ACS; owens106 [BOS] vs owocek i skar [Deathrow], Muszu[HYPNOSIS]- 7561,31% TOP 1 ACS

  • Andromeda [1]
  • skar & spółka - wielkie gratki starcia! :)

    fajnie wyszło i nie ma co patrzeć czy straty duże czy nie!!! :P

    przynajmniej tutaj jeszcze coś się dzieje...

    pozdrawiam z uni11
  • Musze pogratulowac udanej akcji kolegom z Deathrow i Gorkiemu ;]
    Szkoda ze tak wytrawny gracz jak Owens zakonczyl kariere ogeamowska ;)
    Jeden z nielicznych ktory niewdaje sie w forumowe pyskowki za co nalezą mu sie pochwaly
    I kto mnie teraz bedzie skanowal procz Nemki :>
    Co do Owocka - picie to jest zycie ]:-D wiec SzO zycze
  • Szkoda ze przez swoje roztargnienie dostalem bana :E
    Gdyby GO dzialal sprawnie nawet odsiedzialbym kare przed ta akcja....

    30ukladow pod falanga... 15kk wahy na kuli... 18k recy pelnych sosu... do podzialu na uczestnikow acsa, bo nikt by tego nie ukradl... ogolnie sporo korzystniejszy bilans :>

    tylko czy owens wlecialby widzac dodatkowo moja skromna flotke na falandze.... tego nie wiem, ale nie raz zawracal 1-2 max 3 sek przed moim teleporterem. Takie zycie X( liczylem ze cofniesz i jeszcze zawalczymy na tym uni.... Milaes szanse odejsc w pieknej obronie na moonie nemezis, miales nawet szanse polec w kontrze na zawroconym ataku na R-Wielkiego podczas S&D.... :bicz:
    Wybrales bardzo glupi sposob na zakonczenie gry, ale Twoja flota i Twoja praca poszla do zrobienia i odbuowania konta.... Jakis rok temu byles top8 i dostales klapsa w ACSie pod moim dowodztwem, by po roku powrocics z top 600 na szczyt - moze i tym razem tego dokonasz??

    Generealnie jezeli konczysz to skonczy sie pewna era na tym uni... juz nie bedzie calych galaktyk z minutkami po godzinie 3 i nie bede sie juz martwil ze ktos zgarnie mi w nocy cel, ja nie bede musial pilnowac powracajacych recy czy moonow z dexem na ktore polowales

    Co do Owcka szkoda gadac, ale i chlopaki daliscie ciala nie wyfarmiajac zlomu z koloni owoca... bylo pewne ze nie zabierze tego na efesa ^^


    Owik jestes ikona tego uni jak kilku graczy i chwala Tobie na tym padole... daj znac jak ruszysz na nowym uni. GG masz, bo pisalem Ci gratulacje wczoraj :)


    PS

    W sumie to byl ostatni BoS ze starej ofensywnej gwardii zostala dama i kilku nieumiejacych grac badz nie umiejacyh uzyc floty miniBosiakow :ziew:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez okonek1 ().

  • Wszystko w tym temacie chyba już zostało napisane więc się nie będę powtarzał :]
    Do padających gratulacji i zastrzeżeń co do starcia i jego wykonania dodam tylko od siebie graty dla byłego współplemieńca skar'a (bo mi nie popuści XD ), który zrobił wreszcie ;P użytek z flotylli obrazków i wykręcił ładny rekord ACS =)

    Życzę kolejnych złomowań, z tym że z nieco lepszym skutkiem ;)
    Top ACS teraz stanowi prawdziwe wyzwanie dla używających obrazków na tym uni...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Red-Devil ().

  • jak mawiał stary polityczny emeryt - prawdziwego faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, a jak kończy - Owens, trzymaj się

    przyznam, że do końca nie rozumiem tego rw - leciały recki na atak? niestety Owensik udowodnił już wcześniej, że jest omylny - może i teraz czegoś nie dopatrzył? teraz trudno już dywagować

    to zdanie z poczatku posta tyczy się też owocka

    początkowo myślałem, że st na mega % trafiło się grupie lamusków z przypadku - owocek niczym nie zasłynął, skar jeszcze gorzej, bo klasycznie marnuje dorobek maqa i spada w statach tak, że dziwię się gdzie podziewa się surka z produkcji na tym koncie, bo wzrostów szczególnych nie widzę
    początkowo myślałem , że trzecim farciarzem jest Xul - teraz już wiem, że się myliłem pierwotnie co do jego umiejętności - zmyliła mnie zmiana nicka

    aż niesprawiedliwie, że jest top1 acs tak zwyczajny

    Deathrow gratuluję zorganizowania
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tatomija ().

  • Oj Owocek nie wiem czy większe graty należą Ci się za ten % czy też za chęci do gry, która przecież po tylu latach grania u wielu zanika

    dzięki za linka :D kolejnych wysokoprocentowych akcji życzę :E
  • I ja pogratuluje zgrania i procka bo wypada, szkoda, że wszystko poszło na marne, tylko % został, chyba na dłuższy czas. Owensowi, życzę miłego wypoczynku, na którym może przemyśli i powróci jak większość :) bo zgadzam się z przedmówcami, że coś się skończy na Andromedzie z Twoim odejściem, odejściem jednego z największych tego uni.
    pozdrawiam.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • Jak to się mówi na każdego przyjdzie w końcu czas...
    Niektórzy jednak jak Owens ten czas sami świadomie wybrali widząc wynik dużo wcześniej na fali...

    Owe powodzenia w realu i udanego letniego odpoczynku życze, a i może za jakiś czas do nas powrócisz...?
    Rzeczywiście wg mnie jak i kilka postów wyżej - pewien rodział się kończy na andro z Twoim odejściem.

    Obrońcom gratuluje nowego rekordu %.
    Pozdrawiam
    Quecalkoatl / Smok Wawelski / Bajo Bongo - uni 25, Andromeda, Rhea


    Nie śpij, bo Cię napadną...

    Każda Chwila To Szansa Aby Wszystko Zmienić
    Bo jest paru ludzi, bo jest pare w życiu dobrych chwil...
  • co tu dużo pisać... Owocek mówiłem że alko jest dla Ciebie złe xD

    gratulacje % panowie ;D aczkolwiek starcie lamerskie xD

    Atakierowi powodzenia w życiu osobistym i graty wyboru ;)

    Owockowi tego co koń ma pod brzuchem ;* i tak wiesz że Cie kocham xD
  • Gratuluje procent zacny ale całośc jak sie to stało troche dziwna i te tłumaczenie Elektryka ...
    Szkoda ze to na owensa padło ale z drugiej strony to BOS i padł w dodatku na deathrow ]:-D


    Owocek to co tu zrobiłes to przerosło chyba wszystkie powstałe na tej uni st ;]

    Szo owocek ^^
  • Ja miałbym nie pogratulować tym co paliwo kupują? Życzę poprawy rekordu dla obrońców. Tak trzymać chłopaki. Ja biorę się za budowę rafinerii. Akcja pierwsza klasa. Gratuluję zgrania. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego...
  • Nie bywałem tu z 3 miesiące wchodzę i szok 7,5k procka patrzę owens po dobrej stronie lecz po głębszym wniknięciu pomyślałem że Owens wreszcie postanowił się wyleczyć z tą durną grą i daremnymi Modkami. Powodzenia w realu;] Oko kiedy ty zmądrzejesz i weźmiesz przykład z kolegów? :ziew:
  • Wszyscy się rozpływają nad zakończeniem gry, nad postawą, etc., nie powiem owens dobry gracz, zacięty, troche pomocne miejsce miał skąd grał, ale brakuje mi cały czas jego wpisu. Wypowiadają sie za niego wszyscy, że skończył, że ok, powodzenia w realu, itp. itd.
    1. Sam owens nie napisał nic pod akcją, wiec nie wiem skąd te domysły?!
    2. Jaka by nie była lamerska mając cel pod falą i lecąc składem który leciał, to kończyć "w rekach" (cudzysłów celowy z wiadomych powodów) Sojuszu, z którym się bądź co bądź wojowało cały czas, to troche dziwne zachowanie w stosunku do Bractwa, czyż nie?
    3. Po krótkim urlopie widze, że konto znowu aktywne, a na stanie zostały jeszcze gąski, więc nie wszystko w piach.
    Pozdrawiam owensa i życzę SzO, bo raczej to chyba coś się przysnęło albo zlogowało, niż celowe było...choć moge się mylić, ale chciałbym żeby mnie ewentualnie sam zainteresowany wyprowadził z błędu, a nie rzesza klakierów.
  • Frutek24 napisał(a):

    Nie bywałem tu z 3 miesiące wchodzę i szok 7,5k procka patrzę owens po dobrej stronie lecz po głębszym wniknięciu pomyślałem że Owens wreszcie postanowił się wyleczyć z tą durną grą i daremnymi Modkami. Powodzenia w realu;] Oko kiedy ty zmądrzejesz i weźmiesz przykład z kolegów? :ziew:



    frutek widac ze jechales na pushowkach (wszystkie 3 pomimo tygodniowego bana skasowaly sie) XD Ciekawe czemu ta osoba ktora je zasiadala odpuscila z rozbudowa eko i porzucila konto :E

    Ja daje sobie ciagle spokoj i gram na luzie - nic na sile ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okonek1 ().

  • Po paru miesiącach nieobecności zaglądam na Wasze forum w ST, a tu taki ładny % po stronie założonego przeze mnie i maq'a Dathrow i to na jednym z moich starych cenionych rywali :)
    Jeśli nastało u niego już znużenie to trzeba go zrozumieć bo był jednym z nielicznych co nadawał tej uni kolorytu.
    Jest okazja na dedy to korzystam:D

    Dla całego mojego Dathrow , z wyróżnieniem Basi, GiBoNa , maq'a, oKo'nka, Lucka i innych z którymi grałem ;]
    oraz przeciwników z BoS .
    Białej Damy, Owensa, Arkana i inni =)
  • No to owens aleś urwał ]:-D decyzja ze wszech miar słuszna szkoda życia na cyferki ^^ zwłaszcza latem :)
    Wyczytałem tu w którymś z postów że niby zaspałeś ze czeka na Twój komentarz O_O to pewnie poczeka ]:-D może coś w takim stylu :ow: :lm: :tratata: :cisza: :juzpotobie: :bicz:
    Żegnasz Andro może w trochę kontrowersyjnym stylu ale mi się podoba
    Dla Obrońców gratulacje za zgranie i obronę kolegi
  • Mysle, ze mogles to w lepszym stylu skonczyc (np. z wlasnym sojem na jeszcze wiekszy procent, no i zlom zostalby w rodzinie...)
    ALe Twoje konto Twoja decyzja, graty procentu!!! ;)
  • nie wiedziałem że to koniec owensa ale kaka
    z jednym się zgodzę lepszy koniec można było wymyślić odejść z klasą a to wyglądało jak słanie owcy do smoczej jaskini
    ajjaj
  • zbieg okolicznosci predzej

    tylko szkoda ze my sie rozbijalismy, a Owens teraz gra na jednym z kont o ktore sie wczesniej rozbil :P
    ale w takich rekach, podejrzewam ze szybko wroci na top 1 flot