Po prostu Valefor

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pytałam o męski zestaw do czarnych bojówek! :D
    Nie wiem na pewno, czy kogoś pobudzą, bo jeszcze nic Twojego nie przeczytałam.. Chyba kiedyś musi być ten pierwszy raz? <;
    A to co tam napisałeś.. w jakiej tematyce się mieści?
    Mam zamiar zrobić grę fabularną - potrzeba mi kreatywnych ludzi.. piszesz się?
    Skoro już jesteśmy przy książkach.. co ostatnio czytałeś?
    Ulubiony autor i dlaczego właśnie on?
    Czemu nie jest nim mój ulubiony Graham Masterton? :D
    Jak często czytasz?
    I co dokładnie? Jakiś konkretny gatunek?

    I pamiętaj, rozpisz się, bo już nie zajrzę! :*



  • Indestructible napisał(a):

    Pytałam o męski zestaw do czarnych bojówek! :D To nie pomogę, nie noszę bojówek :P
    Nie wiem na pewno, czy kogoś pobudzą, bo jeszcze nic Twojego nie przeczytałam.. Chyba kiedyś musi być ten pierwszy raz? <; Może bym i coś podesłał Ci do przeczytania :D
    A to co tam napisałeś.. w jakiej tematyce się mieści? Ciężko to określić, nawet bardzo ciężko :P Powiedzmy, że po prostu normalnie życie bohatera opowiadania:D
    Mam zamiar zrobić grę fabularną - potrzeba mi kreatywnych ludzi.. piszesz się? Mam bardzo mega mega fajną grę :D Którą robiłem jak byłem SMODem :) Zainteresowana?:D
    Skoro już jesteśmy przy książkach.. co ostatnio czytałeś? Ostatnio skończyłem czytać II tom Angelfall. Obecnie czytam Grę o Tron. Czekam na wydanie III tomu Angelfall, więc coś w międzyczasie muszę czytać ;)
    Ulubiony autor i dlaczego właśnie on? Susan Ee. Przeczytaj książkę o której pisałem powyżej, a sama zobaczysz :D
    Czemu nie jest nim mój ulubiony Graham Masterton? :D Booo.. bo nie!:D
    Jak często czytasz? Często. Jak jadę do pracy, jak z niej wracam. Jak mam czas to w domu spędzam kilka godzin przy książce. Dlatego szybko kończy mi się materiał do czytania:P
    I co dokładnie? Jakiś konkretny gatunek? Lubię bardzo fantasy czytać, mega :)

    I pamiętaj, rozpisz się, bo już nie zajrzę! :* Specjalnie dla Ciebie się rozpisałem :D
  • Jak to nie? Musisz się znać na modzie! Nie mów, że chodzisz tylko w dresie, albo w garniaku. :P
    Nie może być coś podesłał, tylko podeślij, albo pakuj się do NT, rozruszamy ten dział! :D
    O, lubisz fantastykę.. w tym opowiadaniu poszedłeś w smoki, wilkołaki i czarownice, czy to zupełnie inny rodzaj? :P
    Pewnie, że zainteresowana - lubię zabawy fabularne, ogólnie lubię pisać, więc jeśli masz coś, co możemy razem poprowadzić, to czemu by nie skorzystać, co? :P Zielono-łososiowy power!
    Nie słyszałam o Susan Ee. ;o No ale skoro polecasz, to pewnie kiedyś spróbuję. :P
    Gra o tron? Też nie czytałam, fajne? ;)
    Boo.. bo nie, to nie jest odpowiedź. :D Czytałeś w ogóle coś co wyszło spod jego pióra? :P Ryje banię, pewnie dlatego nie. :D
    Fantasy! Najlepszy gatunek! Możemy sobie śmiało przybić piątkę i polecać sobie książki! Wciąga ten świat, nie? <;

    Jestem z Ciebie dumna, Vafel! :*



  • Indestructible napisał(a):

    Jak to nie? Musisz się znać na modzie! Nie mów, że chodzisz tylko w dresie, albo w garniaku. :P Chodzę też w innych rzeczach, ale akurat bojówki nie są dla mnie :P
    Nie może być coś podesłał, tylko podeślij, albo pakuj się do NT, rozruszamy ten dział! :D Poszukam zaraz na lapku to podeślę :P
    O, lubisz fantastykę.. w tym opowiadaniu poszedłeś w smoki, wilkołaki i czarownice, czy to zupełnie inny rodzaj? :P Jest o zwykłym życiu. Aczkolwiek napisać coś w gatunku fantastyki byłoby świetnym pomysłem :D
    Pewnie, że zainteresowana - lubię zabawy fabularne, ogólnie lubię pisać, więc jeśli masz coś, co możemy razem poprowadzić, to czemu by nie skorzystać, co? :P Zielono-łososiowy power! Mogę Ci podesłać i pokazać jak to wygląda :) Jest dopracowany każdy szczegół :D
    Nie słyszałam o Susan Ee. ;o No ale skoro polecasz, to pewnie kiedyś spróbuję. :P Musisz koniecznie przeczytać :P Najlepiej od razu:D
    Gra o tron? Też nie czytałam, fajne? ;) Oj od samego początku mi się spodobało i się wciągnąłem :D
    Boo.. bo nie, to nie jest odpowiedź. :D Czytałeś w ogóle coś co wyszło spod jego pióra? :P Ryje banię, pewnie dlatego nie. :D Hm no to powiedz co ciekawego polecasz?:P
    Fantasy! Najlepszy gatunek! Możemy sobie śmiało przybić piątkę i polecać sobie książki! Wciąga ten świat, nie? <; Ojjj barrrdzoo:D Dlatego też pewnie lubię grać :D

    Jestem z Ciebie dumna, Vafel! :* Ja z siebie też jestem bardzo dumny :D
  • No to w czym jeszcze chodzisz? W nagości? ]:-D
    Ale pewnie podeślesz na priv? No dobrze, przeczytam i ocenię, a później założymy Ci gniazdko w Między nami. :D
    Nie mogę ukrywać, że fantastyczne opowiadania to jest to, co tygryski lubią najbardziej, więc gdybyś znalazł czas i muzę, to śmiało możesz fantasy dla mnie uprawiać. :P
    Jak mi się zabawa spodoba i Adminostwo się zgodzi, pomożesz w organizacji? <;
    Polecam, hm, nic Ci nie będę polecać. Przeczytaj krótkie opowiadanie 'Obiekt seksualny', i już po tym będziesz wiedział, czy chcesz czytać Mastertona. Jak dla mnie to opowiadanie albo Cię zachęci albo zniechęci. <;
    To w co tak namiętnie grasz? :P



  • Indestructible napisał(a):

    No to w czym jeszcze chodzisz? W nagości? ]:-D Akurat po domu bardzo często chodzę nago :D
    Ale pewnie podeślesz na priv? No dobrze, przeczytam i ocenię, a później założymy Ci gniazdko w Między nami. :D Podesłałem już wszystko :D
    Nie mogę ukrywać, że fantastyczne opowiadania to jest to, co tygryski lubią najbardziej, więc gdybyś znalazł czas i muzę, to śmiało możesz fantasy dla mnie uprawiać. :P To może wezmę się w takim razie od razu za książkę, co?:P Będziesz miała co czytać :D
    Jak mi się zabawa spodoba i Adminostwo się zgodzi, pomożesz w organizacji? <; Nie ma najmniejszego problemu i nawet z wielką chęcią :)
    Polecam, hm, nic Ci nie będę polecać. Przeczytaj krótkie opowiadanie 'Obiekt seksualny', i już po tym będziesz wiedział, czy chcesz czytać Mastertona. Jak dla mnie to opowiadanie albo Cię zachęci albo zniechęci. <; No dobrze. Zatem się wezmę za to w takim razie i się oceni czy jest wart uwagi :P
    To w co tak namiętnie grasz? :P Obecnie zawzięcie gram w SMITE. Gra się Bogami greckimi,indyjskimi,egipskimi etc. (Ubiegnę Twoje pytanie. Jezusem grać nie można :P). Wybierasz jednego i do dzieła :D
  • Jak nie można grać Jezusem, to co to za gra! No nie graj w to! :P
    Masz dla kogo chodzić nago, to chodzisz. :P Nie pokazuj się no tam zbytnio sąsiadom! :P
    A czemu nie? Książka dobra sprawa! Przecież nikt nie oczekuje arcydzieła, ja bym chciała nawet sama dla siebie! A Ty możesz dla mnie! No to wszystko ustalone! Proszę o jakiś zachęcający wstęp! :D
    Vafel?! Proszę o głęboką refleksję na temat zdobienia ciała tatuażami, kolczykami, czy jeszcze Bóg wie co! :D



  • Jak nie można grać Jezusem, to co to za gra! No nie graj w to! :P

    Graj, graj, powyzywamy znowu w grze c:

    Wiesz, że mam wenę na sygnę? :>
    No to kiedy przyjedziesz do mnie? Czekam już prawie 5 lat :c
    Mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy,
    zamknąć oczy i wyjechać na drugi koniec Polski.

    <Dessite>: Aoi ale jak sie uda to Raziel prowadzi Cie do slubu
  • Indestructible napisał(a):

    Jak nie można grać Jezusem, to co to za gra! No nie graj w to! :P Ale jest Mojżesz!:D
    Masz dla kogo chodzić nago, to chodzisz. :P Nie pokazuj się no tam zbytnio sąsiadom! :P Sąsiedzi już raz przyszli zapukać do drzwi :D
    A czemu nie? Książka dobra sprawa! Przecież nikt nie oczekuje arcydzieła, ja bym chciała nawet sama dla siebie! A Ty możesz dla mnie! No to wszystko ustalone! Proszę o jakiś zachęcający wstęp! :D W sumie to nawet chętnie usiądę i się za coś wezmę. Daj mi trochę czasu :) Jaki miałby to być świat?
    Vafel?! Proszę o głęboką refleksję na temat zdobienia ciała tatuażami, kolczykami, czy jeszcze Bóg wie co! :D A co jest złego w tatuażach? Same wspaniałości:) Nie mam kolczyków, ni nic takiego. Jedynie dwa tatuaże i jeszcze 3 kolejne w planie :)

    umpa napisał(a):

    masz kare i do końca życia bedziesz tylko i wyłacznie pasyw :) Dobrze, możesz być pasywny mój kochany :D

    Aoi napisał(a):

    Jak nie można grać Jezusem, to co to za gra! No nie graj w to! :P

    Graj, graj, powyzywamy znowu w grze c:

    Wiesz, że mam wenę na sygnę? :>Dla mnie?:D Jesteś w stanie zrobić lepszą sygnę niż tą którą mam obecnie założoną od Ciebie?:D
    No to kiedy przyjedziesz do mnie? Czekam już prawie 5 lat :c Do Bielska jest daleko i zawsze za każdym razem narzekałaś, że straszna jest droga, bo są dziwne połączenia pociągowe:P
  • Vafel! :*

    Masz tatuaże.. Mrum! :3 Jakie? I gdzie?
    I gdzie i jakie planujesz jeszcze mieć? :D
    Co do tego opowiadania.. świat fantastyczny - nie ograniczam Cię, przeczytam wszystko, co mi wyślesz. :>
    Miałeś mi pomóc z grą.. I nadal nie widzę tam żadnego Twojego posta! Czemu? :(
    Co robisz w nocy, gdy nie możesz zasnąć?
    Czego nigdy w życiu byś się nie zgodził zrobić?
    Fetysze? :P

    Pa! :*



  • Cześć,
    Co sądzisz o wampirach?Czy jak wysysaja krew to czy sie ciesza?
    Czy sadzisz ze dzieci zamiast odblaskow powinny nosic czosnek? :)
    Jakich filmow nie lubisz?Czym roznia sie od tych ktorych nienawidzisz?
    Co sadzisz o rubinowym kolorze?
    Czy spisz w trumnie?
    Czy grales w FinalFantasy?Co Ci sie tam podoba?
    Za jakiego uwazasz sie demona?
    Jak usprawnilbys IRC?
    Wiesz co to mufa?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • Indestructible napisał(a):

    Vafel! :* Tygrys <3

    Masz tatuaże.. Mrum! :3 Jakie? Literkę V oraz tribala. Jeszcze kilka trzeba dorobić :) I gdzie? V na podbrzuszu a tribal jest na prawym barku :)
    I gdzie i jakie planujesz jeszcze mieć? :D Na pewno na plecach :)
    Co do tego opowiadania.. świat fantastyczny - nie ograniczam Cię, przeczytam wszystko, co mi wyślesz. :>
    Miałeś mi pomóc z grą.. I nadal nie widzę tam żadnego Twojego posta! Czemu? :( Małe zawirowania w życiu, ale wszystko jest do ruszenia.
    Co robisz w nocy, gdy nie możesz zasnąć? Nie pytaj :D
    Czego nigdy w życiu byś się nie zgodził zrobić? Wszystko bym zrobił moja droga :P
    Fetysze? :P Dużo wymieniać.. serio :D

    Pa! :*[ Pa-a :D/quote]

    kruszynka napisał(a):

    Kuba gratuluję awansu! :* Zastanawiam się tylko co zrobiłeś Hypnosowi że Ci gwiazdkę dodał? :D Po prostu zasłużyłem :D Nic nie musiałem robić :P
    Kiedy postanowiłeś zrobić sobie pierwszy tatuaż, który to był pierwszy i dlaczego taki a nie inny? Taki pierwszy pierwszy był jak miałem 14 lat i robiony był z głupoty :)
    Nie boisz się że kiedyś będziesz ich żałował? Nigdy nie będę załować tatuażu, który sobie zrobiłem bądź zrobię sobie w przyszłości :D

    sanecrossek napisał(a):

    Cześć,
    Co sądzisz o wampirach?Czy jak wysysaja krew to czy sie ciesza? Pewnie tak, każdy jak jest najedzony to się cieszy.
    Czy sadzisz ze dzieci zamiast odblaskow powinny nosic czosnek? :) A co czosnek miałby na celu?
    Jakich filmow nie lubisz?Czym roznia sie od tych ktorych nienawidzisz?
    Co sadzisz o rubinowym kolorze? Tak szczerze to nic.
    Czy spisz w trumnie? Nie, śpię w łóżku jak każdy przykładny obywatel ;)
    Czy grales w FinalFantasy? Oczywiście. Grałem w każdą część Final Fantasy zaczynając od I części.Co Ci sie tam podoba? Wszystko. Fabuła, postacie, forma gry.
    Za jakiego uwazasz sie demona? Look at my nick mate;)
    Jak usprawnilbys IRC? Dodałbym więcej opcji banowania :D
    Wiesz co to mufa? MufaSsa?
  • Hej miśku :D
    Jak tam po powrocie?
    Tęsknisz za chinami?
    Czy padało jak tam byłeś w końcu lato i okres deszczowy u nich. :O
    Co sądzisz o wydarzeniach w Paryżu z pia†ku?
    Czy każdy uchodźca to terrorysta?
    Jesteś zadowolony z wyborów parlamentarnych?
    Ostatnio słuchana piosenka?
    Ostatnio przeczytana książka?
    Ostatnio obejrzany film?
    To kiedy wypadniesz ze mną do jakiegoś pubu czy tam w plener?
    bajabongo o/
    Ircowy spamer


    Emeryt

    <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
    Mister Publiczności - Ogame 2015
  • kwachu napisał(a):

    Hej miśku :D
    Jak tam po powrocie? Super :o
    Tęsknisz za chinami? Chiny pisze się z dużej litery :P Tęsknić nie tęsknię, ale zostałbym tam trochę dłużej.
    Czy padało jak tam byłeś w końcu lato i okres deszczowy u nich. :O Było 26 na plusie ;)
    Co sądzisz o wydarzeniach w Paryżu z pia†ku? A co mam sądzić? Barbarzyństwo. Już ja bym wiedział jak szybko to wszystko ukrócić.
    Czy każdy uchodźca to terrorysta? Tak, potencjalny.
    Jesteś zadowolony z wyborów parlamentarnych? Oczywiście, będzie to najwspanialszy czas w moim życiu, if u know what i mean ;]
    Ostatnio słuchana piosenka? Adele - Hello (Paul Damixie Remix)
    Ostatnio przeczytana książka? Angelfall.
    Ostatnio obejrzany film? Inside Out.
    To kiedy wypadniesz ze mną do jakiegoś pubu czy tam w plener? Ja nie wypadam :D
    bajabongo o/Ta i do przodu \o
  • Dobry
    Ulubione uniwersum fantasy/Sci-fi?
    Ulubiony bohater?
    Ulubiona gra na PC?
    PC czy konsola?
    Czemu łosoś z natury jest leniwy?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    Dobry Witam :o
    Ulubione uniwersum? Mojego ulubionego uni już nie ma :D
    Fantasy/Sci-fi? Bardzo ciężki wybór, więc wybieram oba.
    Ulubiony bohater? Auron.
    Ulubiona gra na PC? Na PC? Hmm jest ich bardzo dużo :D Począwszy na Original War na Devil May Cry.
    PC czy konsola? Zdecydowanie konsola 8-)
    Czemu łosoś z natury jest leniwy? To same kłamstwa i oszczerstwa! Łososie po prostu działa z ukrycia :D
  • HypnOS napisał(a):

    Nie baleś się jechać do Dubaju? Wybieram się, ale trochę obawiam się batów :P Nie bałem się, gorzej mają kobiety :D Jak zawsze :D
    Czy Kacper z M jak M jest nasz? Tak, jak najbardziej NASZ :D
    Czy Malediwy są Twoim top1? Ciężko się zdecydować, bo nr 1 to i Malediwy i Dubaj :D A może są lepsze miejsca? Na chwilę obecną nic ich nie przebija.
    Jesz już? :D Od zawsze jem przecież :P
    Co tam w Ovi? bywasz? :P W sumie to wszystko ok. Remontują całe miast, odmalowują też, więc zaczyna wyglądać ;) Bywać bywam, ale też nie za często.
  • smoki napisał(a):

    ./me cmok Valefor Smoku <3

    Jaki kraj chciałbyś zobaczyć? USA <3 ale najpierw ruszam do Brazylii :)
    Najdłuższy czas spędzony bez komputera/tableta/telefonu/internetu? Miesiąc :D
    Kuchnia chińska czy włoska? [b]Lubię obie kuchnie,ale wybieram włoską.[/b]
    Za 10 lat chciałbym... być na szczycie kariery modela :D
    Trochę żałuję, że... w życiu nie ma czego żałować ^^'
  • kruszynka napisał(a):

    hej łobuzie! Cześć piękna :)

    Co to się stało, że postanowiłeś odkurzyć swój temat? :D Tak! Czas wziąć się do roboty :)
    Boisz się Tygrysa? :P Tygrysa? Nieeee, nigdy :D
    Jesteś typem spamera? :> Hmm tak, ale obecnie w śpiączce :P
    Myślałeś o starcie w Top Model? :D Myślę obecnie o tym ^^
  • Indestructible napisał(a):

    Vaafloowy przystojniaku! <3 I like it :D

    Doczekam się w końcu kartki od Ciebie z dalekiej podróży? <; Kartki to strata czasu :D Lepiej coś przywieźć ;)
    Przywozisz pamiątki z każdej podróży? Tak, zawsze mam ich pełno. Zawsze! Pełno! :P
    Co lub kto aktualnie znajduje się na Twojej tapecie? :> Mogę Ci na PW pokazać :D
    Zakładamy się o to, czy nabijesz 38 postów w PCt do końca grudnia? :D To bez problemu ^^ A o co chcesz się założyć?

    *ścisk*
  • Hmm napisałeś że zastanawiasz się nad startem w Top Model. Nie bałbyś się nagiej sesji? ]:-D
    Widziałam, że umieściłeś swoje opowiadanie. Czy to oznacza że jesteś bardziej umysłem humanistycznym niż ścisłym?
    Czy zdarza Ci się ocenić osobę i zaszufladkować tylko po wyglądzie?
    Podaj 3 cechy charakteru, które cenisz u innych :>
    Podaj 3 cechy charakteru, które cenisz u siebie :>
    Czy zdarza Ci się walnąć focha? :D
    Ulubiona bajka w dzieciństwie to... ? :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Hmm napisałeś że zastanawiasz się nad startem w Top Model. Nie bałbyś się nagiej sesji? ]:-D Praca to praca,wiec nie ;)
    Widziałam, że umieściłeś swoje opowiadanie. Czy to oznacza że jesteś bardziej umysłem humanistycznym niż ścisłym?Tak,zdecydowanie jestem umyslem humanistycznym :D
    Czy zdarza Ci się ocenić osobę i zaszufladkować tylko po wyglądzie?Nie. Zawsze na poczatku z kims rozmawiam.
    Podaj 3 cechy charakteru, które cenisz u innych :>Lojalnosc, szczerosc i inteligencja.
    Podaj 3 cechy charakteru, które cenisz u siebie :>Cierpliwosc.. to najbardziej :D Oczywiscie inteligencja :P no i bardzo rozwinieta zaradnosc;)
    Czy zdarza Ci się walnąć focha? :DNie.. ja tylko robie slowo na W. Oczywiscie chodzibo warczenie :D
    Ulubiona bajka w dzieciństwie to... ? :)Z dobranocek to Gumisie. Duzo tego tak to jest poczawszy na Denver ostatni dinozaur i konczac na Yattamanie :D