Indeed

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 1. Było ich wiele...
    2. Pomysł, jak każdy ma dwie strony medalu - jedną pozytywną, bo ograniczy debilizm na drogach, a drugą negatywną - nie do końca go ograniczy. ;)
    3. Myślę, że cierpliwość i wytrwałość, którą ostatnio ciężko spotkać u innych ludzi. Wstydzę się natomiast często swoich błędów popełnianych na co dzień.
    4. Lato, za kobiety w luźnych ubraniach. :D

    :*
  • :*

    To ja, cieszysz się? <3

    Obiecałam, że nadrobię, to trzeba nadrobić, bo zbyt długo Cię nie było :(
    Jak udał się urlopik?
    Dlaczego mnie przeganiasz na Vega, lubisz być na górze, znaczy nade mną? :D :*
    Wiesz, że pozycje czasem musimy zmieniać, żeby nie było ^^ rutyna nie jest wskazana :>

    Przy okazji -> Kupiłam sobie nową pidżamkę \o/ a właściwie, ciężko by to było nazwać ubraniem ^^ - jednak wole bez :P

    To jaki dziś specjał na deser? Czy widzisz mnie spełniającą się w kuchni przy innym hmm... daniu :> ? hrhrhrh ]:-D

    Wrócę :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    To ja, cieszysz się? <3

    Zawsze się cieszę na Twój widok <3

    Madzia napisał(a):

    Obiecałam, że nadrobię, to trzeba nadrobić, bo zbyt długo Cię nie było
    No to nadrabiamy :D
    Jak udał się urlopik?
    Udać się udał, odpocząłem, ale był zdecydowanie za krótki. O jakieś 358 dni za krótki... :D
    Dlaczego mnie przeganiasz na Vega, lubisz być na górze, znaczy nade mną?
    Przepraszam :( Za to gdzie indziej Ty możesz być na górze, znaczy nade mną czy tam na mnie... :D
    Wiesz, że pozycje czasem musimy zmieniać, żeby nie było rutyna nie jest wskazana

    Dlatego mówię, teraz Ty na górze. Cały czas. <3

    Madzia napisał(a):

    Przy okazji -> Kupiłam sobie nową pidżamkę \o/ a właściwie, ciężko by to było nazwać ubraniem - jednak wole bez

    Zdecydowanie, niezaprzeczalnie tez Cię wolę bez :D Ale pokaż ją na priv :> A raczej siebie w niej na priv :> A najlepiej siebie bez niej na priv :>

    Madzia napisał(a):

    To jaki dziś specjał na deser? Czy widzisz mnie spełniającą się w kuchni przy innym hmm... daniu ? hrhrhrh

    Mam ochotę na panna cotta z truskawkami :O Zrobisz? :*
    W kuchni zdecydowanie będziesz potrafiła się spełnić. Szczególnie przy mnie, bo ja głodomor jestem... :D


    Madzia napisał(a):

    Wrócę :*

    Wracaj :*

    edit:
    Mówisz i masz :*
  • Wróciłam :*

    Dobra cotta może być ^^ Coś zaraz pomyślę, tylko skoczę po truskawy \o/
    Więc jedziesz na zlot :> Dasz się upić? ^^ Później wykorzystam Cię w niecnych celach \o/
    Chcesz zostać moim prywatnym niewolnikiem i szoferem? - kasai kazała mi znaleźć jednego sobie \o/
    Będąc mym zacnym sługą, będziesz miał różne Questy na podniesienie LvL'a i dostawać będziesz expa i nagrody :D
    Wiesz, nie żebym namawiała, czy coś, ale warto ^^ Więc się zastanów, ok?

    A Ty kiedy mnie odwiedzisz, w tych moich skromnych progach? Przytulę i w ogóle ^^
    Ciągle Cię gonię w Statach, a gdzie mi wygodniej - na górze i na dole, pod czy nad - oczywiście się wypróbuje :D

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Wróciłam :*

    Tęskniłem :*

    Madzia napisał(a):

    Dobra cotta może być Coś zaraz pomyślę, tylko skoczę po truskawy \o/
    A ja po browary :D
    Więc jedziesz na zlot Dasz się upić? Później wykorzystam Cię w niecnych celach \o/
    Czy jadę okaże się jak dostanę plan zajęć na studia, jak mi wypadnie wtedy jakiś posrany przedmiot to chyba będę musiał zrezygnować... Ze studiów oczywiście xD Ale jak już tam dojadę - upijemy się Jackiem, a w nocy... będzie zabawa, będzie się działo... :D
    Chcesz zostać moim prywatnym niewolnikiem i szoferem? - kasai kazała mi znaleźć jednego sobie \o/

    Będąc mym zacnym sługą, będziesz miał różne Questy na podniesienie LvL'a i dostawać będziesz expa i nagrody
    Wiesz, nie żebym namawiała, czy coś, ale warto Więc się zastanów, ok?

    Zastanowię się... Ja tylko merolami ostatnio jeżdże służbowo, więc w cenie jestem :D zależy co dostanę w zamian :*

    Madzia napisał(a):

    A Ty kiedy mnie odwiedzisz, w tych moich skromnych progach? Przytulę i w ogóle
    Ciągle Cię gonię w Statach, a gdzie mi wygodniej - na górze i na dole, pod czy nad - oczywiście się wypróbuje

    Oficjalne zaproszenie czy takie tylko pierdu-pierdu? :D

    Wróć :*
  • Zaproszenia zawsze bywają oficjalne ^^
    Dobrze zastanów się, na zlocie Ci powiem na ucho co w zamian można zgarnąć ^^

    A co z moim mustangiem? Dostane, czy nie?
    Miałeś załatwić :<

    Tak, będziemy pili Black'a :D a później rozpracujemy ułożenie ciała na materacu łóżkowym XD
    Piszesz się? ^^

    Olej studia, zostań ninją ^^

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Zaproszenia zawsze bywają oficjalne
    Dobrze zastanów się, na zlocie Ci powiem na ucho co w zamian można zgarnąć

    Powiedz teraz żebym przygotował odpowiedni osprzęt :*

    Madzia napisał(a):

    A co z moim mustangiem? Dostane, czy nie?
    Miałeś załatwić

    Na razie się powozimy merolem, ok? :D Mustanga kupimy w przyszłym roku... albo życiu :D

    Madzia napisał(a):

    Tak, będziemy pili Black'a a później rozpracujemy ułożenie ciała na materacu łóżkowym
    Piszesz się?

    Z Tobą? Pytasz a wiesz :*

    Madzia napisał(a):

    Olej studia, zostań ninją

    Taa.... :D Powiedz to moim sponsorom edukacyjnym :D

    Wpadnij tu jeszcze :*
  • Nie martw się, jak ja to mówię :D Nie różdżka się liczy, a Czarodziej i jego czary ^^

    No więc, merca mi załatwisz, mustanga kupujesz :D Ok ^^ Jestem szczęśliwa :D
    Bierze Jacka na zlot ;> czy będziemy przepłacać na miejscu? :D
    Jakieś kuponiki na trunki bogów będą ^^ ale zawsze możemy dołożyć.

    __

    Gdybyś mógł wybierać, to czy chciałbyś móc cofnąć się do przeszłości i dlaczego? :P
    Jaki jest Twój ulubiony Mod/ka :D ? I czemu ja? :D
    Co byś zabrał ze sobą w dziką i niebezpieczną podróż (oprócz mnie)? ^^
    Gdybyś mógł wyczarować obok siebie, jedną rzecz w tej właśnie chwili, cóż by to było?

    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    Nie martw się, jak ja to mówię Nie różdżka się liczy, a Czarodziej i jego czary

    Różdżka zawsze gotowa, akurat o czymś innym myślałem, zboku :*


    Madzia napisał(a):

    No więc, merca mi załatwisz, mustanga kupujesz Ok Jestem szczęśliwa
    Jak już mówiłem, dogadamy się :D
    Bierze Jacka na zlot czy będziemy przepłacać na miejscu?
    I tak braknie... xD
    Jakieś kuponiki na trunki bogów będą ale zawsze możemy dołożyć.
    Ogarniemy :*




    Madzia napisał(a):

    Gdybyś mógł wybierać, to czy chciałbyś móc cofnąć się do przeszłości i dlaczego?
    Pewnie chciałbym cofnąć się do momentów, o których teraz myślę "jaki byłem wtedy głupi'. Ale raczej przez życię przechodzę świadomie i każda decyzja z mojej strony jest przemyślana. Chociaż spontanów zdarza mi się zbyt dużo i zbyt często... :D
    Jaki jest Twój ulubiony Mod/ka ? I czemu ja?
    No bo Madzia to jest przecież jednak Madzia... :*
    Co byś zabrał ze sobą w dziką i niebezpieczną podróż (oprócz mnie)?
    Namiot. I śpiwór. Jeden. If you know... :> :*
    Gdybyś mógł wyczarować obok siebie, jedną rzecz w tej właśnie chwili, cóż by to było?
    Rzecz? Sztabka złota o wadze pięciu tysięcy ton. :>



    :*