W mediach ogolnie nie widzialem ataku niemieckich anarchistow nazywajacych siebie antyfaszystami na grupe rekonstrukcyjna :)
    Nie wspomne nawet o blokowaniu legalnego marszu czy nazywaniu rodzin, weteranow" czy starszych ludzi, ktorzy walczyli za polske faszystami! To sie wrecz w glowie nie miesci co ci lewaccy anarchisci wyprawiaja...


    Wracajac do pytan, pozwole sobie skopiowac pewne opowiadanie + zadanie gratis :), ktore zadalem juz komus wczesniej ;) licze ze Ci sie spodoba :D

    Z seri jak oceniamy ludzi:

    opowieść o aligatorach

    Dawno temu, kobieta o imieniu Abigail kochała się w mężczyźnie zwiącym się Grzegorz. Grzegorz żył nad brzegiem rzeki, a Abigail mieszkała na jej przeciwległym brzegu. Rzeka, która rozdziela kochanków, przepełniona była mężczyzno- i kobietożernymi aligatorami. Abigail pragneła przedostac sie przez rzekę
    do swojego ukochanego Grzegorza. Na nieszczęście most został zerwany.
    Abigail udała się wiec do Sinbada. Kapitana statku rzecznego, prosząc go, by ją przewiózł na drugi brzeg. Sinbad odrzekł, że chętnie to zrobi, jesli Abigail przed przeprawa pójdzie z nim do łóżka. Nie wahając się Abigail odmówiła i udała się do przyjaciela Iwana poskarżyć się na swój los. Iwan nie chciał byc zamieszany w tę sprawę.
    Abigail poczuła, że nie pozostaje jej, jak tylko przyjąc warunki Sinbada. Sinbad spełnił obietnice i zawiózł Abigail w ramiona Grzegorza.
    Gdy Abigail opowiedziała o swej miłosnej eskapadzie, w którą się wdała po to, aby móc przeprawic się przez rzekę Grzegorzowi, kochanek odepnął ją z pogardą. Ze złamanym sercem przygnębiona Abigail zwraca się
    do Zdzicha ze swoja smutna opowieścią. Zdzich współczując Abigail, odszukał Grzegorza i brutalnie go pobił. Abigail byla uradowana tym, że Grzegorz dostal za swoje.
    Słońce zachodzi za górami i słyszymy jak Abigail smieje się z Grzegorza.


    Zadanko :E

    Uszereguj postacie na wymiarze: zachowal/a sie "honorowo" - zachowal/a sie "niehonorowo". Kazdej z nich przypisz cyfre od 1-5 gdzie 1oznacza najbardziej "honorowo" a 5 najmniej "honorowo" (czyli najbardziej niecnie ]:-D )

    1. _____________ (najbardziej honorowo)
    2. _____________
    3. _____________
    4. _____________
    5. _____________ (najmniej honorowo)
  • RussianYeti napisał(a):


    Uszereguj postacie na wymiarze: zachowal/a sie "honorowo" - zachowal/a sie "niehonorowo". Kazdej z nich przypisz cyfre od 1-5 gdzie 1oznacza najbardziej "honorowo" a 5 najmniej "honorowo" (czyli najbardziej niecnie ]:-D )

    1. Iwan (najbardziej honorowo)
    2. Grzegorz
    3. Sindbad
    4. Abigail
    5. Zdzich (najmniej honorowo)