Oszustwo w HANDLU ! Bohater główny BedeBralCie

• Oszustwo w HANDLU ! Bohater główny BedeBralCie

Jak widac w tytule tematu zostalem oszukany moze nie tylko ja przez garcza BedeBralCie. 2 czerwca szukalem kogos kto kupilby odemnie 30mln dexu zalezalo mi na czasie wiec wyslalem je do BedeBralCie, poniewaz jako pierwszy odpisal pozostalym chetnym podziekowalem i grzecznie odmowilem dzis minie 48 godzin za niecale 3 godziny i watpie w to by ktos kto nie wyslal surowcow przez 45 zrobil to w ciagu 3 ostatnich. Graczy z naszego Uni prosze o wystrzeganie sie tego gracza i nie nawiazywanie z nim zadnych kontaktow z racji tego zo zrobil.
    Prosze o wasze wypowiedzi w tej kwesti.
    odpowiedni post umiescilem rowniez w dziale handlu.
  • Jesli jestem slabszym graczem, to moge oszukac i nie dostac bana... Oszukanemu gorace wspolczucia. Administracje forum prosilbym o pozwolenie podania kordow planet oszusta na forum (najlepiej w tym dziale)...
  • LOL daj sobie spokój napisałem ci że zapomniałem wysłac surke i chciałem kordy pech chciał że akurat dostałem telefon z pracy i musiałem pilnie wyjechac własnie wruciłem do domu a ty robisz afere z tego :E pozaty znajomośc rgulaminu sie kłania mam czas do po połnocy jak dostarczyłes mi dex a nie jeszcze2h jak sobie ubzdurałes :]
  • wybacz mam urlop wiec to nie moj problem juz teraz ... wroce dopiero w poniedzialek
    pisales wczoraj dzisiaj nic nie pisales

The post was edited 1 time, last by SpOtLesS ().

• ustalone zGO uni andromeda którato potwierdziłaże mam jeszcze sporo czas na odesłanie surowców bo całe 6h :E nawet załatwiłem że moge bez problemu odesłac na jutro jak by nie pasiło o połnocy a ten sobie uciekł na urlop nawet ustaliłem już teraz że handelprzedłużony skoro wracasz w poniedziałek i po kłopocie a ty jakies głupoty wypisujesz że oszust jestem jak bym nie miał co robic tylko nie wysyłac surki za dex jak kazdy niżej odemnie jest :E więc nie pisz mi głupot juz chłopczyku bo ci odeśle surke po przeliczniku 1,5-1,2-1 to bedziesz mógłpisacoszust :E :D ;]
  • L H zawsze takie dziwne zagrywki ma. Nie mniej zgodnie z regulaminem handel ma się zakończyć w ciągu 48h, jedynym dostępem od reguły jest zgoda GO. Oto cytat z regulaminu:

Handel musi być zakończony w ciągu 48 godz.
    W wyjątkowych sytuacjach (np. podział ataku związku , zdobyczy czy pomoc recyklerów...), musi być poinformowany Operator Gry:-)

Makina to dobry chlop - nie oszust. Kontami mozna z nim handlowac.

P.s Jak tam moje byłe konto na Elektra?
  • KOnto na elektrze dostałem kiedyś od mojego ziomka i jak sie domyslam on dostał je od ciebie . pech chciał że po tym jak dal mi konto kilka dni poxniej wpadł na genialny pomysl żeby wejsc zobaczyc jak mi idzie a kilka dni poxniej Mazi zgłosilmnie że na bank ktos mi zasiada bo nie umiał pogodzic sie z tym że ktoś może byc botem :D wszystko było by spoko odpoczołbym tydzien i tyle ale konto miał juz predzej bany za zasiadanie i dostał bananowa wyspe do 2038 :E

A sprawa ogarnieta z GO Psotka i jak w poniedziałek kolega spotles nie wruci to mam odesłac na planete GO surke i dopiero mu sie nie opłaci :E
  • Jak zawsze musisz coś trochę pokręcić. Nie możesz po prostu prawdę powiedzieć? Przecież razem ooszukiwałem z tobą na innych uni. Oczywiście już nie oszukujmy. To czysty przypadek, ze mamy lub mieliśmy razem z kolegami konta na tych samych uni.

Autor tego postaci oświadcza, ze jego konta serii Dragon220® są uczciwe...
  • LOL dobry jestes ja cie nawet nie znam nigdy nie robiłem żadnych przekrętow na moich kontach czego potwierdzeniem jest fakt przywrucenia mi konta po włamaniu na u18 gdzie prześwietlono wszystkie moje 6 konto i nie znaleziono nic i potwierdzono żetylko ja loguje sie na moje konta i nik nie może znac mojego hasła co poskutkowalo precedensem na skale poslkiego ogame czyli backup-em konta zrobionym przez niemców :]
  • Nie twierdzę, że jesteśmy amatorami. My ten towar szmuglujemy legalnie. Co tu gadać. Niech żyje nasza ekipa. Ty mnie znasz, tylko nie pod tym nick. Na forum cię nie oświecę. Zbyt duże ryzyko dla moich kont . Też gram na uni 18... O na 25 uni!!! Taki przypadek. Przypadkiem zajmujemy się handlem...
  • rumpel.s wrote:

Spotless jestes jedynym moim znajomym ;P dlatego jestes ciemna masa :D

chyba wg Twojej wyimaginowanej rzeczywistosci

Dragon220 wrote:

L H zawsze takie dziwne zagrywki ma.

na ten temat sie nie odzywaj

makina wrote:

a ten sobie uciekł na urlop

nie uprzedzilem Cie o tym o przepraszam nie mialem czasu i nie uieklem tylko musialem a powody to moja osobista sprawa

makina wrote:

nie miał co robic tylko nie wysyłac surki za dex jak kazdy niżej odemnie jest

i myslisz ze jestes fajny? lub lepszy? to sie mylisz i to grubo
    pewnie malo ktos wysyla odrazu w pakiecie 30mln dexu...
    skoro tak twierdzisz ze nagly przypadek powiedzy ze Ci wierze i w tym momencie nie chodzi o glupie liczby z ktorych sklada sie ta gra tylko o jakikolwiek szacunek do drugiego czlowieka
  • makina wrote:

LOL daj sobie spokój napisałem ci że zapomniałem wysłac surke i chciałem kordy pech chciał że akurat dostałem telefon z pracy i musiałem pilnie wyjechac własnie wruciłem do domu a ty robisz afere z tego :E pozaty znajomośc rgulaminu sie kłania mam czas do po połnocy jak dostarczyłes mi dex a nie jeszcze2h jak sobie ubzdurałes :]

LOL Sam czasem kupię trochę deu więc się wypowiem.
    Makina-BedeBralCie jasne, że każdemu się zdarza zapomnieć o transporcie (choć chyba jeszcze nie zapomniałem) lub pomylić kordy (miałem to) lub wysłać metal zamiast kryształu (to też miałem :quasi: ). Jednak w takich przypadkach było mi zwyczajnie głupio bo co obchodzą mojego klienta, moje wymówki? Generalnie nic, więc po mojej stronie wypada przeprosić i dać mu odczuć, że moje działania nie były celowe oraz chociaż w części zrekompensować straty, wynikłe z faktu, że nie dostał towaru o ustalonej godzinie i miejscu.

Nie wiem co tam sobie pisaliście na priv ale z Twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie, że SpOtlesS powinien Ci dziękować, żeś łaskawie zechciał od niego kupić ten dex. A co do terminu dostawy to nie wiem jaki to ma związek z tym czy zostało Ci jeszcze 2h czy 6h? Czy to znaczy, że klient ma siedzieć przez 48h na koncie bo może łaskawie zdecydujesz się wysłać?
    Swoją drogą SpOtlesS też trochę przesadził. To, że założył temat i podzielił się ze swoimi problemami wynikłymi z handlu akurat rozumiem, trochę jednak przeholował.

Oczywiście nie znam szczegółów, a wyrażam jedynie swoje zdanie na temat tego co przeczytałem w tym temacie.
    edit
    literówka
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0

The post was edited 1 time, last by hasseu1 ().

• dzisiaj o 18.15 max wylacze urlop wiec mozemy dokonczyc to co zaczelismy 4 dni temu ...

hasseu1 wrote:

Swoją drogą SpOtlesS też trochę przesadził. To, że założył temat i podzielił się ze swoimi problemami wynikłymi z handlu akurat rozumiem, trochę jednak przeholował.

zgadza sie przesadzilem ale wyjezdzalem planowany powrot byl dzis na 7 odrazu do roboty a ze wrocilem wczoraj to przypadek stad urlop wlaczylem w sobote po 18

spieszylo mi sie z dexem napisalem do 5 osob w tym chyba rowniez do Ciebie hasseu1

PS nie wierze ze topowy gracz ogame nie ma w tel mozliwosci zajrzenia do ogejma i napisania pw ... wystarczylo tak niewiele zeby uniknac zamieszania
  • Ogame nie jest moimzyciem gram z przyjemności i dla ludzi których tu poznałem bo normalnie mam duzo innych ciekawszych rzeczy do robienia niz zaglądanie przez telefon na ogame ;] odpisal bys lepiej na gg albo pw jak chcesz dokonczyc ten handel a nie pisał już tych głupot na forum
  • makina wrote:

Ogame nie jest moimzyciem gram z przyjemności i dla ludzi których tu poznałem bo normalnie mam duzo innych ciekawszych rzeczy do robienia niz zaglądanie przez telefon na ogame ;]

Taaa jasne dlatego się chwalisz swymi osiągami w sygnie :P

Mi się jeszcze nie zdarzyło zapomnieć o handlu, no może raz PRAWIE ale kolega przypomniał. Co do tematu to chyba już spełnił swoją rolę, każdy będzie raczej uważał przy wymianie z top 1. Myślę że reszta wypowiedzi nie wprowadzi już nic nowego do sprawy.