fafi :>

  • Mati napisał(a):

    Eee... Ty serio się uczysz? :E
    Serio, serio. A przynajmniej takie wrażenie sprawiam :E


    Jeśli tak to mogę zamówić Twój plakat z autografem? :D
    Możesz.


    Będę sobie wieszał nad łóżkiem z tabliczką "skoro fafi daje rady to ja też muszę!" Podoba Ci się? :P
    Średnio. Uczyć a nauczyć to dwie różne sprawy. Mam jednak nadzieję, że jutro po tych 2 egzaminach wypowiem słowa: "Dałem radę!". :P


    Ech, nieco ponad 27 godzin zostało do godziny zero, czas chyba zacząć ściągi robić...
  • Czy to oznacza, że w poniedziałek odzyskamy fafiego? \o/
    Co lubisz jadać na śniadanie?

    Zaspałam sobie, pospałam sobie... 12 godzin ^^

    Edit. Mati, też ostatnio spytałam go, czy on tak na serio :E czy przesadza. Podobno jednak na serio.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Evcia :*
    Mam taką nadzieję. Jednak to będzie zależało od tego jak mi pójdzie jutro i pojutrze. Jeśli źle to będę musiał się zacząć jeszcze ostrzej przygotowywać do pierwszej sesji poprawkowej w połowie lipca. :-/
    Z reguły na śniadania jakieś kanapki jadam. Szybko się je robi, a rano jestem zbyt leniwy na robienie czegoś bardziej wyszukanego do jedzenia. ;P
    Jak na Ciebie 12 godzin snu to... słaby wynik. ;P
    :*
  • Dla mnie też już jest przeszłością. Z ostatniego egzaminu 5 dostałem mimo, że uczyłem się tak porządnie ledwie ze 2-3 godziny. :E W ogóle spodziewałem się w tym semestrze cięższej przeprawy, ale praktycznie poza jednym egzaminem, do którego należało się przyłożyć, resztę można było napisać na luzie.
  • fafi ;*
    Lubisz burzę?
    Deszcz?
    Deszczyk?
    Śnieżycę?
    Jaka jest ulubiona pogoda fafiego?
    Gdyby fafi miał wybrać dowolne miejsce na ziemi do życia, gdzie by to było? ( Oczywiście zakładając, że musi tam pracować itd.)
    Jakie fafi zna języki obce i w jakim stopniu?
    Czy jest jakiś język który dla fafiego ucha brzmi wyjątkowo dobrze?

    Edit. Apfff, zawiesiłam się i po skończeniu posta próbowałam zamknąć Ci temat. :D Jeszcze trochę i zacznę przenosić swoją "manierę" kończenia tematów i ucinania dyskusji do życia realnego. :E
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    fafi ;*
    elfi :*

    Lubisz burzę? Nie lubię.
    Deszcz? O ile nie pada akurat wtedy, gdy naginam piechotą z PKS-u na uczelnie to lubię. :D
    Deszczyk? Podobnie jak powyżej.
    Śnieżycę? Lubię.
    Jaka jest ulubiona pogoda fafiego? Siarczysty mróz + obfite opady śniegu. :D
    Gdyby fafi miał wybrać dowolne miejsce na ziemi do życia, gdzie by to było? ( Oczywiście zakładając, że musi tam pracować itd.)Na Syberii lub północy Kanady. Mógłbym tam jako drwal pracować. :D
    Jakie fafi zna języki obce i w jakim stopniu? W dobrym stopniu znam angielski i rosyjski. W podstawówce liznąłem trochę francuskiego, więc co nieco jeszcze pamiętam. ;P
    Czy jest jakiś język który dla fafiego ucha brzmi wyjątkowo dobrze? Tak, polski.

    Edit. Apfff, zawiesiłam się i po skończeniu posta próbowałam zamknąć Ci temat. :D Jeszcze trochę i zacznę przenosić swoją "manierę" kończenia tematów i ucinania dyskusji do życia realnego. :E
    Oj Ty niedobra. Lanie Ci się za to należy. :bicz1:

    Anubis napisał(a):

    fafi fajny avek ;d
    Dzięki