Nagrody S&D - uniwersa Io i Jupiter

  • Nagrody S&D - uniwersa Io i Jupiter

    Edycja S&D na uniwersach Io oraz Jupiter dobiegła końca, czas wiec rozdać nagrody. Poniżej kto się kwalifikuje do otrzymania nagrody, co trzeba zrobić aby rzeczoną otrzymać, jakie to są nagrody oraz małe FAQ.

    Kto i jakie otrzyma?

    • każdy członek zwycięskiej drużyny na danym uni jako nagrodę otrzymuje podniesienie dowolnego poziomu budynku na dowolnej planecie/księżycu o 1 poziom
    • aktywista, czyli osoba z największą liczbą zamieszczonych rw na danym uni, jako nagrodę otrzymuje podniesienie poziomu dowolnego badania o 1 poziom
    • złomiarz, czyli osoba z największą procentową wartością rw na danym uni - podniesienie o 1 poziom jednego z 8 badań, do wyboru: szpiegowska, komputerowa, opancerzenie, bojowa, osłona oraz napędy spalinowy, impulsowy, nadprzestrzenny


    W celu otrzymania nagrody należy napisać mail na adres nagrodysd@ogame.pl w treści maila OBOWIĄZKOWO należy podać rodzaj nagrody, który nam przysługuje:

    1. w przypadku zakwalifikowania się do otrzymania nagrody dla zwycięskiej drużyny:
      • nick z gry
      • nick z forum
      • uniwersum na którym braliśmy udział w S&D
      • współrzędne planety matki oraz jej nazwa
      • współrzędne planety/księżyca na którym ma być ustawiona nagroda
      • nazwa budynku, który chcemy podnieść

    2. w przypadku zakwalifikowania się do otrzymania nagrody dla najlepszego złomiarza:
      • nick z gry
      • nick z forum
      • uniwersum na którym braliśmy udział w S&D
      • współrzędne planety matki oraz jej nazwa
      • nazwa badania, które ma być podniesione o 1 poziom pamiętając, że do wyboru mamy następujące badania: szpiegowska, komputerowa, opancerzenie, bojowa, osłona oraz napędy spalinowy, impulsowy, nadprzestrzenny

    3. w przypadku zakwalifikowania się do otrzymania nagrody dla aktywisty:
      • nick z gry
      • nick z forum
      • uniwersum na którym braliśmy udział w S&D
      • współrzędne planety matki oraz jej nazwa
      • nazwa badania, które ma być podniesione



    Prosimy o wysyłanie maili z adresów, które macie ustawione na swoich kontach forumowych, w przypadku wysyłania emaili z innych adresów odbiór nagrody będzie utrudniony bądź nawet niemożliwy.

    Czas na wysłanie emaila to 4 dni od zamieszczenia przez opiekuna S&D ostatecznych wyników rozgrywki na danym uniwersum.

    Maile proszę wysyłać dopiero PO OSTATECZNYM ogłoszeniu wyników przez opiekuna danego uniwersum.

    FAQ:

    Pyt: Najlepszym złomiarzem i aktywistą została ta sama osoba, czy otrzymuje obydwie nagrody?

    Odp: Nie. W takiej sytuacji osoba taka otrzymuje zawsze nagrodę z puli przeznaczonej dla aktywisty, ponieważ jest to najbardziej wartościowa nagroda w S&D. Nagrodę dla najlepszego złomiarza zgarnia w takowym razie osoba druga w klasyfikacji na najlepszego złomiarza.

    Pyt: Czy każda osoba, która jest w zwycięskiej drużynie otrzymuje nagrodę?

    Odp: Nie - trzeba uzyskać co najmniej 1% wartości rw całej drużyny. Ma to na celu ograniczenie przydzielania nagród graczom z pojedynczymi, niewielkimi rw.
    Uwaga - próg 1% zostanie podniesiony do 3% w przypadku uniwersów Io i Jupiter, jako że one od początku wiedza o co grają.


    Pyt: Nie spełniam wymagań na 5 level nanitów, ponieważ wykasowałem 2 poziomy fabryki robotów (potrzebowałem wolnych pól na planecie), czy zostanie mi ustawiony owy 5 level nanitów jako nagroda?

    Odp: Nagrody to nic innego jak zwykły wpis w bazę danych, pod uwagę nie będą brane warunki niezbędne do postawienia danego budynku.

    Pyt: Czy możliwe będzie ustawienia pierwszego poziomu badań z zerowego, np. grawitonów na poziom 1?

    Odp: Tak, jest to możliwe.

    Pyt: Byłem w zwycięskiej drużynie, jednak tydzień przed końcem edycji odszedłem/zostałem wyrzucony. Czy nagroda mi przysługuje?

    Odp: Nie, nagroda przysługuje tylko tym osobom, które w momencie zakończenia danej edycji są w zwycięskiej drużynie.

    Pyt: Uzyskałem największy procent z rw/jestem najlepszym aktywista, jednak w momencie zakończenia edycji nie biorą udział w rozgrywce, czy mam prawo ubiegać się o nagrodę?

    Odp: Podobnie jak wyżej - nie, nagroda przysługuje tylko tym osobom, które w momencie zakończenia danej edycji biorą udział w rozgrywce.

    Pyt: Kiedy można się spodziewać ustawienia nagród na kontach?

    Odp: Około 2-3 dni po wysłaniu przez Administracje zbiorczego maila do firmy GF, o wysłaniu takowego pojawi się informacja na forum.

    Pyt: Czy takie same nagrody będą przyznawane także na zakończenie edycji S&D na tzw. starych uniwersach?

    Odp: Nie, będzie ta sprawa ponownie poddana pod dyskusję.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Osoby, które wysłały emaile z niewłaściwych adresów, czyli nie z ameli, które maja przypisane do swoich kont forumowych albo nie wysłały takowego maile w ogóle proszone są o zgłoszenie się po nagrodę, zegar tyka ;>
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Z przyczyn personalnych (osoba bez której przydzielanie nagród odbyć się nie może jest na urlopie) na ustawienie nagród na kontach w grze będzie trzeba niestety jeszcze trochę poczekać.

    Jak zdobędziemy dalsze informacje w tej kwestii damy znać.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Niestety jedyna osoba, która mogła umożliwić ustawienie nagród na kontach udała się na urlop, osoba będąca w zastępstwie tejże nie ma odpowiednich uprawnień, w związku z czym niestety ustawienie nagród jest możliwe najwcześniej w poniedziałek.

    Przepraszamy za zaistniałe, całkiem spore, opóźnienie.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Według otrzymanych przeze mnie informacji nagrody zostały ustawione na kontach dzisiaj około południa, z wyjątkiem jednego gracza proszę się nie niepokoić jeśli punkty za budynek/badanie od razu się nie zaktualizują, może to trwać nawet jeden dzień.

    Gracza adiks z uniwersum Jupiter proszony o sprawdzenie emaila i szybka odpowiedź ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.