ACS: okoprokopa i Nastrro [Deathrow], Nemezis vs krejsol (poprzednio Gringo-Baranq) [SCS] - 7.276,76% - ZŁODZIEJ w reckach!! TOP2 ACS

  • Andromeda [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • trzeba bylo napisac mi nasze konto wara od niego. Przespaliscie mamy @ i gon sie okonek... To zaczeliscie ze mna "dyskutowac" a Baran mnie zapewnial ze nie jest z pierwszej lapanki i jest honorowym graczem.

    Nie wiem czy bylbys zadowolony gdybys oddal konto graczowi, a po 2tyg (vide Baran) zlom calej floty i 80%ptk konta. Mi byloby poprostu szkoda mojej pracy przechulanej. Kontem dysponowali niejaki Iron i Skar - zaden z nich z calym szacunkeim nie zbudowal chocby 3% tego konta... Wg mnie nie mieli legitymacji do przkazania konta bez uprzedniej wiedzy budowniczego konta. Ciazylo im to flotowe konto bylo widac po regularnych spadkach i urlopach.

    Ja wyznaje zasade wiernosci sojuszowej i niedlugo pewnie doprowadze do polaczenia moich 2 ulubionych sojuszy. Jakis czas temu tupek oddal konto, wyszukalem vinca ktory regularnie grajac i farmiac - bez fajerwerkow dobudowal wlascielowi ladne stadko dodatkowej flotki. Po czasie zadecydowal o urlopie i przez mysl mu nie przeszlo zeby szarogesic sie na tym koncie, bo to nie on je zbudowal. Elegancko zagadal do Tupka co dalej z kontem.

    Widzisz Ty ladujesz pieniadze w konto i masz na nie [ciach] (choc po farmieniach z hirurgiczna precyzja i ciulaniu punkcikow watpie) :E

    Konto jak widac wrocilo do sojuszu - niestety w reckach :-|

    pseudowulg ciach
    arnej

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okonek1 ().

  • niestety nie mam kontakti z Maq bo go po prostu nie znam. w sprawie oddania Barankowi konsultowalem sie z osoba od ktorej dostalem to konto - czyli z Ironem
    zreszta Maq chyba zdawal sobie sprawe ze oddajac konto nie bedzie mial wplywu na to co bedzie sie z nim dalej dzialo. Jesli mu to nie pasowalo, mogl je usunac lub wrzucic wieczny urlop
    pisanie ze ktos jest niehonorowy bo opuscil sojusz by grac ze starymi znajomymi jak bylo w tym wypadku jest troche nie na miejscu
    po otrzymaniu passow od Irona tez chcialem odejsc by dolaczyc do sojuszu gdzie graja znajomi z innego uni, ale Iron mnie namowil na pozostanie..
  • Graty!!!

    Jak na wpis do RW przystało, gratulacje!! ;)

    + % - mówi sam za siebie!
    + złom (ponad 700k, wow! :]
    + w większości pozbierany = ZYSK! :D
    + mały farming ;)
    + duet: Oko + Nemezis 8-)

    Graty: 5/6 !

    Pozdro for @ll !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ★ UFP - SSC ★ ().

  • piękne RW nie ma co, cieszy fakt upolowania floty, choć szkoda że to flota zbudowana przez znajomego, bardzo dobrego gracza...

    cieszę się że mogłem w jakiś mały sposób pomóc ;]


    skar778 napisał(a):


    niestety nie mam kontakti z Maq bo go po prostu nie znam. w sprawie oddania Barankowi konsultowalem sie z osoba od ktorej dostalem to konto - czyli z Ironem
    zreszta Maq chyba zdawal sobie sprawe ze oddajac konto nie bedzie mial wplywu na to co bedzie sie z nim dalej dzialo.


    skar nie strzelaj sobie w stopę, bo takie teksty o braku możliwości skontaktowania się Maq'iem, śmieszą i denerwują zarazem

    ja też nie miałem namiarów na Tupka, ale nie wiem czy wiesz, jest coś takiego jak wewnętrzna strona soja... a tam masz kontakty wszystkich graczy latających pod banderą Deathrow...

    jeśli konto przejmujesz to według mnie po to żeby się nim pobawić, w miarę możliwości rozwinąć... tak wyszło że nie mam zbyt dużo czasu aby grać na andro, a konto na którym grałem tego czasu wymagało... z taką flotą nie bawiłbym się w budowę jakichś śmiesznych kopalni, możecie mi zarzucić, że oprócz zlomowania Amena niczego wielkiego nie dokonałem, ludzie z soja jednak wiedzą że dość często łapałem konkretne farmingi... odbudowałem flotę po starciu z Amenem, doklepałem 2k panca i brakujący telepek na 1 gali w więc trochę w to konto czasu włożyłem, lecz gdy nie miałem już czasu na aktywną grę poszukałem gg Tupka i zaproponowałem powrót, niestety nie mógł wrócić a więc konto wisi na urlopie bez ryzyka wtopy pod rządami jakiegoś pro plajera... :)
  • Gratulacje starcia, bo wyszło pięknie ! Fakt, że flota "wróci" do Deathrow, to była tylko kwestia czasu przy takiej polityce właściciela/li. Szkoda tylko, że starcie dało kolejny powód do wyciągania brudów na forum publicznym.
    Pozdrawiam i miłego przetopu życzę.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • Dostałem info od MrBrownstone o ST na Andro, a w nim moja stara flota w reckach ;(
    Uścisk w dołku bo wróciły wspomnienia, ale to już prawie rok jak odszedłem . Niektórzy może jeszcze mnie pamiętają choć pewnie mało jest tych co wtedy grali.
    Najzabawniejsze w tym ST jest to, że to Deathrow skasowali flotę z konta założyciela sojuszu. :] ( był czas że to była flota i konto Top-1)
    To tylko cyferki na ekranie dlatego GRATY OkO za super % ]:-D , a maq dostanie po uszach jak tylko się odezwie za to że oddał konto na poniewierkę :P
    Pozdrowienia dla wszystkich graczy z Andro od byłego gracza Mir I =)

    Ps. OkO jesteś dla mnie "NAJ" tej uni ;)
  • Cóż ... ?(
    Po pierwsze i najważniejsze ... Mega Graty dla agresorów :bdb:
    Szkoda, że tak mało detali co do akcji, no ale cóż taka wola wstawiającego.
    Po drugie i równie ważne ... spadło konto Mirka i Łukasza, jak wiadomo niegdyś konto Top 1.
    Powiem od siebie tylko tyle, że mało już zostało graczy na Andro tej klasy co ONI.
    Kto miał przyjemność poznać, zapewne potwierdzi.
    Czytając ten temat, jednej osoby jest mi poprostu i szczerze żal :-/
    Większość wie o kim mowa, więc zachowując ramy kultury nie wymieniam jej z "nicku" ;>
    Jak wspomniał przedmówca, OKO jesteś "the best player on Andromeda"

    Pozdrowienia dla wszystkich "normalnych" graczy Ogeja.
  • Jeszcze dwa tygodnie temu Baran i jego adwokat tatkoj nawijali mi na PW jaki to nie jestem ograniczony, ze chce odebrac konto.... Sam zezlomowany pisal tekst ze jezeli tylko przestanie grac na andromedzie odda konto sojuszowi (z ktorego go zajumal notabene). Jeszcze tydzien moze dwa temu Maq prosil Was o zwrot swojego konta... Tu oczywiscie gdy konto zostalo zzerowane cudownie dowiaduje sie ze wciskaliscie je byle cepowi... historie to sobie sami piszcie i w nie wierzcie.

    Dostales lanie albo jestes zwyklym zlodziejem i powiedz to tu. Gralem, albo zaje.. - (kazdy dokonczy)



    Baranq nie grał na tym koncie już tydzień, więc wypadało by zedytować temat starcia.
    Co do kwestii sojuszu to jest wybór właściciela konta, a właścicielem konta jest osoba której mail jako stały figuruje w ustawieniach.
    Poza tym na jakiej podstawie oskarżasz kogoś o kradzież konta?? Tego typu przypadki zostały wyeliminowane już parę lat temu, nie wyobrażam sie w jaki sposób można dokonać zmiany maila stałego bez wiedzy poprzedniego gracza :roll: .

    Podsumowując nieregulaminowy tytuł starcia, obrażasz kogoś i rzucasz oskarżenia bez żadnego poparcia i do tego przekręcasz złośliwie nick gracza i piszesz żałosne pw.

    Minimum kultury by się zdało panie okonek1 i trochę dystansu.

    Za stracie gratulację, % jak na młode uni całkiem ładny.
    Pozdrawiam.
    "Głupi swój gniew objawia od razu, roztropny ukryje obelgę" (Przysłów 12:16)

  • Trochę dystansu do gry by się, co niektórym przydało. Zapodajcie urlop, bo życie wam ucieka!!!

    Złom pierwsza klasa. Nikt na tym uni nie jest lepszy od Oko......
    Fajne RW , tylko ta otoczka pozostawia niesmak.
  • Jezeli ktos mowi i do tego kilkukrotnie, ze odda, a robi cos wrecz przeciwnego to jest zlodziejem i to kwalifikowanym, bo dodatkowo prócz okradania sojuszu ktory mu to konto udostepnil łże jak pies na PW... :E

    PW dostosowuje do poziomu gracza -> staram sie nie przesadzac jak Mały Elektryk ;]

    @ Wy wszyscy gracie na kontach ktore dostaliscie - wali Was ta praca ktora przepieprzacie badz nie. Klasyczny przypadek ma tuataj miejsce gracza ktory nie powinien dostac lepszego konta niz moonowka... Po co Baran bierze konto na 10dni -> by je tylko zajumac po nic innego. Jest zlodziejem pelna morda, bo twarzy taki szczur nie ma ]:-D
  • a napisze sobie coś :)

    starcia gratki a tak poza tym luzik :) to tylko gra a konto oddane to zezłomowana tak wyczytałem kiedyś :P i tu też się potwierdziło nie grasz włącz u lub skasuj w soju nie jestem ale konta do właściciela należą ?
    tak mi się zdaje a może u WAS jest inaczej ;)
    ja na swoim pykam sam :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez an112 ().

  • SpeedyGonzales2007 napisał(a):


    Panie kolego dostałem te konto :) i nie zamierzam się tłumaczyć na forum.

    Pozdrawiam 8-)


    Bardzo ciekawie bo nic mi o tym nie wiadomo Ciekawe od kogo je dostales zlodzieju

    Nie pozdrawiam

    Co do starcia bardzo cieszy zezlomowanie ukradzionego konta przez Baranq'a (tudziez Barana). Szkoda ze tak sie stalo duzo ludzi mialo dobre wspomnienia zarowno z kontem jak i z poprzednimi wlascielami

    EOT
  • Muszu napisał(a):

    SpeedyGonzales2007 napisał(a):


    Panie kolego dostałem te konto :) i nie zamierzam się tłumaczyć na forum.

    Pozdrawiam 8-)


    Bardzo ciekawie bo nic mi o tym nie wiadomo Ciekawe od kogo je dostales zlodzieju

    Nie pozdrawiam

    Co do starcia bardzo cieszy zezlomowanie ukradzionego konta przez Baranq'a (tudziez Barana). Szkoda ze tak sie stalo duzo ludzi mialo dobre wspomnienia zarowno z kontem jak i z poprzednimi wlascielami

    EOT

    Bardzo poważne oskarżenia tu padają Muszu !!!

    Proszę o bardziej przemyślane wpisy na forum na mój temat.

    Jeszcze raz graty za ST tym razem dla Nemezis :)

    Pozdrawiam :rumieniec:
  • Ooooo kolejny wspólny złom znanej ekipy ukrywającej się pod nickami Okoprokopa i Nem i kolejna aferka. A najbardziej zabawne, że top-aferzysta obrzuca innych inwektywami pasującymi do niego samego.
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."